هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۲۲:۳۶ جمعه ۱۵ مهر ۱۳۸۴

اسلیترین

گلرت گریندلوالد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
امروز ۱۰:۰۸:۲۴
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
مشاور مدیران
اسلیترین
ایفای نقش
پیام: 1310 | خلاصه ها: 1
آفلاین
درود! خوب شد من برگشتم به مرلین... وگرنه کجا افرادی مثل حمید یادشون میومد مرلین و دستشویی رو!

زمان ما رسیده است، برادران و خواهران من! دیگر در خفا نخواهیم بود! صدایمان را خواهند شنید و این صدا کرکننده خواهد بود!

پیام زده شده در: ۱۴:۴۱ چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۴

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
دوستان؟! بلی بلی متوجه هستم منظور از " دوستان "‌ کیا هستند! بگذریم! من بیخیال شدم چون از شنبه دوباره اینترنت ندارم! فعلا با قدرت امپراطوری بر علیه مدیریت فعالیت خواهم کرد!

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۹:۲۸ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های‌بسته شده
پیام: 901
آفلاین
اولا سايت متعلق به شماهاست بنده كي باشم كه اجازه بدم يا ندم!!!
ما اين امانتو گرفتيم تا مدتي نگهش داريم((حالا مدتش معلوم نيست!!)) بعد پسش بديم!!....پسش بديم؟نخير!!يعني چي پسش بديم!!چيزي كه گرفته بشه پس داده نميشود
-----
حاجي
ده بار گفتم از امپراطوري استفا بده ..برگرد به حاجي داركي گوش ندادي!!!....الانم امپراطوري به هر حال!!!
متاسفانه ما يك مرجع تقليد جديد داريم كه از نبود تو سواستفاده كرده و حكم جهاد ميده!!..به نام برادر جميد كه البته ديديش!!!مجبورين با هم بسازين!!!با هم راه بيان ديگه من در اين باره تضميني نميدم!!!
----
البته اين كه شما دوتا شناسه ي ايفاي نقش داشته باشي...كمي مشكل درست ميكنه((ميدوني كه دوستان به من گير ميدن!!))....امروز كه ببينمت باهات مي صحبتم ببينيم چيكار ميشه كرد!!

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۱۸:۴۵ دوشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۴

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
سلام، من خیلی وقته نبودم... اتفاقات خوبی افتاده! کلا پیچیدگی و بزن بزنه که رول پلنگ رو می گردونه! در راستای اهداف می خوام از کرام یه اجازه ای بگیرم! می خوام دو تا ای دی داشته باشم! ( با تشکر از استاد سعید به خاطر ایده!)
الان که کنتور نابود شده دیگه تعداد پست های منم منفی شده! پس دیگه ارزشی نداره... می خوام یه ایدی به اسم حاجی دارک لرد بسازم و دو تا شخصیت رو با هم داشته باشم و صد البته کاملا ضد هم! اولا اینجا مطرح می کنم چون مربوط به رول پلینگه و دوما اینکه الان که جو دوباره آسلامی شده !!!‌ منم بد نمی بینم که به صورت کاملا رول پلینگی دو شخصیتی بشم! البته اینکه مطرح کردم یک دلیل داشت و اونم اینکه ناظرین وزین نیان ای پی رو بکنن توی چشم من که این دو نفر یکی هستن!
منتظر نظر کرام و بروبچز هستم

با تشکرات
امپراطور تاریکی

!ASLAMIOUS Baby!

نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۰:۲۱ شنبه ۹ مهر ۱۳۸۴

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۶ سه شنبه ۷ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۳۶ پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۵
از قدح انديشه دومبول!
گروه:
شناسه های‌بسته شده
پیام: 837
آفلاین
نقل قول:
سيريوس:
ببینید من میخواستم این بحث رو تو نحوه برخورد باز کنم اما نمیدونم نحوه برخورد کجا غیبش زده
من واقعا تاسف میخورم که این بلا یعنی ناظر بازی بر سر رول پلینگ اومده.ببینید به نظر من فروم های رول پلینگی باید کاملا رول پلینیگ باشه اما متاسفانه الان وضعیت تغییر کرده یعنی میبینم که ناظر یک فروم میاد تاپیک های گزارش روزانه ناظر"جواز زدن تاپیک"گفتگو با ناظر این انجمن"اهداف این فروم و...و الان تمام فعالیت رول پلینگ رو این قضایا میگذره من الان به سه تا فروم خانه ریدل ها محفل ققنوس و امپراطوری سر زدم آخرین نمایشنامه که نوشته شده بود برای 24 شهرویر مرداد بود اما پست های گفتگو با ناظر برای 5 6 7 مهر بود ببینید اینطوری نمیشه الان قشنگ رول پلینگ سایت به ناظر بازی تبدیل شده اصلا این تاپیک ها معنی نداره فرد میتونه با پی ام شخصی با ناظر گفتگو کنه جواز بگیره و غیره الان به بلاک آخرین پست زده اتاق ناظران هاگزمید گزارش روزانه(محفل ققنوس)
ثبت نام در هاگوارتز رویارویی با ناظران دیاگون رو نشون میده به نظر شما این چه
معنی ای میده ما هدف اصلی فروم های رول پلینگ فراموش کردیم
به کارهای پوچ فرعی میپردازیم اینطور نمیشه ادامه داد

نقل قول:
زاخارياس اسميت:
راستش ما يه انجمن داريم به نام امپراطور تاريكي.درست؟
خب اين انجمن روي انگشت خود امپراطور ميچرخه.اينو همه ميدونين.وقتي هم كه نباشه اين انجمن هيچ پستي رو به خودش نميبينه.به نظر من بايد يه كاري كنم اين انجمن فعال تر بشه.اين انجمن ميتونه يكي از بهترين انجمن هاي سايت باشه.
حالا مثلا انجمن خانه ريدل توسط مرگخوارا و ضد اونا كمي تا قسمتي فعاله.(به اينكه ولدمورتي هم ديگه موجود نيست!).
ولي امپراطوري هيچ كاري توش صورت نميگيره.
پس لطفا يه كاري بكنين.كمي هم فكري كنيم ببينيم چي كار ميتونيم بكنيم.
------------------------------------------------------
در مورد حرفي كه سيريوس زد بايد چند تا چيزو عرض كنم.
راستش به نظر من الان سايت طوري شده كه اگر يه شخص قديمي دوباره به سايت برگرده هيچي ازش نميفهمه!
نه اينكه از خود سايت.....منظورم از كارايي كه توش صورت ميگيره هستش.
هممونم ميدونيم كه نمايشنامه نويسي....سوژه....اعضا و خيلياي ديگه در قديم بهتر بودن.
پس وقتي خودمون ميدونيم اون شكلي بهتر بوده پس چرا به سمت اون روش ها نميريم.چرا همين طوري ادامه ميديم.‌
هيچ وقت نميشه گفت كه فلاني خداي نمايشنامه نويسي بوده و هيچ كس نميتوني به پاش برسه.
بازم هممون ميدونيم كه همه انسانها پتانسيل يكساني دارن.....عقلشون شبيه همه....اعضاي بدنشون شبيه هم كار ميكنه....ولي فرقي كه در بينشون هست استفاده از عقل و هوش و ذكاوتشونه!
ما ميتونيم اونارو پرورش بديم.ميتونيم با كارايي كه ميكنيم حتي نمايشنامه نويسي رو از قبل هم بهتر بكنيم.
من از مديرا خواهش ميكنم يه كم فكر كنن...با هم مشورت كنن...در مورد اوضاع سايت...نميگم كه شما اصلا به فكر سايت نيستين و اصلا با هم مشورت نميكنن.اتفاقا برعكس.شما خيلي تلاش ميكنين.ولي كم كم دارين رويه مسائل حاشيه اي به قولي زوم ميكنين.
من پيشنهاد ميدم تا بعد نگاهمونو از بعد حاشيه بيني به بعد كلي بيني تغيير بديم.
وقتي كل درست نباشه چه شكلي ميشه جزء رو درست كرد؟
اين امكان پذير نيست.
من پيشنهادم اينه كه اول بريم و مسائل سايت رو از ديد كلي نگاه كنيم و بعد حلشون كنيم.
مثلا دقت بكنين.... مشكلاتي كه توسط زوپس قهرمان! براي سايت ايجاد ميشه لطمات بيشتري به سايت ميزنه يا مشكلات خاله بازي؟
اينه!
دومين چيزي كه ميخوام بگم در مورد حرف سيريوسه!
پس من اين پيشنهادي كه دادم براي چي بوده؟
همين شكلي كشككي اومدم گفتم كه يه انجمن ناظرين بزنيم ما ناظرين توش حرف بزنيم و حال بكنيم؟يا اينكه بريم اونجا در مورد فلان كس بحث و تبادل نظر بكنيم؟يا خاله بازي؟
نه اقا من پيشنهادم براي همين بود.منم همينو ميگم.ميگم كه اين جور تاپيكا كلا بايد جاي مخصوصي داشته باشه.
البته از دريافت مجوز بگذريم.چون اگه اون نباشه كشكي كشكي هر كي هر كاري دلش بخواد ميكنه و بعد بيا و درستش كن.
ولي خب بقيه اين تاپيكهايي كه اصلا به رول ربط نداره ولي تويه رول زده شده مثل گزارش روزانه ناظرين(كه البته بايد خدمت سيريوس عرض كنم كه به دستور مديرا زده شده)بايد بره به قسمت مخصوص خودش.
من يه بار ديگه ميگم....پيشنهادم اينه كه وقتمونو بزاريم و سايت رو درست كنيم وبعد بعد مسائل حاشيه اي بپردازيم.
اميدوارم حرفام رويه مديران و عزيزان تاپير داشته باشه و از حرفام چيز بدي رو برداشت نكنين.
ممنونم از اينكه وقتتونو براي خوندن حرفهاي من گذاشتين!

