هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   4 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۳:۰۰ پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵

دابی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۳ چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۱۵ پنجشنبه ۴ آبان ۱۳۸۵
از زير ميز هاي غذا خوري تالار اصلي هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 53
آفلاین
آقاي كرام و پاترهاي محترم . ببخشيد كه بحث تون رو قطع مي كنم. من توي بعضي سايت هاي ديگه كه ميرفتم نوشته بودن در صورت توهين هاي جدي يا بوجود آوردن مشكل اونها از طريق IP و شركتي كه خدمات ارائه ميده ميتونن فرد رو مورد شناسايي قرار بدن . ميخواستم بدونم ميشه اين موضوع رو درمورد اين پيامبر مبعوث شده ي ورژن 2006 ( دراكو مالفوي . ) اجرا كرد يا نه ؟

قدم قدم تا روشنايي از شمعي در تاريكي!
تا نوري پر ابهت و فراگير!
ميجنگيم تا آخرين نفس!
ميجنگيم ب

پیام زده شده در: ۸:۴۰ پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
نقل قول:

نيكول گرينجر نوشته:
سلام
يه پيشنهاد دارم
به نظر من كه تازه واردم سايت يه جورايي گيج كنندس!تو انجمن ها درست موضوع معلوم نيست.بنظرم بالاي هر انجمني موضوع و شرايط نوشتن نمايشنامه رو بزنيد تا افرادي مثل من راهتر بتونند تو سايت كار كنند.
با تشكر

در صفحه اصلی انجمنها و زیر نام انجمنها توصیفات آن انجمن امده است
در مورد نمایشنامه خوشبختانه هم کارگاه داریم!!! و هم می تونی پستای بقیه بچه ها رو بخونی

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۸:۲۲ پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
جرج عزیز این عکسا رو در حالت مهمان میتونم ببینم و ربطی به دسترسی نداره
فقط توجه کنید که تمام عکس ها به صورت فایل watermark.php.jpeg ذخیره میشن که این به خاطر ایراد در واتر مارکینگه

به نيكول گرينجر:
شما درست میگی و سایت برای کسی که تازه وارد شده باشه نه یه جورایی بلکه خیلی گیج کنندس ولی ما سعی کردیم و از این بهتر نتونستیم عضو جدیدو راهنمایی کنیم. شما بهتره به پی ام ارسالی از طرف سایت هم مراجعه کنی اونجا توضیح داده شده
توضیحات هر فروم در صفحه اول انجمن ها نوشته شده.
شرایط و قوانین انجمن ها هم در منوی سکوی نه و سه چهارم در سمت راست موجود است.

ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۵/۱/۱۰ ۹:۲۲:۴۱

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱:۳۷ پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵

نيكول گرينجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۴ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۴۰ یکشنبه ۹ آبان ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 18
آفلاین
سلام
يه پيشنهاد دارم
به نظر من كه تازه واردم سايت يه جورايي گيج كنندس!تو انجمن ها درست موضوع معلوم نيست.بنظرم بالاي هر انجمني موضوع و شرايط نوشتن نمايشنامه رو بزنيد تا افرادي مثل من راهتر بتونند تو سايت كار كنند.
با تشكر

عضو ارتش قدرت و عØ

پیام زده شده در: ۲۳:۵۹ چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۸۵

لرد بلرویچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۳ یکشنبه ۲۰ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۴۴ پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۲
از bestwizards.com
گروه:
کاربران عضو
پیام: 403
آفلاین
خوب اول سلام
دوم هم اينكه واقعا خسته شدم انغدر گفتم بابا بعضي از عكسا نمياد اون دفعه گفتم هري جواب داد براي من مياد خوب اگه من هم وب مستر باشم واسه من هم مياد تعداد زيادي از عكسها هستند كه به اين حالتند و كاريش هم نميشه كرد هر كاري كردم نتونستم حتي يكيشون رو ببينم در ضمن من اين نوع عكسهايي كه نميان رو به كاربرهاي ديگه هم نشون دادم اونا هم مثل اين(آرشام: اره برای من هم نیومد.یعنی عکسه نمیاد) بهم گفتن كه واسه اونا هم نمياد مثلا نمونش همين و اين و اين و اين و اين و.... بابا يه فكري واسه اينا بكنيد ديگه من كه نميتونم همش بگم البته با عرض پوزش و معذرت كه اين همه شما رو خسته كردم

