هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

شصت و نهمین دوره‌ی ترین‌های سایت جادوگران برای انتخاب بهترین‌های فصل بهار 1403، از 20 خرداد آغاز شده است و تا 24 خرداد ادامه خواهد داشت. از اعضای محترم سایت جادوگران تقاضا می‌شود تا با شرکت در عناوین زیر ما را در انتخاب هرچه بهتر اعضای شایسته‌ی این فصل یاری کنند.

مدیریت سایت جادوگران به اطلاع کاربران محترم می‌رساند که سایت به مدت یک روز در تاریخ 31 خرداد ماه بسته خواهد شد. در صورت نیاز این زمان ممکن است به دو روز افزایش پیدا کند و 30 خرداد را نیز شامل شود. 1 تیر ماه سایت جادوگران با طرح ویژه تابستانی به روی عموم باز خواهد شد. لطفا طوری برنامه‌ریزی کنید که این دو روز خللی در فعالیت‌های شما ایجاد نکند. پیشاپیش از همکاری و شکیبایی شما متشکریم.

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: پيام امروز
پیام زده شده در: ۱۵:۳۲ دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۸۳

اسلیترین

گلرت گریندلوالد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
امروز ۱۳:۰۰:۳۶
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
مشاور مدیران
اسلیترین
ایفای نقش
پیام: 1314 | خلاصه ها: 1
آفلاین
نقل قول:

پيام امروز نوشته:
( برای اطلاعات بیشتر به تاپیک انجمن ضد لرد ولدمورت پست آخر ولدمورت مراجعه شود)

مرلين كبير با ديدن خبر ديروز پيام امروز از اين گفته ها متعجب شد كه چگونه ميشود اين خبر را از پست آخر ولدمورت دريافت؟ آيا تنها به گفته وي ميبايست اكتفا كرد؟
وي خاطرنشان كرد: من هيچ وقت قرار نبوده وزير شوم و هيچ وقت هم نخوام شد و اين رو مطمئن باشيد كه من پشت پرده ولدمورت رو ملاقات نكردم. حتي در ميخانه مسنجر!
در مورد بركناري لرد سياه از مرلين كبير پرسيده شد و وي جواب داد: اصلا وجود يك همچنين لشكري از ريشه مشكل دارد چه رسد به اينكه رئيس داشته باشد يا خير.. هرچند اگر سياه ها نباشند سرگرمي براي سفيدان فراهم نيست و دوباره هر چند اين خاكستري ها دشمن مشترك ما سرگرمي جديدتري هستند اما وجود يك ولدمورت قدرتمند نياز اول يك جامعه سياه است!

زمان ما رسیده است، برادران و خواهران من! دیگر در خفا نخواهیم بود! صدایمان را خواهند شنید و این صدا کرکننده خواهد بود!

بدون نام
اخبار مهم:

هرمیون گرنجر از ازکابان فرار کرد!
به گزارش لاوندر براون :
اخبار موسق ما از ان حکایت می کنند که هرمیون گرنجر به کمک ویکتور کرام از ازکابان فرار کرده ست ! بله درست خواندید! و در این حین: قریب به اتفاق جامعه ی جادگری ویکتور کرام را متوجه این حادثه می دانند. در واقع این موضع که ویکتور کرام هرمیون گرنجر را ترک کرده تنها ی نقشه بوده...که خوشبختانه از جامعه ی جادوگری پنهان نمانده ست ! البته هنوز علت این کار معلوم نیست ! خبرنگاران پیام امروز پیوسته در تلاشند تا راز این موضوع را کشف کنند ...

