هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: اختراعات جادویی,مخترع کلیک کن!
پیام زده شده در: ۱۵:۵۵ شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۵

ارگ كثيف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۳۹ دوشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۳۲ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 486
آفلاین
نام اختراع:ماشین لباسشوی
مخترع:خودم
سال اختراع:دوران بچگی
توضیحات:این اختراع من به خاطر مادر عزیزم بود.چون در بچگی شاهد کار های سنگین خونه بودم که رو دوش مادرم بود.
برای همین این وسیله رو ساختم که الان وارد دنیای مشنگ ها هم شده.با این تفاوت که مال مشنگ ها به پیشرفتگی مال من نیست.
قابلیت ها:این وسیله دارای مغز متفکر است و فقط کافی است تا شما رخت های چرک رو کنار اون بگذارین.ماشین خودش لباس ها رو بر اساس جنس و رنگ و میزان کثیفی قسمت بندی میکنه و با درجه حرارت مناسب میشوره و بعد روی بند پهن میکنه.وقتی هم که لباسها خشک شد اون های رو که نیاز به اتوکشی داره اتو میکنه و بعد تا میکنه!و وقتی شما بعد از 3 ساعت برگردین با یک سری رخت تمیز و اتوکشیده رو به رو میشین.
----------------------------------------------------------------
نام اختراع:پیریز و سیم جادو
سال اختراع:197 سال پیش
توضیحات:این وسیله به این منظور ساخته ید تا بتون جادوی شما رو از مکانی که شما در ان هستید به مکان مورد نظرتان در فرسنگ ها دور تر منتقل کنه.
البته الان این وسیله وارد دنیای مشنگ ها هم شده که خودش داستانی داره.یه بار که داشتم طرز کار اون رو به نخست وزیر اون دوران نشون میدادم یک مرتبه نخست وزیر مشنگ ها وارد شد(اخه ما تو اتاق کار اون بودیم)و این صحنه را دید که من جادوی قولی قولی قالو(جادوی کوتوله سازی) رو از طریق سیم ارسال کردم.البته نخست وزیر مشنگ ها نمی دونست که ما موجودات جادوی هستیم و فکر میکرد نظافت چی هستیم.اخه اون دوران به صلاح نبود که خودمون رو به اون ها نشون بدیم.برای همین فکرکرد این جرقه چی بودو چون ادم باهوشی بود اون رو به الکتریسیته مربوط کرد و فکر کرد میشه این جوری برق رو به همه خونه ها اورد. هدف من از این اختراع این بود که با این وسیله کارهای نخست وزیر مشنگ ها رو زیر نظر بگیریم.

----------------------------------------------------------------------
نام اختراع:دزدگیر دست حیف نون
سال اختراع:بعد از اختراع حیف نون
توضیحات:به علت بالا بودن سرعت دست حیف نون و ادم توانای مردم در مقابله با این دست این وسیله را ساختم تا مردم با به همراه داشتن ان از خطر حیف نون در امان بمانند.نحوه کار کرد این وسیله:با چرخش مداوم دورن بدن فرد با نزدیک شدن دست حیف نون اژیر میکشد .
در صد خطا:سرعت چرخش این وسیله 126 برابر سرعت نور است و به سرعت دست حیف نون بر میگردد!

ببین در مورد دیشب.
دعا رو اگر دوست

پیام زده شده در: ۲۱:۴۵ جمعه ۱۵ دی ۱۳۸۵

$ حیف نون $

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۳۸ جمعه ۱۵ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۱۱ جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۶
از باغ مظفر
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 15
آفلاین
ما هم اختراع میکنیم
نام اختراع:دست حیف نون
سال اختراع:از قدیمل ایام
مخترع:حیف نون
توضیحات:این اختراع نوعی دست جادویی میباشد که به شما در کش رفتن وسایل کمک زیادی میکند سرعت این وسیله بسیار زیاد هست انقدر زیاد که به ثانیه هم نمیرسد
قیمت:هر چقدر دوست داشتی بده چون کیف پولت دست ما هست
مخترعان به سلامت باد

لطفا پست های ما را با همان لحجه حیف نونی بخوانید
جادوگران و کاربرانش به سلامت باد
ما هم به جادوگران امده ایم

