هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۳:۳۰ جمعه ۳۰ آذر ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
تصور میکنم که حرفم کاملا منطقیه که شناسه بعد از مرور زمان باز نمیشه
و تمام حالت های مختلفش رو هم بررسی کردم که شامل اشتباه مدیر در بستن شناسه اون یه نفر یا نبستن شناسه بقیه میشه.
در هر حال باید بارون خون آلود که خودش در بطن کار بوده نظر بده

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱۳:۲۰ جمعه ۳۰ آذر ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
نقل قول:

ماندانگاس واقعا حرفت خنده داره،اگر قرار بر بلاک کسانی غیر از آرشام باشه یکی سیریوس بدلیل وارد کردن مسائل خارج سایت و شخصی باید بلاک شه و دیگری پرسی بدلیل توهین و نحوه صحبتش با اعضا.احیانا ممکنه خود شما هم بدلیل اینکه گفتی همیشه دوس داری با همه دعوا کنی! لایقه بلاک شدن باشی.
من در مورد خودم بگم که غیر از یه پست در نحوه و چند تا پیام در چت باکس که انگشت کوچیکه پیامای آرشام عزیز هم نمیشد عمل دیگری در راستای اون دعوا انجام ندادم اون پستم هم در نحوه الان حاضر و آماده س میتونید بخونید تا ببینید دعوا رو شعله ور تر کرد یا پرسی رو مودبانه قانع کرد که تهمت بیخود نزنه و کلا سعی در آروم کردن بحث داشت یا نه؟
آرشام بنظر من خیلی زیاده روی کرد و مستحق بلاک شدن بود.

پ.ن:میدونم ممکنه جای این حرفا در اینجا که مخصوص مدیراس نباشه ولی این حرفا از طرف دوستان اینجا مطرح شد فکر میکنم باید قضیه شفاف سازی بشه.
پ.ن:من نمیخوام از طرف دوستان دیگری که اسم بردی صحبت کنم ولی واقعا اکثر اونها بهیچ وجه مثل آرشام زیاده روی نکردن تا لایق بلاک شدن باش

فقط خواستم سوء تفاهم حل بشه ... نقل قول من و درست بخون :

نقل قول:

فکر نمی کنید یکم بی انصافی باشه ، اگر قرار باشه آرشام بلاک شه ، مسلما مخاطبین اون بحث مثل : آنتونین - من - سیریش - کالین - جرج - لیلی - بلید - پرسی - لی جردن - ایگور - گراپ و ... هم باید بلاک بشن.

خوب عزیز دلم من گفتم همه ما باید بلاک بشیم در کنار آرشام ، نگفتم تو باید بلاک بشی که ... درست پست و بخونی میفهمی چیز بدی نگفتم، خود شعورم میرسه که چی باید بگم بعد از یک عمر حرف زدن ، بعدش اینکه صحبت انجمن ناظرین رو هم جدی نگیر پستم با اون حالت فقط جنبه طنز داشت که گویا یکی باید تو رو از جوگیزری خارج کنه.

----------------------------

به هری پاتر :

نقل قول:

بازم تکرار میکنم که دلیل بسته شدن باید از بین بره از جمله دلایل:
1. اشتباه مدیر در بستن فرد
2. اشتباه در نبستن بقیه
3. معذرت خواهی و عدم تکرار فرد بسته شده
و ...

در نتیجه باید این کار به طور اصولی انجام بشه

هری پاتر عزیز مشکل از ریشه بوده و زیر سر مدیریت شما، در ضمن چیزی که الان هست و جالبه اینه که شما متوجه نمیشید که باید یک عده بلاک میشدن، ولی فقط این بلاک برای آرشام بوده .

در هر صورت چون مشکل از جانب شماست ، و این همه کاربر دارن خودشون جر میدن ... شما باید شناسه رو باز کنید یا اینکه تما شناسه های افرادی که توی این بحث بودن و ببندید بعد عین بچه کوچولوها ازشون بخواید که بیان در ملا عام عذر خواهی کنن و بگن به جون مامان اینا دیگه از اینکارای بد بد نمی کنیم

یکم برادر من منطقی باش !