قابل توجه مخاطبان روزنامه ی وزین پیام امروز : اگر اطلاعاتی در این مورد کسب کردید روزنامه ی پیام امروز را بی نصیب نگذارید ! ما صمیمانه به انتظار همکای شما مخاطبان گرامی "پیام امروز "هستیم

پیام زده شده در: ۸:۴۰ دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۸۳

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
رسوایی مرلین
گزارشگر همیشه در صحنه ی پیام امروز خبر میدهد
ک: بله در حالی که وزارت و پست و مقام چشم عده ای را کور کرده و مدام شاهد بحث و جدل در این زمینه هستیم دیروز خبری ما رو غافلگیر کرد
بر طبق این خبر مرلین ملقب به پیر هاگزمید متهم به دست داشتن با ولدمورت خبیثترین جادوگر قرن شده است او که خود را حامی مردم میداند با این کار چهره ی واقعی خود را به میلیون ها نفر شناساند. بنا به اطلاعاتی که ما در دست داریم لرد سیاه قول تبانی به مرلین را داده بود تا در صورت انتخابات ارتش سیاه به مرلین رای دهند اما مرلین از پشت خنجر زد و با این کار حمایت سیاه ها و افراد ساده اندیشی که او را دلسوز مردم میدانستند از دست داد

( برای اطلاعات بیشتر به تاپیک انجمن ضد لرد ولدمورت پست آخر ولدمورت مراجعه شود)

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۲۰:۲۷ یکشنبه ۲ اسفند ۱۳۸۳

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های‌بسته شده
پیام: 901
آفلاین
کرام در جواب هرمیون فرمود:مقصر خود او بود!!!!

کرام ادامه داد:اگر او از ابتدا پشت من میبود و به من خیانت نمیکرد هرگز رازهای پنهان او را آشکار نمیکردم!!!
همگان شاهدند قبل از اعلام قیافه اصلی او،خود او بود که از پشت به من خنجر زد...و معلوم است که دیگر حاضر به ادامه زندگی با او نیستم
او همچنین ادامه داد...داستان کشتن جی افام مربوط به قبله و به حال حاضر مربوط نمیشود((این مربوط به زمانیه که با نام لرد جی اف کش در سایت فعالیت میکردم!!!))

او همچنین یک فقره از دندانهای هرمیون را که به تازگی کشیده است نشان داد!!
او گفت:من به مناسبت تولدش دندانش را اب طلا گرفته بودم!!!!
تصویر کوچک شده

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۱۷:۴۶ یکشنبه ۲ اسفند ۱۳۸۳

وگا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۴ چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۲:۱۹ دوشنبه ۳ تیر ۱۳۸۷
از منظومه ستاره ای وگا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 120
آفلاین
وگا عضو انجمن ستارگان سیاه و رئیس انجمن جادو جمبلهای فرازمینی در مقاله ای اعلام کرد : لردسیاه از ماست که بر ماست پس شما این وسط چیز وست (چی شد) چیکاره هستید . لطفا هرچی گلبهی و گلمنگلی و جک و جوات دیگه فروم نزنن.
گلبهیشن نیوز گفت: شما غلط می کنی در مورد ما اصلا حرف میزنی
در آخرین تماسی که با وگا داشتیم گفت: من...؟ من؟ مثل سگ مثل سگ من غلط بکنم (غلط کرد) من گفتم گلبهی به بهی
وگای قنطورس 2 میلیار سال بعد از میلاد جهان 25 سال نوری فاصله تا زمین

هنگام سپیده دم خروس سحری ،دانی که چرا همی کند نوحه گری ؟
یعنی نمودند در آینه صبح ،کز عمر شبی گذشت و تو بی خبری

پیام زده شده در: ۱۲:۴۸ یکشنبه ۲ اسفند ۱۳۸۳

هرمون گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۸ دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۴۳ شنبه ۱۵ دی ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 259
آفلاین
گرنجر : به ماهیت واقعی کرام پی بردم و دیگر حاضر به ادامه ی زندگی با او نیستم .