پیام زده شده در: ۱۹:۱۲ جمعه ۱۵ دی ۱۳۸۵

آموس دیگوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۴ دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۲۶ یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷
از یه جای خوب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 72
آفلاین
با سلام خدمت مخترعان با توجه به اعتراض های سر سام اوری که نسبت به اینکه الیواندر امتیاز بدهد و با توجه به فعالیت دوستان باز هم خودم امتیاز ها را میدهم

البته این بار فقط استثنا امتیاز ها را میدهم و در باره ی اختراع توضیح نمی دهم

ارگ کثیف:4+5+6+6+7+5+5+4+6+7+7+6+6+3+4+8=85خدا برکت بده
جمع بندی امتیازات
ارگ کثیف:172
الیواندر:169
رباستین لسترانج:169:
کدولادر:56
توبیاس اسنیپ:24
ارتور ویزلی:23
اوان روزیر:10
کالین کروی:9
_

ویرایش شده توسط آموس ديگوري در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۱۵ ۱۹:۱۴:۴۶

پیام زده شده در: ۸:۲۹ جمعه ۱۵ دی ۱۳۸۵

ارگ كثيف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نام اختراع:تقویم جادوی
سال اختراع:ایده اش به دوران کودکی ام بر میگردد.ولی طراحی ان در شب پانزدهم شورش اجنه بود.
توضیحات:این به وسیله در دوران کودکی ام فکر میکردم چون همیشه برنامه هایم را فراموش میکردم.
تا اینکه در دوران شورش اجنه دیدیم خوبیت ندارد یکی از سران شورش فراموش کار باشد.برای همین این تقویم راساختم تا برنامه هایم را در ان یاداشت کنم.و هروقت کار مهمی را فراموش میکنم با صدای بلند ان را به من یاد اوری کند.این تقویم قابلیت زمان بندی خودکار دارد.یعنی مثلا اگر کاری 5 ساعت زمان بخواهد ولی شما برای ان 2 ساعت وقت در نظر بگیرید فریاد میزند:ای سنبل کار چرا وقت کم می ذاری؟بعد نمیرسی انجام بدی از من ایراد میگیری.
تازگی ها این تقویمه زیادی حرف میزنه برای همین تو دهنش یه جوراب کردم.البته در مدل های توی بازار این تقویم با یه جوراب یدکی فروخته میشود.

ببین در مورد دیشب.
دعا رو اگر دوست

پیام زده شده در: ۲۱:۲۱ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵

ارگ كثيف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نام اختراع:میل پرده و پرده جادوی
سال اختراع:زمان شورش اجنه
توضیحات:این وسیله در زمان شورش اجنه برای پنهان کردن محل نشست ها و جلسات محرمانه به کار میرفت.فایده استفاده از این وسیله این بود که اگر افراد غریبه به ان نگاه میکردند فضای پشت محوطه مخفی شده را میدیدند و به وجود محل مخفی پی نمی بردند.این پرده عایق صوتی هم بود و بعده ها از این ابتکار شنل نامریی کننده و طلسم سرخوردگی را ساختند.اندازه این پرده متفاوت است و گاه تا اندازه یک خیمه هم مورد استفاده قرار گرفته.
---------------------------------------------------------------------------

نام اختراع:تخت خواب تا شونده سفری
سال اختراع:هوم!
توضیحات:طبق معمول در زمان شورش اجنه چون دسترسی به امکانات رفاهی مقدور نبود و من اگه رو زمین می خوابیدم تنم درد میگرفت این تخت رو ساختم که قابلیت لالای خوندن و جمع شدن خودکار(قابل توجه جادوگر های تنبل)است در ضمن مجهز به سیستم گرمایش و سرمایش است.

