هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: جادوی حقیقی چیست ؟
پیام زده شده در: ۱۸:۲۵ دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۹

هدر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۷ دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۷:۱۴ جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 48
آفلاین
من با نظر سفیرا کاملا موافقم و بنظرم حرفش خیلی درس بود فقط ی تیکش از نظر من مشکل داشت عشق در خیلی کمتر مواقع جایگاه امن بود پس بجای عشق چیزای دیگه ای مثل حقیقت یا چیزای دیگه باشه بهترع
(این فقط نظرمنه )

میبینم
ان شکفتن شادی را
ان روز بزرگ ازادی را ....
سایه

پیام زده شده در: ۱۵:۰۰ دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۹

Mata

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۶ شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۵:۲۳ دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 7
آفلاین
حقیقتو عشق

پیام زده شده در: ۲:۰۸ دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۹

هافلپاف

گابریل ترومن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۳۲ شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۷:۵۰:۱۲ سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲
از ایران
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 66
آفلاین
خب این بحث خیلی جالبه من با نظر سفیرا کاملا موافقم و اینکه عشق بی صاحاب خیلی قویه جادوش موافق تر ازین بگذریم اره جادو وجود داره بوده و هست غیر از شحصیت هایی که ما گرفتیم که ما فقططبق شخصیتمون حرف میزنیم ولاغیر خب به نظر من هر چیزی به حدش من به شخصه تمام چیز ها تحقیق کردم جادو شامل هیمیا لیمیا کیمیاو سیمیایه ولی یک چیزی دقت کنید
دقت کردین وقتی خودتونو وقف یا غرق چیزز میکنید خدا اونو ازت دور تر میکنه؟مثل عشق؟مثل جادو؟خب خدا میگه تو بنده منی باید به من اعتقاد داشته باشی تا بقیه چیز هارم داشته باشیم خدا میگه منکه افریننده توام تو انقدر به فکر من نیستی بعد به جادو بیشتر از من حتما اعتقاد داری که دنبالشی ؟ خب اینجا یک مسئله‌ای هست میگه با خدا باش پادشاهی کن یعنی این که تو به همه چیز میرسی اگر صلاح باشه تو الان میگی خب من جادو یاد بگیرم به همه کمک میکنم ولی تو فقط جلوی دماغتو میبینی ن ایندرو اومدیم دست به کار های شوم زدی!اونوقت چی؟
خدا جادو رو در بدن ما قرار داده پیامبر اسلام فرمودند :انسان با اراده خویش حتی توانایی جابهجا کردن کوه رو هم داره .
راست میگع الان شما فقط یک نمونشک میبینید ک حالا طرف خیلی زور بزنه یک اهنو میتونه با قدرت درونی خودش خم کنه یا چیز سنگینو برداره که بهش میگن تله کنیزی خیلی مسائل هست که بخوام بگم باید یک دفتر صد برگ پرکنین یک نمونه میگم تمام تا باشه بقیش برا بعد
شما هفت تا چاکرا اصلی دارین و چندین چاکرای فرعی در چاکرای چشم سوم یا فک کنم اسمش (شهر ساهاساراسا)فک کنم بازم برین سرچ کنید اسم دقیقش ببینید که دقیقا در پیشانی قرار داره که مخصوص ارتباط با عالم بالاس دلیر بعدی جمله با خدا باش اینه چی فکر میکنید؟فک میکنید اونی که سر به مهر میذار دقیقل وسط پیشونیش رو به مهر میذاره ینی چی خدا با تو تمرین میکنه ولی نمیفهمی خدا میگه ورزش کن چرا چون عقل سالم در بدن سالمه و عقل سالم همیشه میتونهبا جادوی زبان کار کنه ولی شخصا ادم خیلی شرعی نیستم ولی خب عزیزان دقت کنید به حرفام هر کار خدا حکمتی توش هست من نمیگم اقا نماز سر وقت بخون یا سر به مهر باش نه اصلا به من ربطی نداره ولی در هر چیزی رعایت کنید حد رو چون هرچیزط از حد رد بشه از دست خارج میشه و حالا بیا درستش کن حتی صحبت کردن حتی اینو خییییییلی توجه کنید حتی احساس و علاقه ورزیدن رو حدشو رد نکنین ممنون از توجهتون

