هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   10 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۸:۱۸ یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۸۶

سارا اوانز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۳۵ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از بالای سر جسد ولدی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 993
آفلاین
با سلام خدمت مديران!...

ابتدا به سر بارون خون آلود عزيز اين نكته رو ياد آوري كنم كه اينجا سايتي با تقريبا 30 هزار عضو هست...
در مورد جواب دادن هم با سوروس عزيز موافقم... ما دنبال جوابي منطقي هستيم!

نقل قول از پرسي از پست نوشته شده در تاپيك " آيا با باز شدن ... "

نقل قول:
شناسه های بسته شده از جمله : آرشام ، ویولت بودلر ، ماندانگاس فلچر ، گراوپ ، نجینی ، جولیا تراورز و سایر شناسه هایی که با آرشام مربوط بودند ، میتونن شناسه های جدیدی باز کنند و بدون اشاره به این دعوا ها فعالیت کنند در سایت و در صورتی که مشکلی نباشه در فعالیتشون ، شناسه جدیدی که باز کردند ، با شناسه قبلی اونها ادغام و یکی میشه .

اينجا نوشته شده كه آرشام هم جزو بقيه هست و اونم مي تونه شناسه جديد بسازه! اگر توهين و بي احترامي نباشه ، اگر شما يه سري به اين پست مي زديد خيلي بهتر بود و باعث نمي شد صحبت هايي نوشته بشه كه شما بعدا بتونيد بگيد كه نه اين حرفه من نبوده!!

شما مي گيد بدون اشاره به گذشته... وقتي در اين نقل قول نوشته شده " با شناسه قبلي ادغام مي شه " به چه معنيه؟؟
به اين معني نيست كه يعني گذشته به دست فراموشي سپرده نمي شه؟؟
به اين معني نيست كه اونها مي تونن از مورد گذشته صحبت كنن و بگن كه قبلا كي بودن؟؟

در مورد شناسه " آرمينا " چيزي نگفتيد؟دليلش فقط اين بود كه چون از افراد بلاك شده بود دوباره بلاك شده؟؟
يعني شما گفته پرسي رو در اين نقل قول رد مي كنيد؟؟؟

در مورد شناسه " كميل " هم مطلبي ذكر نكرديد!!
آيا دليل خاصي داره؟؟

با تشكر

پیام زده شده در: ۱۸:۱۷ یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۸۶

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 422
آفلاین
http://i32.tinypic.com/2hzp5w.jpg
(سایز عکس بزرگ بود نخواستم مستقیم توی پست بذارم)

تو پروفایل پرفسور کوییرل دو تا باگ کنار هم دیده می‌شه:
بالای پروفایل که مشخص شده، تداخل آیتمای اون تیبل، و پایینترش یه تاریخ مشخص شده که آخرین لاگین کوییرل رو نشون می‌ده و پایینتر سمت راست هم یکی از آپدیت های سایت که نشون می‌ده این عکس مال گذشته نیست و بعد از 5 بهمن گرفته شده، و اگه برید توی پروفایل کوییرل، می‌بینید که ایشون 6 بهمن توی انجمن ناظرین پست زده و تاریخ آخرین لاگین اشتباهه.

گزارشی بود و بس!

ویرایش شده توسط سیریوس‌ بلک در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۷ ۱۸:۲۴:۳۰
ویرایش شده توسط سیریوس‌ بلک در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۷ ۱۸:۲۸:۵۳
ویرایش شده توسط سیریوس‌ بلک در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۷ ۱۸:۳۵:۴۴

باز جویم روزگار وصل خویش...

پیام زده شده در: ۱۸:۰۹ یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

نقل قول:
وظیفه کاربر بوده که احترام بذاره
ایشون نه تنها احترام نذاشته بلکه حتی کار به توهین هم کشیده شد
سئوالهایی از قبیل (این مدیر 6 ماهه تو سایت نبوده و بی اطلاع از قوانین بوده و از این حرفا)

وظیفه کاربر بوده که احترام بزاره ، من بی احترامی ای ندیدم ، تو گفتی که اگر سه روز بحث نمیکرد باز میشد ، ولی چیزی که مد نظر بود این بود که وقتی توی این تاپیک گفته شد ، امروز روز مقرره و آرشام باید باز بشه ، مدیر گفت ، نمیشه و توهین شده و امکانش نیست و ممکنه زمان بیشتر باشه و اینکه اینطور شد !

