هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

اخبار > اخبار سايت > تولدت مبارک: جادوگران 20 ساله شد!

تولدت مبارک: جادوگران 20 ساله شد!

ارسال شده توسط لینی وارنر در ۱۱ دی ۱۴۰۲ | ( : 707)

یازده دی ماه...

روزی که جادوگران، دقیقا بیست سال پیش، برای اولین بار پا به دنیای اینترنت گذاشت تا هواداران کتاب‌های پر طرفدار و محبوب هری پاتر رو بتونه گرد هم بیاره و ایفای نقشی مستحکم بنا کنه که با گذشت بیست سال هم‌چنان پایداره و پذیرای پاترهدهای جدید و قدیمه.

تو این 20 سال سایت جادوگران دچار پستی‌ها و بلندی‌های زیادی شده و حتی بازه‌های زمانی‌ای وجود داشته که برای مدتی به دلایل مختلفی در دسترس نبوده. اما با این وجود همیشه کسانی بودن که به خاطر عشقی که به این سایت، ایفای نقش جادوگران و دنیای جادویی هری پاتر داشتن، هر روز با هزار امید و آرزو به اینجا سر بزنن و با بازگشت سایت، دوباره فعالیت‌های خودشون رو از سر بگیرن.

این قطعی صرفا شامل خود سایت نمی‌شه و میتینگ‌های حضوری جشن تولد سایت رو هم زیر سایه خودش گرفت. دو سال به خاطر کرونا قادر به برگزاری جشن تولدهای حضوری نبودیم اما با ابتکار اعضا، این جشن تولدها به صورت مجازی برگزار شدن. سومین سال هم به خاطر حال بد دلامون جادوگران چندین ماه تمام فعالیت‌هاش رو متوقف کرده بود.

اما هردفعه جادوگران دوباره برگشت تا پذیرای همگان باشه. امسال نه‌تنها میتینگ‌های حضوری جشن تولد سایت از سر گرفته شد، بلکه به خاطر استقبال زیادی که اعضا کردن احتمالِ برگزاری میتینگ حضوری دومی در 21 بهمن ماه هم هست. هم‌چنین بزودی میتینگ آنلاینی برای اون دسته از کاربران که در هیچ صورتی امکان شرکت در میتینگ‌های حضوری رو ندارن برگزار می‌شه. علاوه بر این، وعده‌ای برای همه دوست‌داران سایت جادوگران داریم. برنامه‌هایی در پشت صحنه در حال پیاده‌سازیه تا بتونیم سایت رو بروز رسانی کنیم و خدمات و قابلیت‌های بیشتری برای شما کاربران عزیز سایت تدارک ببینیم.

فعلا بعنوان هدیه گالری ایفای نقش جادوگران به پیشنهاد یکی از کابران سایت راه‌اندازی شده تا پذیرای نقاشی‌ها و طراحی‌هایی که در سرتاسر بخش‌های مختلف ایفای نقش قرار گرفته باشه.

مدیریت سایت جادوگران از همه شما عزیزانی که در تمام این سال‌ها ما رو همراهی کردید و با حضور و فعالیتتون به تداوم جادوگران کمک کردین تشکر می‌کنه. لطفا حضور گرمتون رو هرگز از ما دریغ نکنید.

به نظرم 20 سالگی ارزش اینو داره که گذری به تاریخ داشته باشیم و مروری بر جشن تولدهای سال‌های گذشته کنیم.

1 سالی 2 سالگی 3 سالگی 4 سالگی 5 سالگی 6 سالگی مظلوم واقع شدن 7 سالگی 8 سالگی 9 سالگی 10 سالگی 11 سالگی 12 سالگی 13 سالگی 14 سالگی 15 سالگی 16 سالگی 17 سالگی 18 سالگی 19 سالگی و...

~ تولد 20 سالگیت مبارک جادوگران ~


با ما همراه باشید و خاطرات خودتون از جادوگران رو در تاپیک جشن تولد 20 سالگی با ما به اشتراک بذارید.

( : 5) مشاهده خبر در فرمت PDF چاپ خبر

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه
mahdipotter
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۴۰۳/۱/۲۴ ۰:۵۷  به روز‌شده در تاریخ: ۱۴۰۳/۱/۲۴ ۰:۵۷
عضویت از: ۱۳۸۳/۴/۷
از: اسلو
پیام: 16
 من هنوز اینجام
من هنوزم اینجام با همون آیدی ۲۰ سال پیشم ...
ghoghi
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ ۱۷:۱۶  به روز‌شده در تاریخ: ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ ۱۷:۱۶
عضویت از: ۱۳۸۳/۲/۸
از: در کنار دمبول
پیام: 911
 پی گیری
سلام با عرض تبریک برای این مناسبت فرخنده، تولد 3 سالگی 2 نفر در رستوران بانی چاو، ورودی تولد رو پرداخت نکردن و ما هنوز پیداشون نکردیم. 17 ساله که 4 هزار تومن کسری داریم . خودشون بیان اعلام کنن لطفا
half-bloodprince
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ ۵:۰۰  به روز‌شده در تاریخ: ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ ۵:۰۰
عضویت از: ۱۳۸۳/۶/۱۷
از:
پیام: 460
 😍
این یعنی بیستمین سالیه که با بخش زیادی از دوست‌هام دوستم!
رونان
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ ۱۰:۴۸  به روز‌شده در تاریخ: ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ ۱۰:۴۸
عضویت از: ۱۳۸۳/۹/۹
از: جنگل تاریک
پیام: 19
 مباركه
مبارك باشه
negin.sdh
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۴۰۲/۱۰/۲۲ ۱۷:۴۳  به روز‌شده در تاریخ: ۱۴۰۲/۱۰/۲۲ ۱۷:۴۳
گریفیندور
عضویت از: ۱۳۸۵/۳/۲۵
از: عمارت پوگین
پیام: 467
 تولد جادوگرانه!
تولد بیست سالگی جادوگران تبریک میگم. به عنوان یک پاتر هدی قدیمی خیلی خوشحالم این سایت هنوز به قوت خودش باقیه که یادآور دوران شیرین نوجوانی من هستش. از اینکه هیچ وقت نشده حضوری در جمع جادوگران عزیز باشم این همه سال بسیار غم انگیزه ولی حتما در جمع انلاین این دوره شرکت میکنم. لطفا تاریخ میتینگ انلاین رو مشخص و یاداوری کنید ممنون از همه دوستان جادوگرم 🌹

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.