هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   8 کاربر مهمان

درخواست هري پاتريست ها
پیام زده شده در: ۱۴:۱۷ دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۶

lyra Silvertongue

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۳ جمعه ۲ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۳:۳۸ شنبه ۱۸ مهر ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 27
آفلاین
اول از همه سلام به كسايي كه توي اين سايت واقعاً زحمت مي كشن و نمي كشن .
آقا من يه سوال فني داشتم آقاجان چرا هيچ كس عوامل هري پاتر و از نويسنده ي مجموعه تا اون مسئول تداركات فيلمش (آبدارچي خودمون) رو دعوت نمي كنن بيان ايران البته حالا اينهمه آدم كه نه ولي خوب چرا رولينگ يا دنيل جان بابا يا شخصيت ها ي مهمشو دعوت نمي كنن من واقعا نمي دونم اين هري پاتر و هري پاتريستها آخه چه هيزم تري به اينا فروخته كه اينا انقدر اذيتشون ميكنن .
يه دم يه مستند ازش ميسازن كه معلوم نيست مال كي هست و جو و نسبت بهش منفي ميكنن يه دم نميدونند توي اخبار پخشش كنن يا داستان هاشو تو راديو بذارن .
حالا من يه خواهش دارم اگه جاي ديگه اي به فكر نيست چرا سايت اقدام نمي كنه فكر نكنم تعداد كسايي كه مشتاق به امدن
اونها هستند كم باشه .من بار ها به دوستم اينو گفتم كه اگه يه وقتي دنيل رادكليف يا مثلاٌ رولينگ بياد ايران چي كار ميكني ؟
قيافشون ميشه عين مردم چند قرن پيش وقتي كه بهشون گفتي زمين گرد انگار چي گفتي يه خورده ديگه هم گير بدي ميگن ميبريمت ميسوزونيمت ها تا درس عبرتي بشه واسه بقيه هري پاتريست ها .
من خواهش ميكنم اين خواسته ي به ظاهر ناممكمن رو به واقعيت تبديل كنيد. مرسي

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲:۰۸ دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
چقدر عجيب...!!!!فرهاد...دارک لرد...فرهاد واقعا ميخواي برگردي حاجي؟؟؟...من تازه دارم از سايت ميرم...گرچه سايت آکادمي فانزي هم بوقيه خودت قبول داري برادر؟اگه نداري من که دارم...ولي خداييش فرهاد برگرده منم انگيزه پيدا مي کنم فقط برگردم ايفاي نقش...

حالا از اينا گذشته 1974 خودتي برادر...آنارشيست بين شما بيداد مي کنه...کم مونده کمونيست بشي...حاجي آسلامت کجا رفته....تو از جادوگران برخواستي نه مثل ما از بعد هفتم برخواستي ...بعدش شدي فانتزي!!!توهين به مقدسات زوپيس هرگز!!!

ویرایش شده توسط کالین کریوی در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۲۶ ۳:۰۰:۰۵

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۱:۴۸ دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۶

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
پیام ورودی:
بَــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه! ایـــــــــــــــول ایــــــــــــــــــول! جادوگران قهرمانه (به همراه زوپیس البته)

پیش مقدمه:

علی جون می‌خواستم یه گفتگو بزنم با عنوان "سایت بنفش جادوگران" در جواب اون حرکت فرهنگی که توی آکادمی کرده بودی و گفتی بودی "فرهاد عزيز دل برادر...دارک لرد گرامي تبليغات ممنوعه در اينجا...خوشحالم که حواسم نبود دسترسي ناظري رو از اين انجمن از خودم نگرفتم...يکي از من بگيردش...با تشکر کالين!!!!!!" بعدش دیدم خب سایت ما رنگش زرد نبود و تو می‌خواستی ثابت کنی و خیلی کار سختی بود. ولی چون این‌جا بنفشه و خوشبختانه همه هم کور رنگی ندارند دیگه لازم نشد اون گفتگو رو بزنم.

مقدمه:

ایول! می‌بینم که جادوگران هر روز بیشتر شبیه مملکت خودمون و کتاب 1984 میشه! و "کامیونیتی آزاد" جادوگران احتمالاً الان به بزرگ‌ترین فروم بوروکراسی کل دنیا تبدیل شده! اینا البته نه که بد باشه‌ها!