دقیقا آرشام حق داشته ! در ضمن توهینی صورت نگرفت ، چیزی که گفتی (این مدیر 6 ماهه تو سایت نبوده و بی اطلاع از قوانین بوده و از این حرفا) رو دقیقا من هم قبول دارم و خودم هم پستی در این مورد زدم !

وقتی توی چت باکس بحث شد ، آرشام و آنتونین بحث کردند ، آنتونین یه مواردی رو عنوان کرد که آرشام نتونست جواب نده و من اون موقع نبودم ، وگرنه شدیدتر بحث میکردم ! در ضمن ، راجر اخطار داد و خودش باید برخورد میکرد ، شما که توی جریان دعواها نبودی نباید اقدامی میکردی ! در ضمن در مورد اینکه هری گفت آنتونین معذرت خواهی کرد که دلیل نمیشه ! اگر اینطوری باشه راه میفتیم تو انجمن هر چی خواستیم به هر کی میگیم و آخرش یه معذرت خواهی که کسی رو نمیکشه ، اضافه میکنیم بهش !

در هر صورت این ها رو باید میگفتم ! در ضمن فکر میکنم سایت همونطور که میخواستی به آرامش رسیده ، چون انجمن های رولی که روزی صد تا پست میخورد ، الان دو روزه پستی توش نمیخوره !!

همینم زیاد بود !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۷:۵۵ یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۸۶

سوروس اسنیپold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۲ دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۵:۳۱ سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۸۶
از اينا مي خواي؟!!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 115
آفلاین
فقط بايد تاسف بخوريم!!!!!

هوووم!
واقعا آدم دلش مي سوزه... سايت يه زماني جنب و جوشي داشت .. حركتي داشت.. حداقل اينجا آدم احساس راحتي و شادي مي كرد. اين دعواها، لجبازي ها ... قانون هاي جديد وضع كردنها... يه روز راي گيري يه روز توهين ..يه روز تهديد..يه روز بلاك!
همه ي اينها رو ديدم ولي هيچي به نتيجه نرسيد..
بارون عزيز با حلوا حلوا كردن دهن شيرين بشو نيست! پست نزنيد و ادامه نديد تا جو آروم بشه راه حل مساله نيست...! به امون خدا بمونيد تا جو ساكت بشه كه نمي شه. شماها مديران سايتيد و مسئول آرامش و فعاليت درست سايت. آقاي مدير پست نزنيد و جواب نديد كه جو ساكت بشه شد راه كار براي ما؟ خودتون بايد يه فكري بكنيد .. لطفا فكر بلاك نيفتيد كه تا اينجا هم همه ي جريانات به خاطر همين بوده... يه راهكار اشتباه كه مثل اينكه هرچي جلوتر مي ريم داره بيشتر اثر مي ذاره...

سايت قانون داره درست.. هركسي هم بايد قانون رو رعايت كنه و به ديگري احترام بذاره هم درست. من به هيچ وجه از آرشي دفاع نمي كنم. مسعود زياده روي كرد.. كنترلشو از دست داده بود انگار... اينجوري حرف زدن از مسعود بعيد بود من هم تعجب مي كنم... اما براي عقل دليل جوي من هم اين كار مسعود بايد يك دليلي داشته باشه وگرنه كسي مريض نيست كه بياد بزنه و توهين كنه و بره .

موضوع اينه كه اين قانون هاي جديد رو از كجا آورديد؟.. يعني چي كه شخصي كه قبلا بلاك شده ديگه نبايد به گذشته اش اشاره كنه؟... خوب يا بد گذشته بود و تموم شد. به چه جرم و گناه نكرده اي شناسه ي جديدي كه يك بلاكي باز مي كنه بايد دوباره بلاك بشه؟ ( منظورم اصلا به آرشي نيست.. خودم ديدم كه چي نوشتيد... شما خود مسعود رو تو سايت بلاك كرديد.. اين هم چيز جالبيه!).