خانوم گرنجر دیروز در مصاحبه ای با خبرنگار ما قبل از زندانی شدن تقاضای آبرو کرد و گفت اخباری که کرام در روزنامه چاپ کرده و خصوصا" عکسی که از من توش گذاشته همه کذبی بزرگ و در راستای حفظ مقام معاونت بوده .. وی خاطر نشان شد وارد کردن مسائل عاطفی در سیاست کاری بس کثیف و ننگین است .. و او اکنون به ماهیت واقعی کرام .. پی برده و حاضر نیست حتی یک لحظه ی دیگر او را تحمل کند . و در اسرع وقت به دفتر حاج آقا دارک لرد می رود .
وی در ادامه به خبرنگار پیام امروز گفت : ویکتور تا به حال دست به چندین فقره قتل زده و تمامی جی اف های قبلی خود را کشت است . او انتظار داشت من با دیدن آن عکس در روزنامه سکته ی قلبی کنم و خدای نکرده بمیرم . اما نقشه های او به مرحله ی بهره برداری نرسید . وی قصد داشت با این کار پول بیمه را بالا بکشد که نشد .
خانوم گرنجر تاکیید کردند که به افشاگری های خود ادامه میدهند .. اما گاردهای آزکابان به او مهلت ندادند و بعد از دستگیری به آزکابان بردند .
شایعات حاکی از آن است که همین افشاگری ها باعث دستگیری وی شده .
اما بیشتر مردم معتقدند کرام به خاطر مسائل خانوادگی و از روی خصومت شخصی دست به این کار کثیف زده .. و هرمیون را یک شورشی نامیده .

world has changed...I feel it in the water...I feel it in the earth...I smell it in the air... much that once was is lost... for none now live to remember it

پیام زده شده در: ۱۱:۰۶ یکشنبه ۲ اسفند ۱۳۸۳

اسلیترین

گلرت گریندلوالد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
مشاور مدیران
اسلیترین
ایفای نقش
آفلاین
خبرنگاران ما امروز به سراغ گروهي از زندانيان يا تبعيد شدگان توسط كينگزلي و كرام رفتند و گزارشي رو تهيه كردند كه با هم ميخوانيم:
اول گفتگوي با آلبوس دامبلدور داريم كه در جزاير فيجي به سر مي‌بره..
آلبوس: صلام.. اظ اينكه به فكر من هثطيد خيلي ممنونم.. من اينجا دارم حمه اين غبايل و اين هيوانات رو به آصلام دعوت مينمايم و اميدوارم طا چند ماه ديگه اين لشكر عزيم كار خودشو شروء كنه!
گزارشگر: اينجا به شما خوش ميگذره؟
آلبوس: زندگي صخته.. آثمان مال من اصط.. چرا دست كبوتر خثته؟
گزارشگر ما بعد از فيجي آپارات كرده و به فنلاند ميرود.. جايي كه ما مرلين كبير را مشغول خواندن كتاب ديديم...
گزارشگر: جناب مرلين.. شما با اين همه قدرت چطور گذاشتين به اين راحتي شما رو تبعيد كنن؟
مرلين: من براي حفظ نظم و آبروي كشور و نشون دادن چهره ستمگر كينگزلي حاضر شدم به اينجا بيام و ايني كه شما ميگين كتاب در واقع پيام امروزه! ظاهرا كرام كه خودش حكم تبعيد منو امضا كرد فكر ميكنه من توي آزكابان هستم!
گزارشگر: خب شما براي آينده كشور و نجات ما هيچ برنامه اي نداري؟ يعني ما بايستي همينجور زير شكنجه بمونيم؟
مرلين: بنده از راههاي تلپاتي كه با سيريوس و آلبوس و افراد ديگر لظكر دارم ميتونم تمام اطلاعات لازم رو براشون بفرستم.. با اين كه خالي از اشكال نيست من گاهي به لندن سر ميزنم تا ببينم كارها به درستي انجام ميشه يا نه... راستشو بخواين فنلاند كشوري بسيار خلوت و زيبا و آرومه و من اينجا فرصت اين رو پيدا كردم كه جادوهاي جديدي رو اختراع كنم و بايد بگم كه با استفاده از همين جادوها بود كه قفل هاي آزكابان براي سيريوس باز شد و اون تونست بيرون بياد و به يارانش بپيونده...
گزارشگر: حرف ديگه اي نيست؟
مرلين: فقط از مردم ميخوام به اخباري كه توي پيام امروز جديدا چاپ ميشه اكتفا نكنند و خودشون پيگيري كنند.. چون همينطور كه ميبينيد كرام دستكاريهاي زيادي توي روزنامه داره انجام ميده...

