هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۰:۱۰ سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۸۵

تام ریدلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۲ پنجشنبه ۶ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۵۳ پنجشنبه ۶ دی ۱۳۸۶
از آنگباند
گروه:
کاربران عضو
پیام: 150
آفلاین
نمی دونم به چه عنوان ولی همینطور بی اجازه تصمیم گرفتم خودم رو داخل کنم!
نقل قول:
صحبت من این بود که من به عنوان یه کاربر انتظار دارم مدیران سایت بهتر از این عمل کنند. این سیستم هر چه پیش آید خوش آید و جهت رو کاربران تأیین می‌کنند همش خیلی حرف‌های قشنگ‌قشنگ و آزادی‌خواهانه هستش ولی عقل جمعی لزوماً خوب عمل نمی‌کنه اونم توی سایتی که سن عمومی پایینی داره و مدیرانش تماما 22+ هستند. بالا برید پایین بیایید اعضای سایتمون ایرانی هستند و ایرانی جماعت به خیلی چیزا معروف هستند و به نظر من انتظار این‌که بشینیم کنار خودش هر چی رفت احترام به کاربره درست نیست. یه طیف از کاربران هم دوست دارند تو محیط کنترل شده‌تر، خلوت‌تر، مرتب‌تر و در نهایت هری‌پاتری‌تری فعالیت کنند. من انتظار این رو ندارم که سایت به حدی برسه که 100٪ بازدیدکنندگان راضی باشند! کما این‌که سایت الان دشمن به انداز‌ه‌ی کافی پر و پیمون داره (البته به درک که داره! به قول معروف هیچ غلطی نمي‌توانند بکنند!)

یه گمان کلی دارم در این مورد!
چیزی که صاحب امتیاز ( درسته؟! ) سایت از اون به عنوان آزادی در سایت کامیونیتی اسم می بره به باورم یه پوسته ی قشنگه روی محتویات نه چنداان قشنگ!
این شعار جایی مثه ماگل نت می تونه باشه منتها به هیچ وجه به کار جادوگران نمی یاد! توی فضایی که ماگل نت هست فرهنگ این شعار ِ مامانی جا افتاده! قاعده ی بازی رو عضو معمولی سایت هم بلده! الفبای این آزادی مربوطه رو می شناسن و باهاش کار می کنن! منتها این جا این طور نیست! شما نمی تونی همون فضایی رو که در رول اون جا و جاهایی مثه اون وجود داره رو به کاربر جادوگران( از جمله من) بدی و انتظار همون نتیجه رو هم ازش داشته باشی! گمونم کاملا پیداست موضوع! یعنی یه رول آشفته و تا در صد زیادی غیر هری پاتری!
این فروم آزاد برای بیان خودت، یه اصول اولیه هم داره! یعنی یک چیزی نیست که وحی شده باشه! خلاصه لازم هم نیست راجع به اش صحبت کنیم و همه می دونن لابد که سر چشمه های خیلی قوی تری داره که به آزادی توی یه سایت کاممیو نیتی می رسه!
آموزش های پایه ای ، آزادی همه گیر بیان در همه ی فضا ها و و و و باقی قضایا ...
تو هیچ کدوم رو توی این فضای ایرانی جادوگران نداری! فقط مرحله ی آخر رو می خوای اجرا کنی که یا نمی تونی یا با عواقبش باید کنار بیای!
بر خلاف همیشه اینا نظر و سلیقه ی شخصی من نیست! این ها واقعیت عینی که دیده می شه! نمی دونم انکار شدنی هست یا نه!
این به من می گه دو تا گزینه وجود داره! شما از سایت - به ویژه در بخش رول پلیینگ ، در بخش های دیگه قدری اتفاق های افتاده بهتره! - انتظار داری که جوابی مثه سایت های هری پاتری کله گنده و شناخته شده ( یاا نزدیک به اون ها) به تو بده!
اگه این انتظاریه که دارید ( مثه انتظاری که من به عنوان یه کاربر معمولی دارم از سایتی که توش هستم) ، من محدودیت رو پیشنهاد می کنم! یعتی اعمال محدودیت می تونه کمک کنه!
منتها متاسفانه محدودیت همیشه خودش رو تکثیر می کنه و کس یا چیز ِ محدود کننده هم هرگز نمی تونه همه ی جوانب محدودیت رو بسنجه! با همه این تفاصیل نمی شه از کمکی که می کنه هم غافل شد!

