هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۰:۴۶ دوشنبه ۷ آذر ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۰ پنجشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۱۷ جمعه ۲۵ آذر ۱۳۸۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 56
آفلاین
ریموس لوپین عزیزازشما ممنونم که واقع گرا هستی و از رشوه دادن و رشوه گرفتن بیزاری . عدالت شرط اول یک بحث و گفتگوست و نباید بخاطر مسایل مادی تبعیض قایل شد .
من اصولا" از حق طرفداری میکنم و هیچ پدر کشتگی با هیچ کس ندارم , حتی اونهایی که به من توهین میکنند . بعنوان مثال آقای ببر پیر به ما طرفداران تندیس توهین کرد و گفت : اعلام گرفتن حق کپی رایت از سوی تندیس یک خبر عوام فریبانه است . در حقیقت ما را عوامی فرض کرد که فریب خوردیم ! کسانی فریب می خورند که از نظر هوشی مشکل دارند و بجای اینکه بعدش رسما" توی همین سایت معذرت خواهی کنه گفت : حتما" خیلی پول دار بودند که قادر بودند این کپی رایت را بخرند , بعد هم یکسری محاسبات ریاضی گذاشت و نتیجه گرفت . من طرفدار کار خوبم , نه استقلالی هستم نه پرسپولیسی نه برزیل نه آلمان و نه ... من طرفدار اونی هستم که کارشو به بهترین نحو ممکن انجام میده بعنوان مثال در بازی که پرسپولیس خوب بازی میکنه پرسپولیسی هستم و در بازی که استقلال خوب بازی میکنه استقلالی . منظورم واضحه ؟ ولی قبول داری که کار اسلامیه با گنجی قابل مقایسه نیست ؟ من که نه توهینی کردم و نه بی دلیل از کسی طرفداری کردم بلکه با مدرک و دلیل فرق یه ترجمه خوب و بد را نوشتم ( اونهم با استناد به هر دو ترجمه ) حالا کرام میاد و میگه از این سایت برو بیرون و جیمز پاتر عرض اندام میکنه , به این میگند منطق و یا مهمون نوازی ؟!
یعنی هر کسی با دلیل و منطق محکمه پسند اومد توی سایت ونظرش با شما موافق نبود باید بره بمیره ؟!
امیدوارم که سطح دموکراسی در این سایت بیشتر بشه
در ضمن جیمز پاتر و کرام که عاشق پاک کردن پستها هستند لطف کنند و یه سری به قسمت " جادوگران قبل از رفتن به هاگوارتز خوندن و نوشتنو کجا یاد میگیرند " بزنند و فرق توهین و حرف منطق را متوجه بشند ( اونجا فحشهای ناموسی رد و بدل شده )
بدرود
نویل ( ننیل 15 )

ویرایش شده توسط Nenille15 در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۷ ۲:۰۵:۴۱

پیام زده شده در: ۰:۲۰ دوشنبه ۷ آذر ۱۳۸۴

جیمز پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۶ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۲۵ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۱
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 325
آفلاین
ای بابا ریموس جان مثل اینکه شما هم در جریان این تاپیکای ترجمه‌ها نیستیا! دارم طعنه می‌زنم! از بس این ننیل (همینی که کاربر مهمان پست می‌زنه) دوست داره بگه جادوگران با نشر زهره ساخت و پاخت داره منم دارم طعنه می‌زنم!

بارها و بارها همین ننیل توی تاپیک ویدا اسلامیه یا سمیه گنجی پست زده: آقایون، خانما! این سایت سایت نشر زهره‌س!
وقتی منطق سرشون نمی‌شه من چیکار کنم؟ چندبار توضیح دادم ولی بازم حرف خودشو می‌زنه!

ممنون (لوپین)

تصویر کوچک شده

بله؟؟
پیام زده شده در: ۲۳:۴۱ یکشنبه ۶ آذر ۱۳۸۴

ریموس  لوپین old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۷ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۳ دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 245
آفلاین
نقل قول:

جیمز پاتر نوشته:
البته همون طور که خود شما هم می‌دونید از اونجایی که این سایت با نشر زهره دستش توی یه کاسه‌س و این انتشاراتی به این سایت پول داده برای تبلیغش به هیچ عنوان پست ببر پیر رو پاک نخواهم کرد! مشکلی دارید همون‌طور که کرام عزیز هم گفت بفرمایید از سایت بیرون!

جیمز عزیز من اصولا متوجه منظور شما نشدم ! متاسفم اما میشه توضیح بدین قضیه پول گرفتن چیه ؟ من بعنوان مدیر انجمن این سایت اگه تشخیص بدم پست وب مستر رو هم پاک می کنم ! چه برسه به این شخص که شما نام بردید که از دید من....

