هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۶:۴۰ یکشنبه ۲۹ آبان ۱۳۸۴

امی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۷ شنبه ۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۱ پنجشنبه ۱۸ آبان ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 19
آفلاین
سلام.
من با اما ریچاردز تایید شدم تو گریفندور ولی توی ایفای نقش یدون شخصیتم.حالا این هیچ!
من می خوام از گریفندور برم به هافلپاف.واسه ی این کارمم دلایل زیادی دارم:
تمام دوستام تو گریفندورن(مثلا هلگا هافلپاف یا هلنا ویلسون!)
و خیلی از دلایل دیگه که نمی تونم جلو جمع بگم!!!!!
در ضمن الآن یه یکی دو هفته ای بیشتر نیست عضو شدم و تو گریفندورم پست نزدم تا حالا!!!!!!!!!
حالا دوباره معرفی شخصیت می کنم تا دیگه حرفی توش نباشه:
اسم: اما ریچاردز (emma richards)
جنس: مثل بقیه ی آدما
تحصیلات: منظورتون چیه؟ اگه همینطوری رو می گین کلاس هفتم هستم
رنگ چشم: تاریخ نشان می دهد که ابتدا سبز بوده و سپس به عسلی تغییر رنگ پیدا کرده و در حال حاضر خرمایی رنگ می باشد. (خداییش از این دقیق تر می خواین؟!)
رنگ مو: خرمایی رنگ
از نظر جثه و اندازه: قدی بلند و کشیده و لاغر
اخلاق: خوب/مهربان/عزیز/گل/با معرفت و ...
در ضمن اگه اشکالی نداشته باشه می خوام تو هافلپاف باشم.
توانمندیها: از هر کاری خوشم می آید می تونم انجامش بدم

پیام زده شده در: ۱۶:۲۹ یکشنبه ۲۹ آبان ۱۳۸۴

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
دوستان خودتون رو مطابق فرم زیر معرفی کنید

گروه:

معرفی کوتاه( شامل علاقه ها و توانمندیها و عادات و کارهایی که این شخصیت تو کتاب کرده و کلا هر چیزی در مورد این شخصیت به ذهنتون میرسه)

________________________________________________-
**قسمت سوم خیلی مهمه حتما باید اونجا در مورد شخصیتتون توضیح بدید

**در ضمن از این به بعد شخصیتهای غیر هری پاتری تائید نمیشن مثل شخصیتهای ارباب حلقه ها یا کتاب های دیگه

** شناسه ها حتما باد فارسی باشن ( یعنی هری نه harry )

**همچنین اگه شخصیت شما توی کتاب نیست نیاید اسم خودتون رو به اول یک شخصیت کتاب اضافه کنین اگه مثلا می خواید خواهر هرماینی باشید نگید مریم گرینجر یا مینو گرینجر بلکه مثلا بگید هلنا گرینجر یعنی یک اسم خارجی بگزارید

** پست افرادی که به رنگ سبز در می یاد تائید شده هستند و دلایل تائید نشدن بقیه ی افراد در پایان هر پست ناظر مربوطه نوشته میشه

** از تکرار پست خود خود داری کنید مگر این که از تاریخ اون بیش از 3 روز گذشته باشه در غیر این صورت ممکنه برای تنبیه تائید شخصیتتون به تاخیر بیفته

** در قسمت ویژگی های فردی هر کاربر تائید شده قسمتی هست به نام ایفای نقش هری پاتری که داخل اون شخصیت هری پاتری فرد مذکور نوشته میشه این قسمت اصلا مهم نیست و اگر برای کسی نوشته بود بدون شخصیت جای نگرانی نداره .