نقل قول:
سيريوس:
ببینید من نمیدونم این حرفا چیه که قدیمی بهتر مینوشتن باحال تر بودن.من خودم یکی از قدیم های سایتم به شما اطمینان میدم که شما دست کمی از قدیمی ها ندرید فقط مشکلتون اینه که هدف خواصی ندارید از قوه ی تخیلتون خوب استفاده نمیکنید رول بازی نمی کنید.شماها خودتون باور ندارید شما به یه ماگل تبدیل شدید قصابی میزنید ردافروشی میزنید این ماگل بازیا یعنی چی؟؟
ببینید یه مدت هری میخواست کاملا فروم های رول پلینگ رو از غیر رول پلینگ جدا کنه که کاملا موفق نشد ما باید الان راه اونو ادامه یعنی گرفتن جواز "ارتباط با ناظر فروم"همه اینا تو یه فرم مجزا باشه
یعنی کسی که که رو انجمن محفل (یه مثاله)کلیک بکنه احساس کنه وارد محفل شد یا جاهای دیگه
ببینید زاخارایس جان ما باید از جزییات شروع کنیم یعنی این جزییات که کلیات میسازه یعنی ما کم کم این مشکل جزء رو از بین ببیریم در آینده مشکل کلی نخواهیم داشت
یکی دیگر از مشکلات سایت وجود تاپیک های مختلف با یه هدف
ما الان کارگاه نمایشنامه نویسی داریم.نمایشنامه نویسی لایق محفلی.نمایشنامه نویسی لایق سیاه.نمایشنامه لایق گریفی حتما گروههای دیگرم نمایشنامه نویسی لایق خودشون رو دارن
بابا اینا یعنی ؟؟ همشون یه هدف رو دارن

