هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی "هری پاتر"
پیام زده شده در: ۱۷:۵۳ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴

هری پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۱ چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۶:۳۷ جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۹۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 224
آفلاین
سیریوس

ممنون از تعریفات، حمایتتم خیلی ارزش داره.

مورگانا

نقل قول:
1-چطور اقای پاتر کاندید وزارتی شده که خودش در امضاش شعار داده باشد که نباشد؟

ما خودمونو به کسی تحمیل نمیکنیم، کسی که بخواد حمایت کنه فرقی نداره شعار تو امضاش باشه یا نباشه، حمایت خودش رو انجام میده.

نقل قول:
2- چه طور یه آدمی که حتی دوره هاگوارتزشو به پایان نبرده میاد و کاندید وزارت میشه؟ بر حسب چه تجربه ای؟

تو سوال ایرما هم جواب دادم که سال آخر اختیاری بود منم که درگیر ماموریتی بودم که پروفسور دامبلدور بهم داده بود، منم کاندیدای بی سوادی نیستم که وگرنه تو وزارتخونه کارآگاه نمیشدم. تجربه اش بالاخره تو امور مختلف جامعه جادوگری بدست اوردم.

نقل قول:
3- چطور تونستید آزاد شید اونم در حالیکه سوروس اسنیپ از بزرگترین دشمنان شماست. چه تضمینی وجود داره که شما و حامیانتون ایشون رو مسموم نکرده باشید. جامعه با بودن شما امنیت خواهد داشت؟ وقتی شما بزرگترین دشمن رب الارباب، لرد ولدمورت کبیر هستید، ایا قادر به تامین امنیت مردم خواهید بود در حالیکه خودتون امنیت ندارید؟

خب قطعا زمان دولت سیوروس اسنیپ تموم شده بود و وقتی عمر دولت تموم میشه دیگه اجباری به نگه داشتنه زندانیان تو آزکابان نیست از طرفی اگه من ایشونو مسموم کرده بودم زود تر از زمان پایان عمر دولته خاکستری آزاد میشدم. جامعه از وجود ما احساس امنیت میکنه چون در طی چند سالی که تو سازمان های مختلف وزارتخونه عضو بودم تا حالا ازاری از طرفه من به جامعه جادوگری نرسیده. درسته با وجود ولدمورت من امنیت ندارم اما دولت من با عاملینه به هم زدن امنیت برخورد خواهد کرد.

نقل قول:
4- اگر بر فرض محال به وزارت برسید بودجه شما صرف چه مواردی میشه؟ نجات ویزلی از خطر مرگ یا سوء تغذیه؟ شما با ویزلی رابطه نزدیک دارید و شکی نیست که به خاطر محبت هاشون میخواید بهشون کمک کنید چه تضمینی هست که محبت شما جای شایسته سالاری رو نگیره؟

بخشی از بودجه، تکرار میکنم بخشی از بودجه صرف افراد ضعیف جامعه ی جادوگری که نظر مالی تو مضیقه هستن اختصاص میدیم اما بهشون ماهی نمیدیم بلکه ماهیگیری یاد میدیم، یعنی با ایجاد شغلی با در آمد خوب سعی میکنیم مشکلاتو حل کنیم، اما راجب شایسته سالاری، من تو برنامم گفتم که از ویزلیا تو دولتم استفاده میکنم اما نه از همشون، صد درصد اونایی که شایستگی بیشتری دارن، باقی پستای دولتی هم به افرادی که واقعا تو اینکار واردن میدم تا بتونم بهترین وضعیتو برو جامعه به وجود بیارم.

* جواب تراورز بزودی خواهد داده شد.

به یاد گیدیون پریوت!

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی !!!‏
برای عشق !!!!
برای گریفیندور ‏.

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۲۸ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴

تراورز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۶ دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۱۹ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱
از تبار مشتای آهنیم، زنده تو شهر دزدای پاپتیم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 520
آفلاین
سلام حاجی کله زخمی! چطوری؟

من فقط ازت یک سوال دارم. از برنامه های جدی خودت می‌تونی چندتاشون رو نام ببری؟ برنامه هایی که عملی باشن و به ویزلی ها هم ربطی نداشته باشن.

