هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: پارک جادوگران
پیام زده شده در: ۲۱:۱۹:۲۷ شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

گریفیندور، مرگخواران

گودریک گریفیندور


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۲ چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱
آخرین ورود:
۱۴:۲۷:۰۸ شنبه ۶ آبان ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
مرگخوار
ایفای نقش
گریفیندور
پیام: 46
آفلاین
اسم خرگوش، نژاد خرگوش، و در نهایت خود خرگوش یه نگاه به هومونئاندرتال‌ها، تیرانوساروس‌ها، ولاسی‌رپتورها، ساهلنتروپس و کراکن های منقرض انداخت و آب دهانشو قورت داد. البته مگالودون هم سعی کرد خودشو وارد کنه، ولی چون هالیوود ازش فیلم ساخته بود و کلیشه‌ای شده بود و هالی‌ویزارد حتی حاضر نشده بود فیلماشو امتیازدهی کنه، مجبور شد که دست از سعی کردن بکشه.

از بحث اصلی منحرف نشیم، نژاد خرگوش آب دهانشو قورت داد، میزان کیوت بودن خودش و تمام نژادهای منقرض شده نام برده رو مقایسه کرد، قطره اشکی از گوشه چشمش جاری شد و سعی کرد در آخرین لحظات نظر بلاتریکس رو با کیوت و گوگولی بودنش عوض کنه، ولی متاسفانه چون بلاتریکس زیاد به زبان کیوت بودن و گوگولی بودن مسلط نبود، شکست خورد و اسمش مستقیم رفت پیش تمام جانوران منقرض شده.

ولی این پایان ماجرا نبود، به هرحال خرگوش‌ها هم خدایی داشتن و بهشت و جهنمی.
و در اون لحظه، هم بهشت و هم جهنم داشتن لبریز از خرگوش‌های مرده می‌شدن. مشخص بود که خدای خرگوش‌ها حساب و کتاب جمعیت زیاد خرگوش‌ها و احتمال منقرض شدنشون رو نکرده بود و بهشت و جهنمش رو خیلی کوچیک خلق کرده بود.
و بالاخره خدای خرگوش‌ها از تخت خرگوشی کوچیک و صورتیش بلند شد، ابرهایی که روی زمین بودن رو با حرکت دستش پراکنده کرد، و روی نقطه ای که بلاتریکس انقراض رو رقم زده بود، زوم کرد.
و بعد، اول یه جیغ بنفش و خرگوش‌وار کشید، و بعد از شدت عصبانیت منفجر شد، در نتیجه عصبانیتش تمام درگاه ملکوتی-خرگوشی‌ش با صاعقه و رعد و برق روشن شد.
و بعد ناگهان ابرهای زیرپاش از هم شکافتن و سقوط کرد تا شخصا به این مسئله رسیدگی کنه.
اونقدر سقوط کرد تا توسط لرد، مرگخوارا و بلاتریکس مشاهده شد، و بعد با نعره‌ای پر از انتقام، صاعقه ای به سمت بلاتریکس روانه کرد.

صاعقه با تمام سرعت به سمت بلاتریکس رفت تا وفادارترین مرگخوار لردسیاه رو هم به خرگوش‌ها ملحق کنه، اما بلاتریکس با چشم‌هاش مستقیم به صاعقه نگاه کرد.
و باور کنید، چه صاعقه باشید، چه نباشید، وقتی بلاتریکس مستقیم بهتون نگاه می‌کنه، می‌دونید که باید فرار کنید.
و صاعقه هم فرار و نافرمانی و احتمال تبعید و حتی نابودی رو به برخورد با بلاتریکس ترجیح داد.

لرد سیاه هم در همون لحظه به خدای خرگوش‌ها نگاه کرد.
- یاران وفادارمان، ما حیوان خانگیمون رو پیدا کردیم.