نقل قول:
كارآگاه ققنوس:
سيريش جون چند وقته نيستي...هوووم همه ناظرا تقربا جديد و نمي تونن از دستور مديران سر پيچي کنن محفل رو ببيني که تاپيک گزارش روزانه مديران گفتن و تاپيک ارتباط با ناظر رو ايليدان زده و من نزدم و من بي گناهم...ولي بدرد مي خوره...چون من به شخصه تمام تاپيک هاي ارزشي محفل رو پاک کردم تاو ن جا خوب بود براي بحث و ايده اما کسي نظري نداد اون هم تقصير من نيست...اما خانه ريدل و محفل که تو تابستون رول رو ترکوندن و تا همين روز هاي اخر داشتن فعاليت مي کردن...و تابلو که مدرسه هاست و همه دمشونر و گذاشتن رفتن...و شايدم هستن و حال رول نوشتن ندارن...در هر صورت من مشکلي نمي بينم اينجور انجمن ها افت و خيز دارن

نقل قول:
سيريوس:
وای خدا تا ما یه چیزی گفتیم همه به خودشون گرفتن من نمیدونم با چه زبونی با شما صحبت کنم
من تابستون درسته نمایشنامه نزدم اماتو متن قضایا بودم و حداقل روزی نیم ساعت ان بودم
من نمیگم که شما ناظر بدی هستی یا ناظر خوبی هستی یا اون ناظر خوبیه یا این ناظر بدیه حرف من اینکه فروم رول پلینگ کاملا به صورت مجازی وجادویی فانتزی باشه

اگه این قانون که هرناظری بیاد ده بیستا تاپیک گزارش روزانه و...بزنه من با قانون مخالف نه ناظر که مجریه قانون نترس دوباره نمیخوام ناظر محفل بشم چون نه وقتش رو دارم نه حوصله شو
عزیزان من حرف من اینکه ما به طور کامل و صحیح ایفای نقش کنیم

بروبچز اينم حرفايي كه بچه ها تويه گفتگو به مديران زدن كه چون به اينجا ربط داشت همشونو زدم اينجا!
بقيشو اينجا بحث كنين!
--------------------------------------------------------------
اول خودم بگم:
خب سيريوس جان بعضي از حرفات درست ولي چند بار هم گفتيم بهت ما اين تاپيكارو از خودمون نزديم(گزارش روزانه ناظرين)
مديرا بهمون گفتن اين كارو كنيم.
در ضمن همين دو روز پيش من پيشنهاد دادم كه يه انجمن جديد بزنن براي ناظرا كه پيشنهادم عملي شد و الان يه انجمن براي ناظرين هست كه ايشاالله به زودي تمام اين تاپيكها منتقل ميشن به اونجا.
براي كار انجام شده چرا غر ميزني؟
درست شد.ديگه بسته تمومش كن!

پیام زده شده در: ۱۲:۲۹ جمعه ۸ مهر ۱۳۸۴

سدريك ديگوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۴ شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۸۵
از لبه ي پرتگاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 523
آفلاین
آقا لوييس استنلي خيلي با استعداده,اگه واقعا تازه وارد باشه كارش خيلي درسته.
من چند تا پستش رو خوندم ديدم كه خيلي خوب مينويسه به عنوان يه تازه وارد,ميخواستم ازش تشكر كنم و آفرين بگم بهش.
فقط حيف كه سايت الان فعاليتش كم شده وگرنه لوييس جاي درخشش بيشتري هم داره.

[size=medium][color=0000FF]غم و اندوه را مي ستايم زيرا همواره همراه من بوده Ø

پیام زده شده در: ۲:۱۶ پنجشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۸۴

واگاواگا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۳ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۲۸ دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 274
آفلاین
نامه آسلام از آزکابان!