ویرایش شده توسط جرج ویزلی در تاریخ ۱۳۸۵/۱/۱۰ ۰:۳۴:۴۹

هریپاتر را هنوز هم دوست میداریم

پیام زده شده در: ۲۳:۴۹ چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۸۵

پرستو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۰ یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۴ سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۵
از پيش هگر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 7
آفلاین
ببشيخد من شخصيتم رو توي شخصيت خودتون رو معرفي كنيد معرفي كردم . به همه قبلي ها و بعدي ها جواب دادن غير از من

ميخواستم بدونم مشكلي پيش اومده با من يا اينكه اشتباهي اينجوري شده

من هستم گراپ.يك غول كوچولو .هگر داد نجات من.من دوست داشت هرمي. دامبلي

پیام زده شده در: ۲:۴۷ چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۸۵

مونالیزا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۸ پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۰۸ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۹۰
از گودریک هالو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 823
آفلاین
خب ، دوست مهربان كه لطف كردي و در اين تايپيك درمورد احكام پست زديد ، بدونيد كه شما هر چقدر پست بزنيد بقيه وبمسترا و ناظراي محترم اين تالار با يك كليك حذف ميكنن ؛ اين رو بياد داشته باشيد كه اينجور كاربران كه تايپيك رو براي چند بار مورد عنايت خودشون قرار ميدن مطمئنا با روي مهربان و با يه لبخند قشنگ از طرف وبمسترا هديه اي به نام بلاك شدن دريافت ميكنن
البته از ناظر تالار دايي جان هم متشكرم كه كمك كرد تا هر چه زودتر تايپيك به حالت قبلش برگرده

How can you escape...if they can see everything? V.M

وقتی اونها میتونند همه چیز رو ببینند ... چطوری میتونی فرار کنی؟ وی ام

پیام زده شده در: ۱۱:۱۵ سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۸۵

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
نقل قول:

حاج آقا دارک لرد نوشته:

1-من یه کاربرم کلمه‌ی "آزادی فروم"‌ رو باید مدیران برای من معنی کنند.

2-این حرف تو در تناقض با پست علیه و من در مقامی نیستم در این‌باره نظر بدم و اصولاً بحث کامینیوتی آزاد و حد و حدود و رعایت اعتدال و دموکراسی و آنارشی و این بحث و بساط‌ها ماله این‌جا نیستش.

پایدار باشید!
دارک لرد

1- این تعریف منه:آزادی فروم:نوشتن مطالب در جهت موضوع تاپیک به طوری که
1-تکراری نباشد
2-به فرد یا افرادی توهین نشود
3- باعث ایجاد مجادله سیاسی و مذهبی هم نشود
4-نوشته قوانین سایت را نقض ننماید

2-این حرف من هیچ تناقضی با علی نداره حرف من درست در جهت اون چهار مورد بالاست که نوشتم
ثانیا ممکنه من و علی در بسیاری از موارد اختلاف سلیقه داشته باشیم و اختلاف سلیقه همه جا هست

----------
و اینکه گفتی:یه طیف از کاربران هم دوست دارند تو محیط کنترل شده‌تر، خلوت‌تر، مرتب‌تر و در نهایت هری‌پاتری‌تری فعالیت کنند

از نظر کنترل با توجه به میزان بازدید از جادوگران ما هیچ مشکلی نداریم اگر چه ممکنه به خاطر اشتباهات سهوی اشکالاتی در کار ما دیده بشه

جادوگران دیگر یک سایت خلوتی نیست و ان زمانی که سی نفر در ان فعالیت میکردند گذشته و در نتیجه کسایی که دنبال یک سایت خلوت هستند..اینجا نیازشون رو تامین نمیکنه

من منظورتو از هری پاتری تر نمیفهمم
یه زمانی بود که خودت پیشنهاد فروم ارباب حلقه ها رو دادی....اون موقع به فکر سایت هری پاتری تری بودی یا نه؟
به هر حال ما سعی کردیم سایتی تخصص در مورد هری پاتر داشته باشیم ولی قبول داشته باش که سوژه های کتاب رو به اتمامه و ما مجبور به نوع آوری هستیم

امیدورام همیشه شاد و موفق باشی :bigkiss:

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۹:۰۰ سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۸۵

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
به دارک لرد:
نظراتت رو کاملا درک میکنم البته من نخواستم وارد ریز به ریز مسایل سایت بشم و اونا رو بررسی کنم یا کارنامه فعالیت ارایه بدم.
مورد راحت کردن مدیران نیاز به توضیح داره. این به این معنی نیست که
نقل قول:
هر محیطی به حس شدن حضور مدیر، حس شدن حضور قوانین و بلاخره اجرا شدن قوانین احتیاج داره و این به سیاست، دقت، ظرافت و انعطاف پذیری اون مدیر برمی‌گرده که کجا شل کن سف کن انجام بده. در مورد جادوگران، این سایت به قول خودت داره راه خودش رو میره و چه بهتر که مدیرا هم بتونن با کار کمتر از سایت استفاده‌ی بیشتر ببرند.

مدیران کمتر کار کنن
و قبلا هم نوشتم که اون چیزی که به عنوان قانون و میثاق اصلی سایت نوشته شده در اولویت هست و تصور میکنم خیلی هم در سایت حس میشه.

به ولدمورت:
بدون که محدودیت همیشه ویران کننده بوده و هست و این ربطی به ایرانی بودن یا خارجی بودن نداره اتفاقا سر منشا هر چی مشکل که ما ایرانی ها داریم در همین محدودیت و عدم داشتن آزادی ( از هر نوعش) بوده و هست منتهی ویرانی اون با چشم قابل رویت نیست. و نمودش در چیز های دیگه بروز میکنه
سایتی مثل ماگل نت هم مدینه فاضله نیست اونجا تاپیک های بی خود خیلی بیشتر از اینجا وجود داره. اعضای بی خودی هم فراوان یافت میشه. اونجا معمولا در 500 آنلاینش یک مدیر هم وجود نداره و به ندرت یکی دو ناظر دیده میشه. معمولا که ناظر یا مدیری نیست تا حرفی بزنه ولی اگرم حرفی بزنه فقط با قوانین سایت حرف میزنه و فقط در موارد خیلی حاد دخالت مدیریت وجود داره
حرف سر اینه که روششون درسته و نتیجه خوبی هم از روش گرفتن
لطفا به چیز هایی که بعدا مینویسم دقت کن.

به دراکو مالفوی:
بله درسته همیشه حرف سر رول بوده و هست

...........................................................

به نظرم به عنوان شروع بهتره نوع دیدگاه خودم رو در مورد فروم و رول پلینگ بهتر مشخص کنم. به نظر من فروم یک قسمت مهم و ضروری شاید مهمترین قسمت یک سایت باشه ولی قسمت حیاتی سایت نیست مثلا به این جمله که قبلا گفتم دقت کنید:
یک سایت هری پاتری بدون فروم هم یک سایت هری پاتریه.

نمونه اون هم سایت لیکی بود که تا همین شیش ماه پیش فرومی نداشت در حالیکه برای بخش خبر و گالری و گفته های رولینگ سایت های مجزا داشت و داره

با ذکر یک مثال اینو توضیح میدم:
میدونید که یک شهر برای شهر بودن خودش باید چیز هایی مثل شهر دار قانون ساخت و ساز، مغازه های خدماتی مختلف(نانوایی ، ...)، شغلهای خدماتی مختلف ( از کارمند گرفته تا لوله کش) رو داشته باشه
خیلی از این شغل ها اصلا در موردش بحثی هم نمیشه ولی برای بقای یه شهر حیاتی هستن.

البته در شهر چیز های دیگه ای مثل پارک کتابخونه سینما مجتمع های ورزشی و سایر موارد ( بوف ) از این دست هم قرار گرفته که کانون توجه همه روی اونه و همه هم دوست دارن همیشه برن اونجاها و بیشتر حرف مردم هم در مورد همین هاست

شهری بدون پارک و سینما و کتابخونه شاید قابل تصور نباشه ولی از نظر تئوری میتونه به حیات خودش ادامه بده ولی بدون موارد اولی که کسی هم اصلا بهشون اهمیت نمیده شهری وجود خارجی نخواهد داشت.

حالا در همین سایت ها فروم دقیقا همچین وضعیتی داره. کانون توجه همه قرار داره و همیشه هم کمبود اون احساس میشه ولی در واقع بدون اون هم همچنان سایت سایت میمونه.

