هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۸:۰۸ یکشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۴

ارغوان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۳ چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۰ چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۶
از در محله ی نیوکراس جنوب لندن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 54
آفلاین
اهان منظورم این بود که من 8 ماه پیش یه شناسه داشتم 3ماه بعدش پاک شد حالا که می خواید بعضی شناسه ها رو حذف کنید اونهای که شناسه هاشون اسم بازی گر های فیلمه اونها هم پاک میشن ؟؟؟ اینکه میگم احترام بذارید چون برای شناسه قبلی دردسر داشتم...ایندفعه بی خیال مابشید لااقل واسه اینکه 1 دخترم...بعد هم عکس های جشن رو کی میزارید و کجا ..گالری؟؟ من که نتونستم بیام اون ساعت ها 2 تا کلاس دارم نیومدیم ولی عکساشو ببینیم که

یه چیزه دیگه من 2 باره که می خوام خبر بفرستم مینویسم و ارسا رو که می زنم می گه دسترسی به این قسمت برای شما ممکن نیست ؟؟؟؟چرا؟؟ من تو این زمینه اطلاعات ندارم توضیح بدبد لطفا

زنده باد جی.کی.رولینگ

پیام زده شده در: ۱۴:۳۳ یکشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۴

آبرفورث

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۹ یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۰:۳۴ چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴
از : نا معلوم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 280
آفلاین
نقل قول:
اولا بايد بگم كه تعداد پستهاي همه ي اعضا صفر شده و اين هم يه مشكل ريشه اي داره در سايت كه هنوز كه هنوزه نشده كه حل بشه.چند وقت يه دفعه صفر ميشه و بعد دوباره برميگرده به حالت اولش كه انشاالله از ريشه حل خواهد شد و بايد بگم كه شما فقط اين طوري نيستيد!دوما به خاطر هيچ كدوم از اينايي كه شما گفتي نبوده و ايني كه گفتم مشكل هستش!
سوما تويه تاپيك تولد سايت هم چون پستتون مربوط به گزارش تولد نبود توسط خود بنده پاك شد و يه موقع فكر نكنيد ناپديد شده!!
چهارما پستها حتما مياد و اينايي كه گفتي همش اشتباه بود!
پنجما اين مشكل خبري كه گفتي رو در قسمت تماس با مديران مطرح كن تا برطرف بشه!...فكر كنم مشكلت مقطعي بوده باشه و الان بايد برطرف شده باشه.

1- از مدیری مثل شما بعدیه همچین برداشتی بکنی ، من منظورم شماره پست ها نیست منظور من اینه که خود پست با نوشته های من اینطوری میشه.
(در ضمن دلیل اینکه چرا تعداد پست ها صفر میشه رو میدونم که بعد اگه فرست کردم تو یه پست بهتون میگم)
2- اصلا من تو تاپیک تولد دو سالگی سایت که از تاریخ باز شدن دو باره اش مربوط به گزارش میشه پست نزدم که شما بخوای زحمت بکشی پاکش کنی.(من فقط یه بار پست زدم اونم قبل از قفل شدن و مربوط به اومدن به جشن بود که پرید)
3- امید وارم جسارت نشه ولی کور که نیستم میبینم پستم نمیاد.
4- اون مورد خبر مقطعی نبوده و طی ماههای متوالی این مسئله تکرار شده که فقط با عوض کردن OS بر طرف میشه.
5- تمام این مورد هایی که گفتم رو خودم تک تک تجربه کردم چون من Web Designer هستم و چین مشکلاتی در پروژه های من اتفاق افتاده که بعدا من میام میگم چنین و چنان کردم و همش هم درست هست.
6- خسته نباشید و ازرنج های فراوانی که برای رفع مشکلات یوزر ها میکنید ممنونیم...

چیزی به نام خوشبختی وجود ندارد زیرا که آرزوی تحقق نیافته باعث رنج می شود و تحقق آن هم جز دل زدگی ثمری ندارد ( شوپنهاور )

هرگØ

پیام زده شده در: ۱۲:۰۶ یکشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۴

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
سللام
من اگر بخوام یه انجمن راه بندازم(که خودم ناظرش باشم)
با ید چه بکنم؟؟

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲:۴۸ یکشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۴

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
نقل قول:
گري اولدمن نوشته:
شماها که قراره شناسه هایه چرت و پرت رو پاک کنید اسمه بازی گرایه فیلم رو خم میپاکید به یه خانم احترام بذارید

ميشه بگيد منظورتون از اينكه به يه خانم احترام بگذاريم چيه؟
اگر واضح تر بگيد ممنون ميشيم!....بعدش فكر كنم بتونيم مشكل رو برطرف كنيم.