چه خوب شد که ما هم به آزکابان رفتیم که در اونجا یک سری از خلایق خداوند قادر را دیدیم و گفتیم "قدرت خدا!!!"
بسیار این موجودات نورانی هستند و اصلاً نور نه تنها از آنجایشان بلکه از جاهای دیگراشان هم می بارد و این خیلی خوب است و من آن را دوست میدارم و شما هم که بخواید و نخاید باید دوست بدارید چون این یک حکم است و هر کسی که دوست ندارد حرام است و نجس است و مفسدی است فالعرض و چه بسا فلطول و این را من نمیگویم و خودش به من گفت که بگویم و به تو چه مربوطه که کی به من گفت که تو اگر آدم بودی بجای اینکه حذب را که خود آسلام است خاله بازی خطاب کنی میرفتی سوراخ های اون گیلیدی بی ناموس رو میبستی تا اون خفه بشه و بمیره که تو هم معلومه دست پروده ی آمریکای آستکبار هستی که اگر نبودی به این بی ناموس خدمت نمی کردی!...ای ملت!...شمایی که هر روز سیب زمینی با سس سفید میخورین که قوی بشید!!!..بروید و در دهن این آستکبار بزنید که میگوید حذب خاله بازی است!..خاله که اصلاً حرفش را هم نزن!!..حرام است!!...کفر است!..خاله چیست!...این حرفاها چیست!...بازی!!!..مگر تو قزوینی که میگویی بازی!!...بازی برای تو بچه است!!!..برای من و ملت غیور حذب فقط بچه نیست و وزیر هم هست و سایت و رول پلینگ که من نمیدانم چیست و دوستان میگویند همان ایفای نقش خودمان است هم هست!!!....امروز من داشتم در نماز جماعتی که با همون موجودات نورانی که اسمشان را این بی ناموس های بی انصاف گذاشته اند دیوانه ساز و این خیلی نجس است و من یک استراتژیک دارم که به این موجودات که از خیلی از این جادوگر ها بیشتر میفهمند آسلام را بگویید حجاب سازان که خیلی آسلامیست و من وقتی آنها را آنقدر محجبه دیدیم پسندیدم و با آنها به صورت دسته جمعی به ارشاد پرداختم و این خیلی به آسلام و تقویتش کمک کرد!!!..و نگویید به آنها دیوانه ساز که تف شیطان رجیم بر شما باد!!..مگر تو بی ناموسی!!!..مگر تو آسلام را نمیفهمی!!..و اما داشتم میگفتم که من در نماز جماعت به همان حجاب سازان گفتم که شما که نور در آنجا و بقیه جاهایتان موج میزند چرا آمده اید به حرف های این کرام بی ناموس گوش میدهید!!..مگر شما دین ندارید!!!...و آنها گفتند:موهاهاهاهاهاااااااااااا!!.. و من که نفهمیدم چه گفتند ولی هر چه بود خوب بود و من فکر میکنم داشتند تکبیر میگفتند و مرگ بر ضد ولایت حمید سر میدادند و بر آن گیلیدی سوراخ!!! لعنت شیطان رجیم را میفرستادند و این خیلی من را منقلب کرد و من از این کارشان بر خودم لرزیدم و بعد دیدم که یکی از آنها دارد بندری میزند و من هم دیدم کفر نعمت است که حالا که لرزیدم باز هم نلرزم و من خیلی لرزیدم و آن شب حالی ملکوتی ما را داد!!! و ما به معراج رفتیم و در آنجا من خودم را دیدم که به من گفت ای بی ناموس تو خیلی نور آنجایت ضعیف شده و گفت که لامپ اضافه خاموش و مصرف بی رویه کاره خیلی بدیه !!!.. و من شرمم آمد و از معراج آمدم بیرون و دیسکانکت شدم!!!....و در کل اینکه این حذب خاله بازی نیست!!! و یک حرکت عمو بازی هست و این یعنی خیلی خوب است و بد نیست!!!...و تو ای ولدی که فکر میکنی خیلی عمو بازی!!!.. من برای تو یک استراتژیک دارم که تو یا برو و خودت اون جاودانه ساز هات رو بکش یا نکش!!!.....اصلاً تو مهم نیستی!!..و قبل تر هم که مرلین رو طلسم فرمان کرده بودی هم ریشت به آفتابه ات بود و همیشه در پشت صحنه و در دبلیو سی میبودی و تو خودت خاله ای!!!!!...ای بی ناموس!!!...و یک استراتژی دارم برای آن امپراطور که خوب است و من او را دوست دارم و او در حوزه ی ما معلمی میکرده و من جزوه هایش را خواندم که در آن سه جلد کلام الحاجی از سوی یک جاییش بر ملت نازل کرده بود!!...و خیلی خوب بود آن!!..ولی خاله بازی خودت هستی!!!!...تو اگر غیرت داشتی میرفتی بیشتر از آن گیلیدی رای میاوردی و چه بسا الان تو وزیر بودی و این خوب بود و من دیگر در آزکابان نبودم که اینجا خوب است ولی من الآن میتوانستم خوب تر هم باشم و به پر کردن سوراخ های گیلیدی بپردازم که جزو واجبات هر آسلامی میباشد که حداقل یکبار سوراخ گیلیدی را پر کند و سه دور دور آن سوراخ بچرخد و بعد به صورت آن بی ناموس تف کند!!!..و من از همین پشت هم باز فتوا میدهم تا وزیر عوض شود و ما برویم و بمیریم که خیلی کار داریم و میخواهیم معلم هاگوارتز شویم!!!...و السلام علیکم والرحمت ال.. و برکات!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۱۱ پنجشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۸۴

