هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: نامه ای به هری پاتر
پیام زده شده در: ۲۱:۴۶ سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۲

ویلبرت اسلینکرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۲ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۲۹:۱۱ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۲
از م ناامید نشین.. بر میگردم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
تغییر کار تاپیک به صورت ایفای نقش

سوژه ی جدید.

صبح یک روز تابستانی بود. دافنه گرینگراس وارد تالار عمومی شد. جام آتش هنوز در حال بر افروختن شعله هایش بود و پنسی پارکینسون اولین دختر اسلیترینی، اسم خودش رو توی جام آتش انداخت.
نزدیک بود دافنه با یک حرکت چوبدستی پنسی رو به دیوار آویزان کنه و بعد هم داغونش کنه که ویلبرت اسلینکرد، نویسنده ی کتاب های درسی که به طور مهمان در هاگوارتز درس میداد جلوی دافنه را گرفت.

- دخترم، تو حالت خوبه؟

- اوه... آره خوبم استاد.

سپس دافنه با بی میلی ادامه داد:

- با من کاری داشتید استاد؟

- آره. یه کار خیلی مهم و خصوصی دارم برای شما. فردا صبح ساعت پنج صبح بیا دفترم.

- پنج صبح!؟!؟ یا مرلین!

- چیزی گفتی عزیزم؟

- نه... نه. گفتم وقتش...

- وقتش خوبه؟

زییییییییییییینگ ( افکت صدای زنگ مدرسه )

- خب دخترم، برو که از کلاست جا نمونی.

و ویلبرت قبل از این که به ادامه ی حرف دافنه توجهی کند در را محکم بست.

در افکار دافنه

ای بابا، من باید فردا پنسی رو می کشتم. این ویلبرت هم که خیلی... :vay:

- خانوم دافـــــــــــــــــــــــنه گرینگراس. من چه سوالی از آقای مک میلان پرسیدم.

- چیزه خانوم...

- مورفین گانت هم بیداره و داره به درس گوش میده. 5 امتیاز از راونکلاو کم میشه.

دافنه زیر چشمی به مورفین نگاه میکنه که دو ردیف اونور تر نشسته بود و با صدای خروپفش حواس قسمت اعظمی از کلاس رو پرت می کرد.

[b]زییییییییییییینگ
( افکت صدای زنگ مدرسه )

خوابگاه دختران راونکلاو

- چیه دافنه؟ چرا عصبانی هستی؟ می دونم از دست مورفین با اون داف گفتنش خسته شدی.

- از دست مورفین خسته نشدم. دیگه به داف گفتنش عادت کردم. دارم به کاری که...

ناگهان دافنه به یاد حرف های اسلینکرد افتاد:

یه کار خیلی مهم و خصوصی!!!

- دافنه؟ کدوم کار رو میگی؟

- ولش کن. بگیر بخواب. شب بخیر.

- شب بخیر.

پیام زده شده در: ۲۱:۴۸ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۲

golnamak

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۹ یکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۹:۲۱ سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 27
آفلاین
نقل قول:

دافنه گرینگراس نوشته:
من تمبر کافی ندارم...
میشه ایمیل بزنم؟ ا

TO: aliveboy-hp@yahoo.com

... :Subject

با سلام و خسته نباشید خدمت پسر زنده!

بنده مادام استار* هستم از قطب جنوب. با توجه به مد شدن انواع جای زخم در سر، باسن، گوش زیر گردن، ناخن و کف پا در مورد جای زخم حرفه ای شما سوال دارم. شنیدم که شما با کمک فردی به نام اسمشو نبر این زخم را درست کردید. شما از کجا میدونستید که جای زخم مد خواهد شد؟ آیا شما پیش بینی گر( پیش بیننده؟ مپیش بیننده؟ پیش بینی کن؟) هستید؟ اصلا آیا شایع وجود زخم در پس کله شما در اوایل زندگیتان درست است؟ اصلا این جناب کسی که اسمش را نباید برد؛ چگونه این زخم را در پیشانی شما درست کرده؟ آیا این جنابی که اسم خطرناک دارد؛ اجازه داشته که پیشانی فرد یک ساله ای را بکند و حکاکی کند؟ اصلا آیا این خلاف قانون نبود در آن سال ها؟ اصلا از کجا معلوم که اولیای شما به طور غیر قانونی این کار رو نکرده باشند؟ آیا قتل پدر و مادر شما جوسازی نبوده تا آنها از قانون فرار کنند؟ آیا بهایی که شما برا این زخم پرداختید و والدین خود را مفرر( فرار کننده؟ فرار گر؟) از قانون کردید بیش از حد نبود؟ اصلا شما خودتان می دانستید یا این فرار ها برنامه ریزی شده نبود؟