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

پیام زده شده در: ۱۳:۱۰ جمعه ۳۰ آذر ۱۳۸۶

گراوپold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۲۶ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۳:۳۳ جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۲
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 112
آفلاین
نقل قول:
ببخشید بارون خون آلود به دلیل اینکه کمتر به سایت سر میزنه با چنین قوانین داخلی به خوبی آشنا نیستند و یا شاید هم من اشتباه میکنم و مخصوصا چنین چیزی نوشته اند.چون ایشان نوشته اند فعلا بستس و تضمینی نکردند که بعد از سه روز باز بشه.
ما کسی رو که میبندیم تا زمانی که دلیل بسته شدنش مرتفع بشه هم چنان بسته نگه میداریم وقتی دلیل بسته شدنش رفع شد باز خواهد شد.

جالبه!!

البته من مثل بعضي از دوستان قصدم تخريب شخصيت ديگران نيست

اما اين قسمتو كه خوندم يه سوال برام پيش اومد " چرا كسي كه از قوانين سايت اطلاعي نداره بايد مدير باشه ؟ "

ويرايش

مشكل ارشام با لي جردن هم به كلي حل شده و حتي اگه بخواين از اين زاويه هم نگاه كنيد ديگه دليلي براي بلاك موندن آرشام نميونه

ویرایش شده توسط گراوپ در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۳۰ ۱۳:۱۳:۴۰
ویرایش شده توسط گراوپ در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۳۰ ۱۳:۱۸:۴۵
ویرایش شده توسط گراوپ در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۳۰ ۱۳:۲۷:۲۵

آستكبار + رفيق بازي + قوانين مغيير ِ من درآوردي = كادر مديريت جادوگرن

پیام زده شده در: ۱۳:۱۰ جمعه ۳۰ آذر ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
به بووبو:
شما که یه شناسه دارید اینو برای چی میخواید!؟
این شناسه رو بعد از شما به دراکو مالفوی داده شد یادم نیست به چه علت بنابراین به دلیل اینکه احتمالا در اون پیام شخصی هایه خصوصی وجود داشته باشه نمیتونم فعلا به شما بدمش تا زمانیکه با خود ایشون صحبت کنم.
سه روز به من فرصت بدید اگه نتونستم صحبت کنم پیامها رو پاک کنم و بعد شناس رو به شما بدم. باید رسیدگی بشه که به چه دلیل این شناسه به شخص دیگه ای داده شده.

به پرسی:
تعداد خانه های هاگوارتز شد پنج تا... ایگورم قرار بود 30 آذر قبل از شروع مدارس از گروه اسلایترین خارج بشه و من اصلاع نداشتم هاگوارتز یک هفته زودتر فعال شده.

پیام زده شده در: ۱۳:۰۸ جمعه ۳۰ آذر ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
بازم تکرار میکنم که دلیل بسته شدن باید از بین بره از جمله دلایل:
1. اشتباه مدیر در بستن فرد
2. اشتباه در نبستن بقیه
3. معذرت خواهی و عدم تکرار فرد بسته شده
و ...

در نتیجه باید این کار به طور اصولی انجام بشه

پیام زده شده در: ۱۳:۰۴ جمعه ۳۰ آذر ۱۳۸۶

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
نقل قول:
فکر نمی کنید یکم بی انصافی باشه ، اگر قرار باشه آرشام بلاک شه ، مسلما مخاطبین اون بحث مثل : آنتونین - من - سیریش - کالین - جرج - لیلی - بلید - پرسی - لی جردن - ایگور - گراپ و ... هم باید بلاک بشن.

ماندانگاس واقعا حرفت خنده داره،اگر قرار بر بلاک کسانی غیر از آرشام باشه یکی سیریوس بدلیل وارد کردن مسائل خارج سایت و شخصی باید بلاک شه و دیگری پرسی بدلیل توهین و نحوه صحبتش با اعضا.احیانا ممکنه خود شما هم بدلیل اینکه گفتی همیشه دوس داری با همه دعوا کنی! لایقه بلاک شدن باشی.
من در مورد خودم بگم که غیر از یه پست در نحوه و چند تا پیام در چت باکس که انگشت کوچیکه پیامای آرشام عزیز هم نمیشد عمل دیگری در راستای اون دعوا انجام ندادم اون پستم هم در نحوه الان حاضر و آماده س میتونید بخونید تا ببینید دعوا رو شعله ور تر کرد یا پرسی رو مودبانه قانع کرد که تهمت بیخود نزنه و کلا سعی در آروم کردن بحث داشت یا نه؟
آرشام بنظر من خیلی زیاده روی کرد و مستحق بلاک شدن بود.