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۳:۱۴ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 911
آفلاین
سرژ راس مي گه ما به چي بچسبيم اگه اينا خاله بازيه...چپ ميري خاله بازي راس مي ري خاله بازي...ديگه حد ما که تو تاپيک رقص جادوگران و اموزش نمي دونم خياطيه جادويي اين چيزا نيست...خوب وقتي شمايي که پيشکسوتين نمياين سوژه بدين ما خودمون شروع مي کنيم ديگه ولي اگه همين سرژ و برادر حميد نبودن اگه همين سام وايز نبود سپاه سفيد فعال مي شد ولمورت و مرگخورا که کثرا خاله بازي بودن و ما چيزي نگفتيم بودن که واسه خودشون راست راست پست مي زدن و سپاه سفيدي هم نبود اگه بچه ها نبودن هيچ جذابيتي تو رول نمي يومد...هزار نفر اومدن ضد گيلدي حرف زدن امپراطور اومد حمله کرد اسنيپ اومد حمله کرد به وزارت ولي هيچکس با سوژه و برنامه جلو نرفت پس مطمئن باشيد اين کودتايي که منو کلا کسايي که تصميم به زدن اين حزب گرفتن خاله بازي نبود اگه خاله بازي بود همه مي يومدن پست رول مي زدن در کل اگه مي خوايد همين سوژه سپاه سفيد يا سياه باشه که نميشه هاگوارتز هم خوبه مي تونه سوژه باشه اما مثل گودريک بايد عمل بشه که مثلا من همين الان به جرئت مي گم هيچ وقت کارش نمي گيره درست چون فکر حسابي و کسي که پر از سوژه و ايده باشه...در هر صورت اگه خاله بازي بود کار ما کرام نمي گفت مي تونيد وزير عوض کنيد کار خاله بازي هيچ وقت برنامه نداره مي تونيد از ُسرژ چو کالين لي جردن ارني مکملان همه بپرسيد من تا 2 هفته ديگه هم برنامه داشتم اگه وزير عوض نمي شد...اين کار که برنامه داره خاله بازي حساب نميشه کاري که ازش حمايت ميشه خاله بازي نيست...در هر صورت ما راهمون رو ادامه مي ديم و واسه بعد از وزارت هم سوژه هاي گزاف داريم هممون رو مي گم...حالا مي خوايد گيلدي باشه باشه ولي يکي از بخش هاي سوژه داره رول وزارته وزارت و سياه و سفيد و هاگوارتز هم جز اش مي شن من به نظرم با اينکه کار خودمون بوده با اين حال خيلي خوب پيش رفتيم...

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

پیام زده شده در: ۰:۳۸ پنجشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۸۴

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۳ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۰ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 560
آفلاین
يا نخونيد،يا ميخونيد تا اخر بخونيد..