,I was tucked in snow
,And beaten by the rain
And covered in dew
I've been dead for so long


پاسخ به: پارک جادوگران
پیام زده شده در: ۲۰:۳۹:۱۰ پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

مرگخواران

وینکی


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۳ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۷:۱۴:۵۴ پنجشنبه ۲ آذر ۱۴۰۲
از مسلسلستان!
گروه:
کاربران عضو
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 546
آفلاین
بلاتریکس لسترنج چوبدستی‌اش را کنار انداخت و تفنگش را بیرون کشید.
- داااااااااای، یو فیلثی رَبیتس! تصویر کوچک شده


بلاتریکس دور خودش می‌چرخید و شلیک می‌کرد و تیرهایش ویراژ می‌دادند و کرور کرور خرگوش کماندو بود که اطرافش می‌ترکید و لیتر لیتر خونشان بیرون می‌پاچید و توی دماغ و دهن خرگوش‌های غیرکماندو می‌ریخت و خرگوش‌های غیرکماندو هم پشت سرشان می‌ترکیدند و خونشان با خون کماندوها مخلوط می‌شد و دریایی از خون بود که یک عالمه خیلی بزرگ بود و اطراف مرگخواران وایستاده بود و منتظر بود بلاتریکس خسته شود تا بریزد پایین.
اما نه! بلاتریکس خسته نمی‌شد! بلاتریکس قوی‌ترین و بهترین و موردعلاقه‌ترین و خوشمزه‌ترین مرگخوار اربابش بود و هیچ خرگوشی جرئت نمی‌کرد جلویش بایستد! بلاتریکس شلیک کرد و زد کشت و آن‌قدر جلوی چشمش را خون گرفته بود که دیگر از لای دریای خون هیچ جا را نمی‌دید و اشتباهی مرگخواران را هم می‌‌زد و خونشان را روی خون خرگوش‌ها می‌پاشاند و چفتار چفتار معده و روده‌ بود که ازشان می‌ترکید و دور معده و روده خرگوش‌ها می‌پیچید و می‌رفت دور گردنشان گره می‌خورد تا درحالیکه خونشان فواره می‌زد و گلوله‌ها لایشان مسابقه می‌دادند، خفه هم بشوند و بدانند بلاتریکس لسترنج خفن است.

- آی ام دِ هیدن اسنِر، د کریپینگ اسنِیک، دِ وولف این اَمبوش! آی ام یور اِینجل آو دث! تصویر کوچک شده


اما نه! بلاتریکس لسترنج خفن نبود! بلاتریکس لسترنج خفن‌ترین بود! و بلاتریکس لسترنج کاری می‌کرد که همه خرگوش‌های دنیا با شنیدن نامش از ترس خودشان را بترکانند. بلاتریکس به اسمشو نبرِ خرگوش‌ها تبدیل می‌شد. در زیرزمین‌ها، خرگوش‌ها گوششان را می‌بریدند و دندان‌هایشان را می‌ساییدند و هویج‌هایشان را می‌سوزاندند. خرها ترسان و لرزان امکان هرگونه ارتباط بین گوششان و این موجودات پست ملعون -که خشم بلاتریکس را برانگیخته بودند- را رد می‌کردند. مادرخرگوش‌ها از ترس سرنوشتی که انتظار فرزندانشان را می‌کشید، در گهواره بالشت به پوزه بچه‌‌‌خرگوش‌ها می‌فشردند. همه‌جا خرگوش‌ها جلوی گوشت‌خرگوش‌فروشی‌ها صف می‌بستند و از سر و گوش هم بالا می‌رفتند تا ساطور گوشت‌خرگوش‌فروش زودتر از رنج آزادشان کند. خرگوش‌های باقی‌مانده -آنانی که امیدهای واهی انتقام و عدالت در سر می‌پروراندند- گریه‌کنان پیش موش‌ها و کک‌ها و کنه‌هایشان می‌رفتند و ازشان التماس طاعون می‌کردند. ولی حتی طاعون هم جرئت نمی‌کرد جلوی بلاتریکس لسترنج بایستد.

پس بلاتریکس تفنگش را محکم گرفت و محکم‌تر خرگوش کشت و محکم‌ترتر خون و احشایشان را بیرون ریخت و حتی محکم‌ترترتر زور زد تا سرانجام زمین زیرپایش لرزید و جاذبه دورش فروریخت و خون تمام خرگوش‌ها در یک نقطه جلویش جمع شد و تبدیل به سیاهچاله‌ای شد که همه خرگوش‌های جهان را از سوراخ و سنبه‌شان بیرون می‌کشید و به خودش جذب می‌کرد.