اینم از شانس خوب منه وقتی رسیدم که یه عده با دستمال دنبال یکی از مدیران اون‌ور دو نفر دارن همدیگه رو خفه می‌کنن و بین مدیران سطح بالا هماهنگی‌های خفنی هستش که از سطح درک امثال من خارجه!

اینا مسلماً همش نشون دهنده‌ی اینه که فروم 10٪ ترافیکی سایت برای مدیریت خیلی مهمه و من از این مدیریت فداکار نهایت تشکر رو دارم. کاش این مدیران با تجربه توی اداره‌ی سایت زرد ما هم بهمون کمک کنند تا طیفش به بنفیش نزدیک‌تر بشه!

در کل می‌خواستم بگم اگه خواستی یه سازمان امنیت فرومی چیزی بزنی یا یه چندتا سیستم نظارتی دیگه تعریف کنی مثلاً "دایره‌ی نظارت بر ناظرین بخش نظارت بر نحوه‌ی تشخیص نوشته‌های برتر" من وقتم آزاده کمک خواستی بگو! تعارف نداریم که!

توضیح مقدمه:

جدی نگیرید! لابد که (عبارت "لابد که" در مالکیت معنوی انحصاری بووبو است؛ جهت اطلاعات بیشتر در گوگل سرچ کنید) من خیلی وقته نیومدم و الان خیلی عوض شده و من اصلاً خبر ندارم و اینا همش نشانه‌های پیشرفت کامیونیتی و جادوگران و هری پاتر و پهنای باند و سرور اختصاصی و گوگل ادز و بازدید چند میلیونی هست.

نظر، پیشنهاد ، انتقاد

به نظر من فروم افتضاح شده! این چه وضعیه؟! شبیه ادارات دولتی شده! یه آیکون "زیرمیزی" هم طراحی کنین طرحتون تکمیل میشه. - پیشنهاد و انتقاد هم ندارم!

-------------------------------------------------------------------------------

رفقا الان من چه عملیات‌هایی رو باید جهت بازگشت به رول‌پلینگ انجام بدم؟ لطفاً یکی توضیح بده.

در ضمن من ای دی "حسن مصطفی" رو گم کردم! اگه یکی از مدیران حوصله کرد (خیلی مهم نیست جداً اگه گذرون به پنل کاربران افتاد تو این مایه‌ها) بی‌زحمت یه سرچ بزنه ببینه! وجود خارجی داره و اطلاعاتش رو برای من خیلی بی‌زحمت پخ کنه.

خیلی ممنونم و از این چیزا!

ویرایش:

الان دیدم هنوز عضو ایفای نقشم! بابا بامرام‌ها! رفیق فابریک‌ها! دوستان قدیمی! (و غیره)

ویرایش شده توسط امپراطور تاریکی در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۲۶ ۱:۵۷:۴۵
ویرایش شده توسط امپراطور تاریکی در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۲۶ ۱:۵۸:۳۸
ویرایش شده توسط کالین کریوی در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۲۶ ۲:۱۱:۲۳
ویرایش شده توسط کالین کریوی در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۲۶ ۲:۱۲:۴۸

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۱۷:۴۶ یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
به اسنیپ:
شما باید برای تایید حداقل سه روز صبر کنید تا مسئول تایید پست شما رو خونده و تایید کنه... پست شما رو دیدم و تایید شده میتونید در کارگاه نمایشنامه نویسی با استفاده از این تصویر داستان بنویسید.
در مورد هاگوارتز لطفا با ایگور کارکاروف مدیر هاگوارتز در دفتر مدیریت واقع در انجمن هاگوارتز صحبت کنید.

به سیریوس:
فکر میکنم یه فرصت دو هفته بدیم به اعضای تازه وارد تا خودشون تشخیص بدن که اون تاپیک براشون مفید هست یا نه. بعدا میشه اون تاپیک رو تکمیل کرد.

به اسکاور:
گاهی وقتا یه سوالایی میکنیا! در زمان مدیریت شما چطوری بود؟ الانم دقیقا به همون شکله.
بیشتر از این نمیتونم توضیح بدم چون ممکنه بعدا بر علیه خودم استفاده بشه
در مورد کودتا هم همینطور... میتونی پستها رو بخونی

من با فایرفاکس کار میکنم و همچین مشکلی ندارم. در همه سایتها اینطوریه یا فقط جادوگران؟ کنترل منفی رو امتحان کن.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۲۶ ۱۰:۳۳:۱۹

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۴:۵۶ یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
سلام به مدیران عزیز!