آها یه سوال دیگه هم دارم. شما در دوره ی وزارت سیریوس بلک و سیوروس اسنیپ به زندان آزکابان تبعید شدید ولی بعد از مدّتی آزاد شدید، کاندید شدید، تایید صلاحیت شدید و حالا هم سیریوس بلک شما رو کاندید اصلح می‌دونه. می‌شه خواهشا بگی توی آزکابان دقیقا چه اتفاقی افتاد که وزیر سابقی که تو رو به زندان انداخت الان طرفدارته؟

every fairytale needs a good old-fashioned villain

حاجیت بازی رو بلده

حاجی بودیم وقتی حج مد نبود...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۵۶ دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴

مورگانا لی فای old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۷:۵۵ شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴
از من دور شو جادوگر!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 403
آفلاین
وقتی عطر گل رز در هوا پیچید، نیازی نبود هری پاتر به خودش چندان زحمت بدهد تا کسی را که وارد ستاد شده بیابد، نه به این دلیل که قدم های مورگانا صدای خاص خودش را داشت یا همه می دانستند وقتی مورگانا در جایی ظاهر شود آنجا رز می روید و نه حتی به خاطر رزهایی که به مناسبت انتخابات به رنگ طلایی می روییدند.

مهم ترین دلیلش این بود که ستاد آقای پاتر به طرز ناخوشایندی خلوت بود.

مورگانا برگه سوالاتش را به همراه یک شاخه گل رز طلایی روی میز گذاشت. مودبانه سری تکان داد و با وقار از ستاد بیرون رفت.

نقل قول:
1-چطور اقای پاتر کاندید وزارتی شده که خودش در امضاش شعار داده باشد که نباشد؟

2- چه طور یه آدمی که حتی دوره هاگوارتزشو به پایان نبرده میاد و کاندید وزارت میشه؟ بر حسب چه تجربه ای؟

3- چطور تونستید آزاد شید اونم در حالیکه سوروس اسنیپ از بزرگترین دشمنان شماست. چه تضمینی وجود داره که شما و حامیانتون ایشون رو مسموم نکرده باشید. جامعه با بودن شما امنیت خواهد داشت؟ وقتی شما بزرگترین دشمن رب الارباب، لرد ولدمورت کبیر هستید، ایا قادر به تامین امنیت مردم خواهید بود در حالیکه خودتون امنیت ندارید؟

4- اگر بر فرض محال به وزارت برسید بودجه شما صرف چه مواردی میشه؟ نجات ویزلی از خطر مرگ یا سوء تغذیه؟ شما با ویزلی رابطه نزدیک دارید و شکی نیست که به خاطر محبت هاشون میخواید بهشون کمک کنید چه تضمینی هست که محبت شما جای شایسته سالاری رو نگیره؟

تصویر کوچک شده

?How long will you have me in your memory
Always

Перерыв сердца людей. Осколки может сделать вас ударить ...
Кинжал в сердце иногда ... иногда ... иногда горло вашим отношениям веревки!
Святые люди ... черные или белые ... не сломать чью-то сердце.

پیام زده شده در: ۲۳:۰۲ دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
نامزد اصلح، نامزدیست که سوابقش اصلح باشد!

هری پاتر، کسی که شروع کارش با گیدیون پریوت بود. بهترین دانش آموز ترم تابستانی سال گذشته هاگوارتز شد، همون ترمی که خیلی ها توش ادعا دارن و غیرتی هستن سرش!

اونم در حالی که چند ماه بیشتر از عضویتش نگذشته بود. پیشرفتی که هری در زمینه رول نویسی در این مدت داشته، می تونم بگم بی سابقه بوده. درسته رنک بهترین تازه وارد سال رو نگرفته، مهم هم نیست، چرا که تجربه نشون داده در بخش ترین ها، حق به حق دار نمی رسه! یه چیز طبیعیه!

علاوه بر این، نظارت تالار خصوصی گریفندور و نظارت محفل ققنوس، اونم با این سن کم، یک رکورد فوق العاده محسوب میشه.

قدرت مدیریت این آدم رو من تضمین می کنم! به عینه در تالار گریفندور مشاهده کردم.