- بلاااااد! نَو آی شال رِین این بلاااااد! تصویر کوچک شده


و بلاتریکس دهانه تفنگش را چرخاند تا نام خرگوش برود کنار تیرانوساروس ها و ولاسی‌رپتورها و ساهلنتروپس‌ها و هومونئاندرتال‌ها و کراکن‌های زیر دریا و همه موجودات دیگری که شاید یک وقتی، یک جایی، یک مقداری وجود داشته بودند.Take Winky down to the Mosalsal City, where the grass is mosalsal and the mosalsals are MOSALSAL


پاسخ به: پارک جادوگران
پیام زده شده در: ۱۴:۵۴:۲۰ دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۲

اسلیترین، مرگخواران

آلبوس سوروس پاتر


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۹ شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۷:۵۱:۱۶ پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۲
از خونه کله زخمی...
گروه:
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ایفای نقش
پیام: 78
آفلاین
اطراف جنگل

سوزانا در نهایت تصمیمش را گرفت. پس پیش لرد رفت تا به او بگوید که اژدهای مورد نظر را برایش پیدا کرده است. رام کردن اژدها در حوزه ی کاری او نبود.

- ارباب! ارباب!
- بهتر است که اینبار مخالفت نکنی.
- ولی شما هنوز چیزی نگفتید.
- مخالفت کردی؟
- نه! چیز... ارباب!
-
- یه اژدها براتون پیدا کردم.
- به همین سرعت؟ برویم ببینیمش.

لرد و سوزانا به طرف محل اژدها حرکت کردند.

- خب! لرد شما همینجا بمونید. میخوام شگفتانتون کنم
- مگر تو جرئت داری با ما کاری بکنی؟ آوادا...
- نه! نه! لرد! میخواستم خوشحالتون کنم. اصلا ولش کن! این شما و اینم اژدها

سوزانا برگ های انبوهی که جلوی دید لرد بوند را کنار زد تا لرد بتواند اژدها را ببیند.

-
- یا مرلین و مرلین زاده ها! اژدها کو؟

سوزانا بعد از گفتن این جمله سریعا به سمت مرگخوار ها فرار کرد. لرد نیز پس از کمی تاسف خوردن برای او دنبالش رفت تا حداقل کروشیویی هرچند دردناک روی او اجرا کند.

جلسه مرگخواران

خرگیوشیان ( گروهی از خرگوش های کوماندو) به سرعت به سمت مرگخواران حرکت کردند.

- هی! اونجارو!

با این جمله مرگخواران به خود آمدند و سریعا سپر محافظی را اطراف خود ایجاد کردند. بلاتریکس اولین طلسم را به سمت خرگیوشی که داشت به آنها نزدیک می شد فرستاد ولی طلسم از بدن او عبور کرد.

- مثل اینکه طلسم روشون اثری نداره!
- ولی سپر محافظتی داره!

خرگیوش ها اطراف سپر را محاصره کرده بودند. با دستور پادشاه جدید خرگوش ها بقیه هم به این سپر حمله کردند.

- انگار که داخل یه ایگلو ( خانه یخی اسکیمو) خرگوشی هستیم!

با فشاری که خرگوش ها یه سپر می آوردند، هر لحظه سپر تنگ و تنگ تر می شد تا اینکه...


EVEN IN DEATH MAY I BE TRIUMPHANT


پاسخ به: پارک جادوگران
پیام زده شده در: ۱۹:۱۸:۴۸ جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲

هافلپاف

گابریل ترومن


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۱ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
آخرین ورود:
۲۳:۱۲:۴۰ چهارشنبه ۵ مهر ۱۴۰۲
از جایی در ناکجاآباد
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
هافلپاف
پیام: 20
آفلاین
درحالی که مرگخواران باید با ارتشی از خرگوش های انتقام جو مواجه می شدند سوزانا برای پرت کردن حواس لرد از جلسه مثلا مخفیانه مرگخواران محیط اطراف جنگل را به او نشان می داد و هم زمان سعی می کرد او را از گرفتن اژدها منصرف کند.