پروفسور با ما هم؟!...مارو پاس میدی اینور اونورِ سایت؟!...با ما هم!؟
بابا ما خوبه سوراخ سنبه های این سایت رو تا تهش بلدیما اینجوری به ما آدرس میدی!...یه کاری میکنی بگم "یه سر به امضام بزنا"!

خب من رفتم الان تو "درباره ی سایت جادوگران" مثلا دیدم کالین مدیره ولی بعد دیدم تو گروهاش ننوشته مدیر!...بعد منظورم اصلاً این نبود!...منظورم این بود که اگر میشه لطفاً بگین که کی مدیرِ کجای سایته!...میدونم که مدیرا همه میتونن به هم کمک کنن و به همه جا دسترسی دارن ولی میخوام بدونم هر کسی مدیر اختصاصی کدوم قسمته در اصل!...کاری به چیزای دیگش ندارم...مثلا یه زمانی فهمیدم که استرجس مدیر گالری شده...منظورم جوابِ این شکلیه اگر میشه بدین!

در مورد وزارت هم میخوام بدونم جریان کودتا و این حرفا چیه؟...درسته؟

راستی من جدیداً بعضی مواقع که وارد سایت میشم فونتِ سایت خیلی بزرگتر نشون داده میشه!...از فایرفاکس هم استفاده میکنم...چرا این شکلی شده؟...این مشکل رو همه دارن یا فقط من دارم؟

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۱۳:۰۴ یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۸۶

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 422
آفلاین
پرفسور کوییرل عزیز. کالین می گه که این تاپیک دید تازه واردا رو نسبت به رول عوض می کنه و جلوی هری پاتری شدن رو می گیره. می گه طرف با یه ذهنیتی اومده وارد رول شه و وقتی اینو می بینه می فهمه که اشتباه فکر می کرده و عضو تازه وارد پر می زنه میره!

آرم گروه و توضیحات هرگروه روی انجمن خصوصیش این حرف رو نقض نمی کنه. ولی اینکه من بخوام به طور کامل راجع به چیزای داخل گروه توضیح بدم و یه سری از اعضاشو معرفی کنم کار شدنی ایه که یه خورده زحمت می خواد ولی کالین با توجه به حرفاش اصلا باهاش موافق نیست.

به نظرم بهتره به اتفاق نظر برسیم بعد دست به تکمیلش بزنیم.

باز جویم روزگار وصل خویش...

پیام زده شده در: ۱۲:۵۳ یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۸۶

هوریس  اسلاگهورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۶ شنبه ۳ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۸:۵۱ سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۷
از روستاي بادلي ببرتون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 78
آفلاین
سلام.ممنون از راهنمايياتون.من بازم سوال دارم. اگه بازي با كلمات رو بنويسيم اگه تاييد نشه شما هيچ چي نمي نويسين؟بابا زودتر نظر بدين تكليفم روشن شه.راستي تو كارگاه نمايشنامه نويسي نوشتين كه راجع تصوير بنويسيم ولي هر كي هر چي دلش خواسته نوشته!چه جوريه؟(من مي خوام بيام تو ايفاي نقش هر چي زودتر بهتر )
درمورد اغاز ترم هاگوارتز:يكم گنگ بود. مي شه همين جا يه كوچولو فقط بنويسين ثبت نام از كي تا كيه؟

ویرایش شده توسط Professor Severus Snape در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۲۵ ۱۲:۵۶:۵۷

پیام زده شده در: ۸:۵۵ یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
به سیریوس:
قرار نیست تاپیک پاک بشه فقط ما سعی میکنیم کاملترش کنیم طوری که کسی نتونه ازش ایرادی بگیره. این توضیحات میتونه هر سه ماه یکبار تغییر کنه.
بنظر من اگه لطف کنی و اطلاعات هر گروه رو از اینی که هست کامل تر کنی (از نظر من کامله فقط برای اینکه دیگه حرفی توش نباشه) خیلی بهتر میشه.
از ناظران و یا اعضای فعال و تقریبا قدیمی هر گروه میشه برای تکمیل اونها کمک گرفت.
من فعلا لینک این تاپیک رو در پستهای کارگاه قرار نمیدم و فقط آدرس میدم چون ممکنه بخوای تاپیک رو دوباره ارسال کنی. بنظر من اگه اطلاعات هر گروه به همراه آرم و توضیحاتی که در اون انجمن نوشته شده در کنار اون قرار بگیره جالب بشه و یا حتی یه پست برای معرفی اعضای جدید و قدیمی هر گروه.