ولی بخش هایی مثل خبر و دانلود و مقاله چیزهایی هستن که اساس هستی سایت روی اونهاست. کارهاشون هم خسته کننده ( البته برای بعضی ها) و تکراری به نظر میرسه. ولی در هر حال بدون اونا سایتی نیست

توجه کنید اینا از نظر تئوری و بدون رویکرد انسانی به قضایا هست چون اگه فرومی نباشه دیگه کسی رغبتی برای فعالیت در جاهای دیگه سایت هم نخواهد داشت.

در واقع اگه کسانی که تو بخش های دیگه غیر از فروم فعالیت دارن روبوت بودن و بدون وقفه در این راه کار میکردن میشد به طور کامل فروم رو منفک از سایت اعلام کرد.

حالا این فروم اصلا برای نوشتن آزاد به وجود اومده اگه نوشتن توش آزاد نباشه باید اسمش رو به چیز دیگه ای تغییر داد

یعنی مثل قسمتهای دیگه یه تایید روی پست ها گذاشته میشد که بدون اون چیزی روی سایت نیاد.

ولی این آزادی که گفته میشه مستحکم ( و نه محدود!!!) شده به قانون هایی که براش نوشته شده مثل هر جای دیگه و این قانون هم برای اینه که آزادی همه رو تضمین کنه و از سوء استفاده ها جلوگیری کنه

حالا این وسط تمام حرف ها و انتقاداتی هم که به مدیر و ناظر میشه در مورد تاپیک های بی خودی سایته انگار که ( با عرض معذرت از این حرف) مدیر و ناظرسپور فرومه که فقط تاپیک بی خود دیلیت کنه یا پست ادیت کنه یا کاربر ارزشی رو بیرون کنه و غیره

ما فروم رو آزاد اعلام نکردیم که بعدا برای خودمون مشکل درست کنیم . به راحتی میشد غیر آزاد توش کار کرد. نوشتن آزاد اعلام شده که از بطن کلی تاپیک بی خودی چهار تا نوشته خوبم در بیاد.

شما بررسی و کارنامه میخواید ؟ نتایج این اقدام رو میخواید؟ نه من نه هیچ کس دیگه ای نمیتونه بررسی دقیقی روی نتایج بده فقط میشه مثال زد از چیز هایی که خود آدم میبینه:
- غلط های ترجمه اسلامیه و گنجی و سایرین در همین فروم و با همین فعالیت گرفته شده و اگه در گوگل سرچ کنید در هیچ سایت و فروم دیگه ای این غلط هایی که اینجا بهش اشاره شده رو بهش نرسیدن. از نظر من این نتیجه مستقیم آزادی در فروم بوده.

- این همه نکات کتاب که اینجا مشاهده میکنید و شاید تو خود ماگل نتم بهش نرسیده باشن نتیجه همون تاپیک های ارزشی اسنیپ مرد بود یا زنه. اگه اون تاپیک های بیخودی نبودن این تاپیک های مفید هم ایجاد نمیشدن که این باز هم نتیجه آزادی در فرومه

مطالب همه سایت ها حالت هرمی داره. در کف هرم مطالب بی خودی اونها قرار گرفته و هر چی به نوک نزدیک بشیم مطالب بهتر قرار داره. یعنی تعداد مطالب خوب از ضعیف بیشتر و از عالی کمتره
در مورد کاربران هم به همچنین

حالا منطقی اینه که آدم روی چه کاری وقت بزاره؟ وقت بزاره روی تاپیک هایی که اصلا به درد نمیخورن و تعدادشون هم خیلی زیاده و کاربرانی که بود و نبودشون تفاوتی ایجاد نمیکنه یا وقت روی نوشته ها و کسانی بزاره که مطالب با ارزش سایت رو نوشتن

وقت گذاشتن روی محتوایی که خودش دارای ارزش نیست و روی کاربری که نقشی در سایت نداره به نظر شما منطقیه؟

باید نیرو ها رو روی مطالب ارزشمند و افزایش اونها متمرکز کرد و وقت رو روی اینها گذاشت به جای اینکه وقت روی کاهش مطالب بی خودی سایت بزاریم مثلا به جای اینکه بیایم در همین ایفای نقش روی پست های بی خودی وقت بزاریم و مثلا نقدشون کنیم بیایم و روی نوشته ها و روی افرادی وقت بزاریم که بهترین هستن

