هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۵:۱۳ چهارشنبه ۲۰ مهر ۱۳۸۴

جرجِ ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۳ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۱۸ سه شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۰
از مغازه شوخی ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 32
آفلاین
دریافت فایل میاد ولی خالیه چرا؟
من در قسمت ویژگی های شخصی بدون شخصیتم در حال که نزدیک 1 ماهه تایید شدم!

پیام زده شده در: ۱۵:۰۳ چهارشنبه ۲۰ مهر ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
مشکل
وقتی روی ارسال شده ها و ذخیره شده ها در پیام شخصیم کلیک میکنم اصلا باز نمیشن

سوال
چرا گاهی موقع ها نمیتونیم برای کسی پیام شخصی بفرستیم.همش ارور میده

پیشنهاد
اولا :یه بار گفتم باز میگم اون قسمت پیام کوتاه سایت رو که البته الان بیشتر شبیه چت باکس رو بکنین تاابلوی اعلانتت.که هرکسی هر پیامی داره بره بزار اونجا
دوما:تایپیکهای اصافی رو پاک کنین .بنظرتون سایت یکم شلوع نشده در ضمن والا ما که شیش ماه عضویم تو سایت گم میشیم چه رسه به تازه واردها
سوما:تروخدا به بعضی ها بگین آواتاراشون رو عوض کن .آدم وقتی میبینه حالش بد میشه

با تشکر

پیام زده شده در: ۱۴:۵۷ سه شنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۴

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۵ یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۶
از برزخ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 375
آفلاین
یه پیشنهاد دارم :
یه سری شخصیت ها رو مثل ارتور ویزلی یا مودی یا بلاتریکس و ... رو باز بزارین که یه بابایی که اومد عضو بشه می گرده ... ببینه یه چی مثل خانوم نوریس هست ... افسرده نشه کور نشه ... نره اکبر پاتر برداره ... نره دادش هری بر داری ... نره هریت پاتر برداره ... البته می دونم شاید فکر کنین مثلا کسی که بیاد شخصیت آرتور ویزلی رو برداره نمی تونه به خوبی روباه_قرمز پست بزنه یا ایفای نقش کنه ... ولی خب از هیچی که بهتره ... یارو با « داداش هری چه پستی بزنه ؟ ... هان ؟ ... خود شما جاش بودی چی گکار می کردی ؟ ...
- سلام هری
- سلام دادشی
- خوبی؟
- خوبم مرسی... یو خوبی ؟

اینو بزنه ؟ ... خب اگه یه شخصیتی مثل هاگرید ( البته هاگرید که داریم ... داره فعالیت می کنه ) بهش بدید ... مثل آدم می ره می گه
- سلام رون
-سلام هاگرید
- رون یه مشکلی پیش اومده ... می تونی مثل سال اول یه جغد به بیل بدی ؟
- اوهوم ... در چه مورد ؟ باز اژدها خریدی
و ...

اره دیگه اون اولی بهتره یا این ... قوانینو ولش کنین ... بدین خروس قندی بگیرین ... بهر حال با این روند ... هری پاتر فراموش می شود و داداشش . همزادش و خواهرش و مادر بزرگش و امسال ایت ها ... جاشو می گیرن ( اینو خیلی تریپ ادبی احساسی گفتم ... کلی حال داد )
ولی خدایی بهتر می شه ها ... یه نیگا به این نوار دست راستی بندازین ... جدید ترین پست ها بندازین ...
من خودم این دادالوس دیگل رو با بد بختی گیزر اوردم ... ویلا مجبور بودم ... بزنم ممد بلک .. که ماشاالله اون هم گرفته شده
بعضی ها این دیدالوس هم با ارباب حلقه ها اشتباه می گیرن !

شک نکن!

پیام زده شده در: ۱۴:۱۹ سه شنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
چو عزيز
اگه پستاي قبلي رو ديده باشي ميفهمي كه دوستان ديگر از جمله زاخارياس و سرژ همينو بيان كردن
اين مشكل از زوپيس نيست از منه!!
بنده از قصد اين كارو كردم حالا دلايلش پيش خودم ميمونه!!

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۱۳:۵۷ سه شنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۴

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
هومك...يه مشكل بس بزرگ!!!