من اينو الان مي خوام بدونم و بحث من سر شناسه هاي ديگه است.. گراپ، ويولت و ...( حتي مي تونيد ماندانگاس رو هم به خاطر پست اخيرش در نظر نگيريد و به همين دليل مورد نظر شاهانه اتون قرار نديد!) يعني دادن شناسه به كس ديگري ..عمد يا غير عمد يا هر چيز ديگه اي كه اسمشو مي شه گذاشت اين قدر بزرگه كه بايد حتي به ياد آوردن اون هم موجب بسته شدن شناسه ي جديد بشه؟ وقتي اين شخص جديدا يه شناسه باز كنه و اعتراضي هم نداشته باشه ولي بخواد گذشته اشو ياد بياره.. بازم بايد بلاك بشه؟ مگه جرمش چقدر بزرگ بوده؟ اين منطق از كجا اومده؟

همين سرژ خودمون چند بار بلاك شد؟.. در گذشته حالا هر كاري كرد.. اين دليل مي شه كه شما بياي الان شناسشو ببندي؟ براي مثال مي گم فقط! گذشته اش چه ربطي به حالش داره؟

يك زماني مي تونيد به جرم گذشته ي يك فرد اونو الان بلاك كنيد كه يا جرم خيلي بزرگي رو مرتكب شده باشه يا بخواد دوباره اون كارو تكرار كنه... اين چند نفر دوباره كار خطايي انجام دادن؟

خلاصه اينكه
1- بهتره يه فكري به حال اين قانون جديدتون بكنيد..
2- با حلوا حلوا كردن و ادامه نديد يا جواب نديد جو آروم نمي شه..شايد آرامش موقت شامل حال سايت بشه ولي دووم بيار نيست.. به عنوان مديران سايت يه فكري براي آرامش بكنيد نه اينكه به آتيش دامن بزنيد.! راه حلي به جز بلاك كردن به ذهنتون نمي رسه؟

الان بيايد بگيد اومدي براي ما تعيين تكليف مي كني..! جمع بندي كردن فقط همين..

عضو محفل ققنوس

چه چشمايي!!!!

[url=http://www.jadoogaran.org/userinfo.php?uid=11679]ادوارد بونز ! همون شناسه اي كه به خودش �

پیام زده شده در: ۱۷:۳۲ یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۸۶

هدویگold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۶ چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۹:۵۰ پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۸۷
از در خوابگاه دخترانه ي گريفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 245
آفلاین
با سلام. من يه مشكلي دارم :من اجازه ي پست زدن در بعضي قسمت هاي تالار هافلپاف رو ندارم.يعني وقتي يه تاپيك ميزنم و اون رو ارسال ميكنم به جاي اينكه بنويسه: با تشكر از ارسال شما مينويسه: شما اجازه ي ورود به اين انجمن را نداريد.ولي من دليلش رو نميدونم .
لطفا در اين مورد به من كمك كنيد.
با تشكر بسيار.

عشق ايمان است.

عضو محفل ققنوس عضو ارتش دامبلدور

پیام زده شده در: ۱۰:۱۵ یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۸۶

نیمفادورا  تانکس old32

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۵ سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲:۰۱ سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۹
از کهکشان آبراداتاس _ بازوی قنطورس _ سیاره ی تیلاندا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 80
آفلاین
درود بر شما!
خوبه....نمرديم و بالاخره معناي آزادي و احترام رو فهميديم!
احترام يه طرفه و آزادي كاذب؟!!نه؟اينه چيزي كه تو قوانين نوشته شده؟ و من نخوندم؟
اگه احساسات اينه ، بي نهايت خوشحالم از اين كه انقدر بين من و دوستام روابط عاطفي برقراره !

به تلاشتون براي بسته نگه داشتن شناسه ها ادامه بدين. جناب نيلي به خاطر آزادي هم كه به من دادين ممنونم!