منتظر توضیحات شما هستم

بدون نام
جیمز پاتر عزیز شما اعلام کردید که چون از نشر زهره پول میگیرید ( دستتون توی یه کاسه است ) پست ببر پیر را پاک نکردید ! پرسشی از آن مقام والا دارم : اگه کسی بخواد فحاشی کنه و تهمت بزنه و پست بی ربط بزنه حسابش چقدر میشه ؟! یعنی چقدر باید پرداخت کنه ؟! مظنه چنده ؟! چون من توی قیمت این کارها نبودم تا حالا .

پیام زده شده در: ۱۹:۱۷ یکشنبه ۶ آذر ۱۳۸۴

مهتاب

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۰ یکشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۲۸ یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۸۴
از لندن خیابان پریوت درایو خانه شماره 4 اتاق زیر شیروانی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 22
آفلاین
من ميخوام ببينم مي تونم شناسه ي کاربري خودم رو بدون معرفي دوباره تو ايفاي نقش عوض کنم
و در ضمن دوست من با شناسه ي مهسا جيگر ثت نام کرده ولي به هيج جا نمي تونه بره حتي پروفايل خودش

نه دوست من شما باید با شناسه ی جدید شخصیت جدید رو معرفی کنید تا بررسی بشه و چارلی ویزلی رو فراموش کنید

ویرایش شده توسط کریچر در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۷ ۸:۲۴:۲۰

نیومده رفتیم !!!!
بچه ها هرکس زو

پیام زده شده در: ۱۶:۲۶ یکشنبه ۶ آذر ۱۳۸۴

جیمز پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
هوم. ببینید جناب ننیل عزیز که معلوم نیست به چه دلیل با شناسه‌ی خودتون پست نمی‌زنید!
من نه اون قدر وقتم زیاده و نه پول و اکانتمو از سر راه آوردم که بشینم پای صحبت‌های مغرضانه‌ی شما. برای آخرین بار جوابتونو می‌دم! من ناظر اون فروم هستم. خودم می‌دونم دارم چیکار می‌کنم و از کسی مثل شما هم برای هیچ کاری اجازه نمی‌گیرم. بنابراین وقت خودتونو بیش از این تلف نکنید چون هر کاری صلاح بدونم انجام می‌دم.

البته همون طور که خود شما هم می‌دونید از اونجایی که این سایت با نشر زهره دستش توی یه کاسه‌س و این انتشاراتی به این سایت پول داده برای تبلیغش به هیچ عنوان پست ببر پیر رو پاک نخواهم کرد! مشکلی دارید همون‌طور که کرام عزیز هم گفت بفرمایید از سایت بیرون!

تصویر کوچک شده

ننیل
جناب جیمز پاتر
پس لطف کنید و پستهای بقیه رو هم مثل پست ببر پیر دیر پاک کنید تا دیگران هم بتونند بخونند.

پیام زده شده در: ۱۳:۵۸ یکشنبه ۶ آذر ۱۳۸۴

جیمز پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
خیلی ببخشیدا! مثل این که ناظر منما! خودم می‌دونم دارم چیکار می‌کنم که نظم فروم حفظ بشه! اون پست رو گذاشتم که هر کی ندیده ببینه. بعدا پاکش می‌کنم!

عجیبه والله همه ناظر شدن واسه من!
ضمنا این رو باید توی دفتر فروم هری پاتر به زبان فارسی مطرح می‌کردید نه گفتگو با مدیران!

تصویر کوچک شده

بدون نام
جناب جیمز پاتر، پس چرا پست بیربط و غیر فنی ببر پیر رو پاک نمیکنی؟!!!!!

پیام زده شده در: ۱:۲۹ یکشنبه ۶ آذر ۱۳۸۴

جیمز پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
اگه از نشر زهره هم حمایت کردی بیشتر مورد احترام قرار می‌گیری!!

آقا اون پست ها رو من پاک کردم. پست های خیلیا از جمله خودم رو پاک کردم! اونم به خاطر تموم کردن کل کل ها و ادامه‌ی بحث فنی. کلیه‌ی پست‌های اون تاپیک از حالا به بعد از صافی شدیدی می‌گذره. هر گونه پستی که مقایسه‌ی متن‌های ترجمه‌شده از هر دو مترجم درش نباشه بلادرنگ پاک می‌شه! مگر اینکه برای جواب دادن و بررسی پست کس دیگری باشه. اونم به دور از ایجاد تشنج و ناآرامی!

البته در مورد پست اولیه‌ی زابینی حق با ایشون بود و من پست ایشون رو برگردوندم. هر چند که متن ترجمه‌ها رو نیاورده بودن ولی مقایسه‌ی ایشون نظر خودشون بود و کاملا قابل احترام. پست اشتباها پاک شده بود و من عذرخواهی می‌کنم.

اما بقیه‌ی پست‌ها رو به هیچ عنوان نمی‌پذیرم. همه‌رو بررسی کردم و هیچ کدوم ربطی به موضوع تاپیک نداشت و اغلب کل کل و دعوا بود.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۲ ۰:۲۶:۵۲

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.