بله اگه بیای پستای ولدمورت و دارک لردو نقد کنی و بهشون گیر بدی کار درستی انجام شده و از قبل اون هم چهار نفر تازه وارد چیز یاد میگیرن و متوجه میشن که جریان چیه و نوشته خوب به چی میگن و چطور باید نوشت و غیره و این خیلی بهتر از اونه که بیای به نوشته های دو نفر تازه وارد گیر بدی و اونا رو ادیت و دیلیت کنی و هم وقت خودتو تلف کنی هم دیتابیس سایتو هم وقت سایرین رو و اون طرف هم با ادیت شدن پستش یا دیلیت شدن پستش نه اصلاح بشه و نه چیزی یاد بگیره

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۴:۳۲ سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۸۵

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
از اونجایی که با حاجی چند بار به خصوص تو میتینگها با حاجی صحبت کردم فکر میکنم طرز فکر و برخوردش رو متوجه شده باشم و برای همین یه کم احساس میکنم تفاوت دیدگاه وجود داشته باشه ! ( البته تا اونجایی که من فهمیدم و شاید اشتباه کنم )

حاجی یه جورایی شاید منظورش به نوعی ( بیشتر و شفافتر و با دقت بیشتر ) در مورد رول پلینگ سایت باشه در حالی که در کنارش تاکید اصلی علی جان روی سیستم کلی هری پاتری باشه .
این دو تا خیلی باهمدیگه فرق دارند ... یادمه یه سر داستان قدح که با علی آقا صحبت میکردم صراحتا اعلام کرد که هدف اصلی در درجه اول بحثهای مربوط به مجموعه کتاب هری پاتر از جمله ترجمه و نقد و سایر چیزها باشه و شاید در درجه دوم این سایت رول پلینگ رو تاکید کنه ولی شاید منظور اصلی حاجی در مورد رول پلینگ باشه !
چون سیاست کار سایت بر مبنای داکیومنت هری پاتری هست شاید اصلا دقیق اجرا شده باشه اما چون دیدگاه کس دیگه ای اصلا این نیست و از یه زاويه دیگه سایت رو نگاه میکنه ، از نظرش هنوز کمبودهایی باشه . این دو دیدگاه کامل باهمدیگه فرق داره .

اصلا به مساله آزادی فروم کاری ندارم ولی در مورد رول پلینگ سایت اگر انتقادی باشه فکر میکنم کمی به جا بوده باشه چون یه کم از اون حالت داره خارج میشه و یه چیز طبیعی هم هست و نمیشه انتظار داشت بعد از گذشت یک سال یا دو سال اصلا تغییری درش دیده نشه و افت نکنه اما یه کم مدیریت هم اگر درش دخالت داشته باشه فکر کنم بد نباشه .
البته حرف حاجی رو هم قبول ندارم که مديريت بیاد برنامه هاش رو اعلام کنه چون وظیفه اصلی یه مدیر اجرای درست اون چیزی هست که فکر میکنه درسته و در کنارش در بعضی جاها هم شاید به مشورت نیاز داشته باشه اما اینکه بخواد پاسخگو باشه فکر اشتباهیه از نظر من ، چون مدير اصل کارش مديريت هست نه گزارش کارهایی که انجام میده ولی این رو قبول دارم که شاید بهترين ایده ها هم از طرف مديريت داده شده باشه اما اون ثبات رو نداشته که اون ایده خوب ادامه پیدا کنه ... فکر حتی اگر بهترين فکر هم باشه اما درست هدایت نشه مسلما جز به بی راهگی به جایی نخواهد رفت ولی اگر ( اگر ) بخوام یه انتقاد کوچیک بکنم در مورد اجراش هست که فکر میکنم در اجراش اون ثبات قدم و پشتکار و هدایت وجود نداره که همه در همون مسیر حرکت کنند و بعد از یک مدت چون بهش پرداخته نمیشه ، از حالت طبیعی خودش خارج میشه .
مثلا میگم همین انتخاب ناظر ( اصلا به مديريت کاری ندارم ) !
به پويان عزيز هم گفتم ... الان دو سه تا مرکز هست که شاید ناظرش اصلا هفته ای یک بار هم به سایت سر نمیزنه که ببینه انجمن اصلا چی شد یا اگرم میزنه یه نگاه که ببینم چه تغییری کرده اما هیچ وقت نمیاد یه کاری انجام بده تا سطح کاری رو ارتقاء بده . ( اینها رو دیدم که دارم میگم ... )
کل حرفم در همینه ... یعنی با مشورت و هزار مکافات یه ناظر خوب و فعال انتخاب میشه اما بعد دیگه کسی دنبال این نمیشه که ببینه ایا اون ناظر تونسته کار خودش رو انجام بده یا خوابیده !
با وجود این حالت میگه به فرض چرا بچه ها در انجمن من اصلا کار نمیکنند ... بابا تو خودت چقدر در این راه کمکشون کردی که حالا انتظار فعالیت داری ؟!
من صراحتا خودم قبل از اینکه شما بگید میگم که اصل کار بچه ها هستند اما بیست سی درصد کار هم برعهده ناظرين هست که کمک کنند ! همین الان چند تا انجمن هستند که با اومدن ناظرين جدید از این رو به اون رو شدند ... چون طرف خودش به فکر انجمن خودش هست و اگر احساس کنه جایی داره ضعیف کار میکنه یه فکری به حالش میکنه یا لااقل خودش فعالش میکنه ولی بازم همه چیز به عهده کاربران هست اما قبول کنید باید ناظرين هم سی درصد این وظیفه رو به دوش دارند و میتوننذ تغییراتی بدند اما وقتی کسی نمیده باید همین طوری دست رو دست گذاشت ؟! یه کاربر که نمیتونه بره بگه فلانی چرا فرومت رو فعال نمیکنی ! اینجا مديريت باید اینو اعلام کنه دیگه ...