من الان خواستم پستي كه درست يه ديقه پيش تو انجمن ناظران زده بودم ويرايش كنم...ديدم نميشه! موضوع چي بيده؟ انجمن ناظران حق ويرايش نداره؟ زوپيس باز قهرمان وزنه برداري شده؟! من قاطي كردم!؟

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۱۰:۱۸ سه شنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۴

لوسیوس مالفوی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۲ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۵۴ دوشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۱
از قصر خانواده مالفوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 807
آفلاین
ببخشید جناب کرام عزیز کار این کمیته تحمیل به کجا رسیده آیا این کمیته تحمیل می آید خواهش میکنم هر چه زودتر این کار آنجام دهید الان کسانی هستند که خوب می توانند در این کمیته فعالیت کنن به نظر من سایت الان نیاز شدیدی به این کمیته دارد کسانی همچون مرلین و شما و خیلی های دیگه میتونن باشن کالین و حتی سرژ هم خوب می توانند این کار انجام دهد او الان در هاگزمید داره همین کار را انجام میدهد ممنون

جادوگران

پیام زده شده در: ۱۸:۲۱ دوشنبه ۱۸ مهر ۱۳۸۴

جیمز پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۶ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۲۵ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۱
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 325
آفلاین
نقل قول:
فلور نوشته:
من یک مشکل اساسی دارم این بحث در مورد کتاب برام خیلی مشکل شده! من تازه دیشب کتابو تموم کردم وقتی امدم جادوگران دیدم تاپیک هایه بحث در مورد کتاب همه صفحه هاش 6 و 7 هست! من چی کار کنم؟ خیلی عقب موندم! آیا همه ی این مطالبی که تو این تاپیکاست خوبن یا پستایه الکی هم توشونه؟ می خوام بدونم وقتمو الکی تلف نکنم!

هوم. فلور جان اگه منظورت از مطالب خوب اون بحثاییه که قبلاً با بچه‌های قدیمی مثل باک بیک و چو و خودت و من و کرام و بقیه می‌کردیم باید بگم که یاد اون روزا بخیر!!! ماشالله توی فروم تالار اسرار که نصف تاپیکایی که زده شده بودن پاک شدن! نصف بیشتر پست‌هایی هم که زده شده بودن به همین وضعیت دچار شدن! چون واقعاً ارزشی تشریف داشتن!! وضعیت طوری بود که خود من جرأت نداشتم توی این تاپیکا پست بزنم! چون از بس قبل و بعدش پست ارزشی خورده بود که پست من به حساب نمیومد (خودتحویلی نشه )!!! اما این که بخوای بحث کنی و نظریه بدی و کلاً پایه‌ی بحث باشی مختاری. فول ساپورت!!

نقل قول:
سرژ نوشته:
ملت فانتزي....

آقا من واقعاً نمی‌دونم چرا همه فکر می‌کنن سایت آکادمی فانتزی متعلق به نشر زهره‌س!!! این موضوع هیچ گونه صحتی نداره! این که مدیر نشر زهره از مدیران و اعضای فعال سایت آکادمی فانتزی هستن که دلیل نمی‌شه این سایت متعلق به نشر زهره باشه یا تنها در راستای اهداف این نشریه گام برداره. من واقعاً متأسف می‌شم که گاهی وقتا می‌بینم نوشتن: «خوشبختانه دیگه اثری از عقده‌ای های سایت آکادمی فانتزی نیست که بیان از ترجمه خانم گنجی طرفداری کنن»!!! لطفاً به این نکته همیشه توجه داشته باشید.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۱۸ دوشنبه ۱۸ مهر ۱۳۸۴

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
من یک مشکل اساسی دارم این بحث در مورد کتاب برام خیلی مشکل شده! من تازه دیشب کتابو تموم کردم وقتی امدم جادوگران دیدم تاپیک هایه بحث در مورد کتاب همه صفحه هاش 6 و 7 هست! من چی کار کنم؟ خیلی عقب موندم! آیا همه ی این مطالبی که تو این تاپیکاست خوبن یا پستایه الکی هم توشونه؟ می خوام بدونم وقتمو الکی تلف نکنم!

