هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

بدون نام
نقل قول:

sally kroner نوشت
آقای فاج

اولا : من بگم که هر کسی که شب خوابید صبح بلند شد و تصمیم گرقت که خوابش رو مثل شما تعبیر کنه(امام) بشه
ما نخواهیم پذیرفت.
دوما:امام شدن شرایطی دارد به قرار زیز:

1-علم امام:یعنی آگاهی و علم داشتن به تمام نقشه ها و خطوط التقاطی و انحرافی

2-عدالت امام:یعنی مثل تو نباشه که همین جوری بیاد و فتوا بده که آقا هر کی با کینگزلی همکاری کنه خونش مباحه

3-عصمت: تو باید از طرف خدا به مقام عصمت رسیده باشی
که باز عصمت هم بر دو قسم است که هر کی میخواد بر فضائل دینی اش بیفزایه به بنده رجوع کنه

4-شجاعت :باید به گونه ای باشد که در مقابل تهدیدات لردولدمورنترسی :-D
من در همین جا اعلام می کنم که هر که موارد فوق رو برای امام شدن فاج نمی بینه دستش رو بیاره بالا

برای رفع هر کونهاشکالات مذهبی خود به لرد سایه ها مراجعه کنید. :-D

فراموش نکنید که مشورت با من به سود شماست! نقل قول:
لرد سایه ها

( بابا مذهب! بالاخره یه مذهبیم پیدا شد. آقا اصلا این هفته نمازجمعه به امامت وزیر کینگزلی برگزار می شود! :-D )

پیام زده شده در: ۹:۵۴ یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۸۲

بانوی سایه ها

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۳ یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۸:۰۷ یکشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۸۳
از روی دیوار های سفید پاک(قلعه ی سایه ها)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 39
آفلاین

[quote]با عرض پوزش 1 اشکال تایپی هست تصریح می کنم: هر گونه مشکل دینی داری به من رجوع کنید[/quo
te

لرد سایه ها

بدون نام
*** آخرین اخبار:
به گزارش نماینده رئیس زندانهای قلعه هاربی, زندانی کورنلیوس فاج وزیر مخلوع سحر و جادو زیر شکنجه بخشی از مشاعر خود را از دست داده و اکنون به یاوه گویی پرداخته است.
- خبرگزاری وزارت سحر و جادو
وزیر کینگزلی شکلبوت
-------------------------------------------
خبر فوق رو که شنیدین. این خبر به تایید جناب وزیر کینگزلی رسیده. در ضمن من خودم هم سری به قلعه هاربی زدم و وضعیت این فاج بیچاره رو از نزدیک دیدم. واقعا رقت بار بود! خون آشام های شکنجه گر دیگه خون تو رگاش نذاشته بودن. به هر حال اون تا افشای اسرار مخفی و جنایاتش تحت شکنجه باقی می مونه حتی اگه کاملا دیوونه بشه.
اینو برای این گفتم که وزیر کینگزلی خیالش از هر جهت راحت بشه.
در ضمن از اونجا که جاسوسام خبر دادن معدود طرفدارهای فاج مخلوع قصد شورش دارن, 50 تا دیوانه ساز دیگه برای محافظت از وزارتخونه فرستادم که جمعا میشه 200 تا. با این حساب یه لشکر غولم نمی تونن وارد وزارتخونه بشن. تازه اینا رو اضافه کنین به کارآگاهها و مرگ خوارای مستقر در اونجا.
و اما اخبار کینگزلی نیوز:
----------------------
ساعتی پیش هم خبر رسید که مظنون تحت تعقیب آلبوس دامبلدور در نواحی شمالی کشور دیده شده که بلافاصله در دسترس ماموران متواری شده. به گزارش مامور ارشد هنگ 213 ارتش جادوی سیاه آلبوس دامبلدور در حالی که با مایو در سواحل شمالی کشور در حال گرفتن آفتاب بوده دیده شده که متاسفانه تونسته از چنگ ماموران بگریزه. مامور فوق اطمینان داد فراری به زودی دستگیر خواهد شد.
---------------------
عالی جناب کینگزلی در مراسم تاجگذاری بار دیگر بر برقراری عدالت اجتماعی و رفع تبعیض و مبارزه با رانت خواری مسئولینی چون فاج خائن تاکید و جلوگیری از سو استفاده فاسدان از مقام های حکومتی را خواستار شد.
در این جلسه همچنین وزیر کینگزلی بر دستگیری متهم آلبوس دامبلدور رئیس باند رانت خواران و تبهکاران تاکید نمود.
---------------------
از محل اختفای 3 یاغی شورشی دارک لرد, مودی و مرلین که گمان می شود در جنایات سالهای اخیر فاج مخلوع دست داشته اند هیچ اطلاعی در دسترس نیست...