پ.ن:میدونم ممکنه جای این حرفا در اینجا که مخصوص مدیراس نباشه ولی این حرفا از طرف دوستان اینجا مطرح شد فکر میکنم باید قضیه شفاف سازی بشه.
پ.ن:من نمیخوام از طرف دوستان دیگری که اسم بردی صحبت کنم ولی واقعا اکثر اونها بهیچ وجه مثل آرشام زیاده روی نکردن تا لایق بلاک شدن باشن.

پیام زده شده در: ۱۳:۰۲ جمعه ۳۰ آذر ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
شناسه بسته شده وقتی باز میشه که دلیل بسته شدنش از بین رفته باشه نیازی به زدن پست های چندین خطی نیست.

مثلا طرف معذرت خواهی کنه یا اثبات کنه که چیزی که گفته درست بوده یا چیزی که بقیه گفتن غلط بوده
بارون اگر آشنایی با قوانین داشته یا نداشته مشخص نیست چون بعد از سه روز نیومده آرشام رو باز کنه در حالیکه امروز جمعس و احتمالا فرصت این کارو داشته
در هر حال خود ایشان میتونن دلیل کارشون رو توضیح بدن

فلسفه باز نکردن شناسه بعد از زمان معین اینه که بعد از زمان معین معلوم نیست کسی که شناسش بسته شده از کارش پشیمون شده باشه یا نه

در هر حال من با کسی دعوا ندارم و یه خط از پست های نحوه رو هم تا 5 صفحه نخوندم فقط میگم دلیل بسته شدن با مرور زمان از بین نمیره.

هیچ جای سایت از جمله چت باکس بسته نیست و نوشتن توش آزاده اگر بارون خون آلود گفته توش ننویسید منظور نوشتن هر چیزی نبوده بلکه نوشتن چیزهایی بوده که به نظر ایشان نباید نوشته میشدن ( بازم تکرار میکنم من فرصت اینکه بفهمم جریان به کل چی بوده رو ندارم)

ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۳۰ ۱۳:۰۶:۴۱

پیام زده شده در: ۱۱:۳۷ جمعه ۳۰ آذر ۱۳۸۶

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 422
آفلاین
هممم ... هری عزیز!

صحبت هایی توی چتر باکس شد. بحث سر نحوه داغ بود. بارون خون آلود اومد گفت که بس کنید هر کی پیام بده بلاک می شه. بگذریم از اینکه این رفتار ایشون خیلی استکباری تر از کامیونیتی های دیگه است!

ولی... خودتونم به این امر واقفید که کسی که داره تو چت باکس بحث می کنه یه پیام رو تا وقتی یکی دو تا پیام نده نمی بینه... مگر اینکه ریفرش کنه که وسط یه بحث وقتی داره به کسی جواب می ده ریفرش کردن یه خورده نامعقول به نظر می رسه.

آرشام دو تا پیام داد بعد هم بارون گفت آرشام بلاک شد و این صحبتا. بعد هم که آرشام بهش گفت اصلا حذف شناسه کن ایشون گفتن فعلا سه روز شناست بسته است.

خب به هر حال حرفیه که مدیر زده و شما متاسفانه دارید با زیرکی می گید که ایشون گفته فعلا سه روز بسته می مونه نگفته باز می شه. ولی هر کی تو این سایت چند وقتی بوده باشه انقد از این زرنگی ها و پیچوندن ها دیده که دیگه سرش کلاه نمی ره.

مدیری که از قوانین فعلی خبر نداشته اومده شناسه رو بلاک کرده گفته سه روز بسته می مونه. مشخصه هدفش این بوده که بگه بعد سه روز باز می شه.

هممم اگر شما می گید شروع کار با اطلاع نداشتن از قوانین بوده ولی ادامش باید با اطلاع داشتن باشه، اوکی من میرم خودم به بارون زنگ می زنم می گم که بیاد با همون اطلاع کمی که از قوانین داره به حرفش عمل کنه!