با روشی که اسمش رو گویا "آزادی فروم ها" می دونن رفقا - قبلا هم نظرم رو گفتم - نمی شه انتظار حرکات ژانگولر از سایت داشت! ولی گویا که شما این انتظار رو داری و از انتقاد هایی که به اعضا می کنی و عموما حق می گی ، این طور بر میاد که انتظارت از این فضا خیلی بیش از اینیه که الان هست!
متاسافنه گویا قدرت کلمه ی " محدودیت" ه که این همه ویران کننده است! این همه آدم ها رو از خودش رم می ده!
منتها من به نسبی بودن همه چیز معتقدم! در این شرایط محدودیت برای جادوگران " کلمه ی مقدس" ه!
امتحان اش ضرری نداره! باید دید آیا می تونه آشتفتگی رو ( یعنی مقصودم همه اون چیزیه که به عنوان غیر هری پاتری بودن ، نا مرتب یودن و و و..دارک لرد بهش اشاره کرد) بله ، باید دید آیا می تونه این ها رو بر طرف کنه یا نه! من فکر می کنم تا حدود راضی کننده ای می تونه!

با تشکر از وقتی که در این برنامه به من دادید. .. از همه دوستان پشت صحنه تون هم تشکر می کنم.

لرد ولدمورت

پیام زده شده در: ۲۳:۰۵ دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۵

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
نقل قول:
فرهاد جان من با قسمتی از حرفات مخالفم

پویان جان قرار نبود هم موافق باشی!

نقل قول:
اول اینکه آزادی فرومو چی معنی میکنی

من آزادی فروم رو چیز خاصی معنی نمی‌کنم! من یه کاربرم کلمه‌ی "آزادی فروم"‌ رو باید مدیران برای من معنی کنند.

نقل قول:
بله در فروم هر کس میتونه نظر خودشه بگه ولی آیا باید هر حرفی از دهنش خارج میشه روی سایت قرار بگیره؟

این حرف تو در تناقض با پست علیه و من در مقامی نیستم در این‌باره نظر بدم و اصولاً بحث کامینیوتی آزاد و حد و حدود و رعایت اعتدال و دموکراسی و آنارشی و این بحث و بساط‌ها ماله این‌جا نیستش.

صحبت من این بود که من به عنوان یه کاربر انتظار دارم مدیران سایت بهتر از این عمل کنند. این سیستم هر چه پیش آید خوش آید و جهت رو کاربران تأیین می‌کنند همش خیلی حرف‌های قشنگ‌قشنگ و آزادی‌خواهانه هستش ولی عقل جمعی لزوماً خوب عمل نمی‌کنه اونم توی سایتی که سن عمومی پایینی داره و مدیرانش تماما 22+ هستند. بالا برید پایین بیایید اعضای سایتمون ایرانی هستند و ایرانی جماعت به خیلی چیزا معروف هستند و به نظر من انتظار این‌که بشینیم کنار خودش هر چی رفت احترام به کاربره درست نیست. یه طیف از کاربران هم دوست دارند تو محیط کنترل شده‌تر، خلوت‌تر، مرتب‌تر و در نهایت هری‌پاتری‌تری فعالیت کنند. من انتظار این رو ندارم که سایت به حدی برسه که 100٪ بازدیدکنندگان راضی باشند! کما این‌که سایت الان دشمن به انداز‌ه‌ی کافی پر و پیمون داره (البته به درک که داره! به قول معروف هیچ غلطی نمي‌توانند بکنند!)

نقل قول:
و البته ما باید سعی کنیم بیشتر به فروم برسیم و ایده ال نیستیم

هیچ‌وقت هم ایده‌آل نمی‌شید! سایت فاضله که نداریم! ولی مسلماً با دیدگاه فعلی پیشرفت فقط یه صورت اتفاقی ممکن خواهد بود و به همون نسبت هم امکان پسرفت هسصتش. میشه همین نمودار معروف سینوسی سقوط و صعود جادوگران.