پیام زده شده در: ۹:۴۷ یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۸۲

بانوی سایه ها

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۳ یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۸:۰۷ یکشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۸۳
از روی دیوار های سفید پاک(قلعه ی سایه ها)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 39
آفلاین
آقای فاج

اولا : من بگم که هر کسی که شب خوابید صبح بلند شد و تصمیم گرقت که خوابش رو مثل شما تعبیر کنه(امام) بشه
ما نخواهیم پذیرفت.
دوما:امام شدن شرایطی دارد به قرار زیز:

1-علم امام:یعنی آگاهی و علم داشتن به تمام نقشه ها و خطوط التقاطی و انحرافی

2-عدالت امام:یعنی مثل تو نباشه که همین جوری بیاد و فتوا بده که آقا هر کی با کینگزلی همکاری کنه خونش مباحه

3-عصمت: تو باید از طرف خدا به مقام عصمت رسیده باشی
که باز عصمت هم بر دو قسم است که هر کی میخواد بر فضائل دینی اش بیفزایه به بنده رجوع کنه

4-شجاعت :باید به گونه ای باشد که در مقابل تهدیدات لردولدمورنترسی :-D
من در همین جا اعلام می کنم که هر که موارد فوق رو برای امام شدن فاج نمی بینه دستش رو بیاره بالا

برای رفع هر کونهاشکالات مذهبی خود به لرد سایه ها مراجعه کنید. :-D

فراموش نکنید که مشورت با من به سود شماست! نقل قول:
لرد سایه ها

پیام زده شده در: ۲:۳۷ یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۸۲

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
نقل قول:

ارباب لرد ولدمورت نوشت
فاج مخلوع این دو تاپیک وزیر کینگزلی رو قفل کرده بود. من بهش 5 دقیقه وقت دادم و خوشحالم که سر عقل اومد و بازشون کرد. اما من عالی جناب لرد ولدمورت

اخطار می کنم!

در صورتی که دستکاری در این نامه ها صورت بگیره ما با تمام قدرت وزارتخونه رو اشغال خواهیم کرد.
جناب دارک لرد!
جناب عشق مدرن!
حواستون باشه
من سو استفاده از اختیارات رو تحمل نمی کنم! شما مسئول اختیاراتی هستید که میدین! از نظر ما کینگزلی وزیره!
حتی به برگزاری رفراندوم هم مایلیم!
مواظب خشم ارتش جادوی سیاه باشید!

کینگزلی من تو رو بر تخت وزارت خواهم نشوند شک نکن!

پیاده شو با هم بریم
ببین لرد عزیز خودت میگی کودتا پس دیگه طرف احتیاج به حمایت و اینا نداره هر کی رو که خودش بخواد میاره رو کار هر کی رو که عشقش نکشه نمیاره

ضمنا به طور صریح من بگم هر چند به دلیل اون همه دیر باوری در برگشتن ولدمورت و دادگاهی کردن من و اینکه میخواست منو تا آزکابان بکشونه از فاج دل خوشی ندارم ولی به کینگزلی هم اخطار میکنم که نمیتونه یه جانبه بیاد و سر خود وزیر بشه.