طراف جنگل

_ ارباب واقعا اینجا قشنگ نیست؟
_ چرا چرا قشنگ است اما نه به قشنگی فلس اژدهایمان.
_ ارباب می دانید که الساعه میتوانیم به آن مدرسه جادوگری دستبرد بزنیم و یک تسترال گنده گیر بیاوریم. بهتر نیست؟
_ اولا روی حرف اربابت حرف نزن. دوما گفتیم اژدها می خواهیم پس یعنی می خواهیم!

سوزانا کم کم داشت از انجام ماموریتش نامید می شد و با خود فکر کرد که احتمالا باید از هرجایی که شده یه اژدها گیر بیاورند. همینطور که در میان درخت ها جلو می رفتند صدای گوشخراشی شبیه خروپف به گوششان رسید.

_ این صدای چیست که می آید؟ اصلا خوشمان نیامد. زود برو ببینم صدای چیست.
_ ارباب قربانتان بروم بهتر نیست بعد از آن همه ماموریت دیوانه وار یک بار هم که شده چندنفره به سراغ همچین چیزی در این جنگل طلسم شده برویم؟

لرد که کم کم داشت از این مخالفت های مکرر عصبانی می شد گفت: اگر دوباره ساز مخالف بزنی ممکنه چندتا از این طلسم های ناجور روت بزنما. امروز هم اصلا حوصله اینجور کارها رو ندارم و وقتی بی حوصله میشم خطرناک تر میشم.

سوزانا که کمابیش قانع شده بود بعد از کلی عذرخواهی و قربان صدقه رفتن به طرف صدا رفت. همینطور که در فکر این بود که با صاحب صدا چیکار کند یه دفعه هیبت گنده یک اژدها را دید که به درختی لم داده و چرت می زند. او هم که اصلا دوست نداشت خواب چنین موجودی را بهم بزند سعی داشت تصمیم بگیرد چیکار کند. از طرفی اژدهای موردنظر لرد را پیدا کرده بود و از طرف دیگر این اژدها با این که خوابیده بود همچنان یک اژدها بود. در همین حال اژدها که ساعت شکارش رسیده بود خود را کش و قوسی داد و چشم هایش را باز کرد و اولین صحنه ای که دید سوزانا بود با چوبدستی ای بر دست و دهانی باز...

محل جلسه مرگخواران

_ می توانیم با مذاکره حلش کنیم.
_ ما مذاکره نمی خواهیم ما جنگ می خواهیم!
_ می دانید اصلا این بلا بود که باعث تمام این ماجرا شد. نظرتان چیست او را بدهیم و دست از سرمان بردارید،ها؟
_ چه گفتی؟
_ نه یعنی...چیز... اصلا همان مذاکره بهتر است.

بلا که اصلا از پیشنهاد قبلی لینی خوشش نیامده بود گفت:
_ اصلا نظرت چیست تو را به جایش بدهیم؟ ها؟ تو از همان اول رفتی دنبال این شاه خرگوش پررو. خربزه میخوری باید پای لرزش هم بشینی.

ناگهان پچ پچی در جمع راه افتاد و هر مرگخواری نظر خودش را می داد.خرگوش ها که به گفت و گوی میان مرگخواران نگاه می کردند پس از مدتی از این موضوع خسته شدند و در یک تصمیم جمعی و ناگهانی تصمیم گرفتند که با یک حمله کار را تمام کنند که فرزند شاه خرگوش هم نظر خودش را اعلام کرد.


سرم را کلاه گذاشتند گفتند کلاه گروهبندی است، گروهم را مشخص کردند و کلاه برداری کردند، دیدند ردایم پاره است به من وصله چسباندند، دیدند کفش ندارم برایم پاپوش دوختند، ریاضیات حالیم نبود پس حسابم را رسیدند، روزگار واقعا جادویی است زیرا هیپوگریفمان تخم نمیگذارد اما شیردالمان هرروز می زاید! آری اینگونه بود که جادوگر شدم...


پاسخ به: پارک جادوگران
پیام زده شده در: ۱۸:۴۹:۴۳ دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲

اسلیترین، مرگخواران

آلبوس سوروس پاتر


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۹ شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۷:۵۱:۱۶ پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۲
از خونه کله زخمی...
گروه:
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ایفای نقش
پیام: 78
آفلاین
مرگخوار موردنظر بدون اینکه فکر کند این جمله را به زبان آورد.