روزی میرسد تمام جهان را تاریکی میگیرد و مرا میبینی که روشنایی را میاورم🖤🖤

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۵۳ یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۹

darkdreamer

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۶ یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۰:۵۲ یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1
آفلاین
بنده به جادو اعتقاد دارم. همه ما نیروهایی رو در درون خودمون داریم. نیروهایی که با پشتکار و انضباط قابل استفاده هستند.
یکی از بهترین روش های یاد گرفتنش این هست:
کتاب «جادوگران تولتک: چکیده دانش ناوالگرایی» نوشتاری خلاصه شده و دسته بندی شده از همه آموزه ها، تمرینات و شگردهای ناوالگرایی و شمنیزم تولتک به زبان فارسی است. متن اصلی 14 کتاب ناوال کارلوس کاستاندا و همکاران جادوگر او حدوداً 5000 صفحه است و این کتاب با حذف بخش های کم اهمیت این عدد را به 860 صفحه کاهش داده است. یعنی تنها بخش هایی مورد اشاره قرار گرفته اند که دارای جنبه عملی هستند و به درد کارآموزان برای رهروی در راه ناوالگرایی و جادوگری تولتک می خورند. همچنین دسته بندی آموزه ها به کارورزان و رهروان عملگرای این راه کمک می کند تا از این پس مجبور نشوند که برای فهم یک تمرین و یا مفهوم خاص به چند کتاب گوناگون مراجعه کنند.
می توان گفت این کتاب چیزی همچون دایره المعارف برای ناوالگرایی و جادوگری تولتک هست. کتابی فراگیر و دسته بندی شده برای کسانی که در پی اهداف کاربردی و عملی هستند و هدفشان صرفاً خواندن کتابها نیست، بلکه قصد جدی برای رهروی در این راه را دارند.
در این کتاب موضوعاتی همچون آگاهی در رویا، برونفکنی، شگردهای دگرگونی تراز آگاهی در دنیای روزمره، ترفندهای سودمند آرامش درونی و رازورزانه به شیوه تولتک مورد بحث و بررسی قرار گرفته اند.
لینک خرید کتاب از کیندل در پایین این نوشته قرار گرفته است.
دوستانی که به کیندل دسترسی ندارند و در ایران هستند برای خرید این کتاب می توانند به لینک زیر مراجعه کنند:
https://toltec.ir
دوستانی هم که خارج از ایران هستند و به کیندل دسترسی ندارند می توانند بوسیله ایمیل زیر از نحوه خرید این کتاب آگاه شوند:
sadras84@yahoo.com

https://www.amazon.com.au/dp/B07WQ2BHVV

پیام زده شده در: ۱۳:۵۴ شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۳

سفیرا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۸ شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۴۶ پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳
از سرزمین مرگ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 45
آفلاین
جادو یعنی چیزی که شما میخواهید داشته باشید و حسش کنیداگرتکیه گاه میخواهید جادوی محبت را به کار ببرید اگر منصب و احترم میخواهید جادوی قدرت رایه کار ببرید اگر لذت را میخواهید جادوی تلاش را به کار ببندیدو اگر یه جایگاه امن برای خودت وجودت و روحت میخوای جادوی از جادوی عشق استفاده کن هیچ مکانی مقدس تر از روح انسان نیست و هیچ جادویی با قدرت تر از عشق نیست تو کدومو انتخاب میکنی؟

قهرمانان برای نجات دنیا به وجود آمده اند زمانیکه هیچ کس نمی توانست ابر قدرت جهان لرد والده مورت را شکست دهد مابودیم و هری و یک مدرسه ی هاگوارتز........

پیام زده شده در: ۱۳:۲۶ شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۳

333

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۴ دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۴۱ سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 76
آفلاین
هر کسی تو درونش یه جادو قدرت خودشو داره اما باید پیداش کنه

پیام زده شده در: ۱۴:۰۵ یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۲

زنوفیلیوس لاوگود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۴ پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۹:۰۲ جمعه ۵ مهر ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 15
آفلاین

جادو حقیقی هرچی میتونه باشه فقط باید اثرگذار باشه..

هنگامی که ابران میگریند,زمان گریستن نیست...

بدان شاد باش که زمین میخندد..

پیام زده شده در: ۲۱:۳۶ شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۲

مادام رزمرتا old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۵ پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۵:۴۱ پنجشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴
از کجا شروع کنم؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 43
آفلاین
به نظر من پول ، عشق و... همه شون شاید جادو باشند اما فقظ قسمتی از جادو هستند!!!! جادوی واقعی خود ما هستیم. کافیه به کاری که میکنیم ایمان داشته اون موقع همه کار میشه کرد و خب این یعنی جادو!

پیام زده شده در: ۱۱:۰۸ شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۲

ofogh

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۱ جمعه ۱۵ شهریور ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۲:۴۱ یکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۲
از قلعه ترانسیلوانیا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 27
آفلاین
این دوره زمونه شده پول. اما عشق واقعی همه کا رو می کنه. کوه رو می تونه جا به جا کنم. شعار نیست حقیقته باید تجربه کرده باشیب. عشق نه اون چیزی که شما فکر می کنید عشق به هر چیزی.

پیام زده شده در: ۱۹:۵۰ دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۲

آملیا سوزان بونز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۲ چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۰۱ سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۲
از خانه ارواح
گروه:
کاربران عضو
پیام: 62
آفلاین
به نظر من پول و ثروت اما نه در همه ی موارد....
اما میشه گفت انسانیت هم میتونه جادوی حقیقی باشه.
ولی بیشتر همون پول!

HUNTER
تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.