** تغییر گروه به هیچ وجه انجام نمیشه

** اگر مایلید شخصیت خودتون رو عوض کنید باید با شناسه ی جدید این کار رو بکنید و حتما در معرفی برای شخصیت جدید شناسه ی قبلی خود رو ذکر کنید . اگر چیزی مغاییر با این مشاهده بشه ( یعنی فردی دو شناسه ی برای ایفای نقش داشته باشه) با متخلف برخورد میشه

**برای تعویض شناسه خودتون لطفا شناسه ای را که میخواهید در قسمت ویژگی های فردی به جای نام واقعی وارد کنید و بعد برای من پی ام بزنید. به محض دریافت پی ام و دیدن شناسه، شناسه شما رو تغییر میدم.
هر وقت نتوانستید با شناسه قبلی وارد سایت شوید نشان دهنده این است که شناسه شما عوض شده است و در این حالت شناسه جدید را امتحان کنید.
اگر در هر حال نتوانستید وارد سایت شوید از طريق پست الكترونيكي ( ايميل ) ثبت نام خود وارد شويد يعني به جاي شناسه ايميل را وارد كنيد و سپس دوباره به من پي ام بزنيد.

کسایی که داخل ویزگی های هری پاتریشون نوشته بدون شخصیت فعلا صبر کنن تا سر وقت بهشون رسیدگی بشه اما اونایی که ننوشته بدون شخصیت و اسمی به جز اسم خودشون نوشته شده این جا اعلام کنن تا درستش کنم:

تائید نشده ها:

پسر جادویی : اسمت قشنگ و مناسب نیست

ولتان لسترنج : از وقتی با ولتان پاچه خوار شخصیتت رو مرعفی کردی یک جورایی نظرم نسبت به ولتان کلا بد شد یک اسم درست حسابی بنویس و معرفی کوتاه خوب هم در کنارش بنویس

نینا ویزلی یا پاتر: این که بچه ی هری و جینی هستی رو خوب اومدی ولی کلا شرمنده ام که هری پاتر سایت خیلی زیاد شده پس یک اسم بهتر پیدا کن

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۱۱:۵۷ یکشنبه ۲۹ آبان ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۵ چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۵۰ یکشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۴
از چون بچه محفل سیتی هستم نمیشه لو بدم شرمنده !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 5
آفلاین
نام : پسرجادویی

شهرت : Magicboy

جنس چوب دستی : چوب افرای نیوزلندی + پر ققنوس فراری !

گروه : گریفیندور

استعداد ویژه : مبارزه با دادا ( جادوی سیاه ) کوییدیچ حرفه ای

قد : بلند

رنگ شنل :مشکی

شغل: عضو محفل ققنوس

-----------------------------------
فعلا اطلاعات دیگری نیست!

این منم که میگم دامبلدور زنده هست بالاخره می فهمید !

پیام زده شده در: ۹:۰۲ یکشنبه ۲۹ آبان ۱۳۸۴

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
آقا من الان شهرستانم زیاد به اینترنت دسترسی ندارم اگه این چیزی که من میگذارم ناهماهنگه خودت درستش کن

نام:voltan لسترنج2- سن 20 3- تاریخ تولد:1364.4.17 4- جنس:مرد 5- تحصیلات دانشجوی رشته مهندسی در پیت 6- رنگ چشم: صورتی 7- گروه : (اسلایترین 8-مو:سیاه 9- ظاهر کلی :بسیار خوشتیپ 10- نام مستعار:hsn 11- کوییدیچ :گزارشگر 12- چوب جادو :چوب بلوط با هستی رسی 13- دسته جارو :نیمبوس lx مدل84 14- علاقه ها:مرگ و ... 15 - توانمندیها :چتر بازی پاچه خواریو...
16- معرفي كوتاه: :من اجاره ای آدم میکشم!!!

پیام زده شده در: ۵:۴۱ یکشنبه ۲۹ آبان ۱۳۸۴

رز هافلپاف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۹ جمعه ۲۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۴ جمعه ۳۰ تیر ۱۳۸۵
از خوابگاه مختلط هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 254
آفلاین

نام کامل: رز هافلپاف
گروه: هافلپاف
معرفی کوتاه : موهای کمی بلند و قهوه ای و چشمان قهوه ای قد تقریبا متوسط بلند
علاقه مندیها : جادو و تغیر شکل و پرندگان
توانمندی ها : جادو
معرفی :من رز 16 سال دارم من خیلی شر و شیطان هستم در برابر من کسی طاقت نمی اورد من خواهر هلگا هافلپاف هستم در کتاب های بعدی اسمم چاپ می شه حالا ببینید دیگه نمی دونم یادم اومد خبرتون می کنم

من رو قبول کنید !!!!!!!!!!!!!!

