هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: اختراعات جادویی,مخترع کلیک کن!
پیام زده شده در: ۱۹:۰۱ سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۸۵

آقای الیوندر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۱ چهارشنبه ۷ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۱ جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 105
آفلاین
نام اختراع:آبنبات چوبی جادویی
تاریخ اختراع:دو سال پیش
تاریخچه:این آبنبات چوبی را من برای پسر کوچکم چون خیلی آبنبات چوبی دوست دارد و خیلی دوست دارد جادو کند اختراع کردم.
کارایی:این آبنبات چوبی برای بچه های کوچک خوب است.این طور کار می کند که وقتی آبنبات آن را میل کردید میتوانید یک طلسم ابتدایی با چوب آن بکنید مانند آلاهومورا نه طلسم های خطرناک و شوم.
توضیحات:من این آبنبات چوبی را به تولید انبوه رسانده ام و مجوز وزارتخانه هم دارد.شما می توانی این آبنبات را در تمام مغازه های شیرنی فروشی پیدا کنید چون طرفداران فراوانی دارد.توجه داشته باشید که تنها میتوانید یک افسون ابتدایی بکنید.

ویرایش شده توسط آقای الیوندر در تاریخ ۱۳۸۵/۹/۲۸ ۱۹:۱۲:۴۰
ویرایش شده توسط آقای الیوندر در تاریخ ۱۳۸۵/۹/۲۸ ۱۹:۱۳:۱۲

پیام زده شده در: ۱۰:۲۹ سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۸۵

آموس دیگوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۴ دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۲۶ یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷
از یه جای خوب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 72
آفلاین
خوب با سلام خدمت دوستان

اولین اختراع کار کالین بود که به بشریت کمک کرده اند 9 امتیاز

و حالا الیواندر که احساس خطر کرده و800000000 تا اختراع پشت سر هم زده
اولین ان:جیب جادویی است که با حاله و 9 امتیاز میگیره
و حالا میرسیم به صندلی اذیت کن که 8 امتیاز میگیره
و ساعت جادویی هم 8 امتیازمیگیره یک کمی شبیه به ساعت برنارد است
و چهارمین اختراع هم ساعت زمان برگردان هم خیلی پر کاربرده البته برای خانواده ی شما 9 امتیاز
و برای اختراع پنجم نباید نا بودش کنی بدردت میخوره10 امتیاز
الیواندر:130
رباستین لسترانج:83
کدولادر:49
ارگ کثیف:38
ارتور ویزلی:23
اوان روزیر:10
توبیاس اسنیپ:15
کالین کروی:9

با ارزوی توفیق روز افزون

ویرایش شده توسط آموس ديگوري در تاریخ ۱۳۸۵/۹/۲۸ ۱۸:۵۹:۳۳

پیام زده شده در: ۲۲:۵۸ یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۵

آقای الیوندر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نام اختراع:تکه سنگهای جادویی
نام مخترع:خودم((البته یک مرگخوار هم در ساخت این سنگها و اختراع نقش داشته است))
تاریخ اختراع:زمان حمله مرگخوارها
تاریخچه اختراع:یک ماه قبل از اینکه این اختراع را بکنم در شبی وقتی داشتم به خانه بازمیگشتم مورد حمله یک مرگخوار قرار گرفتم و بعد از درگیری شدید بین ما وقتی که داشت فرار میکرد تا غیب شود از ردایش چهار تکه سنگ بیرون افتاد و من آنها را برداشتم طی آزمایش های پیاپی فهمیدم که قدرت جادویی فراوانی در آنها موجود است اما باید عاملی وجود داشته باشد که آن ها را فعال سازد و به همین دلیل چند طلسم پیچیده در آنها به کار بردم تا آن قدرت ها فعال شوند که همین طور هم شد.بقیه را در کارایی و توضیحات بخوانید.
روش ساخت:طبق تحقیقات من این سنگها از جنس سنگهای آتشفشانی قدیمی و طلسم شده است اگر شما هم بتوانید سنگهای خود را از آنجا بیرون بیاورید و چند طلسم پیچیده بر روی آنها ایجاد کنید این سنگها قابلیتهای جادویی را که در قسمت کارایی می خوانید به خود می گیرند.
کارایی:این سنگها دو قدرت و قابلیت جادویی دارند که عبارتند از:
1-قدرت
وقتی که این سنگها را در دست داشته باشید قدرت فراوانی میابید یعنی وقتی یک طلسم شوم می کنید قدرت آن چند برابر قدرت اولیه و معمولی آن است و در موارد دیگر هم کارایی دارند.
2-شانس
وقتی که این سنگها را در دست داشته باشبد به علاوه بر داشتن قدرت فراوان شانس بیشتری هم دارید و قدرت شانس آن بیشتر از معجون شانس است و عوارضی هم ندارد در نتیجه کار ها و همه چیز برای شما با شانس بیشتری سپری می شوند.
توضیحات:این دو قدرت در سنگها هیچ وقت به پایان نمی رسند.هر چه تعداد و اندازه سنگها بیشتر و بزرگتر باشد و طلسم های پیچیده تر بیشتری در آن به کار برده شود قدرت سنگها بیشتر میشود.من قصد تولید انبوه این اختراع را ندارم چون می ترسم از آن استفاده های شومی شود.آن چهار قطعه سنگ ها حالا در نزد من است و نمیدانم که نابودش کنم یا نه؟؟؟!!!
تصویر کوچک شده