زمان ما رسیده است، برادران و خواهران من! دیگر در خفا نخواهیم بود! صدایمان را خواهند شنید و این صدا کرکننده خواهد بود!

پیام زده شده در: ۹:۴۲ یکشنبه ۲ اسفند ۱۳۸۳

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های‌بسته شده
پیام: 901
آفلاین
آزکابان رونق یافته

معاون اول وزیر سحر و جادو با بیان این مطلب ادامه داد....زندان آزکابان با بودن عناصری شورشی مانند مرلین فاج و هرمیون گرجر بسیار رونق یافته چرا که از اقصا نقاط جهان برای دیدن این عناصر شورشی...به آزکابان میروند

گفته میشود این یکی از راههای در آمدزایی از آزکابان است!!!!!
همچنین گفته میشود که...که در بدو ورود بازدیدکنندگان...به آنها گوجه و تخم مرغ داده میشود تا از زندانیها پذیرایی کنند

عکس زیر بیانگر این مطلب است که زندانیان آزکابان چقدر دارند لذت میبرند!!!
تصویر کوچک شده

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۱۳:۱۲ شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۳

هرمون گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۸ دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۴۳ شنبه ۱۵ دی ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 259
آفلاین
النبی الایام (پیام روز)

القصة المصورة: (به علت گران بودن چاپ عکس لطفا" مجسم کنید )

فی یوم من الیام :
هری: البلغاریُ کمثل المگس حول الشرینی

هرمیون: ما هذا ربطٌ یا اخی ؟

هری: الربطُ واظحاً یا اختی الاسلامی , بل لا مرامٌ فی کل الوجود الکرام ,هو لا کریمٌ(جوانمرد) اصلاً . ترکَکِ فی اشد الاحوالاتِ اَن حَفَظَ معاونته, و هو قال فی النبی الایام انتِ عجوزٌ کریهٌ و چَسَبَ عکسٌ تقلبیٌ فی الصحافت و قال هذا الهرمیون .
انا متعجب کیف لا اقتله, ؟؟ ابحث عن الانتقام یا اختی !!

هرمیون: لا لا .. بل هو معاون الوزیر و انا احدُ تلامیذ الهاگوارتز . کیف اقتله, ؟

هری: بالیسر . اخذ هذا السیم سرور و ضربه, حتی ما هو الاکل .

هرمیون: ولکن .. المشکل الآخر .. ما قبل یدی فی هذا الجنایت .

هری: لا لا لیس هذا الجنایت .. بل انا ضرب النمیدَ بالسیم سرور کل الیام .

هرمیون : الهووم .. الحقُ معکَ . انه, هذا الفکر البکر

** فاغفل الهریُ هرمیونَ لضرب الکرامُ بالسیم سرور و قتله,**

--- فی البیت ---
هرمیون : الموهاهاهاهاها ... ذُق یا ویکتور . هذا جذاٌ من ترجِحَ معاونت مِن حبیبه, .

کرام: لا اضرب یا حبیبی ... انی انا انسان العاشق هو یعشق الوزارت.لقد ترک مامنی بین الحراسی لمشاهدة انتِ و مناجاتی ...و الانَ معاونتی فی الخطر جدا" ...لا حیلة لی دونَ (دونَ = بجز) ترککِ ...
هرمیون: :yntalk
کرام: انا نادمُ .. عفوً .. عفوً ... لن تکرَرَ هذا العمل ... عفوً...

