هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   4 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۳:۰۰ یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۸۵

نویل لانگ باتمold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۷ جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۰:۰۶ جمعه ۱۴ مهر ۱۳۸۵
از خرزو خان اباد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 51
آفلاین
چرا تو ويرايش مشخصات idمنو عوض نميكنه؟

اين هري پاتر واقعا" چ�

پیام زده شده در: ۱۱:۵۱ یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۸۵

لرد بلرویچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۳ یکشنبه ۲۰ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۴۴ پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۲
از bestwizards.com
گروه:
کاربران عضو
پیام: 403
آفلاین
واقعا ممنون از جواب و لطف بسيار عالي كه در حق ما كرديد و ما رو مورد لطف و نصيحت قرار داديد. بر روي چشم حتما با جون ودل گوش خواهيم داد و به اين حرف هايي كه گفتي عمل خواهيم كرد و نكته ديگه اين كه من اگه تو سايت طفره زن نبودم اين سايت تا به الان هيچ گونه فعاليتي نداشت با اين كه مشكلات زيادي دارم و مديريت سايت ولد مورت هم در دست دارم اما باز بيشتر تلاشم رو براي سايت طفره زن كرده ام و خواهم كرد.من و آقاي دادمند و آقاي منيرزاده و آقاي سيد سجاد هاشمي نژاد كه يكي از اعضاي سايت شما هم هست گردانندگان اصلي سايت هستيم كه آقاي داد مند در طراحي سايت نقش دارند و در بعضي از موارد من هم به ايشون كمك مي كنم چون هنوز قالب اصلي سايت آپلود نشده و تا آن زمان من فعاليت هايي مثل آوردن مترجم هاي خوب به سايت و ساخت ويذو كليپ ها م كار هاي تبليغاتي و كمك در ترجمه و گاهي اوقات هم خودم ترجمه مي كنم و ...... . آقاي سيد سجاد هاشمي نژاد زحمت كش ترين فرد اين سايت هستند كه بيشتر خبر ها رو ايشون بر روي سايت مي زارن و ترجمه مي كنند و 4 كار بر ديگر هم داريم به عنوان نويسندگان سايت ، خلاصه با اين كه قالب اصلي سايت بار گزاري نشده اما با اين حال ما سعي و تلاشمون رو داريم مي كنيم تا بيننده جذب كنيم. و از شما آقاي نيلي بسيار متشكر

هریپاتر را هنوز هم دوست میداریم

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۱:۲۸ یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۸۵

آنتونین دالاهوفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۶ شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 106
آفلاین
من رو یادتون رفت:

با سلام

من قبلا حدود تقریبا 1 ماه پیش، صحبتی با وب مستر کل در همین تاپیک در مورد مصاحبه با ناظران یا اعضای فعال داشتیم تا این افراد بیش تر شناخته شوند، نظیر مصاحبه با کوییرل در خبرنامه 1 سایت یا مصاحبه با سرژ در خبرنامه دوم سایت.
من قصد دارم اگر مدیران اجازه ادامه بدن و من تاپیکی در همین انجمن پیشنهادها با عنوان: مصاحبه ها، بزنم و با کمک سه نفر دیگر، هر هفته با یک نفر مصاحبه ای ترتیب دهیم. هفته اول من مصاحبه خواهم کرد. هفته دوم یکی دیگه، هفته سوم هم نفر دیگر و هفته چهارم هم باز شخص دیگری. در کل ماهیانه 4 مصاحبه می شود، خب در مورد سوالات مصاحبه باید بگم که در مورد آشنایی این افراد محترم با سایت، کار و بار در سایت، اهداف یا کارهای آینده و مسائل دیگر و چند مورد سوال هم در مورد مسائل متفرقه خارج از سایت.
خب این تاپیک فقط جهت خواندن است. فقط من و 3 نفر دیگر پست می زنم که نها هم مصاحبه است. یعنی تاپیک فقط هفته ای 1 پست می خورد و در کل ماهیانه 4 پست.
حالا اگه نیاز به تاپیک هست، چون وب مستر کل گفته بودند اگه مصاحبه ای ترتیب دادی در فروم بذار. حالا اگه مخالفید من می تونم مثل مصاحبه دالاهوف قدیمی با مملی( آبر) که برای بخش مقاله ها فرستاد، من هم مصاحبه ها رو بخش بخش مقاله ها بفرستم.