بارون عزيز خواسته كه در اين مورد ديگه صحبتي نشه تا سايت به آرامش برسه! بسيار خب...من اينا رو نوشتم صرفا جهت احترام به جوابايي كه دادين! به خاطر سپاس بيكران نسبت به اين كه منو روشن كردين!
( هر چند حرفاي زيادي براي گفتن باقي مونده)نيازي به پاسخ گويي دوباره نيست!

ميتونين اينطوري برداشت كنين كه اونا يه سري انتقاد بودن يا يه سري واقعيت! در هر صورت مسائلي بودن كه به نظر من بايد مطرح ميشدن و شدن و پاسخ هم گرفتم. با اين وجود هيچ چيز و هيچ كس لطمه اي نميبنيه اگه اين روش مديريت ها يه خورده متغير بشه. گاهي تغيير لازمه. بعضي اوقات هم ميشه اين حد و مرز بين اعضا و مديرا شكسته بشه !امتحانش قطعا مجانيه!!!

دركل...
همه چيز برام ثابت شد...بي نهايت متشكرم! شايد من تا حالا در اشتباه بودم!
اين سايت دست شماست ! هر جور صلاح دانيد...
با آرزوي موفقيت در اين راستا!
بدرود!

ميتونم احساس كنم كه خودم هستم...همين براي من كافيه...

پیام زده شده در: ۶:۳۹ یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
شما خودتون دارید اینجا مینویسید بعد میگید ازادی نیست.
شناسه بسته شده تعریفش معلومه ده بار نوشتم
شناسه بسته شده حق زدنت پست در مکان عمومی نداره چه توش قربون صدقه مدیر یا هر کسی بره و چه توش فحش بده اصلا مهم نیست توش چی نوشته اون باید با مدیران به طور خصوصی گفتگو کنه و به نتیجه برسه و اگه تا ده سالم به نتیجه نرسید بازم حق پست زدن در فروم عمومی رو نداره.
این اصلا تعریف شناسه بسته شدش.

ببخشید اگر قرار باشه شناسه بسته شده بازم در سایت پست بزنه برای چی بستمیش خودمونو مسخره کردیم؟ و اینقدر در راه بسته موندش تلاش میکنیم؟

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۲۲:۱۳ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶

سر بارون خون آلود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۷ جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۵۷ سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 139
آفلاین
ببین دوست عزیز
راه های دیگه ای بود که اگر دوستان از این راه ها استفاده میکردند، این قضایا پیش نمیومد

ما توضیحات رو به طور کامل دادیم و دیگر مانور دادن روی اونها فایده نداره.
سه حالت داره:
1- شما صحبتهای مارو نخوندی
2- صحبتهای ما شما رو قانع نکرده
3- رفیق بازی و احساسات جلوی منطق شمارو گرفته

اما ببینید اینها چیکار میتونستند بکنند و نکردند:

1- مهلت سه روزه تموم میشد و ایشون صبر میکردند تا شناسشون باز بشه ((فقط پنج ساعت از مهلت باقی مونده بود)) و بقیه فعالیتشون رو ادامه میدادند

2-اگر ایشون کلا به این بلاک سه روزه اعتراض داشتند با فرستادن بلیت(که حتی شناسه های بسته شده به اون دسترسی دارند) اعتراض خوشدون رو به مدیران منتقل میکردند

3-اگر خواستند در فروم اعتراض کنند...با مدیران مودبانه و با احترام برخورد میکردند...کل کل الکی نمیکردند...پا رو فراتر از حد خودشون نمیگذاشتند و اعتراض خودشون رو به صورت منطقی بیان میکنن چون این روش مرسوم افراد متمدنه
---------------
مهمترین چیز در هر سایتی احترام به قوانین سایت و احترام به مدیران اونه

((اگر شما قوانین رو ندیدی مشکل از ما نیست چون لینکش در صفحه اول سایت و همچنین در فرومها وجود داره))