در مورد صحبت كرام و ولدمورت و همچنين كينگزلي كه گفتن به سوژه هاي جديد بچسبيم...مگه جيني هستيم؟

يا من اشتباه ميكنم يا شما..ديگه حالت سوم وجود نداره
حرف من اينه:
اون سوژه هاي كه شما ميگين كه تو كتاب اومده فقط قابل استفاده در جزئيات رول هست.يعني سوژه اصلي رو اينها نميسازند.مثلا همين جاودانه ساز ها..بريم تاپيك بزنيم«جاودانه ساز ميفروشيم»؟
ولي از اين قضيه ميتوني در رول ها استفاده كنيم..مثلا نميدونم يكي بود كه ولدمورت رو كشته بود و گفت:اين كه سگ جونه...نميميره
فكر كنم همين ققنوس بود
يا مثلا خيلي چيزهاي ديگه.
ولي قضاياي مثل وزارت باعث بوجود امدن سوژه هاي كلي ميشه يعني ادم كلا فعال ميشه حول محور وزارت ميتونه پست بزنه
وزارت كلا سوژست:
1-انتخاب وزير كه ديگه نبايد چيزي گفت..چون هر نفري اون موقع فعال ميشه و پستهاي خوب ميزنه و كلي سوژه هست
2-وقتي وزير انتخاب شد اگر نره ماهي يه بار بياد با پست زدن حد اقل يه بار در روز ميتونه رول رو بچرخونه.من خودم عشق مسائل وزارتم.منتظر بودم گيليدي فعال باشه تا منم خودمو بچسبونم بهش

اقا جان..خدايش اگر ما اين حذب رو نميزديم تو اين چند روز رول پلينگ اصلا چي بود؟خب..هيشكي نيست...نه گيليدي..نه امپراطور...كرام هم كه وقت نداره...فقط ولدمورت هست كه اونم فكر كنم خودش متوجه شده حمله ها خسته كننده هستند
نكنه تو اين چند مدت منتظره درخشش كلاس رقص يا پارك جادوگران بوديد؟هموني كه خودتون ميگين خاله بازي؟
ايا به اين حذب هم خاله بازي ميگين
برين پستاي كه توش زدن رو بخونين...بروبچزي كه اصلا خبري از پستاي خوبشون نبود يهو رو اومدن.برين بخوني..اگر يه دونه پست خاله بازي پيدا كردين بزنين اي پي منو اصلا بلاك كنين

اقا...من ميدونم اين قضيه شكستن دست درسته يا نه...ولي تا ديروز كه ميگفتين گيليدي مسافرته...حالا دستش شكسته..فردا حتما قطع نخا ميكننش نه؟پس فردا بايد مراسم ختم بگيريم؟
اقا جان.مشكل داره قبول...ما نگفتيم كاره اشتباهي ميكنه كه مشكل داره.هر كسي مشكل داره...ولي اين حقه كه رول پلينگ توي اين تابستون حروم شد؟بزور ولدمورت تونست رول رو به حد حد اقل قابل قبولي برسونه..و جاي تشكر داره...چطور كرام عزيز گفتي كه چرا در حق ملت ظلم كنيم و تابستونو ازشون بگيريم و تلپي تحريم رو ورداشتين...اين ظلم نيست؟
خب مشخصه كه شخصي كه خيلي وقت باشه فعاليت كرده باشه بعد از مدتي كمي دلش زده ميشه...ولي كافيه كه يه پست جديد داشته باشه تا دوباره انرژي بگيره.
حالا منظورم دقيقا رو چو چانگ نيست..رو خيلي ها هست...فقط كافيه يه تلنگر كوچيك بخون تا دوباره فعال شن...همين دوران انتخبات هم خودش تلنگر به همس كه يهو فعال ميشن.
حرف زياده ولي چون اخره شبه و ميترسم صداي كيبورد همرو بيدار كنه
(اين قسمت كه چند خط زياد بود به در خواست يكي از عزيزا حذف شد..سرژ)
زيادي حرف زدم....شرمنده...البته چند برابر اين حرف داشتم...شرمنده پرحرفي كردم...
مرسي

نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۴:۰۲ سه شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۴

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۶ سه شنبه ۷ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۳۶ پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۵
از قدح انديشه دومبول!
گروه:
شناسه های‌بسته شده
پیام: 837
آفلاین
دوستان لطفا انتقاداتي كه به مديران سايت ربط داره رو اينجا نگين و تويه تاپيك گزارش تمامي تخلفات كاربران و بحث در مورد آنها در فروم پيشنهادات بگيد.
با تشكر

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.