هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: رای گیری برای داور مسابقات کوئیدیچ
پیام زده شده در: ۱۸:۵۲ یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
دوستان هنوز هیچی معلوم نیست خودتونو خسته کردید چرا که کوییرل گفت که داور اصلی با نظر سنجی ای که میزاره انتخاب میشه پس خودتونو خسته نکنید.

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۸:۱۲ یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۵

آرمین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۵ شنبه ۳۰ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۵ جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۸۶
از در سازمان ورزش و تفریحات جادویی- کلا استادیوم های ورزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
خوب تمومه دیگه به نظر به اندازه کافی رای گرفتیم پس دیگه معطل کرده خودمونه که ادامه بدیم لرد بلرویچ به عنوان داور مسابقات پذیرفته شد و وظیفش امتیاز دهی به بازی تیم هاست .
هدویگ عزیز احتیاج به بررسی پست من نیست پس خودتو خسته نکن من گفتم که شما هر کاری که میکنید برای داوری مسابقاته نه چیزه فراتر رسیدگی به کارهای دیگه لیگ بر عهده من هست.

یک توصیه به تمامی کاربران اینترنتی و همینطور اعضای سایت جادوگران اگر میخواهید احترام و اعتماد افراد نت به شما بیشتر بشه بهتریÙ

پیام زده شده در: ۱۷:۱۳ یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۵

ماروولو گانتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۳ شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۰:۳۹ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۵
از تالار اسلایترین میرم بیرون !!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 168
آفلاین
خب !
منم اومدم رای خودمو اعلام کنم !
مسلما من به بلرویچ رای میدم ! چرا ؟ چون بلرویچ دقیقا روزی به تالار ما اومد که مسابقات کوییدیچ مدرسه قرار بود برگذار بشه ، اون موقع بازیکن کم داشتیم ، اون اومد در خواست داد ، همه کف کرده بودند . کمتر کسی اون جور عضو تازه وارد دیده بود که پست کوییدیچ خوبی بزنه !
یعنی واقعا بلرویچ یک پدیده ی عجیب در کوییدیچ بود . پس الان هم زیاد نباید ازش ناامید باشیم . چون کسی هستش که نشون داده که می تونه و از پسش بر میاد .
پس نتیجه ی کلی : بلرویچ !

آن چه ثابت و برجاست ، ثابت و برجا نیست . دنیا این چنین که هست نمی ماند .
برتول برشت

پیام زده شده در: ۱۶:۳۷ یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۵

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۷ سه شنبه ۲ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۲۵ دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۶
از کلبه ی ماروولو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 45
آفلاین
منم با بلرویچم
1 جو گرفتم دیدم همه میگن بلرویچ
2 قوانینش خوبه با اینکه من در کویدیچ نیستم

همیشه وقتی از فردی نتیجه میگیرید که او را به نتیجه ی اخرش یعنی مرگ برسانید
نیکولو ماکیاولی
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۲۵ یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۵

فرانک لانگ باتمold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۰ شنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۴۰ جمعه ۲ تیر ۱۳۸۵
از سنت مانگو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 305
آفلاین
منم با لرد موافقم یعنی به لرد رای میدم تا داور باشه چون به اون اعتماد کامل دارم همه هم میدونن هم توانایی رول نویسیش خوبه هم بهترین بازیکن کوییدیچ با داور شدن لرد بلرویچ عزیز سطح کیفیش بالا میره
رای ما لرد بلرویچ

عضو تیم دراگون (کوییدیچ)
تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده
مدیر کتابخانه ی گریفیندور ( خصوصی و محرمانه)

پیام زده شده در: ۱۶:۰۴ یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
نقل قول:

همینطور حواستون باشه دوست عزیزم لرد بلرویچ فقط داوری در مسابقات بر عهده ی شماست نه مسابقه گذاشتن نه پایان مسابقه و نه دخالت در کارهای لیگ قصد ناراحت کردن شما رو ندارم فقط به این خاطر هست که در کار لیگ اختلالی بوجود نیاد .

خدمت دوست عزیزمون لودو بگمن عرض کنم که بعد از انتخابات داوری و بعد از مشخص شدن قطعی تیم ها یه مشورت و قرعه کشی برای مسابقات انجام می شه و برای برنامه ی لیگ نه تنها از برد بلرویچ بلکه از تمامی اعضا نظر خواهی به عمل میاد تا لیگ به بهترین و منظم ترین صورت پیش بره.

پیام زده شده در: ۱۵:۱۷ یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۵

آرمین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۵ شنبه ۳۰ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۵ جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۸۶
از در سازمان ورزش و تفریحات جادویی- کلا استادیوم های ورزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
خوب منم با لرد بلرویچ موافقم فقط در صورتی که عادلانه کار کنه و همه راضی باشن .
همینطور حواستون باشه دوست عزیزم لرد بلرویچ فقط داوری در مسابقات بر عهده ی شماست نه مسابقه گذاشتن نه پایان مسابقه و نه دخالت در کارهای لیگ قصد ناراحت کردن شما رو ندارم فقط به این خاطر هست که در کار لیگ اختلالی بوجود نیاد .
در ضمن اگر لرد بلرویچ داور بشه طبق نظرات خودتون از فهرست بازیکنان بیرون میاد و دیگه بازیکن گردباد نیست.