نام اختراع:سطل اشغال جادوی
سال اختراع:ندارد
توضیحات:در زمان شورش اجنه.....شوخی کردم.وقتی بچه بودم همیشه مامانم به من میگفت اشغال ها رو ببرم سر کوچه.اون هم ساعت 9 شب.(ساعت 21 میاد ماشین زباله...)منم چون تنبل بودم به فکر وسیله ای افتادم که خودش اشغال ها رو نابود کنه برای همین این وسیله رو ساختم.لازم به ذکر است با به تولید انبوه رسیدن این اختراع کارمندان محترم شورای شهرداری جادویی بی کار شدن و مدتی شورش کردند که اتفاقا 3 سال قبل از شورش اجنه شورش اون ها تمام شد.
-------------------------------------------------------------------------

نام اختراع:زمین شور
سال اختراع:37 روز پیش
توضیحات:این وسیله مخصوص نظافت منزل و محل کار و...
مناسب جادوگران و ساحره های که جن خانگی در منزل ندارند.مناسب زنان و مردانی که هر روز سر نظافت و تی کشیدن کف خانه دعوا میکنند.کافی است یک زمین شور داشته باشید تا همیشه منزلتان تمیز باشد.این وسیله نیاز به شارژ ندارد و به محض دیدن اولین لکه کثیف روی زمین خود به خود شارژ میشود و زمین را میشوید.سری جدید این وسیله مجهز به لوله مبل شور و سر مخصوص دیوار شور است.
--------------------------------------------------------------------------

نام اختراع:کلید قفل کننده چوب دستی
سال اختراع:1 ثانیه پیش
توضیحات:این وسیله به راحتی قابل نسب بر روی انواع چوب دستی است.که دارای دو نوع دزدگیر و محافظ است.گونه دزدگیر مناسب همه است و مانع میشود که کسی غیر از خودمان از چوب دستیمان استفاده کند.نوع محافظ مصوص خانواده های است که کودک خرد سال دارند و کودکشان زمانی که ان ها خواب هستند به سراغ چوب دستیشان میرود.نحوه کار این وسیله این گونه است که اگر کودکشان بی اجازه سر وقت چوبدستی رفت میگه:جیزه دست نزن.

نام اختراع:تلوزیون جادوی
سال اختراع:طبق معمول زمان شورش اجنه(اگر در زمان جوانی من که زمان اوج شکوفای استعداد هایم بود شورش صورت نمیگرفت و من فرصت تحصیل پیدا میکردم به انیشتن میگفتم برو جوجو!)
توضیحات:این وسیله فقط ظاهرش مثل تلوزیون مشنگها است ولی کاربرد ان فرق دارد.تلوزیون جادوی یک نوع وسیله ارتباط جادوی است .کافی است نام فرد مورد نظر را به ان بگویید تا فرد مورد نظر اگر تلوزیون دارد و خواهان ارتباط با شما است تصویر و صدای شما را دریافت کند.کار کردن با این وسیله راحت تر از ارتباط بر قرار کردن با اتش است.توجه کنید که اینه دو طرفه سیریوس فقط برای ارتباط بین دو نفر است در حالی که این وسیله تعداد کاربرانش نا محدود است.و حتی قابلیت ویدئو کنفرانس دارد.

نام اختراع:زمان برگردان
سال اختراع:مسلما شورش اجنه
توضیحات:همان طور که از نام این اختراع معلوم است کاملا جون میده برای زمان شورش اجنه.چون هر وقت ما در شورش نیاز به زمان اضافه یا باز نگری داشتیم با کمک این وسیله زمان را به عقب برمیگردوندیم.تا اینکه وزارت خونه از این اختراع مطلع شد و همه زمان برگردون های ما رو توقیف کرد و باعث شکست ما در شورش شد!

دیگه کم آوردم.تا فکر کنم و چند چیز جدید اختراع کنم!
یافتم:
نام اختراع:جا کفشی
سال اختراع:الان
توضیحات:همین طور که از نام این اختراع پیداست مخصوص نگه داری انواع کفش و پوتین و کفش کوییدیچ و ...است. این وسیله میتواند با توجه به جنس و رنگ کفش ان را به تنهای نظافت کند و واکس بزند.با داشتن یکی ازاین جاکفشی ها همیشه کفش های براق داشته باشید.

نام اختراع:رمز گشا
سال اختراع:مثل همیشه
توضیحات:این وسیله در زمان شورش اجنه برای رمز گشای دستورات دشمن به کار میرفت.چون همان طوری که عرض کردم اکثریت اجنه بی سواد بودند و نمی توانستند رمز گشای کنند.