چرا جای زخم شما شبیه رعد و برق و طوفان است؟ آیا شما می خواستید علیه دنیا و زندگی اعتراض کنید و آذرخشی در پیشانی خود کاشتید تا کلا بکوبد توی سر هرچی زندگی است؟
شما یک معترض روانی هستید! شما لایق زندگی کردن نیستید. از کجا معلوم است که شما خودتان و با دستان خودتان پدر و مادرتان را زندانی نکرده اید؟
ایا شما در همان یک سالگی شرور بوده اید یا کسی شما را کنترل می کرد؟ این کس، چی کسی است؟ آیا این فرد هم اکنون کار های شما را زیر سوال دارد؟ آیا این فرد کسی است که پدر و مادرتان را زندانی کرده و شما را همچون دیوانه ای بی والدین رها ساخته؟ این فرد چه کسی است؟

در ضمن، آدرس این آقای اسمشو نبر را بدهید. هر کسی که الان جای زخم داشته باشد، یعنی با فشن پیش میرود. پس لطفا زودتر آدرس او را بدهید تا من این حقایق بالا را افشا نکنم...

...

*: با توجه به فامیلی های عجق وجق(!) رولینگ مانند: بگ من( مرد کیفی)- ریدل( معما)- گرینگرس(چمن سبز) و ...
۹

:))))
از اونجایی که این روزها جراحی بینی بسیار مد هست لطف کنید به من هم ادرس لرد سیاه رو بدین :))

پیام زده شده در: ۱۵:۱۴ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۲

ولدمیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۴ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۸:۰۲ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 7
آفلاین
باورم نمیشه شما اینو باور کردید

ولی قصد توهین ندارم. چجوری می خواید باهاش تماس بر قرار کنید آخه

پیام زده شده در: ۲۰:۱۰ چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۲

دافنه گرینگراسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۱ پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۵۴ چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1174
آفلاین
اهم، یه سوال آقای طوفانی عزیز...
مگه من به اکانت هری پاتر میل نفرستاده بودم؟ لرد سیاه پسورد هری پاتر رو از کجا می دونه؟ لطفا جواب بدین

این نشون نمی ده که هری پاتر تحت کنترل یه نفره؟ آیا این که لرد سیاه پسورد هری پاتر رو می دونه نشون نمی ده که اون فردی که هری رو کنترل می کنه همین لرد سیاهه؟

در ضمن اگه این جوریه...

نقل قول:
درباره ی جای زخم باید بگم که.....شما مگه فضولی؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

نقل قول:
شروع کنید و نامه ای بنویسید و خودتون و ورد های خودتون رو معرفی کنید.

مگه هری فضوله؟ به اون چه که من کیم و ورد های من چیه...

پ.ن: یه نکته ای رو یاد آور بشم که هر کس ورد خاص خودشو نداره.

تنها گیاهِ سیاهِ فتوسنتز کننده ی بدون ریشه ی گرد، با ترشح مواد گازی سیاه از واکوئلش. چرا ایمان نمی آورید؟

پیام زده شده در: ۱۳:۵۸ چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۲

ویلبرت اسلینکرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام............ .
من از طرف لرد سیاه به سوال های شما دوست گرامی پاسخ میدهم. (البته مرا مجبور به پاسخ کرده اند )
درباره ی جای زخم باید بگم که.....شما مگه فضولی؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
این دفعه جواب میدم که خیر ما (من و هری )با هم دشمن خونی هستیم...آینده بین نیستیم..... .
درباره ی شکل ظاهری زخم باید بگم که چون سپرمدافع مادر هری کمانه کرد به سمت خودم و هری تنها موجود زنده ی توی اتاق بود....... . تعجبی نداشت که جای زخم به شکل رعد و برق دربیاد......
بقیه سوالات که به عقیده ی من ربطی به من نداره دیگه جوابی ندارم..........