وظیف مدیر سایت حفظ نظم سایته و اگر ببینه کسی بی نظمی میکنه حق داره برخورد کنه...حالا با روشهای مشخص شده و توان خودش

بی نظمی صورت گرفته شده بوده و برخوردی از طرف من مدیر شده بوده((درست یا غلطشو به خدا واگذار میکنم))

وظیفه کاربر بوده که احترام بذاره
ایشون نه تنها احترام نذاشته بلکه حتی کار به توهین هم کشیده شد
سئوالهایی از قبیل (این مدیر 6 ماهه تو سایت نبوده و بی اطلاع از قوانین بوده و از این حرفا)

تصمیم مدیران برخورد با ایشون بوده و این برخورد صورت گرفته است
حالا عده ای مخالفند و عده ای هم موافق
-----------------------
در این زمینه هیچ توضیحی دیگه داده نمیشه
این بحث باید تموم بشه و سایت به آرامش برسه
از ناظران و مدیران هم خواهشمندم دیگر به صحبتهایی در این ارتباط پاسخ ندهند

با تشکر

ویرایش شده توسط سر بارون خون آلود در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۶ ۲۲:۲۴:۲۲

و ما بر می گردیم تا درس عبرتی باشد برای کسانی که بر نمی گردند!

پیام زده شده در: ۲۰:۲۴ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶

نیمفادورا  تانکس old32

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۵ سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲:۰۱ سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۹
از کهکشان آبراداتاس _ بازوی قنطورس _ سیاره ی تیلاندا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 80
آفلاین
درود!!!!!!!!
خيلي جالبه....هر جا رو كه نگاه ميكني همين جوريه! همه جا آزادي بيان يعني جرم...گناه... اين سايتم كه جاي خود دارد. اينجام هر چي باشه تجلي كوچيكي از يه اجتماع هست ، يه سري عضو داره، يه سري قوانين داره.

اما نميفهمم كجاي اين قوانين نوشته كه اعضا نميتونن حرفاشونو با صراحت بزنن؟!!

مسعود و كميل و امثال اونا اوايل اينجوري برخورد نميكردن. يه سري صحبتا داشتن كه سعي ميكردن خطاب به همه اونا رو بيان كنن. هدفشون لجبازي نبود حداقل طوري كه من متوجه شدم! حالا صحيح يا غلط اما چيزي بود كه به نظر اونا بايد گفته ميشد، حول هر موضوعي كه ميخواد باشه!
شما تنها كاري كه تونستي انجام بدي اين بودش كه حذف شناسشون كني بدون كوچك تري جواب قطعي و قانع كننده اي.
من در جريان پشت صحنتون نيستم....چيزيه كه دارم مي بينم و سواليه كه برام پيش مياد:چرا؟
يه ناظرم...يه كسي كه داره همه ي اتفاقات رو ميبينه! يه عضو خيلي خيلي معمولي و بي طرف!
اما واقعا برام قابل درك نيست كه شما چرا اينجوري داري برخورد ميكني!

آخرين پست كميل شايد بوي لجبازي ميداد، آره، ممكن بود توهين باشه يا واقعيت يا هر چيز ديگه! ممكن بود راست باشه يا دروغ...اما من باز هم به عنوان يه خواننده نديدم كه شما يه جواب قاطع بدي! نديدم كه از خودت يه دفاع داشته باشي! مدير باشي يا يه عضو معمولي....بالاخره اين چيزايي كه مينويسين كلي مخاطب و خواننده داره! شايد همه يا عده اي يا تعداد كمي و يا حتي " يك نفر" انتظار داشته باشن كه شما اينجا خودي نشون بدي و حرفاي كميل رو رد كني! اما اينكارو نكردي! اين سواله...يك نفرم بالاخره يك نفره... شما مدير يه سايتي و بايد پاسخ گو باشي. فكر نكنم روش صحيحي باشه كه همه جا مديرا بپرسن و اعضا و يا ملت جواب بدن.(حداقل در مورد اين مسائل)

اين درست نيست كه شما خودتون رو با يه حذف شناسه كردن از مهلكه نجات بدين ...حتي اگه حق با " خود شما" باشه!
خواهشا جواب بدين...جواب بچه ها رو...چه لجبازي باشه...چه دروغ...چه بچه بازي!