با تشکر رز

ویرایش شده توسط کریچر در تاریخ ۱۳۸۴/۸/۲۹ ۱۶:۱۵:۵۷

پیام زده شده در: ۲۳:۰۹ شنبه ۲۸ آبان ۱۳۸۴

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
دوستان خودتون رو مطابق فرم زیر معرفی کنید

گروه:

معرفی کوتاه( شامل علاقه ها و توانمندیها و عادات و کارهایی که این شخصیت تو کتاب کرده و کلا هر چیزی در مورد این شخصیت به ذهنتون میرسه)

________________________________________________-
**قسمت سوم خیلی مهمه حتما باید اونجا در مورد شخصیتتون توضیح بدید

**در ضمن از این به بعد شخصیتهای غیر هری پاتری تائید نمیشن مثل شخصیتهای ارباب حلقه ها یا کتاب های دیگه

** شناسه ها حتما باد فارسی باشن ( یعنی هری نه harry )

**همچنین اگه شخصیت شما توی کتاب نیست نیاید اسم خودتون رو به اول یک شخصیت کتاب اضافه کنین اگه مثلا می خواید خواهر هرماینی باشید نگید مریم گرینجر یا مینو گرینجر بلکه مثلا بگید هلنا گرینجر یعنی یک اسم خارجی بگزارید

** پست افرادی که به رنگ سبز در می یاد تائید شده هستند و دلایل تائید نشدن بقیه ی افراد در پایان هر پست ناظر مربوطه نوشته میشه

** از تکرار پست خود خود داری کنید مگر این که از تاریخ اون بیش از 3 روز گذشته باشه در غیر این صورت ممکنه برای تنبیه تائید شخصیتتون به تاخیر بیفته

** در قسمت ویژگی های فردی هر کاربر تائید شده قسمتی هست به نام ایفای نقش هری پاتری که داخل اون شخصیت هری پاتری فرد مذکور نوشته میشه این قسمت اصلا مهم نیست و اگر برای کسی نوشته بود بدون شخصیت جای نگرانی نداره .

** تغییر گروه به هیچ وجه انجام نمیشه

** اگر مایلید شخصیت خودتون رو عوض کنید باید با شناسه ی جدید این کار رو بکنید و حتما در معرفی برای شخصیت جدید شناسه ی قبلی خود رو ذکر کنید . اگر چیزی مغاییر با این مشاهده بشه ( یعنی فردی دو شناسه ی برای ایفای نقش داشته باشه) با متخلف برخورد میشه

**برای تعویض شناسه خودتون لطفا شناسه ای را که میخواهید در قسمت ویژگی های فردی به جای نام واقعی وارد کنید و بعد برای من پی ام بزنید. به محض دریافت پی ام و دیدن شناسه، شناسه شما رو تغییر میدم.
هر وقت نتوانستید با شناسه قبلی وارد سایت شوید نشان دهنده این است که شناسه شما عوض شده است و در این حالت شناسه جدید را امتحان کنید.
اگر در هر حال نتوانستید وارد سایت شوید از طريق پست الكترونيكي ( ايميل ) ثبت نام خود وارد شويد يعني به جاي شناسه ايميل را وارد كنيد و سپس دوباره به من پي ام بزنيد.

تائید نشده ها:

اما شان : شخصیتت نظرم رو جلب نکرد جالب نبود کلا یک بار دیگه امتحان کن

جک پاتر: اگه تورو تائید کنم که ا سایت میندازنم بیرون ( هری برادر نداره) پسر عمو هم نداره جون تو راه نداره

مینا پاتر : اصلا نسبت به پاترها حساسیت پیدا کردم شرمنده اگه بشه خود هری پاترم از ایفای نقش میندازم بیرون

سحر ناز: شما اشتباه اومدی

نویل: مهم نیست شناست چیه مهم اینه که الان یک نویل تو سایت داریم

پریناز بلک: خیلی ابتدایی معرفی کرده بودی , اسمتم فارسی بود , معرفی کوتاهم نداشتی

مروپ گانت : این شخصیت گرفته شده

نوربرت: گروه رو ننوشتی

امیلی پاتر: معرفی کوتاه نداشتی

اما ریچاردز : دامیل رو ول کن اینی که من میگم به زودی برات درستش میکنم ولی اصلا مهم نیست