نقل قول:
آبرفورث نوشته:
من از مدیرای سایت یه سوال دارم چرا پستهای من بعد از یک روز میپره (از این جوابا ندین که فینگلیش بوده و نمیدونم چرت وپ رت نوشتی و غیره چون من رو پستهام حساسیت دارم مثل کسایی نیستم که روزی بیست تا پست بزنن همش رو هم یه باقالی هم نیرزه )
فکر میکردم ممکنه ایراد از IE باشه ولی نبود فکر میکردم اشکال از ISP هستش ولی نبود فکر میکردم پکت ها تو راه loss میشن ولی نبود فکر میکردم اشکال از TCP هست ولی نبود همه رو کنترل کردم
تو قسمت تولد سایت هم ایننجوری شده بود که پستم بعد از یه روز پاک شد ولی این رو میدونستم که پستم توسط مدیرا پاک نخواهد شد . به دلایلی که بالا گفتم در ضمن من گفته بودم صد در صد میام ولی خب به یکی از مدیرا که جواب من رو میداد میگفت شاید ننوشته باشی صد در صد میام که اینم از این.
*حالا نمیدونم شاید این پست هم بعد یه روز نیاد
*در ضمن مهم پست نیست از نظر من مهم خبر هستش که ناراحت میشم از اینکه خبری که دادم نرسه به دست مدیرای خبر
ویرایش : وقتی ارسال خبر رو میزنم بدون اینکه باکسی که برای تایپ خبر هست بیاد میگه از پیام شما متشکریم و ...
در صورتی که من اصلا چیزی ارسال نکردم ؛ history - cooki رو هم پاک کردم ولی جواب نمیده

اولا بايد بگم كه تعداد پستهاي همه ي اعضا صفر شده و اين هم يه مشكل ريشه اي داره در سايت كه هنوز كه هنوزه نشده كه حل بشه.چند وقت يه دفعه صفر ميشه و بعد دوباره برميگرده به حالت اولش كه انشاالله از ريشه حل خواهد شد و بايد بگم كه شما فقط اين طوري نيستيد!
دوما به خاطر هيچ كدوم از اينايي كه شما گفتي نبوده و ايني كه گفتم مشكل هستش!
سوما تويه تاپيك تولد سايت هم چون پستتون مربوط به گزارش تولد نبود توسط خود بنده پاك شد و يه موقع فكر نكنيد ناپديد شده!!
چهارما پستها حتما مياد و اينايي كه گفتي همش اشتباه بود!
پنجما اين مشكل خبري كه گفتي رو در قسمت تماس با مديران مطرح كن تا برطرف بشه!...فكر كنم مشكلت مقطعي بوده باشه و الان بايد برطرف شده باشه.

**دامبلدور**

شناسه ی جدید: اسکاور

پیام زده شده در: ۱۸:۴۵ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴

آبرفورث

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۹ یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۰:۳۴ چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴
از : نا معلوم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 280
آفلاین
من از مدیرای سایت یه سوال دارم چرا پستهای من بعد از یک روز میپره (از این جوابا ندین که فینگلیش بوده و نمیدونم چرت وپ رت نوشتی و غیره چون من رو پستهام حساسیت دارم مثل کسایی نیستم که روزی بیست تا پست بزنن همش رو هم یه باقالی هم نیرزه )
فکر میکردم ممکنه ایراد از IE باشه ولی نبود فکر میکردم اشکال از ISP هستش ولی نبود فکر میکردم پکت ها تو راه loss میشن ولی نبود فکر میکردم اشکال از TCP هست ولی نبود همه رو کنترل کردم
تو قسمت تولد سایت هم ایننجوری شده بود که پستم بعد از یه روز پاک شد ولی این رو میدونستم که پستم توسط مدیرا پاک نخواهد شد . به دلایلی که بالا گفتم در ضمن من گفته بودم صد در صد میام ولی خب به یکی از مدیرا که جواب من رو میداد میگفت شاید ننوشته باشی صد در صد میام که اینم از این.
*حالا نمیدونم شاید این پست هم بعد یه روز نیاد
*در ضمن مهم پست نیست از نظر من مهم خبر هستش که ناراحت میشم از اینکه خبری که دادم نرسه به دست مدیرای خبر
ویرایش : وقتی ارسال خبر رو میزنم بدون اینکه باکسی که برای تایپ خبر هست بیاد میگه از پیام شما متشکریم و ...
در صورتی که من اصلا چیزی ارسال نکردم ؛ history - cooki رو هم پاک کردم ولی جواب نمیده

ویرایش شده توسط آبرفورث در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۱۰ ۱۹:۳۶:۰۶

چیزی به نام خوشبختی وجود ندارد زیرا که آرزوی تحقق نیافته باعث رنج می شود و تحقق آن هم جز دل زدگی ثمری ندارد ( شوپنهاور )

هرگØ

پیام زده شده در: ۱۳:۰۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴

ارغوان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۳ چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۰ چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۶
از در محله ی نیوکراس جنوب لندن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 54
آفلاین
شماها که قراره شناسه هایه چرت و پرت رو پاک کنید اسمه بازی گرایه فیلم رو خم میپاکید به یه خانم احترام بذارید