ویرایش شده توسط ارگ كثيف در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۱۴ ۲۲:۱۷:۰۰

ببین در مورد دیشب.
دعا رو اگر دوست

پیام زده شده در: ۱۹:۰۰ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵

دیوید پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۱۹ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۳۷ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۳
از آزکابان فرار کردم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 97
آفلاین
شرمنده چند تا اختراع را توی یک پست می زنیم.
==========================
نام اختراع: کلاه تفکر
مخترع: خودم
تاریخ ساخت: تابستان 1384 شمسی
شکل ظاهری: کلاه نوک تیز جادوگری به رنگ بنفش
توضیحات: سنگین بودن و اشغال حجم زیاد قدح های اندیشه باعث می شود که شما فقط در اتاق با دفتر کارتان از آن استفاده کنید و هیچ گاه نمی توانید این قدح را با خود به همراه ببرید. کلاه تفکر مشکل شما را حل کرده است. هنگامی که در محلی قرار دارید که نمی توانید از قدح اندیشه استفاده کنید این کلاه به کمک شما می آید. کلاه را بر سرتان بگذارید و فکر کنید. افکار مزاحم هرگز به سراغ شما نمی آیند. نگران نشوید این افکار حذف نمی شوند بلکه به درون محفظه ای در درون کلاه جمع می شوند که می توانید بعدا این افکار را در قدح خود تخلیه کنید. این کلاه برای همه افراد کاربرد دارد. مخصوصا زمانی که احتیاج به تمرکز فراوان دارید. حتی وزارت آموزش و پرورش علوم و فنون جادوگری و ساحری نیز تایید کرده است که دانش آموزان می توانند در سر کلاس و جلسه امتحان از این کلاه استفاده کنند.
فروش کالا: هم اکنون این محصول در تمامی ردافروشی های سطح کشور یافت می شود.
=========================
نام اختراع: گندم با برکت
مخترع: فضل ا...خان مرحوم
تاریخ ساخت: سال 1258 شمسی
تاریخچه: فضل ا...خان پدربزرگ پدربزرگم می باشند. یعنی پدر پدر پدر پدرم بوده است. وی سفری از جادوگران بازرگان این کشور بوده است. در این سال او سفری به شیراز کنونی می کند و در هنگام برگشت 2 من گندم نیز می خرد. به حوالی اصفهان که می رسد متوجه قحطی شدید در یکی از روستاهای اطراف شده و پی اندیشه می افتد که چه کاری می تواند برای این مردم بکند و تنها آذوقه ای که می توانسته به آنان بدهد تنها همین 2 من گندم بوده است که کفاف نمی داده. فقط می توانسته این 2 من را برای آن ها بکارد و درو کند و دوباره بکارد و درو کند تا کفاف دهد. که از قضا دو جادوگر دیگر نیز در بین این مردم بوده اند که آنان نیز به بندبست رسیده و در جمع قحطی زدگان بودند. فضل ا...خان چاره ای نمی بیند جز اینکه با هم کاری کنند که قحطی را رفع نمایند. صحبت به درازا کشید و اما خلاصه فضل ا...خان کاری بر روی این دو من گندم کرد که باعث شد با کاشت یک من از آن, آن روستا را آباد کنند.
توضیحات: متن بالا را از دست نویس سفرنامه فضل ا... خان خلاصه کردم. متاسفانه طرز تهیه این نوع گندم ذکر نشده است. و فقط نوشته شده: <<...چاره ای اندیشیدیم و کاری کردیم کارستان که با یک من از گندم مذکور آن دهات را آباد نمی دیم...>>