پیام زده شده در: ۲۳:۱۱ سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۲

دافنه گرینگراسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۱ پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۵۴ چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1174
آفلاین
من تمبر کافی ندارم...
میشه ایمیل بزنم؟ ا

TO: aliveboy-hp@yahoo.com

... :Subject

با سلام و خسته نباشید خدمت پسر زنده!

بنده مادام استار* هستم از قطب جنوب. با توجه به مد شدن انواع جای زخم در سر، باسن، گوش زیر گردن، ناخن و کف پا در مورد جای زخم حرفه ای شما سوال دارم. شنیدم که شما با کمک فردی به نام اسمشو نبر این زخم را درست کردید. شما از کجا میدونستید که جای زخم مد خواهد شد؟ آیا شما پیش بینی گر( پیش بیننده؟ مپیش بیننده؟ پیش بینی کن؟) هستید؟ اصلا آیا شایع وجود زخم در پس کله شما در اوایل زندگیتان درست است؟ اصلا این جناب کسی که اسمش را نباید برد؛ چگونه این زخم را در پیشانی شما درست کرده؟ آیا این جنابی که اسم خطرناک دارد؛ اجازه داشته که پیشانی فرد یک ساله ای را بکند و حکاکی کند؟ اصلا آیا این خلاف قانون نبود در آن سال ها؟ اصلا از کجا معلوم که اولیای شما به طور غیر قانونی این کار رو نکرده باشند؟ آیا قتل پدر و مادر شما جوسازی نبوده تا آنها از قانون فرار کنند؟ آیا بهایی که شما برا این زخم پرداختید و والدین خود را مفرر( فرار کننده؟ فرار گر؟) از قانون کردید بیش از حد نبود؟ اصلا شما خودتان می دانستید یا این فرار ها برنامه ریزی شده نبود؟

چرا جای زخم شما شبیه رعد و برق و طوفان است؟ آیا شما می خواستید علیه دنیا و زندگی اعتراض کنید و آذرخشی در پیشانی خود کاشتید تا کلا بکوبد توی سر هرچی زندگی است؟
شما یک معترض روانی هستید! شما لایق زندگی کردن نیستید. از کجا معلوم است که شما خودتان و با دستان خودتان پدر و مادرتان را زندانی نکرده اید؟
ایا شما در همان یک سالگی شرور بوده اید یا کسی شما را کنترل می کرد؟ این کس، چی کسی است؟ آیا این فرد هم اکنون کار های شما را زیر سوال دارد؟ آیا این فرد کسی است که پدر و مادرتان را زندانی کرده و شما را همچون دیوانه ای بی والدین رها ساخته؟ این فرد چه کسی است؟

در ضمن، آدرس این آقای اسمشو نبر را بدهید. هر کسی که الان جای زخم داشته باشد، یعنی با فشن پیش میرود. پس لطفا زودتر آدرس او را بدهید تا من این حقایق بالا را افشا نکنم...

...

*: با توجه به فامیلی های عجق وجق(!) رولینگ مانند: بگ من( مرد کیفی)- ریدل( معما)- گرینگرس(چمن سبز) و ...

تنها گیاهِ سیاهِ فتوسنتز کننده ی بدون ریشه ی گرد، با ترشح مواد گازی سیاه از واکوئلش. چرا ایمان نمی آورید؟

نامه ای به هری پاتر
پیام زده شده در: ۲۲:۴۵ سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۲

ویلبرت اسلینکرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
دوست دارید که به هری نامه بنویسید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شروع کنید و نامه ای بنویسید و خودتون و ورد های خودتون رو معرفی کنید.

پیوست:

jpg  File2010_0325_PotterFly1-200x150.jpg (9.37 KB)
34918_51c0b1b5c213f.jpg 200X150 px

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.