یک توصیه به تمامی کاربران اینترنتی و همینطور اعضای سایت جادوگران اگر میخواهید احترام و اعتماد افراد نت به شما بیشتر بشه بهتریÙ

پیام زده شده در: ۱۳:۲۷ یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
سلام دوستان.مثل اینکه همه با داور شدن بلرویچ موافقن.بهتره یه خورده دیگه هم صبر کنیم تا اگه کسای دیگه ای هم هستن بیان و نظراشونو بگن تا با یه رای گیری داورو مشخص کنیم.
به نظر من فعلا تا جمعه صبر کنیم تا داور مشخص بشه بعد یه مدت درباره ی قانونها بحث می کنیم تا یه لیگ کامل داشته باشیم.
به امید اینکه لیگ کوییدیچ به اوج خودش برسه

پیام زده شده در: ۱۲:۴۳ یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۵

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
اینجانب در حال حاظر از سملامت کاملی عقلی و جسمی برخوردار بوده و رای خود را با آکاهی کامل اعلام مینمایم

رای من لرد بلوریچ

دلایل :
1چون باهاش حال میکنم
2 پیکان جوانان گوجه ای داره
3 یه نمه از اون پست صفحه یقبلش رو خوندم بد نبود
4 ....

پیام زده شده در: ۹:۴۴ یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۵

آرتیکوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۸ دوشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۷
از کاخ سفید پادشاهان در کوه های سفید سرزمین رویاها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 430
آفلاین
من لرد بلرویچ عزیز رو برای داوری لیگهای برتر این انجمن به طور کامل قبول دارم ولی نظر خودم رو در مورد قانونهای پیشنهادی ایشون بگم که همینجا بحث و به نتیجه برسه که بعدا مشکلی از این دست نداشته باشیم.
در مورد قانونی که هر تیمی نمایشنامه مخصوص خودش رو داشته باشه و اونو ادامه بده ایده جالبی هست و کاملا عملی هست.
ولی مشکلی که درش میبینم اینه که وقتی هیچ کدام از تیمها نمایشنامه خود را تمام نکرده باشند که احتمال زیاد این اتفاق می افته،آن زمان چه داوری بر روی پستهای آنها میشه.آیا امتیاز کم میشه یا از کنارش رد میشیم؟چون همین باعث تغییر سطح پستهای زده شده در رول میشه.اگر امتیاز کم بشه،همه سعی میکنن که داستان رو با پست خودشون تمام کنند تا امتیازی ازشون کم نشه،در نتیجه نفر بعدی تیم برای ادامه اون با مشکل مواجه میشه!و اگر از کنارش رد بشیم،موضوع توسط اعضای تیم ناتمام و کش داده شده میشه که به طور حتم سطح رولی که زدن پایین میاره.
پس باید بیشتر بر روی این قانون کار بشه و قانون های ریزتری بر اساس این قرار داده بشه.در کل عالیه ولی در ریز هم باید کار بشه که عالی بودن این ایده رو کاهش نده و یا از بین نبره.

در مورد یه پست زدن اعضا که به نظرم کم هست مخالفم!به نظر من باید طبق گفته شما محدود باشه ولی یکی هم نباشه.5 یا حداقل 3 پست هر نفر بتونه بزنه.این هم فعالیت مسابقات رو بالا میبره و هم اگر فردی در اولین پستش،به نظر خودش یا دیگران،خوب کار نکرد بتونه در پستهای بعد جبران کنه و همچنین ایجاد رقابت میکنه که پست بعدی رو بهتر از تیم مقابل بزنه!

و در مورد چگونگی امتیاز دهی هم کاملا موافقم!

و یه چیز دیگه!مقدار نوشتن هم محدود بشه بهتره به نظر من!چون اگر نامحدود باشه اعضا شروع میکنن به پست های طولانی زدن تا حداکثر امتیاز ممکنه رو در یه جایی از اون بگیرند و داستان هم کش زیادی پیدا میکنه که اصلا خوب نیست و باعث خسته شدن خواننده اون نوشته از طولانی بودن آن هم میشه.در کل کیفیت رو تا حدودی کاهش میده.پس بر روی محدود بودن مقدار پستها به نظر من هم باید فکر بشه.

در کل بلرویچ عزیز من شما رو به عنوان داور لیگ برتر قبول دارم و میدونم که میتونی از پسش بر بیای و من هم تا جایی که بتونم بهت کمک میکنم.

مرسی
آرتیکوس دامبلدور

آرتيكوس الياس فرناندو الكساندرو دامبلدور

ملقب به سلامگنتئور(فنانشدني در همه دورانها)

[b][color=009900]آرتيكوس ..

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.