این حرف‌های من به عنوان یکی از بروبچ قدیمی این سایت بود. چون از وقتی برگشتم شاهد تغییراتی هستم که حداقل برام کمی سخت به نظر اومد و دوست داشتم با مدیریت مطرح کنم چون وظیفه‌ی شماهایی که مدیرید اینه که محیط رو طوری فراهم کنید که مای کاربر بیشترین استفاده رو ببریم!

-----
نقل قول:
هدف مدیریت جهت دهی به سایته و اینکه سایت رو در راهی که به نظر خودش درسته و بر مبانی اون تعریف شده قرار بده. اینکه چقدر سریع یا تند حرکت میکنه یا متوقف میشه بستگی مستقیم به همه اعضا داره. نمیشه مدیریت راه بیافته بره در حالیکه اعضا تمایلی به رفتن ندارن یا میخوان برگردن

هدف قشنگیه! و هدف بسیار تنبلانه و راحتی هستش. البته بهت حق می‌دم بعد از تجربه‌ی هزاران روش گوناگون توسط خودت یا مدیران دوره‌ای (همونایی که 1 ماه یا بیشتر اومدن یه حرکت انقلابی کردند، کلی شعار ای وای جادوگران دادند و بعد ناپدید شدند) احتمالاً هر کسی به همین نتیجه می‌رسید. منم نمی‌گم طرح‌های نجوی بریزی یا کارهای فوق‌العاده انجام بدی. من صحبتم اینه که جانب اعتدال رو نگه داری. هر محیطی به حس شدن حضور مدیر، حس شدن حضور قوانین و بلاخره اجرا شدن قوانین احتیاج داره و این به سیاست، دقت، ظرافت و انعطاف پذیری اون مدیر برمی‌گرده که کجا شل کن سف کن انجام بده. در مورد جادوگران، این سایت به قول خودت داره راه خودش رو میره و چه بهتر که مدیرا هم بتونن با کار کمتر از سایت استفاده‌ی بیشتر ببرند. ولی این‌که چقدر برای بهبود سایت و کیفیت اون زمان می‌گذارند = احترام بیشتر به کاربران! و تنها حرف من همین بود. من و تو چندین بار بحث کردیم و از نظر دیدگاهی اکثراً کارت و پنیر بودیم و من هیچ‌ انتظاری ندارم که معجزه‌ی یک شبه اتفاق بیوفته و یا توی حتا به حرفای من گوش بدی! همین‌طوری که به پویان هم گفتم دلم می‌خواست این درد و دل رو انجام بدم، چون حتا اگه این سایت رو هم دوست نداشته باشم به هر دلیلی هنوز خیلی دوستان خوبی این‌جا دارم!

وسلام!
----
پایدار باشید!
دارک لرد

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۲۱:۵۱ دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۵

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
نقل قول:

حاج آقا دارک لرد نوشته:
ظاهراً که الان موج گیر دادن به دومبولیسمه و پرچم‌دار آموزش زبان هم شدید. نمی‌خوایین یه کم فروم رو سر و سامون بدید؟ شعار فروم آزاد است خیلی قشنگه ولی خیلی هم خوبه که با همین شعار راحت بشینید عقب و تاپیک‌های خیلی مفیدی تو مایه‌های اسنیپ زن بود یا مرد (با غلط املایی یا بدون اون فرقی ایجاد می‌کنه؟!) هر روز زده میشه.

