هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: رای گیری برای داور مسابقات کوئیدیچ
پیام زده شده در: ۴:۰۷ یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۵

بلید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۴ شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۵۹ چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۰
از هر کجا که خون اشامی باشد بلید هم هست .
گروه:
کاربران عضو
پیام: 251
آفلاین
منم با لرد موافقم.
منطقي و قابل درك و دقيق و درست
نظريات جالي داري بلرويچ.
(شكارچي خون اشامان بليد)

خوشحالم كه دوباره برگشتم.

پیام زده شده در: ۲۳:۵۵ شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۸۵

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۸ سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۱۳ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
منم با لرد عزیز موافقم نه به خاطر اینکه هم تیمیه منه اول اینکه بهترین بازیکنه در نظر سنجی ثانیا قوانین خوبی پیشنهاد داده اینطوری کیفیت مسابقات خیلی بالا میره و پستای خیلی خوبی زده میشه هماهنگی میان اعضا تیمها افزایش پیدا میکنه تعداد پستها اونقدر زیاد نمیشه که حوصله ی آدم سر بره یه نمایشنامه با کیفیت میتونه برنده بشه و تیمی که هماهنگ تر باشن و بهتر بنویسن برنده میشن نه تیمی که بیشتر مینویسه
البته تیم ما با قوانین گذشته هر دو بازیش رو برد ولی قوانین اصلا جالب نبود و همه خسته میشدن دیگه هیچ کس حال خوندن پست قبلی رو نداشت و فقط همینطوری پست میزد اینطوری خیلی بهتره
هر چند که با داور شدن لرد تیم ما بهترین بازیکنش رو از دست میده ولی برای بهتر شدن لیگ لازمه که بهترین ها توش فعالیت کنن
با تشکر

[b][color=0000FF]بينز نام

پیام زده شده در: ۲۳:۳۴ شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۸۵

جان راونکلاو old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۲ پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۸۹
از مثلث برمودا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 181
آفلاین
با سلام.
من رسما قوانيني كه لرد عزيز گذاشت رو تاييد مي كنم و كسي به غير از اون نمي تونه داوري كنه و لياقتداوري نداره.
فقط لرد...

پیام زده شده در: ۲۳:۱۴ شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۸۵

بلرویچ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۰ یکشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۴۷ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
از گاراژ ابی تیزی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 264
آفلاین
سلام

من برای داوری داوطلب میشم ، البته برای اینکار مجبورم دیگه بازیکن نباشم ، ولی احساس می کنم اگه داور بشم ، بیشتر می تونم برای بالا بردن سطح مسابقات کوییدیچ موثر باشم . کوییدیچ به نظر من بیشترین جای پیشرفت رو توی تاپیکها داره ، چون رقابت پذیره و باید روش کار بشه .
بهتر دیدم حالا که داوطلب داوری شدم ، طرحم رو برای مسابقات بگم .

تیمها برای برنده شدن شرکت میکنن ، معیارهای برنده شدنم شامل : نمایشنامه های زیبای بازیکنان و هماهنگ بودن اعضاع با یکدیگر است ، برای اینکه تیمها بتونن برنده بشن باید این دو مسئله رو رعایت کنند . قوانین مسابقه هم باید طوری باشه که قدرت تیمها مشخص بشه و حق کسی پایمال نشه .

قوانین پیشنهادی :