ولی اگه بحث بسته موندن شناسه آرشام عمل به قول پشت پرده ای مبنی بر حتی حذف شناسه شدن شناسه های هایی مثل سیریوس بلک و آرشام و پرسی ویزلی و ... است، خب این بحثش جداست. آدم باید به قولش عمل کنه تحت هر شرایطی. ولی خواهشا بی پرده صحبت کنید.

حتی دلیل بسته شدن شناسه آرشام هم دلیلی نیست که بخواد به خاطرش یه شناسه برای همیشه بسته بمونه.

لطفا به من بگید که چرا یه تاپیک مثل نحوه برخورد نمی تونه بسته بمونه بلکه افراد مسئله دار باید پاک بشن، ولی چت باکسی که چند ماه اخیر آزاد بوده، باید ساکت بشه و کسی حق نداشته باشه توش پیام بده؟

این رفتار تناقضه. و بلاک شدن آرشام هم از این تناقض نشات می گیره.

امیدوارم جواب قانع کننده و منطقی ای بگیرم.

===

پی نوشت : وقتی کسی پیش شما زیر آب شخص دیگه ای رو می زنه، راجع به صحت مطالب تحقیق کردن فکر کنم لازم باشه. یه پیام اخلاقی بود!

ویرایش شده توسط سیریوس‌ بلک در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۳۰ ۱۱:۴۱:۱۹

باز جویم روزگار وصل خویش...

پیام زده شده در: ۱۱:۲۹ جمعه ۳۰ آذر ۱۳۸۶

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
منم سلام عرض ميكنم.ديدم دوستان پست زدند،گفتم منم يه پست بزنم.
دلايل زدن اين پست:
دور هم بودن
افزايش تعداد پست
ابراز وجود
نظر دادن در مورد صحبت هاي انجام شده

به نظر من هم بلاك شدن آرشام خيلي سخت گيري بود.الان هم كه سه روز گذشته.مطمئنم اگر شناسش باز بشه،ميتونه از خودش دفاع كنه.
از اون طرف هيچ وقت فردي به دليل دادن پيام بيش از اندازه در چت باكس،بيشتر از سه روز بلاك نشده.
اين پسر اينقدر ماه که ديشب دو ساعت تو سرما اومد کماندو بازي هاي اين آخر هفتش رو برام تعريف کرد دلتون مياد شناسه ي اين جفنگ بسته بمونه؟

ویرایش شده توسط آناکین مونتاگ در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۳۰ ۱۱:۳۶:۱۹

پیام زده شده در: ۱۱:۱۴ جمعه ۳۰ آذر ۱۳۸۶

جرج  ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۵ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۶ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از مغازه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
نقل قول:

هری پاتر نوشته:
ببخشید بارون خون آلود به دلیل اینکه کمتر به سایت سر میزنه با چنین قوانین داخلی به خوبی آشنا نیستند و یا شاید هم من اشتباه میکنم و مخصوصا چنین چیزی نوشته اند.چون ایشان نوشته اند فعلا بستس و تضمینی نکردند که بعد از سه روز باز بشه.
ما کسی رو که میبندیم تا زمانی که دلیل بسته شدنش مرتفع بشه هم چنان بسته نگه میداریم وقتی دلیل بسته شدنش رفع شد باز خواهد شد.

الان یه چند تا سوال برام پیش اومده.

اگر ایشون مدیر هستن چرا از قوانین اطلاع ندارن!؟!

اگر از قوانین اطلاع ندارن چرا مدیر هستن؟

چرا کسی که دیر به دیر به سایت سر میزنه باید جز مدیرا باشه تا یکی رو بلاک کنه؟

ایول پروسه! این پروسه الان به چه معنی .

در اخر میگم که چرا ارشام فقط بلاک شد؟
فقط به دلیل چند تا پی ام تو چت باکس! اگه اره این که پروسه نمیخواد.

نمیخواد بپیچونین. یهو بگین نمیخوایم تا دو هفته دیگه باز کنیم.

اگر به یک انسان فرصت پیشرفت ندهید لیاقت چندان تاثیری در پیشرفت او نخواهد داشت. ناپلئون

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.