زنده باد جی.کی.رولینگ

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۳:۵۸ جمعه ۹ دی ۱۳۸۴

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
نقل قول:
kati_k_r نوشته:
سلام حاشیه نمیرم الان حدود یه سالو خورده ای که عضو سایتم این چند وقت چون کارام زیاد بود فقط در حد صفحه ی اول میومدم سایت تا چند روز پیش داشتم یه گشتی تو سایت میزدم اتفاقی صفحه ی معرفیه شخصیت رو دیدم واقعا جا خوردم (من ص 36 37 رو دیدم) قبلا ما مشخصات میدادیم که مثلا من میتونم این کارو این کارئ انجام بدم که بعدن توی کارهای گروهی کمک بشه الان چند تا یی که من دیدیم واقعا بد بود معلوم نیست مشخصات داده یا اعلامیه ی در خواست جی اف اخه اینکه من مبایل دارمو ماشینم 206 چه کمکی به سایت می کنه یا اون یکی که 50 خط راجع به نوع رقص مورد علاقش نوشته یه زمانی سایت بچه های ظرفیت دار داشت تازه با اون شرایط قانون بلوک هم داشتیم کسی خوذشو تو پیام کوتاه معرفی میکرد بلوک بود حالا معرفی شخصیت شده بنگاه دوست یابی لطفا یه کاری بکنید ممنون

در مقابل حرف شما هيچ حرفي نميتونيم بزنيم!
درسته كه اعضايي مثل ويليام ادوارد!! كمي جوزده هستند و سايت رو به هم ريختند، ولي بايد قبول كنيم كه بين اين همه فرد ارزشي بايد يه فرد غيرارزشي هم پيدا بشه!...نشه جاي تعجب داره!
به هر حال ما سعي ميكنيم تا حد امكان جلوي فرندشيپ رو بگيريم!
به طور مثال در چت باكس(يا در اصل قسمت پيامهاي كوتاه مهم سايت) جلوي اين جور چيزارو بگيريم و اگر ديده باشيد تا به حال خيلي ها بر همين اساس حذف شناسه شدن يا به صورت معلق مدتي رو بلاك شدن!
در مورد تاپيك""اعضاي سايت خودشون رو معرفي كنن"" سعي بر اين ميشه كه پستهاي نامربوط پاك بشه و با فرندشيپ تا حد امكان برخورد بشه!
به هر حال از توجه و تذكر شما ممنونيم!

شناسه ی جدید: اسکاور

پیام زده شده در: ۱۰:۱۲ جمعه ۹ دی ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
اول سلام . دوم اینکه با تشکر از زحمات ناظرین و مدیرای محترم سایت میخواستم به اطلاعتون برسونم که من دو روز پیش یک پیشنهادی دادم ولی کسی به پیشنهاد من رسیدگی نکرد . اگر ممکنه یک نظری بدید ممنون میشم

صفحه 202
2011#

تایید کردن شخصیت های ایفای نقش همین الانش وقت مدیرا رو خیلی میگیره. چه برسه به تایید کسایی که میخوان بحث هری پاتری کنن!.
در ضمن اگر اشخاص بخوان در گالری و مقالات نظر بدن ما از کجا بفهمیم که این اشخاص میتونن در بحث های هری پاتری خوب عمل کنن؟ این دو مورد هیچ هماهنگی ای با هم ندارن.

ویرایش شده توسط باک بیک در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۹ ۱۲:۰۷:۲۳

پیام زده شده در: ۹:۲۴ جمعه ۹ دی ۱۳۸۴

کاراگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۵۸ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۵۰ شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۴
از خوابگاه پسران راونکلاو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 75
آفلاین
ببخشید یه سوال پیش اومد تماس با مدیران که درسته چون من یه دونه بلیت فرستادم گفتم نکنه یه وقت نرسه من تو کف بمونم اگه درست نیست من کار دیگه ای بکنم

درسته. جوابشو به زودی میبینی!

ویرایش شده توسط باک بیک در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۹ ۱۱:۵۸:۵۳

از اون بالا کفتر میایَ یَک دانَه ققنوس میایَتصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۱۸ جمعه ۹ دی ۱۳۸۴

مارکوس فلینتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۹ جمعه ۱۵ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۱۵ دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 328
آفلاین
من دقیقا نمیدونم که اینجا در مورد گالری هم میشه حرف زد یا نه ولی خوب من میگویم :
به نظر من ان قسمت البوم را باید بیشتر کرد چون دیگه قبلیا قدیمی شدن و باید با اوردن البوم های جدید البوم های قدیمی را کم کرد.
البته این یک نظر است نه دستور و در صورت جایز بودن ان را اجرا کنید

به فکرش هستیم. باید برای شخصیت فیلم های چهار و موارد دیگر آلبوم جدید ساخته بشه.
از پیشنهاد شما ممنونیم

ویرایش شده توسط باک بیک در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۹ ۱۱:۵۸:۰۲

عضو اتحاد اسلایترین

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.