به هر حال منتظر جواب هستم وب مستران عزیز

هری پاتر قبلا جوابتون رو دادن:
نقل قول:
هیچ کدوم... این مصاحبه که با سرژ انجام شده یه چیز رسمی برای خبرنامه بوده قرارم نیست هر روز تکرار بشه ماهی دو ماهی سه ماهی یه باره فقط
اگه مصاحبه ای انجام دادی توی فروم بزار ... اگه مدیران و ناظران موافق باشن

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۱۴ ۱۸:۱۲:۱۰

پیام زده شده در: ۲۳:۱۶ شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۵

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
جرج عزیز اولا که اینی که میگی ما یعنی شما هم در ارسال این خبر ها در طفره زن نقش داری؟ اگه اینطوره دو مورد رو لزفا رعایت کنید. یکی کامل نوشتن خبر ها و یکی صحیح ترجمه کردن خبر هاست

در مورد یه روز جلوتر نوشتن سر تیتر های جادوگران در روی خط خبر ها این مسلما یه ایراده و باید بر طرف بشه. همونطور که میبینی در خود صفحه خبر ها تاریخ درسته

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۲۱:۴۹ شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۵

لرد بلرویچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۳ یکشنبه ۲۰ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۴۴ پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۲
از bestwizards.com
گروه:
کاربران عضو
پیام: 403
آفلاین
سلام به مدير هاي سايت جادو گران

امروز سايت طفره زن بالاي 5 خبر و .... بر روي سايت قرار داده اما هنوز كه هنوزه خبر سايت جادو گران در بخش" روي خط خبر ها " در اول خبر ها قرار داره و دليلش هم اينه كه صبح به جاي اين كه خبر در 13 خرداد نوشته شده باشه نوشته كه در 14 خرداد و اين خيلي بده آن هم براي سايتي مثل سايت جادو گران ما هر كاري كرديم كه خبر ما در اول " روي خط خبر ها " قرار بگيره نشد بعد متوجه شدم كه تاريخ خبر شما يك روز جلو تر است لطفا رسيدگي كنيد كه اين مشكل پيش نيا . شايد هم به دليل اين كه مكان جغرافيايي مناليزا با ايران متفاوت است اين مسئله پيش اومده خلاصه ما سعي مي كنيم اخبار سايت طفره زن در اول خبر ها قرار بگيره و از شما انتظار نداريم كه يك چنين كار هايي بكنيد هرچند من از مجتبي عزيز اطمينان دارم .
ممنون جرج ويزلي

هریپاتر را هنوز هم دوست میداریم

پیام زده شده در: ۲۱:۰۷ شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۵

مایکل آنجلو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۹ سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۴۸ یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۸۶
از اینجا تا شیراز راه درازیست!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 154
آفلاین
به نام خدا
سلام
من يه مشكل دارم كه قبلا هم مطرحش كردم ولي جواب نگرفتم
مربوط ميشه به تالار خصوصي اسلايترين
من نمي تونم تاپيك حفره ي شرارتو ببينم
جالب اينجاست كه فقط صفحه ي آخرش اينطوريه
بقيه ي تاپيك ها هم مشكل نداره

با تشكر فراوان

تحقق بخشیدن به افسانه ی شخصی یگانه وظیفه ی آدمیان است.
[size=medium]همه چیز تنه

پیام زده شده در: ۲۰:۵۷ شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۵

تام ریدل پسر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۷ چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۸:۴۸ پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۲
از نا کجا آباد
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 233
آفلاین
نقل قول:

پروفسور اسپروات نوشته:
سلام ببخشید میشه به تاپیک اتاق ضروریات سر بزنین .تانکیان خیلی بد رفتاری میکنه.متاسفنه ماندانگاس هم چند وقته که نیومده.خواهش میکنم رسیدگی کنید.اگه امکان داره بلیت بزنم خدمتتون تا جریان را بگویم.البته در صورت تمایل شما

اسپراوت جان
منظورت از بدرفتاری چیه؟
اگه منظورت ندادن مجوز به تاپیکاست که این حق مسلم ناظراست!!!
ناظرا در فروم خودشون اختیار تام دارن و کسی حق نداره براشونو تکلیف مشخص کنه
با تشکر کرام

[b]دلبستگی من به ریون و اعضاش بیشتر از اون چیزی بود که فکر میکردم!!.....بچه های اسلایت

پیام زده شده در: ۱۹:۱۳ شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۵

پروفسور اسپراوتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۳ جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۲۶ دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 378
آفلاین
سلام ببخشید میشه به تاپیک اتاق ضروریات سر بزنین .تانکیان خیلی بد رفتاری میکنه.متاسفنه ماندانگاس هم چند وقته که نیومده.خواهش میکنم رسیدگی کنید.اگه امکان داره بلیت بزنم خدمتتون تا جریان را بگویم.البته در صورت تمایل شما

ویرایش شده توسط پروفسور اسپروات در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۱۳ ۱۹:۱۵:۳۹

فریا

پیام زده شده در: ۲۲:۵۸ جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۸۵

آنتونین دالاهوفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۶ شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 106
آفلاین
با سلام

من قبلا حدود تقریبا 1 ماه پیش، صحبتی با وب مستر کل در همین تاپیک در مورد مصاحبه با ناظران یا اعضای فعال داشتیم تا این افراد بیش تر شناخته شوند، نظیر مصاحبه با کوییرل در خبرنامه 1 سایت یا مصاحبه با سرژ در خبرنامه دوم سایت.
من قصد دارم اگر مدیران اجازه ادامه بدن و من تاپیکی در همین انجمن پیشنهادها با عنوان: مصاحبه ها، بزنم و با کمک سه نفر دیگر، هر هفته با یک نفر مصاحبه ای ترتیب دهیم. هفته اول من مصاحبه خواهم کرد. هفته دوم یکی دیگه، هفته سوم هم نفر دیگر و هفته چهارم هم باز شخص دیگری. در کل ماهیانه 4 مصاحبه می شود، خب در مورد سوالات مصاحبه باید بگم که در مورد آشنایی این افراد محترم با سایت، کار و بار در سایت، اهداف یا کارهای آینده و مسائل دیگر و چند مورد سوال هم در مورد مسائل متفرقه خارج از سایت.
خب این تاپیک فقط جهت خواندن است. فقط من و 3 نفر دیگر پست می زنم که نها هم مصاحبه است. یعنی تاپیک فقط هفته ای 1 پست می خورد و در کل ماهیانه 4 پست.
حالا اگه نیاز به تاپیک هست، چون وب مستر کل گفته بودند اگه مصاحبه ای ترتیب دادی در فروم بذار. حالا اگه مخالفید من می تونم مثل مصاحبه دالاهوف قدیمی با مملی( آبر) که برای بخش مقاله ها فرستاد، من هم مصاحبه ها رو بخش بخش مقاله ها بفرستم.

به هر حال منتظر جواب هستم وب مستران عزیز

پیام زده شده در: ۱۸:۵۵ جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۸۵

کاترین بلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۷ چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۲ چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴
از ناکجا آباد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 400
آفلاین
چرا بعضی از روزها عکس های سایت تکراری ان
حداقل من یکی خودم عکس اون قدر دادم که جای یکی دو تا رو بگیره
با تشکر
aripotter

حتی در مرگ،کاش پیروز باشی!
تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.