آی کینگزلی مواظب باش چه کسانی دور و ورت رو گرفتن اینا همه تنها آرزوشون برگردوندن ولدمورت به قدرته پس خودتو بازیچه اینا نکن اگه قرار باشه وزیری به جای فاج بیاد اون رو باید محفل ققنوس انتخاب کنه من فکر میکنم همه اینایی که الان دارن ازت حمایت میکنن فقط به دنبال اینن که وزارت رو بگیرن دست خودشون مطمان باش به محض اینکه ببینن دیگه خرشون از پل گذشته به بدترین شکلی ولت میکنن

پیام زده شده در: ۲:۱۳ یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۸۲

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
فاج!؟ خدای من تو واقعا اتصالی کردی! بابا چرا شیش و هشت می زنی؟ اون موقع که گفتیم بیا نیومدی! حالا میایی؟ به هر حال مهم نیست! من و مودی و مرلین بر علیه تو کینگزلی فعالیت می کنیم! منتظر حمله دوم ما باشید!
شعار: وزارت سحر و جادو هیچ غلطی نمی تواند بکند!

پیام زده شده در: ۲۲:۰۱ شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۲

مورگات کبير

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۸ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۷:۳۵ شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۳
از iran
گروه:
کاربران عضو
پیام: 18
آفلاین
----------------------------------------------
به خاطر این قضیه ی کودتا و این اتفاقات گذشته از این به بعد حالا که عکس تو کینگزلی تو ماه میفته من صریحاً اعلام میکنم که:
از این پس باید همه من را امام کورنلیوس فاج بخوانند. مگر من از مردم چیم کمتره؟ هر کی از در میاد امام میشه من هم امامم.
اینم بگم که چند روز پیش دیدم پشت یه ژیان نوشته بود: حالا که خر تو خره! منم پرایدم!!!! خب در این مورد که فاج امام میشود همینجا بنویسین.

امــــــام کورنلیوس فــــــــاج.
وزیر سحر و جادو.

----------------------------------------------

من تو پست قبلی اعلام کردم که امــــــامم در نتیجه میتونم فتوا بدم که : هر کی با کینگزلی همکاری کنه مرتد خونش مباح اعلام میشه.
وزیر سحر و جادو.
------------------------------------------------------------
با این اوضاع این بحث فیصله پیدا میکنه و من به کینگزلی یک فرصت دیگه میدم اما فرماندهی اور را ازش میگیرم.
یک حدیث :
بسیج دشمن ملت است در نتیجه :
رییس جدید دفتر اور را حدث بزنید.....!!!!
وزیر سحر و جادو
---------------------------------------------------------
خب خب خب. من برگشتم ...... خوش آمدم...... گل آمدم....... به خانه ی خود آمدم ......! و برای عرض ارادت و ابراز احساسات شما آماده ام...... بخوانــــــــیــــد مرا تا استجابت کنم ما را.....

وزیر سحر و جادو.

-----------------------------------------------------
تکلیف سازمان های سازمان اسرار رو هم معلوم کنین ها تا در اون سازمانو گل نگرفتن....
وزیر سحر و جادو.

پیام زده شده در: ۲۱:۵۷ شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۲

مورگات کبير

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۸ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۷:۳۵ شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۳
از iran
گروه:
کاربران عضو
پیام: 18
آفلاین
ببين دوست غزيز اينجا بخش تحت مديريت منه؟ نيست؟

يعني من اينجا اختيارات كامل دارم در نتيجه اكه احساس كنم اينجا قصد اشوب ىاري قفل كه سهله باك ميكنم

بدون نام
نقل قول:

پروفسور سوروس اسنیپ نوشت
ولی جناب لرد شما مثل اینکه به من اطمینان کافی را ندارید ؟؟؟!!!! این اخبار را جاسوسان مخفی جبهه ی سفید پراکنده کرده اند ... از شما بعیده

جناب سوروس
من به حرف اونها اهمیتی نمیدم اما برو ببین!
شما هم که اومدی به جای اینکه عصبانی بشی و بگی به من تهمت زدن باهاشون همکاری کردی و حرفشونو ادامه دادی!
پس خودت حرفشونو تایید کردی
درسته یا نه؟

بدون نام
من با نظرسنجی مخالفم این یک کودتا بود که فاج سرنگون و دستگیر و کینگزلی وزیر شد!
تموم شد و رفت!
نمی دونی کودتا چیه؟
در ضمن حرفای سیاسی نزنا!
به امام خمینی هم توهین نکنین! اگرم تو توهین نکردی با مطرح کردنش دیگران می کنن! این نطراتون مال خودتون (با همه هستم!)

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.