هم اکنون آن یک من دیگر در نزد پدر من می باشد که ایشان 11 سال است که بر روی این گندم مطالعه می کند و هنوز به جایی نرسیده است. تنها احتمال این است که این گندم ها حاصل نیروی هر سه جادوگر باشد. جالب این جاست که این که این گندم ها بسیار غنی شده هستند.
فروش کالا: اگر به راز این گندم ها پی ببریم مطمئن باشید که ما این محصول را به صورت رایگان به تمامی گرسنگان تقدیم می کنیم.
============================
نام اختراع: کرم دزدپران
تاریخ اختراع: تابستان 1385
توضیحات: خیلی دوست دارند که کاری بکنند تا دیگران نتوانند که وسیله هایشان دست بزنند. و فقط خود آن ها به آن دست بزنند. این کرم مشکل را حل می کند.
طرز مصرف: کرم را بر روی جسم و یا قسمتی که می خواهید کسی به آن دست نزند, بمالید. حال اگر شخص دیگری به غیر آن کسی که کرم را مالیده دست به آن قسمت بزند به یک متر آن طرف تر پرت خواهد شد.
موارد استفاده: بر روی دستگیره در خانه, بر روی دسته جارو, بر روی هر جسم گرانقیمت و... . البته چندی پیش در نمایشگاه مجسمه های جادویی نیز بر روی آثار از این کرم استفاده شد.
تذکر: از این کرم بر روی بدنتان نمالید. زیرا اگر به چیزی دست زدید آن جسم پرتاب خواهد شد.
فروش کالا: این محصول به محض تایید وزارت اختراعات جادویی به تولید انبوه رسید. ولی چون دزدان نیز از این کرم برای دزدی هایشان استفاده می کنند(کرم را بر روی اجناس مغازه می مالند و مغازه دار نمی تواند به اجناسش دست بزند.) کم کم فروش این کالا رو به قاچاق می رود.
=============================
نام اختراع: زنگ قاتل شناس
تاریخ اختراع: پاییز 1385
توضیحات: اخیرا با فرار مرگخواران و تغییر شکل آن ها, مردم نگرانند که یک مرگخوار با تغییر چهره به در خانه شان بیاید و آن ها بکشد. این زنگ شما را خبر خواهد کرد. این زنگ را به جای زنگ در خانه تان استفاده کنید. در صورتی که یکی از دوستان شما زنگ در خانه را بزند, صدای زنگ عادی می باشد. ولی در صورتی که دشمن زنگ در خانه را بزند(منظور از دشمن هر کسی که نیت بدی در مورد شما داشته باشد.) صدای آژیر بلند شده و تمامی در و پنجره ها قفل می شنود. در ضمن این آژیر با مرکز پلیس جادوگران نیز در ارتباط می باشد. پس به زودی ماموران نیز در صحنه حاضر می باشند.
تذکر: لطفا اجازه دهید برای نصب این زنگ بر در خانه نمایندگان فروش این کار را بکنند. زیرا آن ها برای این کار تعلیم دیده اند و خود شما هیچ دخالتی در این امر نکنید.
فروش کالا: هم اکنون در تمامی نمایندگی های فروش محصولات ما در داخل کشور و فعلا صادرات به ترکیه.
=============================
نام اختراع: نقاشی روزانه
تاریخ اختراع: تابستان 1384
توضیحات: گران بودن نقاشی های بزرگ اثر استادان بزرگ باعث شده که مردم برای تماشای آن ها مجبور شوند که به نمایشگاه بروند و پول بلیت بدهند. نقاشی روزانه هر روز با مناسبت همان روز یکی از نقاشی های معروف دنیا (نقاشان جادوگر و غیر جادوگر) را به نمایش می گذارد که باعث تنوع در زندگی و دکوراسیون منزل شما خواهد شد. در ضمن عرض و طول این تابلو با توجه به نقاشی که نشان می دهد تغییر می کند. پس قبل از خرید از فروشنده تقاضا کنید که دامنه تابلو را مشخص نماید. تذکر: در صورتی که این تابلو را به عنوان تابلوی اصل بفروشید تحت تعقیب و پیگیری قانونی قرار خواهید گرفت و با شما برخورد جدی از طرف ماموران قانون خواهید شد.