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۲۰:۰۶ شنبه ۲۸ آبان ۱۳۸۴

محمد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۴ یکشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۰۱ جمعه ۲ تیر ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 50
آفلاین
چرا ؟
آخه شناسه ی من نویله
اونوخت یکی دیگه اونو معرفی کرده؟

والدمورت باعث شد من پدر و ملدرم رو از دست بدم .
پدر و مادر هری رو هم کشت .
پس تا آخرین نفس در کنار هری با لرØ

پیام زده شده در: ۲۰:۰۰ شنبه ۲۸ آبان ۱۳۸۴

املاین ونسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۱ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۱۲ چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۸۷
از نامعلوم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 295
آفلاین
نام:لیلی اونز { پاتر نباشه چون من اصولا فمینیست هستم و ترجیح میدم که بعد از ازدواج هم از فامیل خودم استفاده بشه}
گروه: گریفیندور
تاریخ تولد:4/10/1960
چوب جادو: 27 سانتی با پر ققنوس از چوب درخت راش
دسته جارو: هیچوقت علاقه ای به کوئیدیچ نداشته و ندارم
رنگ چشم: سبز
رنگ مو: قرمز تیره
شوهر: کردم
فرزند: یک پسر به نام هری

مشخصات کلی: بسیار خوش قیافه و جذاب با موهای لخت و بلند قرمز و چشمهای خیره کننده سبز زمردی.ماگل زاده هستم ولی از لحاظ هوش و استعداد همونطور که پروفسور اسلاگهورن میگفت از هزارتا جادوگر و ساحره بهترم.در زمانی که 11 ساله بودم از طریق پست یه نامه عجیب غریب به دستم رسید که نام من روش نوشته شده بود خواهرم پتونیا فضولی کرد و سعی کرد که نامه رو به دست بیاره ولی من چنین اجازه ای بهش ندادم و وقتی از محتوای نامه خبردار شدم اولش فکر کردم شوخی یکی از دوستام هستش. من و جادوگری؟؟ هر چند بعضی اوقات اتفاقهای عجیبی میفتاد ولی دلیل نمیشد که من ساحره باشم .خلاصه اینکه با چندبار تکرار اون نامه ها فهمیدم که قضیه جدی هستش و به این ترتیب پای من به دنیای جادویی باز شد. اولین محلی که از دنیای جادویی همانند بقیه ماگل زاده ها دیدم کوچه دایاگون بود و وقتی وسایل های مدرسه رو میخریدم هنوز هم باور نمیکردم که واقعیت داشته باشه. خلاصه اینکه به مدرسه رفتم و کلاه گروه بندی رو روی سرم گذاشتم و به این ترتیب وارد گروه گریفیندور شدم .. البته خودم انتظار داشتم که برم به ریونکلا ولی کلاه شجاعتم رو به هوشم ترجیح داد . دوران مدرسه سپری میشد تا اینکه به سال پنجم رسیدم. از اون دوران یه پسره به اسم جیمز پاتر هی سعی میکرد که خودشو به من بچسبونه ولی دریغ از یک نگاهی که من بهش بندازم ولی روش زیادتر از این حرفها بود چون وقتی من در جلسات کلوب اسلاگ{ کلوبی که پروفسور اسلاگهورن دانش آموزای مورد علاقه ش رو بهش دعوت میکرد} شرکت میکردم تمام تلاششو میکرد تا جلوی چشم من باشه و وقتی دید که من دعوتش نمیکنم خودش پیش قدم شد و ازم برای گردش هاگزمید دعوت کرد ولی من دست رد به سینه ش زدم . نمیدونم چی شد که از سال هفتم بهش علاقه مند شدم فکر میکنم به خاطر این مثلی باشه که میگه تنفر نشان عشق هستش ..خلاصه اینکه از سال هفتم باهم میرفتیم بیرون و وقتی بهم پیشنهاد ازدواج داد قبول کردم و اینطوری شد که بعد از اتمام هاگوارتز وقتی که 18 ساله بودم ازدواج کردیم .در اون دوران لردولدمورت در اوج قدرت قرار داشت و من و جیمز هم به تشویق پروفسور دامبلدور برای مقابله باهاش به عضویت محفل ققنوس در اومدیم ..ما برای محفل ماموریتهای مختلفی رو انجام میدادیم ولی این دلیل نمیشد که از زندگی شخصی خودمون دور بمونیم به همین دلیل سال بعد پسرم به اسم هری که قربونش برم به دنیا اومد. از همون نوزادیش شباهت عجیبی به جیمز داشت ولی چشمهاش چشمهای خودم بود.. ما سیریوس یکی از بهترین دوستهای جیمز رو به عنوان پدر خونده هری انتخاب کردیم ولی وقتی میخواستیم رازدار خونه مون توی دره گودریک رو تعیین کنیم در آخرین لحظات جای سیریوس رو با پیتر { یکی دیگه از دوستای شوهرم جیمز} عوض کردیم .. و این بزرگترین اشتباه عمرمون بود. وقتی در یک شب معمولی تابستانی در زمانی که هری یک ساله شده بود در خونه از جا کنده شد و لرد ولدمورت به دیدار ما اومد جاسوسی که این همه به دنبالش بودیم پیدا شد .باور کردن اینکه اون پیتر بی عرضه طرف ولدمورت رفته باشه برای ما عجیب و حتی باور نکردنی بود. در اون موقع بود که فهمیدم مرگ به دیدارمون اومده ..کسی نمیتونست در برابر نفرین آواداکدورا سالم بمونه. جیمز مردونه با ولدمورت مقابله کرد و منو تشویق کرد که فرار کنم ولی چطور میتونستم شوهرم رو تنها بذارم ؟؟ وقتی عمر جیمز با درخشش نور سبزی به پایان رسید فهمیدم که مرگ خودم هم نزدیکه ..ولی ..نه ...ولدمورت فقط به دنبال پسرم هری بود ولی چطور انتظار داشت که من از جلوی پسر یکی یک دونه م کنار برم و مرگ بچه م رو ببینم؟؟ به این ترتیب من خودم رو انداختم جلو تا پسرم زنده بمونه .بعدا پسرم هری به همین نام معروف شد : پسری که زنده ماند
---------------------------------------------------
من این پستو تقریبا دو هفته پیش زدم ولی به نظر میاد که چون عقب رفته لوپین ندیدتش
لوپین جان خودت که در جریان بحث های دو هفته پیش هستی رسیدگی کن