ویرایش شده توسط آقای الیوندر در تاریخ ۱۳۸۵/۹/۲۶ ۲۳:۱۲:۲۹
ویرایش شده توسط آقای الیوندر در تاریخ ۱۳۸۵/۹/۲۶ ۲۳:۱۳:۳۶

پیام زده شده در: ۲۱:۴۹ شنبه ۲۵ آذر ۱۳۸۵

توبیاس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۰ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۵:۴۲ شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۸۵
از پیش پدرخوانده
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 294
آفلاین
نام اختراع: آفتابه دو هسته ای !!!!

مخترع: ویتایوته ژیلنسکایته ( دیگه اینه !! )

توضیحاتی در مورد اختراع: این اختراع در سال 300 . قبل از میلاد بوجود آمد که در همان ابتدا به صورت دستی و کاملا ابتدایی بود. خانم ویتایوته ( بی ناموسی بازی نیست ، بخونینش) مدیر آب رسانی در آن زمان بود و چون برای همه ی ملک ها و خانه به یک اندازه آب یره بندی میشد به رستوران ها و مساجد ( در اورشلیم !! ) آب بسیار کم می آمد و بسیاری از این بی آبی شکایت میکردند و مادموزل ژیلنسکایته در این باره چاره ای اندیشید و قالب صورت خود را بر روی کاغذ نقاشی کشید و سپس به طور پلاستیکی این طرح را درست کرد !!!
این اختراع از نگرانی های مردم در باره کمی آب در زمان حاجت کاست...
اما بعد از مدتی این بار صاحب رستوران ها به شکایت بر خواستند و اعتراض کردند که مستراح های آنان از شدت پری به گند کشیده شده است...
بعد از مدتی ویتایوته بدن خود را قالب قرار داد و یک آفتابه دو هسته ای و یا سیفون را اختراع کرد .... !!!

دوست گرامي ! فكر كنم نوشته تون كمي از حد زده اين ورتر . اين جور پست ها پاك مي شه . اينو مي ذارم بمونه كه بقيه بدونن از اين پست ها نداريم . در صورت تكرار تذكر داده مي شه و پس از اون برخورد خواهد شد .

ویرایش شده توسط مريدانوس در تاریخ ۱۳۸۵/۹/۲۵ ۲۲:۳۱:۲۵

فقط فروم وجود دارد و کسانی که از زدنش عاجزند

[b]فقط اسل

پیام زده شده در: ۱۷:۴۸ شنبه ۲۵ آذر ۱۳۸۵

آقای الیوندر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
بهترین و بزرگترین اختراعات قرن

اختراع اول
نام اختراع:جیبی جادویی در ردایی جادویی
نام مخترع:پدر بزرگمم وخودم
تاریخ اختراع:دیروز
روش ساخت:برای تولید این محصول باید نوعی پارچه را که دیگر از آن جنس کم پیدا میشود از بلغارستان تهیه کنید((البته من خودم این پارچه را از پدر بزرگم گرفته ام.او در مورد این پارچه می گفت که در سالها پیش در یک سفر به بلغارستان آن را از یک فرد ناشناس خریده است))و چند ورد قدیمی ((که خیلی محرمانه هستند)) را در ساخت این ردا به کار ببرید.
کارایی:این ردا به این طور عمل می کند که وقتی به مشکلی برخوردید آن را حل می کند به این طور که دست خود را در جیب آن فرو کنید.مثلا":وقتی که در انجام کاری چند نظر دارید و نمی دانید کدام بهتر است در جیب آن ردا دست خود را فرو می برید و کاغدی در آن می یابید وقتی که آن کاغذ را باز می کنید جواب خود را در آن می یابید یا چوب جادوگری یا هر چیزی که قابل بیرون آمدن از آن جیب باشد را گم کرده اید وقتی در آن جیب را جستجو می کنید آن چیز گم شده را می یابید یا موارد دیگر و... .((البته باید توجه داشته باشید که هر چه اندازه جیب بزرگتر و میزان افسون کردن آن ردا با همان وردهای قدیمی محرمانه بیشتر باشد میزان اندازه خواسته های شما بشتر خواهد شد یعنی میتوانید چیزهایی بزرگتر را بخواهید همچنین میتوانید خواسته های غیر ممکن تری کنید مثلا":یک دفتر یا چیز دیگری را بخواهید که یک هورکراکس در آن به کار وجود داشته باشد یا چیز هایی فراتر از این.))
درمورد چگونگی تهیه این محصول: باید بگویم که فکر نمی کنم دیگر از آن جنس پارچه پیدا کرد که بتوان از آن ردایی ساخت و آن را به تولید انبوه رساند.آن یکی هم که من به کمک پدر بزرگم ساخته ام در پیش من است.