فرهاد جان من با قسمتی از حرفات مخالفم
اول اینکه آزادی فرومو چی معنی میکنی
بله در فروم هر کس میتونه نظر خودشه بگه ولی آیا باید هر حرفی از دهنش خارج میشه روی سایت قرار بگیره؟

سر وسامان دادن فروم رو چی تعریف میکنی؟
والا الان نه تنها همون کاری انجام میشه که قبلا و در زمان شماها انجام میشده انجام میشه ،بلکه بسیاری کارهایی انجام میشه که قبلا انجام نمیشده

و البته ما باید سعی کنیم بیشتر به فروم برسیم و ایده ال نیستیم
حالا اگه تاپیکی زده میشه که تکراریه و یا سوژه مسخره ای داره این دیگه کار ناظره و ربطی به مدیریت نداره و البته مدیرا باید سعی کنن ناظران بهتری رو در راس امور قرار بدن

و در اخر اینو توجه داشته باش که اینجور تاپیکها ممکنه در ذهن ما مسخره باشه ولی ممکنه برای خیلی افراد سئوالهای الزامی جلوه کنه و نباید حق اظهار نظر رو از افراد بگیریم

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۲۰:۳۶ دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۵

دین توماس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۶ شنبه ۲۴ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۳ سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۳
گروه:
کاربران عضو
پیام: 22
آفلاین
1_به فروش رسیدن انواع پوشاک با انواع عکس های هری پاتر همراه آرم گروه ها
2_به فروش رسیدن فیلم های هری پاتر از یک تا چهار(دوبله شده و دوبله نشده)البته فکر کنم اکثریت بروبچس فیلم ها را داشته باشند اما مثلا"خود من دوبله شده اش را ندارم

پیام زده شده در: ۲۰:۳۵ دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۵

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
به دارک لرد:
هدف مدیریت جهت دهی به سایته و اینکه سایت رو در راهی که به نظر خودش درسته و بر مبانی اون تعریف شده قرار بده. اینکه چقدر سریع یا تند حرکت میکنه یا متوقف میشه بستگی مستقیم به همه اعضا داره. نمیشه مدیریت راه بیافته بره در حالیکه اعضا تمایلی به رفتن ندارن یا میخوان برگردن

در سایت کامیونیتی اون چیزی که همه چیز رو تعیین میکنه مدیریت نیست بلکه اعضا هستن و اون چیزی که باز از هر دوی اینا بالاتر قرار گرفته اهداف نوشته شده سایته درسته که این اهداف رو در واقع باز خود مدیر نوشته ولی اعضا ( از وب مستر تا عضو عادی) بر طبق اون اهداف عضو سایت شدن

همونطوری که گفتی مدیریت اینجا در واقع خودشو راحت کرده و رفته در کنار بقیه اعضا قرار گرفته و مسوولیت رو انداخته رو دوش همه اعضا از طرف دیگه هم ادعای سایت شخصی و هر چی که ما میگیم باید بشه ( دیکتاتوری) رو نداره

ولی تشخیص اینکه اکثراعضای سایت به دنبال چی هستن بر عهده خود مدیره مسلما مدیر نمیتونه بیاد برای هر کاری یه نظر سنجی بزاره همونطور که رییس جمهور برای هر حرکتی رای گیری نمیکنه

و همه حرکت هام درست نیستن از جمله همین تاپیک غلط املایی و ممکنه در حین اجرا یا بدون مشورت و غیره به مشکل بر بخورن.
مسلما مدیران هم بدون اشتباه نیستن ولی سعی میکنن درصد اشتباه رو با کار های حساب شده بیارن پایین

اون چیزی که در قسمت معرفی سایت نوشته شده یه چیز کلیه که اهداف اصلی و ایده آل توش قرار گرفته این که چطور میشه بهشون رسید و کی میرسیم شاید اصلا نشه به بعضیاشون رسید ولی از نظر من ایده آل ها ایجاد نمیشن که بهشون برسیم بلکه اونجا هستن تا راه گم نشه و جهت دهی بدن به سایت یا هر کار دیگه ای.
یعنی ما میدونیم که الان باید در کدوم جهت کنیم.

برای مثال یک جمله گفته میشه که ما باید هر چی داکیومنت راجع به هری پاتر هست در سایت به صورت ترجمه شده داشته باشیم. مسلما این ایده آله ولی داره در جهتش حرکت میشه و سایت هم بر این مبنا تعریف شده.