- با شناختی که من از گرینگوتز و کارکنانش دارم، اگه به فرض هم تصمیم گرفتن چیزی به ما قرض بدن، هیچ وقت مفت اینکارو نمیکنن.
- باید باهاشون معامله کنیم.
- خب! حالا باید تصمیم بگیریم که چه چیزی رو در مقابل اژدها بهشون بدیم.
- حتما لازم نیست که یک وسیله بهشون بدیم. میتونیم در مقابل اژدها براشون کاری انجام بدیم.

مرگخواران دوباره به فکر فرو رفتند.

- من خیلی فکر کردم ولی هیچ وسیله ای به ذهنم نیومد که ارزشش با یه اژدها برابری کنه.

مرگخواران هم با تکان دادن سرشان، این حرف را تایید کردند.
جمعیت مرگخواران تصمیم گرفتند که تعدادی از مرگخواران را به رهبری بلاتریکس برای انجام معامه به گرینگوتز بفرستند.

- بهتره بریم به گرینگوتز!
- شما جایی نمیرین.

مرگخواران با حیرت به خرگوش نسبتا بزگی خیره شدند.

- شما باعث شدین که بقیه ی حیوانات پدر منو بکشن.
- ولی پدرت یکی از ما رو خورده بود!
- خب این که مهم نیست!

دسته ای از مرگخواران سریع بلاتریکس را گرفتند تا خرگوش را نکشد.

- گفتم ولم کنید! کاریش ندارم! فقط میخوام بکشمش!
- تو رو مرلین ولش کن! وقتشو نداریم که با خرگوش ها درگیر بشیم.
- اگرم وقتشو داشته باشین، دیگه زنده نیستین که بخواین با ما درگیر بشین.

بعد از گفتن این جمله 200 جفت گوش از اطراف به مرگخوارن نزدیک شدندEVEN IN DEATH MAY I BE TRIUMPHANT


پاسخ به: پارک جادوگران
پیام زده شده در: ۲:۲۹:۵۵ جمعه ۹ دی ۱۴۰۱

گریفیندور

گرینگوت


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۴:۳۸ دوشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۱
آخرین ورود:
۲۱:۲۰:۴۶ سه شنبه ۹ آبان ۱۴۰۲
از شما به ما چیزی نمی ماسه
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
گریفیندور
پیام: 29
آفلاین
خلاصه:
لرد بعد از نجینی دلش یه حیوون خونگی دیگه می خواد و خرگوش حیوون قابل توجهی براش بنظر رسیده. لینی به عنوان نماینده مرگخوارا مامور میشه تا خرگوشیو بگیره اما در مواجه با مشکلات و ماجرا های متعدد نمیتونه و در نهایت به یک خرگوش که شاه خرگوشاس و گنده و گوشتخواره برمیخوره و باعث میشه همه مرگخوارا و لرد به طرفشون کشیده بشن و برای جلب رضایت خرگوش برای حیوون خونگی شدن تلاش کنن.
اما این وسط خرگوش برای حمله خیز ورمیداره، بلاتریکس فداکاری میکنه برای اینکه لرد خورده نشه، توسط شاه خرگوش خورده میشه و تو معدش گیر میوفته، از طرف دیگه شاه خرگوش برای فرار اقدام میکنه و مرگخوارا هم دنبالش میوفتن.


---------------------

خرگوش بدو، مرگخواران بدو. خرگوش میجهید و فرار میکرد و مرگخواران هم د بدو دنبالش راه افتاده بودند؛ هر لحظه هم بلاتریکس به معده اش نزدیکتر میشد. سوزانا که از این وضعیت خسته شده بود می خواست به اکیپش اطلاع دهد تا یک اتک سهمگین را ترتیب ببینند، اما قبل از آن حیوانات جنگل از این موش و گربه بازی عاصی شده و به تنگ آمده بودند، شب و روز و آرامشی برایشان باقی نمانده بود؛ پس خودشان اقدام کردند، شکم خرگوش شاه را سفره کرده و قال قضیه را کنده، به دنبال زندگیشان رفتند.
بعد از آن بلاتریکس با همان بزاق خرگوش که از سر و رویش میریخت، خواست برود و کمال تشکر و وفاداری و خرسندی خود را به لرد ابراز کند اما لرد بی درنگ پس گردنیی نثارش کرد و هلش داد.
_چرا هلمان دادی؟ چرا اصلا رفتی در شکم خرگوش و مجبورمان کردی بکشیمش؟ دستمان نوچ شد، لزج بودی ... ما اصلا اژدهایی که به ما قولش را داده بودید می خواهیم