ماها داريم مي بينيم و اين جوري مديريت شما حداقل براي من و تنها براي من زير سوال ميره.
بازم ميگم:يك نفر هم يك نفره!

من ميتونم خودم به تنهايي يه تبليغ براي شما باشم . دليل و هدف اين تبليغ هم شمايي! حتي يه نكته ي منفي و يه ضعف كوچيك هم ميتونه در اين مورد نتيجه ي عكس بده.
اين سايت دست شماست...حذف شناسه بكن...شخصيت ها و شناسه ها رو زير سوال ببر! اما خواهشا پاسخ گو باش!
نياز به دوباره و يا سه باره گوييه: من يه ناظرم...يه شاهد...هر چند اين چيزا برام عادي شده اما حداقل جواب همين يه سوال رو بدين...وقتتون رو نميگيره....شما رو هم زير سوال نميبره! فقط منو و شايد خيلياي ديگه رو روشن تر بكنه.

دقيقا همين چيزاست كه باعث ميشه انقدر نسبت به اين سايت بدبين باشم...منو توجيه كنين! و اگه واقعا براتون كاستي شخصيت داره خيل خب! به عينه برام ثابت ميشه، چيزايي كه رو ميخواستم بفهمم و تا حالا نفهميدم!
و اينجاست كه كاملا مشخص ميشه تا الان حق با كي بوده !!!!

" فقط لطفا...خواهشا ...انقدر عقايد بچه ها رو خفه نكنين! اگه واقعا حق با اونا نباشه...هيچ كي جز خودشون بازنده نيست ... حتي ممكنه شما هم يه خورده بين اعضا عزيز تر و دوست داشتني تر بشي!"

ویرایش شده توسط نیمفادورا تانکس در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۶ ۲۰:۲۶:۵۱

ميتونم احساس كنم كه خودم هستم...همين براي من كافيه...

پیام زده شده در: ۱۹:۳۴ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
نقل قول:

آيا شناسه هاي " مسعود " و " آرمينا " به دليل اينكه از اعضاي بلاك شده هستند مجددا بلاك شده

بله

نقل قول:

اونها مي تونن شناسه هاي جديد بسازن و باهاش فعاليت كنن؟

بله فعالیت کنن نه اینکه به گذشته اشاره کنن. نه اینکه صاف بیان تو گفتگو با مدیران پست بزنن. مدیران بفهمن که یه شناسه مال فرد بلاک شدس دوباره باید بلاکش کنن.

من نمیدونم به نظرم این توضیحات بسیار واضحه

در مورد دیلیت شدن پست ها:
پست های شناسه مسعود رو من دیلیت میکنم. چون فرد اصلی بلاک شده آرشام بوده و بقیه شناسه ها خود افرادش بلاک نشدن بلکه شناسه هاشون بلاک شده
کسی که بلاک میشه یعنی حق زدن پست در فروم عمومی رو نداره.
من اصلا نمیخونم چی نوشته شده فقط دیلیت میکنم.

در نتیجه افراد دیگه میتونن در سایت پست بزنن و شناسه جدید بگیرن... ولی آرشام نه
اون خودش بسته شده ( یعنی خود فردی که پست کامش نشسته) در نتیجه پست هاش باید دیلیت بشه.

من خودم از این قضیه بسته شدن شناسه آرشام بسیار متاسفم ولی هیچ چاره ای ندارم یعنی مدیران هیچ راهی ندارن چون هیچ راهی باقی گذاشته نشده.

به اسکاور:
منظورم از غلط این بوده که در قوانین سایت چنین چیزی نبوده... البته همونطور که نوشتی بعضی اوقات مواردی که در قوانین نیست باید انجام بشه. ( البته اونایی که نیست نه اونایی که تناقض داره)

ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۶ ۱۹:۳۹:۴۰
ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۶ ۱۹:۴۱:۳۵
ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۶ ۱۹:۴۴:۴۷

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.