1 - هر تیم باید یک نمایشنامه مشترک داشته باشه و اعضاع تیمها تنها باید پست هم تیمی خود رو ادامه بدن . دلیل اینکار اینکه ، در آخر هر تیم یک داستان کامل داره و قضاوت در مورد امتیازات اون تیم از روی نمایشنامه اون تیمه ، این کار بدون شک به همکاری اعضا احتیاج داره و کیفیت و هیجان مسابقه بالا میره . در ضمن فکر کنم با وجود نمایشنامه ای جدا از هر تیم کار قضاوت بسیار آسون بشه و حق تیمی خورده نشه .
2 - هر بازیکن تنها یک پست میتونه بزنه . مطمئنن شما میگین این درست نیست ، چون شاید یک بازیکن بخواد نبود هم تیمی هاشو جبران کنه . ولی باید بگم که این مسابقه هم مثل بازی فوتبال نود دقیقه است و هر بازیکن تنها نود دقیقه فرصت برای برنده کردند تیمش داره . کسی نمی تونه بگه من حاضرم 180 دقیقه بازی کنم تا تیمم برنده بشه . این اشتباهه . شما می تونین برای یک پست دو روز وقت بزارین ولی زیبا و کامل بنویسین .
3 - برای امتیاز دهی ، هیچ چیز بجز زیبایی و قشنگیه داستانها مهم نیست . نه تعداد گلهل مهم است ، نه برنده شدن یا بازنده شدن ، نه تعداد خطاها . تنها تیمی برنده میشود که داستانش زیبا باشد . احتمالا بعضی هاتون مثل خودم ، در مسابقات کوییدیچ هاگوارتز شرکت کردین و دیدین که کیفیت مسابقات چقدر عالی بود . امتیاز دهی در اون مسابقات تنها از روی زیبایی پستها بود . و هر بازیکن تنها یک پست میزد . کیفیت رولها در بالاترین حد ممکن بود و مسابقات خوبی برگزار شد .

با توجه به این سه قانون ما در آخر از هر تیم یک نمایشنامه کامل داریم . بدون شک نمایشنامه ای برنده میشه که زیبا تر و جذابتر باشه و این امر به هماهنگی و زدن پستهای قشنگ اعضای تیم بستگی داره . با این روش کیفیت کار بالا میره .

باز هم اگر من رو به عنوان داور انتخاب نکردین ، ولی سعی کنین از این قانونها استفاده کنین . در ضمن به نظر من اگر به اینشکل مسابقات برگزار بشه ما میتونیم قضاوت در مورد نمایشنامه های تیمها رو به عهده چند نفر بزایم . اگر تمام اعضا تیم شرکت کنند ما از هر تیم هفت پست داریم که داستانش کامله و چون هر نفر یک پست زده و روش کار کرده بسیار زیبا میشه . به همبن دلیل ما از پروفسور کوییرل و سایر بزرگان سایت هم می تونیم برای امتیاز دادن استفاده کنیم .

این قوانین باز هم جای فکر کردن داره و شما ها می تونین با نظرهاتون کاملترش کنین . اگر هم من انتخاب نشدم مهم نیست . ولی خیلی دلم می خواد این تاپیک از اینی که هست بهتر بشه .

------------------------------------------------------

دلبستگی من به پیکان جوانان گوجه ایم [size=large][color=000066]و[/color

پیام زده شده در: ۱۶:۳۳ شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۸۵

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۷ سه شنبه ۲ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۲۵ دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۶
از کلبه ی ماروولو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 45
آفلاین
اقا یعنی چی هر پستی 10 امتیاز مگه بقالیه
من می خوام در خواست برایه داوری بدم من اسلیتیرینیم و هیچ کس با انصاف تر نیست
به نظر من داور باید پست رو بخونه و برسی کنه حالاته ادبی رو در بیاره و امتیاز بده نه ارزشی باشه نه مسخره بازی داور نه باید با حال باشه باید خشک باشه مخصوصا در این بازی ها که کلکل بالاست و به قوله لرد بلرویچ شب ها بیدار موندن و پست زدن
پروفسور بینز عزیز شما چه انتظاری دارین داوره جدید نمیدونه که چه کنه بید صفر میکرد من نه از لودو نه از شما طرفداری میکنم
اما بازم میخوام داور باشم
توصیفه دقیق گیرایی مطلب و زیبایی پست مهمه نه تعداده پست...!