یحتمل الادام
------------
ترجمه :
در روز ی از روزها :
هری: بلغاری ها مگسانند دور شیرنی
هرمیون : این چه ربطی دارد ای برادر
هری: ربطش واضح است ای خواهر اسلامی . در تمامی وجود کرام پشیزی مرام نیست. او اصلا" جوانمرد نیست. تو را در سخت ترین حالات ترک کرد تا معاونتش را حفظ کند و او در پیام امروز گفت تو پیرزن کریه منظری هستی و عکسی تقلبی در آن چسباند و گفت این هرمیون است .
من متعجبم چرا او را نمیکشی ؟ به دنبال انتقام باش !!
هرمیون: نه نه .. او معاون وزیر است و من یکی از دانش آموزان هاگوارتز . چگونه او را بکشم ؟
هری: به آسانی .. این سیم سرور را بگیر و تا میخورد او را بزن .
هرمیون : ولکن .. یک مشکل دیگر ... دستم مرا در این جنایت همراهی نمیکند !!
هری: نه نه این جنایت نیست ! همانا من هر روز نمید را با آن میزنم
هرمیون : هووم حق باتوست .. همانا این فکر بکریست
-- در خانه:
هرمیون : موهاهاها بچش ای ویکتور . این جزای کسیست که وزارت را بر دوستش ترجیح دهد
کرام : نزن ای دوست .. همانا من انسان عاشقی هستم که به وزارت عشق میورزد .. قبلا" پناهگاهم را در بین نگهبانان ترک کردم تا تو را ببینم و با تو حرف بزنم .. و الان معاونتم در خطر است . چاره ای جز ترک تو نیست ..
هرمیون: :yntalk
کرام: من پشیمانم ..پوزش .. پوزش .. هرگز این کار را تکرار نمیکنم ... پوزش ..

احتمالا" ادامه دارد .

world has changed...I feel it in the water...I feel it in the earth...I smell it in the air... much that once was is lost... for none now live to remember it

پیام زده شده در: ۹:۳۵ شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۳

اسلیترین

گلرت گریندلوالد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
مشاور مدیران
اسلیترین
ایفای نقش
آفلاین
گوناگون
پيام امروز در معرض ورشكستگي قرار گرفت...
اين روزنامه به دليل استفاده بيش از حد از عكسهاي رنگي و پر جوهر كه توسط تكنيكهاي كامپيوتري فراهم شده در معرض ورشكستگي قرار دارد.. مدير اين روزنامه گفت: توي اين گروني كه ظاهرا سياست آقاي كينگزلي هستش ما پول نداريم بريم واسه خونمون نون بخريم اون وقت ميان تو روزناممون عكس رنگي چاپ ميكنن! آخه دردمونو به كي بگيم؟ شما ميدونيد قيمت اين تونرها چقدره؟ هر كدوم 50000 گاليون!! بابا يه وامي چيزي بدين!

كرام زخمي شد!
پس از مدتي جدال با جي اف سابقش هرميون گرنجر دمپايي روفرشي اين خانوم زيبا به گوش سمت راست كرام برخورد كرد و ايشون روانه بيمارستان شدند... در اين راستا هرميون گرنجر همچنان عصبانيست و افشاگريهايي را انجام مي‌دهد!
گرنجر: آره داشتم ميگفتم.. تا لنگ ظهر ميخوابه بعد به زيردستاش ميگه صبح زود بياين سر كار.. اين اصلا بلد نيست لباسشو تنش كنه... واسه همينه كه شما هيچ وقت نديدين تو اداره لباسشو در بياره... صد بار بهش گفتم تو به درد اين كار نميخوري.. ولي ميگفت: من اينقدر پاچه خواري اين كينگزلي رو ميكنم كه به نون و نوا برسيم.. البته ما كه بخيل نيستيم.. ماهي هزار گاليون حقوق ميگيره كافيه... ولي آخه براي چي يه آدم دست و پا چلفتي يه وري مثل كرام بايد يه همچين منصبي داشته باشه كه بعد بياد به من بگه عجوزه؟

افشاگريهاي هرميون در اينجا تموم نميشه و ايشون چيزهاي ديگري رو هم به خبرنگار ما گفتند كه به علت بي پي جي 13 بودن از ذكر آنها خودداري ميكنيم.

سيريوس فرار كرد!
بار ديگر سيريوس بلك از زندان خوفناك آزكابان گريخت.. اما اين بار بدون تبديل به سگ شدن.. گفته ميشود سيريوس جادوهاي جديدي رو ياد گرفته كه با اون ميتونه به راحتي قفلهاي آزكابان رو بشكونه..

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.