اختراع دوم
نام اختراع:صندلی اذیت کن
نام مخترع:خودم
تاریخ اختراع:پارسال
روش ساخت:این صندلی را از چوب درخت((بید کتک زن))می سازید ودر ساخت آن چند افسون شوم((البته ابتدایی))به کار می برید.
کارایی:این صندلی به این صورت عمل می کند که وقتی از کسی تنفر دارید و می خواهید به صورتی که شده او را آزار دهید و بترسانید این صندلی را رد جایگاه نشستن او قرار می دهید وقتی که آن فرد بر روی آن می نشیند دست های او به طور عجیبی به دسته های صندلی می چسبد و پشت و پاهای او به کف و بدنه صندلی می چسبد در این هنگام کرم های فراوانی که بسیار بد رنگ هراس آور بد بو و وحشت انگیز هستند از سر و صورت و بدن او سرازیر می شوند و او را بسیار می تر سانند در حالی که کرم ها بر روی دست و پا و سر او حرکت می کنند او بر روی صندلی چسبیده است و نمی تواند کاری بکند و بسیار میترسد ولی کرم ها به او آسیبی نمی رسانند فقط او را می ترسانند و پس از چند دقیقه صندلی او را آزاد می کندو آن چسبندگی از بین میرود و کرم ها هم ناپدید میشوند و صندلی به شکا اول و عادی خود بازمیگردد و دل شما خنک می شود.
درمورد چگونگی تهیه این محصول: باید بگویم که اگر در خواست کننده های زیادی مراجعه کنند آن را به تولید انبوه می رسانم.

اختراع سوم
نام اختراع:ساعت زمان جادویی
نام مخترع:خودم و پدرم
تاریخ اختراع:در طی چند سال
روش ساخت:شما می توانید این ساعت را از ساعت فروشی ها((البته با مجوز وزارتخانه چون می توان با آن کارهای شومی انجام داد))بخرید چون من و پدرم پارسال آن را به فروش انبوه رساندیم.
شکل و ظاهر ساعت زمان جادویی:شکل این ساعت مانند ساعت های قدیمی است به طوری که دارای صفحه ای گرد و بدنه ای طلایی است و در جیب و دست جا می گیرد و دارای دکمه ای مشخص بر بالای بدنه آن است و بر خلاف کار جادویی که انجام می دهد کار ساعت های معمولی را هم انجام می دهد.
کارایی:این ساعت در همه جا همه وقت و در مورد همه چیز به کار برده می شود مثلا":اگر در حال مبارزه با یک مرگخوار هستید می توانید با فشار دادن دکمه بالای ساعت زمان را متوقف کنید و آن مرگخوار را خلع سلاح کنید((به طوری که همه چیز وهمه کس در همان حالتی که چند لحظه قبل قرار داشتند بی حرکت و خشک می شوند جز خود آن کسی که آن ساعت را در دست دارد و در این فاصله زمانی آن کس می تواند هر کاری انجام دهد (در صورت متوقف بودن زمان عقربه بر روی ساعت هم متوقف می شود)پس از انجام کار خود در این فاصله زمانی و فشردن دوباره دکمه ساعت همه چیز و همه کس دوباره به حالت اولیه خود بازمی گردد به طوری که گسانی که بی حرکت بوده اند دوباره متحرک می شوند ولی بدون اینکه متوجه این توقف زمانی شوند.))این ساعت در موارد بسیار دیگری هم کاربرد دارد.