همیشه وقتی از فردی نتیجه میگیرید که او را به نتیجه ی اخرش یعنی مرگ برسانید
نیکولو ماکیاولی
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۵۵ شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۸۵

آرمین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۵ شنبه ۳۰ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۵ جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۸۶
از در سازمان ورزش و تفریحات جادویی- کلا استادیوم های ورزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
نیک بی سر شما هنوز نحوه رول نویسی و نقد کردن پستهای بنده رو دیدید که انقدر با اطمینان میگید داور باید صلاحیت داشته باشه و پروفسور بینز عزیز امتیازات تیمها محفوظ هست ولی من گفتم بهتره برای جام جهانی از نو شروع کنیم ولی امتیازات معمولی حفظ شده لطفا انقدر محکم و صریح صحبت نکنید!

یک توصیه به تمامی کاربران اینترنتی و همینطور اعضای سایت جادوگران اگر میخواهید احترام و اعتماد افراد نت به شما بیشتر بشه بهتریÙ

پیام زده شده در: ۱۴:۴۶ شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۸۵

نیک بی سرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۰ یکشنبه ۲۲ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۷:۳۸ دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴
از كوهستان اشباح
گروه:
کاربران عضو
پیام: 565
آفلاین
منم با بینز و هدویگ موافقم.
یعنی چی که امتیازات رو صفر کرد.ما این همه زحمت کشیدیم و بازی کردیم. اونوقت با یک داور عوض کردن تمام امتیازات صفر شد.
من نظرات خودمو برای پرسی عزیز فرستادم، اما بهش توجه نکرد.داور باید از همه لحاظ قوی باشه.تو رول نوشتن. تو نقد کردن. تو ......

[size=large][color=000066]من ديگه تو امضام هيچي نميزارم. هيچي هم نميگم.
به يه نوع ج�

پیام زده شده در: ۲۲:۴۹ جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۵

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۸ سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۱۳ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
منم با هدویگ موافقم لودو بگمن صلاحیت داوری نداره هنوز نیامده امتیازا رو صفر کرده ما دو تا بازی کردیم دوباره باید بازی کنیم اینطوری که نمیشه
همه باید داور بازی رو قبول داشته باشن با موافقت پروفسور کوییرل این تایپیک برای انتخاب داور باز شده همینطور که هدویگ گفت کسانی که خواستار داوری مسابقاتن بیان درخواست بدن بعدا با نظر سنجی داور انتخاب میشه داور نمیتونه تو مسابقات شرکت کنه و مستقیما زیر نظر پروفسور کوییرل فعالیت میکنه
با تشکر

[b][color=0000FF]بينز نام

پیام زده شده در: ۲۲:۱۶ جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
سلام.امیدوارم به کسی بر نخوره.ولی من داوری لودو بگمن رو قبول ندارم.این تاپیک برای این باز شده که توش برای داوری نظرسنجی بشه.به نظر من لودو برای این کار صلاحیت لازم رو نداره.
بهتره همونطور که در بالا گفتم برای داور رای گیری بشه.یه نکته هم باید در نظر گرفته بشه که اون اینه که خود داور به هیچ وجه نباید بازی بکنه.
اول کسایی که برای داوری داوطلبن خودشونو اینجا معرفی کنن تا بقیه بهشون رای بدن.
مهلت معرفی داوطلبا 1 هفته تعیین شد.
ممنون

پیام زده شده در: ۱۳:۱۸ پنجشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۸۵

آرمین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۵ شنبه ۳۰ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۵ جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۸۶
از در سازمان ورزش و تفریحات جادویی- کلا استادیوم های ورزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
دوستان عزیزم با هر دو تونم دولورس و بلرویچ عزیز من داور مسابقاتم و پرسی اینکار رو نمیکنه امیدوارم با کمک شما دیگر همچنین مشکلاتی پیش نیاد با تشکر.

یک توصیه به تمامی کاربران اینترنتی و همینطور اعضای سایت جادوگران اگر میخواهید احترام و اعتماد افراد نت به شما بیشتر بشه بهتریÙ

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.