یا نوشته شده فراهم آوردن فضای هری پاتری در فروم سایت. اینکه چقدر این فضا هری پاتری هست الان باز بستگی مستقیم به اعضا داره

به مایک لوری:
باز این مثال هم از همون ایده آل هاست.
وقتی ما نوشتیم اسپانسر در نتیجه حتما دنبالش بودیم. شما اسپانسر معتبر معرفی کن به ما حتما روش کار میکنیم

یا مثلا در مورد دوم الان در سایت دونیشن قرار داده شده

در مورد این تیم فوتبال اگه منتظر اجازه هستی از طرف من یا یکی دیگه باید بگم اجازه صادر شد. ولی در مورد مسوولیت به حرفای بالایی مراجعه کن.من نمیدونم این اجازه به چه درد شما میخوره. ما که از خدامونه شما بیای از پول خودت تیم تشکیل بدی برای سایت

به سامانتا:
این قانون مال خیلی وقت پیشه درسته؟ در نتیجه این همه غلط نوشتن و یه تذکر کوچیک به هر نحوی براش کافی به نظر میرسه

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱۸:۴۱ دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۵

مایک لوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۴۳ سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۵
از هاگزمید
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 545
آفلاین
نوشته شده:

برنامه های مالی:
به منظور انجام اهدافی که نیازمند پول هستند ( صدور کارت عضویت ، تشکیل جلسه حضوری و ... ) موارد زیر باید مد نظر قرار گیرند:

1- یافتن حامیان مالی معتبر (Sponsor) به منظور حمایت مالی و پشتوانه برای سایت

2- فراهم کردن امکان اهدا پول (donate) توسط اعضا یا افراد ناشناس

3- تهیه و توزیع محصولات مختلف از جمله پوشاک ، لوازم التحریر ، لوازم خانگی و غیره با آرم سایت و هری پاتر

4- فراهم آوردن امکانات ( کارت اینترنت و ... ) برای اعضایی که از لحاظ مالی برای آمدن به سایت مشکل دارند

خب شما اینا رو در صفحه درباره سایت جادوگران زدید اما وب مستران عزیز نه تنها اینها بلکه خیلی دیگر از این موارد تا به حال اجرا نشده..آیا اینا رو الکی زدید یا واقعا می خواهید اجرا کنید؟
اگه می خواهید اجرا کنید لطفا بگید کی؟

[img]http://www.filelodge.com/files/room24/643657/ImageUTYU.GIF[/im

پیام زده شده در: ۱۷:۴۴ دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۵

مایک لوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۴۳ سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۵
از هاگزمید
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 545
آفلاین
بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام خدمت مدیران گرامی:

من سابقا، حدود چند ماه پیش پیشنهاد و تقاضای تشکیل یک تیم فوتبال برای سایت دادم که متاسفانه به خاطر درگیری با مریضی ام مجبور به عمل جراحی از ناحیه پای چپم شدم و فرصتی پیدا نکردم که بیام و دوباره تیم فوتبال رو تشکیل بدم. اما حالا فرصت دارم. تقاضا دارم یک تاپیک در همین انجمن پیشنهادها یک تاپیکی با عنوان" تیم فوتبال جادوگران" بزنم تا در آن برای تیم ثبت نام کنم. فعلا که مربی گری و سرپرستی اش با منه تا اینکه سرپرستی تیم رو یکی از وب مسترها به عهده بگیره. در تابستان مسابقات میان تیم های منطقه ای تهران در سنین 15 تا 18 سال صورت می گیره. من تا آن موقع باید در تاپیکی ثبت نام کنم و بعدش میتینگ بذارم. بعدش هم جلسات تمرین. در مورد جلسات تمرین هم زمین چمن مصنوعی یا طبیعی اجاره می کنیم. خودم در تیم بازی نخواهم کرد چون پایم را عمل کردم.
فعلا که هزینه های تیم را خودم متحمل میشم تا موقعی که یک اسپانسر پیدا کنم.