مرگخواران امیدوار بودند این یک مورد که سوزانا گفته بود فراموش میشد، ولی اینطور پیش نرفت.

_اژدهایمان را بدهید. می خواهیم، می خواهیم، می خواهیم
_میتونیم در موردش حرف بزنیم. مثلا همین تسترال ها مگه چیشون کمه؟ پر و بالش سیاه رنگ و قشنگ، نیست بالاتر از سیاهی رنگ
_نه ما اژدهایمان را می خواهیم

کار از کار گذشته بود، حالا باید مرگخواران به دنبال اژدهایی میگشتند. فارق از اینکه چطور اژدهایی پیدا کنند، مورد دیگر این بود که چگونه آن را به یک حیوان خانگی تبدیل کنند. حیوان الکیی هم که نبود، اژدها بود! نمیتوانستن تسترالی، هیپوگریفی، چیزی را رنگ بزنن جایش قالب کنند؛ البته فکر بدی هم نبود، میتوانستند وقت بخرند و لرد را سرگرم کنند تا بتوانند اژدهایی دست و پا کنند.
مرگخواران میان خود جلسه ای برگزار کردند تا تصمیم نهایی را بگیرند.

_حالا از کجا باید اژدها پیدا کنیم؟ همچیمون تکمیل بود، اژدها پیدا کردنمون کم بود تو زندگی؟  
_گرینگوتز یه اژدها داره، میتونیم بریم یه مذاکره کنیم یه مدت قرضش کنیم تا آبا از آسیاب بیوفته.


ویرایش شده توسط گرینگوت در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹ ۱۰:۲۸:۲۷


پاسخ به: پارک جادوگران
پیام زده شده در: ۱۵:۰۴ دوشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۰

ریونکلاو، مرگخواران

سوزانا هسلدن


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۶ دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۰
آخرین ورود:
امروز ۱۳:۱۱:۳۵
از بچگی دلم می خواست...
گروه:
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
مرگخوار
پیام: 89
آفلاین
لرد گفت : کجا غیبًت زد بلا ؟
بلا کمک خواست : ارباب فکر کنم این ملعون منو قورت داد ، نجاتم بدید .
لرد به شکم برامده شده خرگوش چشم دوخت :
با اجازه کی قورت داده شدی ؟ نه یعنی ، با اجازه چه کسی بلا را قورت داده ای ؟
سوزانا با دیدن این صحنه به طرف خرگوش رفت و اینبار بلند تر فریاد زد :
- بچه ی بد ، همین الان تفش کن .

- نمی خوام تو به برنامه غذایی من چی کار داری ؟

- یا همین الان تفش می کنی ، یا زنگ می زنم تمام‌ دار و دسته ی حیوونا ( از جمله اژدها ، غول و گرگ نما ها ) بریزن اینجا تیکه تیکت کنن .

لرد گفت : هی ،چه کسی می خواهد حیوان مورد علاقه ما را تکه تکه کند؟

- ارباب ، الان بلا مهم تره ، یا این خرگوش ؟

لرد به فکر فرو رفت .
در میان این افکار بلا فریاد زد : کجا رفتین ؟ ، منو اینجا نزارین .

- شما از خیر این خرگوش بگذرین ، زنگ میزنم ، بر و بچ واستون اژدها شکار کنن ، خوبه ؟

خرگوش که در این میان خطر را بیخ گوشش دیده بود ، دو پا داشت ، دو پای دیگه هم قرض گرفت و فرار کرد.

نارلک داد زد : فرار کرد ، بگیرینش .