فعال کردن تالار، نقد های فوق العاده ای که انجام میداد، نتیجه اش این شده که تالار گریفندور، الان یکی از فعال ترین تالار های خصوصی سایت هست.

از دیگر ویژگی هایی که هری پاتر رو، ممتاز می کنه، اینه که دم به دم و دقیقه به دقیقه، اعتراض نمی کنه. رنک بگیره، رنک نگیره، اعتراض نمی کنه. تایید صلاحیت بشه یا نشه، اعتراض می کنه، اما توهین، تخریب شخصیت، استفاده از برخی الفاظ... به هیچ وجه! من این مورد رو خودم شخصا امتحان کردم. خیلی رک قبل از تایید صلاحیت ها بهش گفتم که شما صلاحیتت رد شده. و ایشون هم اول که پذیرفت، این خیلی خوب بود. اینکه فرد می دونه که ما پا رو روی پا ننداختیم، اگر حرفی می زنیم، از روی حساب کتابه. و بعد خیلی منطقی پرسید که اگر میشه دلیلش رو بدونم.

بی حاشیه
بودن، و تلاش برای بهتر شدن، از ویژگی بارز این بشر هست. نه بیش از حد شوخی می کنه که موجب کدورت های ناخواسته بشه، و نه انقدر خشک که ملت رو فراری بده. یک شخصیت متعادل و دوست داشتنی!

فاکتور مهم دیگه، انگیزه هست. مهم نیست در کدوم انجمن فعالیت می کنه، تنها چیزی که برای هری مهمه، اینه که هر جا هست، بهترین عملکرد رو از خودش به جا بذاره.

من رسما از هری پاتر حمایت می کنم.

بی حاشیه بودن، نجابت، تلاش، فکر کردن به منافع جمعی و نه منافع شخصی ، مواردی هست که هری رو اصلح می کنه!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۱۱ دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴

هری پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:
پاتر راسته به نفع هاگرید قراره بکشی کنار؟

در موردش فکر میکنم!

نقل قول:
مامان و بابات مدیرن بس نیس؟ تا کی زیر یوغ استکبار پاتر ها؟ تا کی نادیده گرفتن اصالت؟ تا کی کله پاتر روی هدر؟!

نه بس نیست.

تا وقتی که کلا همه پاترا مدیر بشن ادامه میدیم.

نقل قول:
ولی جدا از شوخی، فکر می کنی تجربه لازم رو داری؟ با توجه به نظارت محفل که تو سوابقت بوده، تو وزیر شی محفل قدرت میگیره بالاخره ما از این رخوت و سکون در بیایم؟

والا تجربه کار تو دولتو داشتم ولی به عنوان وزیر تا حالا تجربه کار نداشتم، ولی فکر کنم با یکم راهنمایی بتونم تجربه لازمو بدست بیارم، والا قدرت گرفتن محفل تو دستوره کار ما هست ولی خب یکم حمایت میطلبه که ایشالله اگه حاصل بشه، بزودی از سکون در میاد.

نقل قول:
و چه هیجان هایی به سایت تزریق می کنی؟

مسابقاتی بین تمام سازمان هایی که زیر مجموعه وزارت خونه هستند، یه چیزی تو مایه های جام آتش فعلی یکی از هیجان هاییه که مد نظر دارم، حالا برنامه های زیادی میشه ارائه داد که هر وقت وزیر شدم، انجامشون میدم.

به یاد گیدیون پریوت!

می جنگیم تا آخرین نفس!!
برای عشق !!!!
برای گریفیندور ‏.

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۵۱ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴

وندلین شگفت انگیز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۲ پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
از اون طرف از اون راه، رفته به خونه ی ماه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 382
آفلاین
پاتر راسته به نفع هاگرید قراره بکشی کنار؟
مامان و بابات مدیرن بس نیس؟ تا کی زیر یوغ استکبار پاتر ها؟ تا کی نادیده گرفتن اصالت؟ تا کی کله پاتر روی هدر؟!

