هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

اخبار > سریال هری پاتر > سریال هری پاتر در سال 2026 منتشر میشود

سریال هری پاتر در سال 2026 منتشر میشود

ارسال شده توسط دلفی در ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ | ( : 140)

هری پاتر قرار است در سال 2026 به تلوزیون ها برگردد.
دیوید زاسلو رییس وارنر بروز و دیسکاوری در مجمع دستاورد های کمپانی در روز جمعه گفت که هدف این است که اولین قسمت سریال هری پاتر در سال 2026 به سرویس استریمینگ مکس بیاید.
انتظار میرود که این سریال هفت فصل طول بکشد که هر فصل یکی از کتاب های مجموعه فانتزی پرفروش جی کی رولینگ را به نمایش میگذارد.
با توجه به این که آخرین فیلم مجموعه اصلی فیلم های هری پاتر بیش از 12 سال پیش به نمایش درآمده، زاسلو به تحلیلگران میگوید: "ما سعی نداریم هیجان خودمان را درباره هری پاتر پنهان کنیم" (هری پاتر و یادگاران مرگ: بخش دوم در سال 2011 منتشر شد.)
زاسلو گفت چند هفته پیش با مدیر محتوایی اچ بی او و مکس، کیسی بلویس و چنینگ دانگی و رییس تلوزیون وارنر بروز در لندن بوده است تا با جی کی رولینگ درباره سریال ملاقات داشته باشند.
زاسلو بیان داشت: "ما زمان زیادی را با جی کی رولینگ و تیمش سپری کردیم. هر دو طرف بسیار برای دوباره شعله ور کردن این فرنچایز هیجان زده اند. گفت و گو هایمان عالی بودند و بسیار برای چیز هایی که پیش رو داریم اشتیاق داریم. بی صبرانه منتظریم که یک دهه از داستان های جدید را با طرفداران در سراسر دنیا از طریق مکس به اشتراک بگذاریم."
تا به امروز هیچ لیستی از بازیگران برای سریال هری پاتر اعلام نشده است اما وب تی وی اظهار میکند که یک مجموعه کاملا جدید از بازیگران در فیلم ها به کار گرفته خواهند شد.
ماه پیش دانگی در یک مصاحبه با ورایتی درباره پیشرفت هری پاتر و مجموعه های دنیا جادوگری که قراره است توسط برادران وارنر برای مکس ساخته شوند صحبت کرد. همانطور که سال پیش اعلام شد هر فصل از این سریال که یک دهه به طول خواهد انجامید بر اساس یکی از کتاب های این فرنچایز خواهد بود.
دانگی گفت: "ما در حال گفت و گو با تعدادی از نویسندگان هستیم تا ببینیم چه کسی قرار است این فرنچایز را برای ما رهبری کند." او اضافه کرد که شایعه ها در مورد تیم بازیگران که تا کنون منتشر شده اند اشتباه اند. او بیان داشت: "اولین قدم برای ما این است که بفهمیم چه کسی فیلمنامه نویس این مجموعه خواهد بود و زمانی که این موضوع را قطعی کنیم میتوانیم در مورد تیم بازیگران گفت و گو هایی داشته باشیم. قسمت سخت کار دو کتاب اول است که بچه ها کوچکتر و حدود 11 تا 12 ساله هستند."

( : 0) مشاهده خبر در فرمت PDF چاپ خبر

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.