اگه کریچر عزیز هم تایید کنن من مشکلی نمی بینم

The Death Prophet is coming to U

Enemies of the heir beware

پیام زده شده در: ۱۹:۳۴ شنبه ۲۸ آبان ۱۳۸۴

پريناز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۴ چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۱۴ یکشنبه ۲۹ آبان ۱۳۸۴
از جزيره ناشناخته
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1
آفلاین
سلام
نام:پريناز بلك
گروه:گريفيندور
كوييديچ:هنوز ازمون ندادم
چوب جادو:25سانتيمتر ازچوب درخت بيد،داراي پرققنوس
جارو:اذرخش
علاقمنديها:كوييديچ،دفاع دربرابرجادوي سياه،تغييرشكل
توانمنديها:دفاع دربرابرجادوي سياه
رنگ چشم:قهوه اي
مو:خرمايي
ظاهركلي:قدبلند،خوش تيپ،باكلاس،ديگه چي بگم؟

پیام زده شده در: ۱۶:۲۵ شنبه ۲۸ آبان ۱۳۸۴

هانا سوزان آبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۷ یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۵۴ چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 42
آفلاین
ببخشید من در زمان های قدیم شخصیت خودمو معرفی کرده بودم و تایید شده بود و تا چند وقت پیش هم عضو گروه ایفای نقش بودم ولی الان فقط عضو هافلپاف و کاربران عضو هستم و نه ایفای نقش.
رسیدگی کنین.

تا لحظه مرگ هری پاتریست خواهم ماند!!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.