با تشکر و احترام فراوان

[img]http://www.filelodge.com/files/room24/643657/ImageUTYU.GIF[/im

پیام زده شده در: ۱۷:۱۷ دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۵

لي لي

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۱:۱۹ شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۶
از لندن-قبرستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 241
آفلاین
دوستان من نظرات شما رو راجع به غلط املايي خواندم نظر من هم اينه :
قبول دارم كه منم بي عيب و نقص نمي نويسم شايد بعضي وقتها از نظر تايپي يك حرفي رو جا به جا بنويسم يا حرفي رو جا بيندازم و به قول "سامانتا ولدمورت" شما مي فهميد كه من منظورم چي بوده و ‌شايد هم باعث خنده ي شما بشه اما اگه من كلا " ديكته ي كلمه اي رو بلد نباشم و از خودم يك ديكته اي دربيارم و كلا" يك كلمه ي جديد اختراع كنم اصلا" جالب نيست حالا توي مدرسه ياد نگرفتم و... كاري ندارم اما يكي كه اين قضيه رو مي بينه مي تونه به من بگه تا ديكته ام درست كنم و پس فردا هم رفتم اداره اي جايي مثل بي سوادها همون اشتباهو تكرار نكنم. بعضي وقتها يه سري افراد تحصيل كرده هم ميبينيم كه غلط املايي داره و به سوادش شك مي كنيم ,بايد اين موردها رو به هم بگيم .
ناسلامتي ما ها كه پشت كامپيوتر داريم فعاليت مي كنيم كمتر كساني اينجا هستن كه قيافه هاي هم ديگرو ديدن كه بخوان خجالت بكشن
اما با اينكه يك تا پيك باشه كه صريحا " اشتباهاي افراد رو بيان كنه زياد موافق نيستم اما حداقل كاري كه مي تونيم بكنيم توي همان
تا پيكي كه داريم جواب ميديم به طرف اشتباهشو بگيم يا قشنگ تر يه pmشخصي براش بذاريم تا درستش كنه

از ما گفتن بود

[b][size=medium][color=990

پیام زده شده در: ۱۲:۴۱ دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۵

روبیوس هاگرید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۴۴ جمعه ۱۹ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۰۵ سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۸۵
از دروازه هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 31
آفلاین
علی آقا بسیار متشکرم

پیام زده شده در: ۱۲:۰۵ دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۵

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
سلام مدیریت همیشه قهرمان سیستم قهرمان‌تر زوپیس قهرمان...

گفتگو با مدیران:
سلام حال و احوال؟ خوبین؟ خسته نباشید!

انتقاد:
به جای این‌که هر از گاهی به فکر انجام یک عملیات متحورانه بیوفتید و یه ماه بعد ول کنید، یه کم به چیزای به درد بخورتر و سازنده‌تر فکر کنید. اولش هم بیایید بگید هدف مدیریت قهرمان چیه؟ یعنی مدیریت سایت رو چطور مي‌بینه و هدفش این هستش که سایت قراره چی بشه (لطفاً من رو به صفحه‌ی ارزشمند دبلیواف چنل ارجاع ندید! اونایی که اونجا نوشتین برای ویترینه و قراره نیستش تا پایان افق بیست ساله‌ی کشور اجرا بشه) برنامه‌های کوتاه مدت واسه سایت چیه؟ ظاهراً که الان موج گیر دادن به دومبولیسمه و پرچم‌دار آموزش زبان هم شدید. نمی‌خوایین یه کم فروم رو سر و سامون بدید؟ شعار فروم آزاد است خیلی قشنگه ولی خیلی هم خوبه که با همین شعار راحت بشینید عقب و تاپیک‌های خیلی مفیدی تو مایه‌های اسنیپ زن بود یا مرد (با غلط املایی یا بدون اون فرقی ایجاد می‌کنه؟!) هر روز زده میشه.

پیشنهاد:
من هیچ پیشنهادی ندارم، سرتاسر تاپیک‌های سایت پیشنهاداته که هیچ‌وقت اجرا نخواهند شد و یا قابل اجرا نیستنید و اصولاً قرار نیست مدیریت هیچ‌سایتی پیشنهادات کاربرانش رو اجرا کنه چون در اون صورت اسمش مدیریت نمی‌مونه!

!ASLAMIOUS Baby!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.