به اسکاور:
میتونید به قسمت "درباره سایت جادوگران" در سکوی نه و سه چهارم و " دفتر ارتباطات با وزیر" در انجمن وزارت سحر و جادو مراجعه کنید.

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۱:۵۶ شنبه ۲۴ آذر ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
من بعد از دو سه هفته که مسافرت بودم واردِ سایت شدم دیدم اون بقل تاپیکِ "گفتگو با مدیران" آپ شده بعد اومدم اینارو خوندم!...بعد رفتم تاپیکی که در موردش بحث میشه رو هم خوندم.

بعد کلا نمیدونم بحث چیه ولی میخواستم به مدیرا بگم که تاپیکِ خوبیه، مخصوصاً تعریفِ تالارِ ریون خیلی خوب کار شده!...به نظر من باید اون توصیفی که از تالارها میشه جذاب باشه...اونم برای همه ی گروه ها!...به نظرم نوع نوشته ای که در مورد تالار ریون نوشته شده بود خیلی خوب بود.

ولی مثلا یه کم چیزی که در مورد هافلپاف نوشته شده بود گیج کننده بود که فکر میکنم تقصیر ماندانگاس بوده که اینو نوشته ولی مهم نیست.

به نظر من کلیت کار خیلی خوبه و چیزایی هم که اونجا نوشته شده خیلی خوبه...چرا در موردش دارین بحث میکنین یا میخواین بندازینش سطل آشغال؟!(من این پست آخریِ سیریوس بلک رو خیلی خوب خوندم!)

من مخالفم آقا!...من طرفدار اعضای جدید سایتم...باید بهشون چیز میز داده بشه!...یعنی باید بهشون خدمات داده بشه!!!...خدمات آقا خدمات!...خدمات بدین!(به نظر من یه قسمت هم راه بندازین به اعضا وام بدین...اعضایی که خیلی به پول احتیاج دارن وام بگیرن!...مثلا من خودم میخوام یه کارخونه ی دستمال سازیِ دیگه راه بندازم ولی پولی در بساط ندارم...یعنی چی!؟...پول بدین آقا...وام بدین...خدمات بدین!!)

راستی من دوتا سوال دارم:
1-الان مدیرا دقیقا کیا هستن؟
2-وزیر سایت کیه و جریانش چجوریه؟...تا اونجا که من میدونم قبلنا مدیرا اجازه میدادن که انتخابات برگذار بشه و بعد وزیر انتخاب میشد...حالا دیگه بعدش یا کودتا میشد یا وزیر خودش میرفت کنار...الان چجوریا شده؟...من الان یک مقدار گیجم!

همین!

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۲۰:۲۵ شنبه ۲۴ آذر ۱۳۸۶

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 422
آفلاین
اگه تاپیک مغاير با هدف والای سایت یعنی رسوندن رول پلیینگ به هری پاتری بودنه، فکر کنم کوییرل از زیر دستش رد شده که با این طرح موافقت کرده.

و کالین صدالبته من باهات موافقم که شما نمی خوای زحمت منو هدر بدی می خوای بفرستیش جای مناسب، یعنی سطل آشغال!

به هر حال قبلا هم گفتم. من کارمو انجام دادم. به خاطر کوییرل هم انجام دادم. همکاری لذت بخشی بود. از این به بعدش دیگه صلاح مملکت خویش خسروان دانند.(می دونم تکراریه)

پیشاپیش ممنونم از زحمتهایی که برای رول پلیینگ می کشید و سعی می کنید برا هر چه مناسبتر شدن صافی ایفای نقش تلاش کنید.

(کالین جان صحبت های تلفن یادم نرفته فقط بعضی وقتا حرفای ضد و نقیض که می بینم کمی ناراحت می شم!!!)

موفق باشید.

ویرایش شده توسط سیریوس‌ بلک در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۲۴ ۲۰:۵۴:۴۰

باز جویم روزگار وصل خویش...

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.