ولی جدا از شوخی، فکر می کنی تجربه لازم رو داری؟ با توجه به نظارت محفل که تو سوابقت بوده، تو وزیر شی محفل قدرت میگیره بالاخره ما از این رخوت و سکون در بیایم؟
و چه هیجان هایی به سایت تزریق می کنی؟

ویرایش شده توسط وندلین شگفت انگیز در تاریخ ۱۳۹۴/۴/۷ ۲۲:۰۱:۰۲

تصویر کوچک شده

دیدمش از این جا رفت، اون بالا بالاها رفت!

پیام زده شده در: ۱۹:۳۹ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴

هری پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
ایرما پینس:

نقل قول:
هووم،پاتر پیشرفت کردی! زمان دانش آموزیت که به عقیده خیلی ها،حتی نمیتونستی دیپلم بگیری! الان کاند وزارت شدی!

نظر لطفتونه.

نقل قول:
خب از سوابق درخشان شما در برخورد با ساحره ها(هرمیون،جینی،چو،لونا و....)به خوبی آگاهم. در صورت رسیدن به وزارت چه برنامه ای جهت حمایت از ساحره ها دارید؟

بعله!

هدف ما در صورت رسیدن به وزارت دادن حقوق برابر ساحرگان و جادوگران هست، چون به نظر بنده حق مساوی دارن و نباید هر کدوم از حقوق کمتری برخوردار بشن. اما برنامه، آزادی مطلق و با حمایت از فعالیت ساحرگان درجامعه جادوگریه. به هرحال آن ها هم به اندازه جادوگران زحمت میکشن.

نقل قول:
آیا در کابینه خود،از ساحره ها استفاده میکنید؟

بستگی داره به من رای بدن یا نه! البته! از حضور ساحرگان دانشمند در دولت خودمون استقبال میکنیم چون ساحره هایی که در دولت ما هستن میتونن وضعیت ساحرگانو درک کنن و مشکلات ساحره هارو در جامعه بهتر در اختیارمون بزارن بنابر این حتما حداقل یک ساحره رو در کابینه ی خودم خواهم داشت.

نقل قول:
شنیدیم که زخم شما گاها دچار،درد های بسیار شدید و وحشتناکی میشه، آیا برای تسکین این درد تا کنون از"چیز"استفاده کردید؟

بله میشه اما تا به حال از چیز استفاده نکردم، اعتیاد آوره بیش تر از نیروی عشق استفاده کردم.

نقل قول:
برنامه ای جهت جلوگیری از ورود "چیز"و تولید "چیز"ملی دارید؟

چیزه ملی؟ زشته خواهره من شما که اهل کتاب و علمی چرا؟ چیز باعث مختل شدن مغز میشه! مضره! من جلوی ورود چیز رو میگیرم اما خبری از تولید چیز نیست.

نقل قول:
چطور شما که سال هفتم هاگوارتز رو هم نگذروندی،کاندید شدی؟

چطور نداره، خب سال هفتم یه ساله اختیاری بود، منم هدف والا تری نسبت به تحصیل داشتم برای همین سال هفتمو نگذروندم ولی به هرحال با یه کاندید بی سواد طرف نیستین.

به یاد گیدیون پریوت!

می جنگیم تا آخرین نفس!!
برای عشق !!!!
برای گریفیندور ‏.

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۵۶ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴

ایرما پینس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۹ سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۸ چهارشنبه ۹ تیر ۱۴۰۰
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 184
آفلاین
سلام.

هووم،پاتر پیشرفت کردی!
زمان دانش آموزیت که به عقیده خیلی ها،حتی نمیتونستی دیپلم بگیری!
الان کاند وزارت شدی!

خب از سوابق درخشان شما در برخورد با ساحره ها(هرمیون،جینی،چو،لونا و....)به خوبی آگاهم.
در صورت رسیدن به وزارت چه برنامه ای جهت حمایت از ساحره ها دارید؟
آیا در کابینه خود،از ساحره ها استفاده میکنید؟

شنیدیم که زخم شما گاها دچار،درد های بسیار شدید و وحشتناکی میشه،
آیا برای تسکین این درد تا کنون از"چیز"استفاده کردید؟

برنامه ای جهت جلوگیری از ورود "چیز"و تولید "چیز"ملی دارید؟

چطور شما که سال هفتم هاگوارتز رو هم نگذروندی،کاندید شدی؟

همین دیگه!