چندی نگذشت که همه دار و دسته مرگ خواران در تعقیب و گریزی به دنبال خرگوش می دویدند.


ویرایش شده توسط سوزانا هسلدن در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲ ۱۵:۱۰:۵۵
ویرایش شده توسط سوزانا هسلدن در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۳ ۲:۵۴:۱۳
ویرایش شده توسط سوزانا هسلدن در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۳ ۳:۲۷:۳۸
ویرایش شده توسط سوزانا هسلدن در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۳ ۳:۲۹:۰۴

˹.🦅💙˼پاسخ به: پارک جادوگران
پیام زده شده در: ۱۱:۵۴ دوشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۰

ریونکلاو، مرگخواران

تری بوت


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۱ پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰
آخرین ورود:
امروز ۶:۴۴:۱۲
از پشت ویترین
گروه:
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
مرگخوار
ناظر انجمن
پیام: 254
آفلاین
ولی لرد همچنان سر جاش وایستاده بود و تکون نمی خورد.
- اولا لینی بار آخرت باشه سر ما داد می زنی، دوما بار آخرت باشه به ما دستور می دی و سوما هم ما این خرگوشو پسندیدیم می خوایم نگهش داریم. ببین چقدر سریع داره به سمت ما میاد. کاملا مشخصه محو ابهت ما شده.خب حالا باید برای ما بگیریدش.

لینی با یک چشمش لرد رو نگاه می کرد که از قرار معلوم هنوز متوجه قضیه نشده بود و با چشم دیگه اش به خرگوش که داشت با سرعت به سمت لرد می رفت و در همون حال زبونش بیرون بود و داشت دهنش رو برای بلعیدن لرد آماده می کرد خیره شده بود.
- اٍاٍاٍاٍاٍ... چیزه ارباب فکر نمی کنین که...
- سکوت کن ملعون. گفتیم ما این خرگوش را می خوا...

ولی لرد نتونست بقیه حرفش رو تکمیل کنه و درست لحظه ای که خرگوش به اون رسید توسط شخصی به عقب پرت شد و بعد از یک پشتک واروی المپیکی طور سه متر اون طرف تر روی زمین به این حالت( ) پخش شد.
لرد از زمین بلند شد و خرگوش رو دید که کمی دور تر روی زمین دراز کشیده بود و از شاخه ی بزرگی به عنوان خلال دندون استفاده می کرد.
- کدوم یکی از شما ملعون ها ما را هل داد؟ زود بگویید! کاریش نداریم. میخواهیم با او گفتمان کنیم.

نارلک از وسط مرگ خوار ها بالشو بالا آورد.
- ارباب اجازه! بلاتریکس بود.
- چی گفتی؟ بلا هلمان داد؟... بلایمان چطور جرئت کردی مارا هل بدهی؟... بلایمان کدام قبرستان رفتی. بلـــایـــمـــــان!

- اربـــاب!
صدای بلاتریکس بود که به نظر می رسید از جای خیلی دوری میاد.

- کجایی بلایمان؟
- ارباب کمکم کنین. این جا خیلی لزجـــــه!
صدای بلا از سمت شکم خرگوش می اومد.
پاسخ به: پارک جادوگران
پیام زده شده در: ۱۰:۴۲ دوشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۰

مورگانا لی فای


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۵ چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۲۰:۱۸ یکشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۰
از مرکزیت ابیس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 43
آفلاین
و خرگوش هم در جواب فریادی به همان بلندی کشید.این فریاد ها ادامه یافت و در این میان لینی بیچاره بود که داشت پرده ی گوشش را از دست میداد.

سوزانا(فریاد):حالا چونه نزن دیگه!ارباب خیلی برات مایه میذاره ها.هر روز یه ویزلی میدیم بخوری.

شاه خرگوش(فریاد):نه نمیام نه نمیخوام.ویزلی ها کلسترولشون بالاس برام ضرر داره.ایش

گوش های تیز لرد که از شنیدن این فریاد های نکره به سطوح آمده بود،به همراه یاران و کل تالار اسلیترین که درباره ی فریاد ها کنجکاو شده بودند در حیاط خانه ی خاله گرگه تلپورت کردند.
مورگانا با دیدن خرگوش به این بزرگی و وحشتناکی دلش غنج رفت.

