هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

اخبار > سریال هری پاتر > صحبت های دنیل رادکلیف درباره حضور در سریال جدید هری پاتر

صحبت های دنیل رادکلیف درباره حضور در سریال جدید هری پاتر

ارسال شده توسط دلفی old در ۲۰ مهر ۱۴۰۲ | ( : 577)

دنیل رادکلیف با حضور نداشتن در دوران جدید پروژه های هری پاتر مشکلی ندارد. دیسکاوری به تازگی اقتباس جدیدی از مجموعه رمان های پر فروش جی‌‌. کی. رولینگ، را در دستور کار خود قرار داده است که این بار در قالب یک مجموعه تلوزیونی در سرویس استریمینگ مکس، پخش خواهند شد. در این پروژه مجموعه کاملا جدیدی از بازیگران ایفای نقش خواهند کرد، تصمیمی که رادکلیف کاملا از آن راضی است.

دنیل رادکلیف در مصاحبه جدیدی با کامیک بوکس برای تبلیغ سریال کمدی اش که در شبکه تی‌بی‌اس به نام "معجزه‌گران: آخرالزمان" داشته است، حمایت خود را از هر چیزی که برای "هری پاتر" پیش می‌آید نشان داد‌. اما گفت که احساس نمیکند نیاز باشد در آن ها حضور داشته باشد.

"من اینطور متوجه شده‌ام که آن ها دارند بسیار تلاش میکنند که یک شروع تازه داشته باشند و اطمینان دارم که هرکسی که مشغول ساختن این مجموعه جدید است، می‌خواهد که امضای خودش را پای آن بیاندازد و احتمالا دوست ندارد مجبور به پیدا کردن راهی برای حضور افتخاری هری پاتر قدیمی در این مجموعه بگردد‌."
رادکلیف بیان داشت "من هم به هیچ عنوان دنبال چنین چیزی نیستم، اما قطعا بسیار برای آن ها آرزوی موفقت میکنم و خیلی برای واگذار کردن عنوان هری پاتر هیجان زده هستم ولی فکر نمیکنم لازم باشد که به طور عملی این کار را انجام دهم."

درباره پروژه سریال جدید هری پاتر که توسط اچ‌بی‌او و کمپانی برادران وارنر اعلام شده، از زمان اعلان عمومی تا به حال اخبار رسمی و جزئیات جدیدی منتشر نشده است. همچنین تا کنون نام هیچ نویسنده، کارگردان و یا بازیگر و یا تاریخ دقیقی به طور رسمی درباره این سریال اعلام نشده است.

( : 0) مشاهده خبر در فرمت PDF چاپ خبر

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.