Underfed Vulture

قبل از صحبت کردن فکر کنید.
قبل از فکر کردن مطالعه کنید.

پیام زده شده در: ۱۵:۲۳ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴

هری پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سلام بر چالش کش.

نقل قول:
بیدار شید لطفاً، شما هم تایید صلاحیت شدید.

من که باورم نشده هنوز!

نقل قول:
1- زخم شدگان؟! دقیقاً کیا رو منظورتونه؟ یعنی چی "زخم شدگان" آخه؟:|

منظور من از زخم شدگان کسانیه که از طرف دولت های سابق یا سیاهی ضربه خوردن از جمله خودم که در دولت قبل حدود سه چهار ماهو تو آزکابان گذروندم. منظور از این شعاره اینه که ما حامی مردمه مظلومه جامعه ی جادوگری هستیم و نمیزاریم سختی بهشون وارد بشه.

نقل قول:
2- خیلی رک بگم! شما که به دوست خودتون هم رحم نمی کنین و با خواهرش میرین اتاق ضروریات () ملت چطوری می تونن بهتون اعتماد کنن آخه؟ ملتم نگران خواهرمادر خودشونن خب!

چه سواله چالش بر انگیزی!

خب اینکه ما تو جوونیمون یه کاری کردیم دلیل نمیشه ما همچین آدمی باشیم، واقعا به من میاد همچین کارایی؟ ما از اشتباهات گذشته درس گرفتیم و بعد از اون مورد استثنا دیگه همچین وضعیتی پیش نیومد. مردم میتونن به راحتی به پسر برگزیده اعتماد کنن و بدونن هرگز از هری پاتر همچین چیزی نمیبینن همین طور که این چند سال ندیدن.

نقل قول:
3- چقدر به رولینگ پول دادین تو کتابش بنویسه که اکسپلیارموستون آواداکداورای لرد ولدمورتو برگردونده؟ واقعاً با این کارتون عقل ما رو به تمسخر گرفتین خب، اکسپلیارموس کیلو چنده؟

آقا از شما بعیده! اکسپلیارموس فقط یه ورد و طلسم نیست، یه روشه زندگیه! ما هرگز عقل جامعه جادوگری رو به تمسخر نگرفتیمو نمیگیریم، زنده موندن با اکسپلیارموس یه هنره که فقط یه عده محدود ازش برخوردارن و این هنر الان تو دسته یه کاندیده، ما هیچ وقت به خانمه رولینگ رشوه ندادیم، ما به زندگی سالم اعتقاد داریم مردم!

نقل قول:
4- چطوری سیورس اسنیپ و آرسینوس جیگر رو که به خون شما تشنه بودن رو راضی کردید تا آزادتون کنن، هان؟! واقعاً فکر می کنین "وقت نبود و دوره ی وزارت تموم شد و اینا" جواب قابل قبولیه؟ نخیر آقا! ملت می خوان از دست های پشت پرده بدونن!

امان از دسته دست های پشت پرده. والا من که تو آزکابان بودم و آنچنان از اتفاقات و تلاش هایی که برای آزادیم انجام می شد اطلاعی نداشتم اما تا جایی که میدونم اعضای محفل ققنوس اعتراضاتی به ریاست آزکابان و وزرای سحر و جادوداشتن اما با سرکوب رو به رو شد، حالا احتمال داره دست های پشت پرده از اعتراضات دوستان محفلی ترسیده باشن و یا دولت قبلی میدونست با بودن هری پاتر تو آزکابان بد نام میشن به طور دقیق اطلاعی ندارم.