فروش کالا: هم اکنون این محصول در تمامی گالری های جادوگران یافت می شود. هم چنین در روزهای آغازین تولید محصول به هر موزه در دنیا یکی از این تابلوها اهدا شد.
متاسفانه به دلیل خرید بیش از حد این محصول دیگر کم تر کسی به موزه های نقاشی سر می زند. بنابراین هیئت موزه های تاریخی دنیا بر زد این محصول شکایت کرده اند و امکان اینکه تا چندی دیگر تولید این محصول متوقف شود زیاد است. به همین دلیل فروشندگان قیمت را بالا برده اند و تعدادی نیز بازار سیاه راه انداخته اند. خبر خوش دیگری را هم می دهم که به زودی چنین اختراعی ولی به صورت حجم وارد بازار خواهد شد.
===============================
نام اختراع: قفل نیپتوزاسیوم
تاریخ اختراع: تابستان 1385
توضیحات: <<نیپتوزاسیوم>> نام ماده مخدری است که توسط جادوگران معتاد استعمال می شود. که از اثرات منفی آن می توان اعتیاد شدید, مستی, کاهش حافظه, کاهش نیروی جادویی و... را نام برد. ولی بزرگترین مشکل این ماده این است که بیماری های ویروسی واگیر دار و خطرناک را بین معتادان پخش می کند(به دلیل رعایت نکردن بهداشت). قفل نیپتوزاسیوم باعث جلوگیری از انتقال این ویروس ها می شود. اگر معتاد با این وسیله نیپتوزاسیوم را استعمال کند مشکلی برایش پیش نمی آید.
طرز مصرف: محفوظ می باشد. (زیرا ستاد مبارزه با نیپتوزاسیوم بازگو کردن طریقه استعمال آن را در مجامع عمومی ممنوع اعلام کرده است.)
فروش کالا: با معرفی این کالا به وزارت بهداشت جادویی سریعا مجوز پخش صادر شد. اما متاسفانه ستاد مبارزه با نیپتوزاسیوم با پخش این محصول مخالفت شدید کرد. زیرا عقیده داشتند که این محصول باعث افزایش معتادان به این ماده می شود. ما نیز هر تعداد از این محصول را که تولید کرده بودیم بایگانی کردیم تا اینکه شاید این وزارت نظرش تغییر کند.
=========================
نام اختراع: نُوار ادوام
تاریخ اختراع: زمستان 1385
شکل ظاهری: این نوار کاملا مانند نوار چسب های مشنگی می باشد, با این تفاوت که چسبندگی ندارد. عرض آن نیز 5/2 اینچ می باشد.
توضیحات: ادوام از ریشه دَوَمَ می آید(همان دوام خودمان). این نوار قابلیت بسیار جالبی دارد که معرفی آن به وزارت سبب شد تمامی افراد حاضر چشمشان به اندازه یک گردو شود. برای فهمیدن قابلیت این چسب آزمایش زیر را انجام دهید:
1- یک تکه از نوار را در دست بگیرید و آنرا از عرض پاره کنید. مشاهده خواهید کرد که به راحتی پاره می شود.
2- حال یک تکه بلند از نوار را جدا کرده و دو نفر دو سر آن را بگیرند و تا می توانند بکشند. بله, به همین را حتی پاره نمی شود. یعنی اصلا پاره نمی شود.
آزمایشات فراوانی با کمک وزارت انجام داده ایم تا بدانیم این نوار با چه نیرویی پاره خواهد شد. ولی تا کنون به آن نیرو نرسیده ایم که بتواند این نوار را پاره کند.
فروش کالا: به محض اینکه حداکثر دوام این چسب را پیدا کنیم محصول روانه بازار می شود. زیرا وزارت عقیده دارد که ممکن خطر زا باشد.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱ ۱۲:۴۸:۳۷