همون طور که یه مدیر در سایت وظیفش نظم دادن به مجموع سایت هست ، یه ناظر هم همون وظیفه رو در یک محدوده کوچیکتر برعهده داره .
یه کم اگر مديران فروم در مورد این داستانها فعالتر باشند شاید همه قسمتها فعال بشه اما الان شاید اصلا مديری ندونه به فرض در فلان فروم داره چه اتفاقی میوفته و در این صورت چه طور میخواد مانع کج روی یا باعث بهبود اوضاع بشه ؟! باید خودش هم فعال باشه و ببینه که کجاها ضعف وجود داره تا بتونه برطرفش کنه دیگه ...
البته مديران عزيز فروم تا جایی که بتونند این کار رو انجام میدند و این رو قبول دارم اما شاید ظرفیت سایت الان یه کم بالاتر رفته باشه و در مقابل وظیفه ها هم شاید بیشتر بشه و شاید با این اوصاف این میزان جواب نده ولی ( ولی ) بازم همه اختیار دست صاحب نظران هست و وظیفه افرادی از قبیل من شاید فقط اعلام این مطالبی که دیدم باشه ولی تصمیم گیری همه جوره به عهده مسئولین اصلی هستش .
همه چیز برعهده مديريت عزيزان سایت هست اما تا جایی که بشه و بتونیم در راستای بهبود اوضاع کمک میکنیم و تا جایی که امکان داشته باشه مديريت اونها رو انجام خواهد داد ... نمونش همین موضوع غلط املایی که من به شخصه چند مطلب به ذهنم رسید و عنوان کردم و گفتم در فلان حالت ، فلان مشکل ایجاد میشه و قبل از شروع کار بهتره شفاف سازی کنید و اگر تصويب شد همه ما کمک میکنیم اما هیچ وقت من به شخصه نیومدم و نخوام اومد اعلام کنم که کارتون اشتباهه و همین طرز بیان فکر میکنم خیلی مهم باشه که از دید یه انتقاد صرف موضوعی رو بیان کنی یا از دید یه پیشنهاد و راهبرد !
مسلما اگر حرفی درست و به جا باشه ، اجرا هم میشه و نمونش همین موضوع اخیر که فکری بود که میخواست اجرا بشه اما یه سری موانع و مشکل داشت که تیم مديريت بعد از بررسی منحلش کرد .

فکر میکنم یه کم اگر پیگیری مديريت در برخی موضوعات بیشتر باشه همه چیز حل بشه .

ممنون ...

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.