- خرگوش خوشگله؟میای بریم قلعه ام تاکسیدرمیت کن...چیزه...تاکسیدرمی هامو نشونت بدم؟

ارباب که در همان نگاه اول،خرگوش بزرگ را پسندیده بود چنان نگاهی به مورگانا کرد که او از همانجا تا آخر پست یکی از کلاغ های سفید خود را تسخیر کرد و روی شاخه ی درخت نشست.

سوزانا(فریاد):دیدید چی براتون پیدا کردم ارباب؟

در معرض فریاد های مکرر بودن لینی را نیمه شنوا کرده بود.با این حال وقتی حرف از تقلب میشد،لینی در حالت ناشنوایی هم شنوایی داشت.

- دروغ میگه ارباب اول من پیداش کردم.

ارباب که به هر حال برایش مهم نبود چه کسی خرگوش را پیدا کرده گفت:خب،ما همین را پسندیدیم،بیاریدش.

اما به نظر می آمد خرگوش بیشتر ارباب را پسندیده تا ارباب،خرگوش را.همه به خرگوشی نگاه کردند که برای مدتی سکوت اختیار کرده بود.مردمک چشمان خرگوش چند برابر بزرگ شده بود و چند دقیقه ای میشد که به ارباب خیره شده بود.

- دیدید؟خودش با دیدن ما رام شد.خودت با ما بیا خرگوش!

اما اینگونه هیجان داشتن همراه ریزش آب دهان از لب و لوچه کمی مشکوک به نظر میرسد.به خصوص وقتی خرگوش بزرگ به طرز عجیبی شکار قبلی خود یعنی لینی را رها کرد(؟!)

لینی:فرار کنید ارباااااب!در این درگه که گَه گَه کَه، کُه و کُه،کَه شود ناگَه

به امروزت مشو غره که از فردا نِهی آگه!


The white lady


پاسخ به: پارک جادوگران
پیام زده شده در: ۱۳:۳۷ شنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۰

ریونکلاو، مرگخواران

سوزانا هسلدن


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۶ دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۰
آخرین ورود:
امروز ۱۳:۱۱:۳۵
از بچگی دلم می خواست...
گروه:
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
مرگخوار
پیام: 89
آفلاین
خرگوش با یک دستش لینی رو گرفته بود و داشت به دهانش راهنمایی میکرد ؛ تازه فرش قرمز هم براش پهن کرده بود ( همون زبونش ) .
که یک دفعه ، یه صدای دیگه توجهش رو جلب کرد : ووااااییییی
این بار یه لقمه چرب و نرم و صد البته بزرگ داشت نسیبش می شد ، که حداقل پنجاه برابر از لینی که به اندازه بند انگشت بود بزرگتر بود ، این بود که لینی رو پس زد و به طرف طعمه جدیدش حرکت کرد ، سوزانا جیغ کشید : برو ، از من دور شو
که وسط ترسیدن هاش به فکر فرو رفت :
قسمت وحشت زده مغزش : برو بدو فرار کن
قسمت عاقل مغزش : آروم باش ، می تونیم باهاش مذاکره کنیم
قسمت وحشت زده مغزش : نمی شه با این حیوون زبون نفهم مذاکره کرد ، تنها راه فراره !
قسمت عاقل مغزش : بابا ما زبون خرگوشارو بلدیم !
قسمت وحشت زده مغزش : چرا وایسادی فکر میکنی فرار کن !
قسمت عاقل خطاب به قسمت وحشت زده : بابا تو که از اون حیوون زبون نفهم تری ، میگم ما زبون حیوونارو بلدیم !
قسمت وحشت زده مغزش: آه آره ، راس میگی ، جوگیر شدم

همون موقع حالتِ چهره وحشت زده ی سوزانا به عصبانی تغییر کرد و دست به سینه جلوی خرگوش غول پیکر ایستاد .
خرگوش هم ایستاد ، ( فک کنم می خواست ببینه سوزانا چی کار می خواد بکنه )
بعد سوزانا گلوش رو صاف کرد و یکی از بلند ترین نعره هایی رو کشید که لینی تا به عمرش دیده بود .˹.🦅💙˼
شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.