[c

پیام زده شده در: ۱۶:۰۹ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵

ارگ كثيف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نام اختراع:شمع تولد
مخترع :خودم
سال اختراع:هم زمان با اختراع شمع
توضیحات:چون عموما جادوگران بسیار پر مشغله و فراموش کار هستن این شمع را هم زمان با تولد یک جادوگر روشن میکنند.این شمع هر سال در لحظه تولد جادوگر مورد نظر با داد و فریاد سالگرد تولد او را اعلام می کند تا اخرین روز زندگی او وفا دارانه روشن میماند و اگر بخواهید میتواند هر لحظه عمر جادوگر مزبور را اعلام دارد.
نام اختراع:چرتکه شمارنده
سال اختراع:امروز
توضیحات:این اختراع با همتای خود چرتکه که در زیر معرفی میشود فرق دارد و مخصوص جناب شخص شخیص اموس دیگوری عزیز است تا در ماه اینده بتوانند با این وسیله حساب امتیاز های ما رو داشته باشند.اموس عزیز کافی است با وارد کردن اسم هر کدام از ما نیم چه مخترع به این دستگاه کار ها را به ان بسپارید تا در مورد
امتیازات رسیدگی کند.البته این وسیله را بی طرفانه ساختم تا در مورد هیچ کس حتی خودم پارتی بازی نکند.
نام اختراع:چرتکه جادوی
مخترع:این جانب
سال اختراع:اوایل شورش اجنه
توضیحات:بنده که از سران شورش بودم فهمیدم که مقدار زیادی از سرمایه یه شورش به علت بی سوادی صندق دار هپلی هپو میشود .و چون افراد لایق کم بودن نمیشد این افراد با سواد رو برای کار های پیش پا افتاده گذاشت.برای همین این وسیله را ساختم تا اگر کسی خواست سر صندق دار کلاه بگذارد فریاد بزند:
ای کلاه بردار دو رویه متقلب خیانت پیشه....
و انقدر به داد و فریاد ادامه دهد تا فرد از خجالت حسابش را صاف کند و اگر طرف پر رو بود یک پس گردنی محکم بر سرش بزند.
نام اختراع:ماشین تایپ
توضیحات:این وسیله شبیه کی برد است با این تفاوت که خودش تایپ میکند ومدل پیش رفته ان قادر به ذهن روبی است و بدون اینکه شما به او بگویید چه تایپ کند خودش از فکر شما مطالب را تایپ میکند.این وسیله را برای این ساختم چون انگشت هایم درد گرفت.ولی من کم نمیارم و باز هم تایپ میکنم!
نام اختراع:شبکه اینترنت
سال اختراع:؟
توضیحات :این وسیله برای جمع شدن یک مشت ادم بیکار(دور از جون شما)به دور هم است.تا یک سری متن بزنن(مخترع ها)
یک سری بخوانن و امتیاز بدن(آقای آ..)یک سری بخوانند(بازدید کنندگان)
باور کنید هر روز خودم رو بابت این اختراع نفرین میکنم که اخه ادم حسابی مگه تو درس و امتحان نداری؟وقتی هفته دیگه تو برگه سوال ها بهت گفتن ازمون بارتلت رو برای برابری واریانس ها انجام بده میخوای از چرتکه جادوی استفاده کنی؟؟؟؟؟؟
نام اخترع:بی تفاوت کن
توضیحات:این وسیله را برای این ساختم تا بزنم به لباسم و نسبت به مقام بهترین مخترع سال بی تفاوت بشم.این وسیله الان به تولید انبوه رسیده و هر کسی که میخواد به مغازه شوخی های سحر امیز فرد و جرج ویزلی مراجعه کنه.

ببین در مورد دیشب.
دعا رو اگر دوست

پیام زده شده در: ۲۳:۵۸ دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۵

کدووالادرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۰ دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۱۷ سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۸۶
از از خونمون جادوگران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 32
آفلاین
سلام
من خیلی وقت نبودم .
ولی هنوز جایگاه من خوبه .

نام اختراع : دندون
نام مخترع : خودم
تاریخ اختراع : 21/2/85
کارایی : در دندان قرار می گیرد . مانند موبایل های موگلی است .
اگه دو نفر داشته باشن می تونن با هم حرف بزنن .
هر کسی کدی 10 رقمی بهش اختصاص می گیره .
همیشه هم کار می کنه .
هر ماه هر چفدر صحبت کنید ، همون قدر پول از بانک برداشته میشه .

امضا به دلیل مشکل ایجاد کردن برای صفحات سایت برداشته شد.