خب جیمز عزیز منم همون بحثایی که مثل رویه جلد کتابا با شما و چو و هری و باک بیک و کرام و ....... منظورمه! آخه امروز رفتم چندجا اصلا کلا بحثو از موضوع تاپیک منحرف کرده بودن! اصلا نظریه ای نمی دن من شاخ در آوردم بابا نظریه بدین! می رن برام مقایسه ی کتاب با کتاب دیگه می زنن

ویرایش شده توسط فلور دلاكور در تاریخ ۱۳۸۴/۷/۱۸ ۲۲:۲۲:۱۴

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

پیام زده شده در: ۲۰:۱۷ یکشنبه ۱۷ مهر ۱۳۸۴

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۳ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۰ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 560
آفلاین
ملت فانتزي....
از نشر زهره يه خانوم زنگ زد خونمون ساعت 2 بعد از ظهر همرو از خواب بيدار كرد ...مادرم گرفت...شانس آوردم گفت از نشر زهره زنگ ميزنم وگر نه قبل از جواب دادن به تلفن نابوديس! بودم...در هر صورت اينقدر ذوق زده شده بودم كه ساحره با من كار..نه ببخشين...كه «چه ميكنه اين تكنولوژي» يادم رفت موقع خداحافظي شماره همراهشو..نه..منظورم يادم رفت بگم كه كي كتاب رو پست ميكنن و كي ميرسه!اخه من بيكار نيستم از صبح تا شوم بشينم جلوي در كوچه كه ببينم يارو پستيه با موتورش كي مياد.صبح ها هم كسي خونمون نيست(اگر كسي با من كار داشت صبح بياد خونمون)...صبح كسي خونمون نيست و اگر صبح بياد جلوي در شپلخ ميشه.

كلا هدفم از زدن اين چرنديات اين بود كه نژاد الساموريم رو نشون بدم و همچنين يه سوال:

كي كتاب رو ميفرستن...كتاب رو كه به مرحمت جادوگران زود و به زور سريع خونديم...فقط در انتظار اون زميمه ها هستيم.
وسلام

ميگم كه سرژ جان!...به خدا نميخوام الكي به كسي گيزر بدم...ولي دوستان لطفا يه كم توجه كنين...آخه چه ربطي به اينجا داشت اينا!.....چون جالب بود پاك نكردم ولي به هر حال لطفا يه كم دقت كنيد...حالا براي سرژ يه كم ربط داشت ولي من بعضي ها رو ميبينم كه خيلي چرت و پرت مينويسم...مثلا:كتاب بعدي كي مياد؟...وا!....مگه اينجا مسخره بازيه؟اينجا گفتگو با مديرانه!ميفهمي؟(منظورم با اونيه كه اين سوالو ميپرسه!يه موقع سوء تفاهم نشه!)
در كل اميدوارم كمي درك كنيد!(در ضمن من چون با سرژ خيلي خودمونيم(خودمو خودموني كردم!) تويه پست اون ويرايش رو زدم!)
ناظر انجمن.....زاخارياس اسميت

هوي زاخي..تو بيجا ميكني پست من ويرايش ميكني..يا بزن پاك كن يا ويرايش نكن..كي گفته منو تو خودموني هستيم؟منظورت از خودموني صميميه؟خجالت بكش...
بزن اين پست رو پاك كن چون جوابمو گرفتم
افرين بچه خوب

برادر تذكر كه اشكالي نداره!....به هر حال ناظرين بايد به كسايي كه خلاف ميكنن تذكر بده ديگه!....حالا من غير مستقيمش كردم تو هي گيزر بده!
ناظر انجمن....زاخارياس اسميت

ویرایش شده توسط زاخارياس اسميت در تاریخ ۱۳۸۴/۷/۱۷ ۲۲:۴۲:۵۷
ویرایش شده توسط سرژ تانكيان در تاریخ ۱۳۸۴/۷/۱۸ ۱۲:۲۸:۱۱
ویرایش شده توسط زاخارياس اسميت در تاریخ ۱۳۸۴/۷/۱۸ ۲۱:۵۹:۳۰

پیام زده شده در: ۱۹:۴۲ یکشنبه ۱۷ مهر ۱۳۸۴

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
ها جلسه جشن کتاب رو برگزار می‌کنه زهره.... برید تاپیک بخونید دربارش توی حضوری جلسات مدیریت!
در ضمن من نکشید چپق صلح! رئیس کرام کرد کامنت من پاک!

!ASLAMIOUS Baby!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.