نقل قول:
6- در راستای سوال قبلی! حبس شما به علت مخالفت با دولت قبلی بوده... چرا با یه دولت خاکستری سر جنگ داشتین؟ دلیل مخالفتتون رو توضیح بدین و اینکه اگر وزیر شدین قراره چه برخوردی با مخالفای دولت خودتون داشته باشین؟

بنده ابدا" با دولت قبلی مشکلی نداشتم، چون پدرخونده ی خودم یکی از وزرا بود، اما وقتی برخی بی عدالتی ها و تهدید ها برای افراد بی گناه انجام شد نتونستم ساکت بشینم و وقتی گفته شد هرکی مخالفتی داره خودشو به آزکابان معرفی کنه خودمو شجاعانه معرفی کردم تا در این موارد سکوت نکرده باشم و وظیفه ی شهروندی خودمو به حساب اورده باشم، اما در مورد برخورد با مخالفان، ابتدا با مخالفان مذاکراتی انجام میدیم تا از علت مخالفتشون مطلع بشیم، اگر دلیلشون منطقی و قانع کننده بود تلاش میکنم مشکلشونو حل کنم اما اگر قانع کننده نبود براشون توضیح میدیم که چرا قانع نشدیم، در صورتی که صحبت های مارو قبول نکنند و دست به اقداماتی ضد وزارت بزنن مجبور میشم از طریق آزکابان آن هارا قانع کنم.

حالا چرا از سوال 4 پریدین 6؟

نقل قول:
8- چه مزایای ویژه ای برای حامیانتون در نظر گرفتید، شرح بدید لطفا! (بسیار مهم!)

این سوالم از 6 پریدین 8.

ما سعی میکنیم به حامیانمون در هنگام وزارت هری پاتر، سختی وارد نشود از این جهت در هنگام دولت پسر برگزیده از پرداخت مالیات به وزارت معاف خواهند بود، علاوه بر آن از پست های خوب دولتی برخوردار خواهند شد، همین طور در کلاس های زنده ماندن در اکسپلیارموس بدون پرداخت شهریه و مقدار زیادی از مزایای ویژه برای حامیانمون خواهیم داشت که بعد از اوردن رای برایشان انجام خواهیم داد.

به یاد گیدیون پریوت!

می جنگیم تا آخرین نفس!!
برای عشق !!!!
برای گریفیندور ‏.

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۲۱ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴

جروشا مون old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۳۰ شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۸:۳۶ پنجشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۴
از شبنم عشق، خاک آدم گل شد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 67
آفلاین
و آقای هری پاتر!
بیدار شید لطفاً، شما هم تایید صلاحیت شدید.

آقای پاتر! همونجایی که هستید بمونید لطفا، بنده چالش کشِ غیررسمی انتخاباتم.
بی مقدمه؛

1- زخم شدگان؟! دقیقاً کیا رو منظورتونه؟ یعنی چی "زخم شدگان" آخه؟:|

2- خیلی رک بگم! شما که به دوست خودتون هم رحم نمی کنین و با خواهرش میرین اتاق ضروریات () ملت چطوری می تونن بهتون اعتماد کنن آخه؟ ملتم نگران خواهرمادر خودشونن خب!

3- چقدر به رولینگ پول دادین تو کتابش بنویسه که اکسپلیارموستون آواداکداورای لرد ولدمورتو برگردونده؟ واقعاً با این کارتون عقل ما رو به تمسخر گرفتین خب، اکسپلیارموس کیلو چنده؟

4- چطوری سیورس اسنیپ و آرسینوس جیگر رو که به خون شما تشنه بودن رو راضی کردید تا آزادتون کنن، هان؟! واقعاً فکر می کنین "وقت نبود و دوره ی وزارت تموم شد و اینا" جواب قابل قبولیه؟ نخیر آقا! ملت می خوان از دست های پشت پرده بدونن!

6- در راستای سوال قبلی! حبس شما به علت مخالفت با دولت قبلی بوده... چرا با یه دولت خاکستری سر جنگ داشتین؟ دلیل مخالفتتون رو توضیح بدین و اینکه اگر وزیر شدین قراره چه برخوردی با مخالفای دولت خودتون داشته باشین؟

8- چه مزایای ویژه ای برای حامیانتون در نظر گرفتید، شرح بدید لطفا! (بسیار مهم!)

پ.ن: انصافن خودت برو ببین چه سوالایی واسه بقیه طرح کردم، برو خدا رو شکر کن!

"عمه ریتا پاره ی تن من است! دوستش بدارید! ... فقط باهاش مصاحبه نرین، خطرناکه! "

تصویر کوچک شده
رستاخیز ققنوس!

تصویر کوچک شده
کاراگاه ارشد
ریاست دایره‌ی کاراگاهان

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.