پیام زده شده در: ۱۹:۳۴ دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۵

فريد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۷ پنجشنبه ۹ آذر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۶
از قلعه ي سياه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 42
آفلاین
¾•±¤ ·»oÃM ¾M ¾ºIßh¶ ®Ãļw ´Tw»j IM ¾¨ K{ ¦Ä 0´TvÀ ¸ÃUn°wH ÁoiA ÏIw ·Hp¼¶A yºHj pH oŸº ¾Ä ¸¶
´ÄkÄj ÁH ½k¹¹¨ n¼¨ n¼º ¾Ä kÄo¬IÀ Á ¾º¼i ¦Äjqº (¾¶j¼i ÌHoTiH ¾¨ ½kº¼{ ÂÄo¶Iº ·¼\•¶ pH ½jIŸTwH IM)´ÃTÎn
toTº IÃM :SŸ¬ ¼TÎn ¼±] j¼M oU S¶I¿{ IM ¸¶ pH ±Ãi ¾¨ ®Ãļw ´ÄkÄj KÃ\– n¼ºI] ¾Ä ´Äk{ ¦Äjqº ¾¨ ÂT¤»
ÂT¶°– ¾]¼T¶ 0³kÄj qÃU » k¹±M ÁIÀ ·Hkºj » k¹ºI¶ W±X¶ ÂUn¼‚ IM oš¯ » k¹±M n¼ºI] ¾Ä ´TÎn ¼±] 0½jo¶ ·»H
0(½IÃw jo²) 0 Ï R n ³ :j¼M ½k{ ¦e yºkM »n » ½nA 0«Ti¼w ¾Ä ®X¶ ³k{ yTw¼Q Á»n
0 ´ÄkÃMH¼i ÍÄow » ´ÃTz¬oM ½I«MH¼i ¾M ÍÄow » ´ÄkÃwoU ±Ãi

¾ºIdL‚ ´ÃTÎn ³jo¨ xnHkÃM j¼M JH¼i p¼¹À ®Ä»¼w 0³j¼M ½kÃMH¼i «Tvi ‡oÎ pH K{ ³IµU » j¼M ½k{ cL‚
ÁIÀq¶n ÁIz¬ q¶n JIT¨ ¾Ä ÏILºj ¾M » ´ÃTÎn ¾ºIhMIT¨ ¾M ÂÄ»jI] ·IÀIì Á ½k¹¹¨ ¾Tvi ªºp pH k•M » ´Äjn¼i
0 ´Äjo¨ HkÃQ jo² ÁIÀ q¶n ³Iº ¾M µÄk¤ JIT¨ ¾Ä S–Iw k¹a pH k•M » ´ÃTÎn ½IÃw Á»jI]
رو پيدا كرديم معنيش اين بود :لرد شما رو توي ل(حرف پيدانشده ) hgt R ت n ³ ›oe ¹•¶ ¸Tz¬ ±¨ pH k•M
ميبينه00
من خيلي ترسيده بودم يعني ما انتخاب شده بوديم! ولي لرد ما رو كجا ميبينه ! چرا ما رو مي خواد !
ما بايد معني حرف ل رو پيدا ميكرديم........
پايان قسمت اول

لرد سياه نابودتون ميكونه

پیام زده شده در: ۱۱:۳۷ جمعه ۸ دی ۱۳۸۵

آموس دیگوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۴ دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۲۶ یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷
از یه جای خوب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 72
آفلاین
با سلام خدمت دوستان

اول باید بگم که یک اشتباه کردم و 16 امتیاز الیواندر را در پست قبلی حساب نکردم
و اما اختراعات امروز

الیواندر سه اختراع زده که کلا 7 و 8و 8 میگیرد
جمع بندی امتیازات
الیواندر:169
رباستین لسترانج:92
ارگ کثیف:87
کدولادر:49
توبیاس اسنیپ:24
ارتور ویزلی:23
اوان روزیر:10
کالین کروی:9

همین طور که معلومه این ماه هم ایواندر برنده شد

اگه همین طوری پیشبره فقط او برنده میشهیک فکری به ذهنم رسید : یک ماه او امتیاز اختراعات را بدهد و خودش اختراع نزنه تا شما هم به او برسید (البته زیر نظر من) میخواستم محرومشکنم دیدم این کار بهتره

ویرایش شده توسط آموس ديگوري در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۸ ۱۱:۴۰:۵۰
ویرایش شده توسط آموس ديگوري در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۸ ۱۱:۴۳:۴۵

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.