هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

خوابگاه مديران !
پیام زده شده در: ۱۶:۰۸ دوشنبه ۱ اسفند ۱۳۸۴

لی جردن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۹ پنجشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۶:۵۱ پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۸۹
از اون طرف شب!!!!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 501
آفلاین
به دليل كمبود جا فعلا وبمستران گرام هم از همين خوابگاه استفاده مي كنند ....

-------------------------------------------------------

اتاقي سرد و بي روح با ديوار هايي قهوه اي رنگ .... شش عدد تخت دو نفره ي آهني در گوشه اي از اتاق و يك تخت چوبي طلاكاري شده با تشك طبي در گوشه اي ديگر از اتاق ..... ميزي چوبي در وسط اتاق و شي كوچك و درخشاني روي ميز به نام " منوي مديريت "‌ .
" بهش دسترسي بده ... "
- چشم قربان ..
شخصي معلوم الحال از روي يكي از تخت هاي آهني بلند مي شه و به طرف شي درخشان روي ميز مي ره ... تق ... .
- فعال شد قربان ...
در همين لحظه كفتري با پرهاي نارنجي رنگ به شدت با پنجره برخورد مي كنه ....
كفتر :قربان نامه هاتون رو آوردم ... واي چقدر اينجا قشنگ شده ... از آخرين باري كه اوم....
" نامه ها تحويل شد ... مي توني بري "
كفتر :‌قربان مي تونم چند دقيقه بيشتر اينجا بمونم !
"نه ! دسترسي هاش رو قطع كن ويكتور "
ويكتور : چشم قربان !
كفتر با ترس و به سرعت از آن مكان نفرين شده دور مي شه ..... بنظر مي رسه كه از چيزي ترسيده باشه !

پشت در اتاق .....
" منو پرت مي كنيد بيرون .... بهتون نشون مي دم "
- چي شده سالي .... چرا اينجايي !
سالي : آلبوس تويي .... چطوري اومدي اينجا .... چجوري طلسم هاي باستاني رو از بين بردي !
آلبوس در حالي كه چهره اش بسيار خسته اس و صداش گرفته با خوشحالي لبخند مي زنه ...
" پس زحمت هام نتيجه داد ... پس درست اومدم "
چشمان خسته دامبلدور برق مي زنه ...
آلبوس :‌با پشتكار سالي جون ..... من سال هاست كه دارم رو طلسم هاي باستاني خوابگاه مديرا كار مي كنم ...

---------------------------------------

خب خب خب دوستان گرامي و اينگونه شد كه خوابگاه مديران هميشه قهرمان سايت جادوگران افتتاح گرديد !

چند نكته درباره ي شخصيت ها براي دوستان تازه وارد و ناتازه وارد ( من خيلي وقته دارم رو اين ايده كار مي كنم )
1- شخصيت اصلي تاپيك يا همون كسي كه من حرف هاشو داخل اين علامت ( " " ) قرار دادم كه فكر مي كنم همتون فهميديد كيه ( عله ) شخصيت مرموزي بايد باقي بمونه ... نميدونم كاخ امپراطور رو خونديد يا نه اما دوست دارم شخصيت عله جان مثل شخصيت امپراطور اون تاپيك بسته بمونه به عنوان يه قدرت بزرگ ! يعني عله جان قدرت اصلي تاپيك هست و كرام و لوپين و كريچر ! و بقيه دوستان اقتدار كمتري دارند....

2- دوست دارم مديرا همون جور كه هستن به تصوير كشيده بشن !
مثلا كرام شخصيتي كه كلي زحمت بره سايت مي كشه اما هيچكس قدرشو نمي دونه و هميشه با همر مي زنن تو سرش!!!!!
يا لوپين شخصيتي جدي كه حفظ نظم رول و تقويت اون از همه چي براش مهم تره !
يا كريچر كه يه مدير پروانه اي هستش و با اعضاي تازه وارد و اعضاي پايين تر از خودش از نظر درجه با مهربوني رفتار مي كنه!!!!
يا كوئيرل كه عشق ويرايش پست ها و رعايت علائم نگارشي هست و آدم با نظميه !
(‌فكر كنم فهميدين )‌!

3- پست من فقط بره شروع به كار تاپيك بود و خودم نخواستم با طولاني كردن الكي اون ( شيلنگ بستن تو پست ) ! كار رو خراب كنم .... پس اين شروع بود و تاپيك به سمتي ميره كه شما بخواهيد !!

4- اين تاپيك طنزه ... توش شكي نيست وي نه از نوع طنز رايج در سايت مثل خوابگاه هاي تالار هاي مختلف مثلا " كرام : كوهااااااااااااااااااا بريم دخترارو بزنيم !!! لوپين : لوهاااااااااااااا باشه! " طنز هاتون ظريف و به دور از توهين باشه لطفا!

5- نكته ي مهم : كوچيكترين توهين به مديراي گل سايت تو اين تاپيك قدغنه و هر كي توهين كنه اتفاقات بدي براش ميفته !

6- نكته اي كه اصلا مهم نيست : بذاريد پست بعد ازمن رو سرژ بزنه ! بعد شما كارتونو شروع كنين !!!!

با تشكر از همه دوستان و آرزوي سلامتي براي تمام مديرا و مديره ها و وبمستران گرامي سايت جادوگران !!!

يكي از راه هاي پيشرفت در رول پلينگ ( ايفاي نقش ) :

ابتدا به لين

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.