اختراع چهارم
نام اختراع:دستگاه زمان برگردان
نام مخترع:خودم
تاریخ اختراع:23/9/85
روش ساخت:در مورد روش ساخت این دستگاه باید بگویم که این دستگاه طی سالهای طولانی در خانواده ما دست به دست گشته است و هرکس تغییراتی در آن به عمل آورده و آن را کامل تر کرده است تا بالاخره به دست من رسیده است و من آخرین قطعات و افسون ها را در ساخت این دستگاه به کار برده ام پس به این ترتیب نمی توانم روش خاصی برای ساختن این دستگاه به شما ارائه دهم.
اطلاعات بیشتر در مورد این دستگاه :این دستگاه بیشتر به درد کسانی می خورد که مشتاق به دیدن تاریخ گذشته دنیای جادوگری هستند و می خواهند آن را ببینند.
کارایی:این دستگاه مانند ساعت دیواری بزرگی است ولی بر روی آن عقربه ای وجود ندارد اما بر روی آن دستگیره ای وجود دارد که به صفحه آن متصل شده است که با جلو و عقب بردن دستگیره بر روی صفحه ای که بر روی سمت راست بدنه آن تاریخ مورد نظر درج می گردد و با فشار دادن دکمه ای که بر روی همان صفحه است شما را به آن زمان خواهد برد و شما وقایع مهم آن دوران را مشاهده می کنید و این خیلی هیجان انگیز خواهد بود.((باید بگویم که فکر نمی کنم بتوان این دستگاه را به تولید انبوه رساند))
تصویر کوچک شده

ویرایش شده توسط آقای الیوندر در تاریخ ۱۳۸۵/۹/۲۶ ۱۴:۳۷:۲۹
ویرایش شده توسط آقای الیوندر در تاریخ ۱۳۸۵/۹/۲۶ ۱۴:۳۸:۴۰

پیام زده شده در: ۱۰:۵۹ شنبه ۲۵ آذر ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

نام اختراع : گروه بندی موجودات !
تاریخ اختراع : اول آوریل قرن 14
مخترعان : برداک مالدون ، آلفریدا کلاگ ، استامپ

اولین تلاش ها برای گروه بندی موجودات بسیار ناشیانه بود .
شما رو به اون زمان میبرم : در روز اول اوریل قرن چهاردهم در آن زمان وزارت سحروجادو ایجاد نشده بود و همه کاره ی کشور شورای جادوگران بود که تقریباً همان کار وزارت را انجام میداد بعد از ظهر بود که برداک مالدون رییس شورای جادوگران اعلام کرد که از آن تاریخ به بعد همه ی اعضای جامعه جادوگری که بر روی دو پا راه میروند در گروه آدمیزادگان و سایر موجودات در گروه جانوران قرار داد سپس با روحیه صمیمانه همه آدمیزادگان را احضار کرد اما در کمال تعجب دید سالن لبریز از جن هایی شد که هر موجود دو پایی را که پیدا کرده بودند با خود به جلسه آورده بودند . باتیلدا باگشات خلاصه ای از آن روز را در کتاب تاریخچه جادوگری نوشته که توجهتون رو بهش جلب میکنم :
صدای جیغ و ویغ پرپرک ها ، ناله ی نشانک ها و آواز مداوم و گوشخراش رنگینک ها در فضا میپیچید و صدا به صدا نمیرسید . همین که جادوگران و ساحره ها توجه خود را به کاغذ های مقابلشان معطوف کردند پری ها و جن های کوتوله دور سرشان به پرواز در آمدند و شروع به کرکر و ورور کردند . ده دوازده غول غارنشین با چماق هایشان به در و دیوار می کوبیدند و میز و صندلی ها را می شکستند . در این میان عفریته ها بر فراز سالن به پرواز در آمده و به دنبال کودکی برای خوردن بودند . رییس شورا از جایش برخاست تا جلسه را آغاز کند اما در همان هنگام پایش بر روی یک کپه مدفوع کاکلی لغزید . او در حالی که لعن و نفرین میکرد با عجله از سالن خارج شد.
دیدید چه اشتباهی کرد دو پا بودن معیار مناسبی برای دسته بندی نیست .
سپس در جلسه ای بعد خانم آلفریدا کلاگ جانشین مالدون سعی کرد تعریف مناسب تری ارائه کند او گفت که هر کسی که میتواند به زبان انسان ها صحبت کند جزو گروه آدمیزادگان محسوب میشوند بنابراین تمامی موجوداتی که قادر بودند منظور خود را برای شورا بیان کنند برای شرکت در جلسه ی بعدی دعوت کردند . اما این بار هم با مشکل رو به رو شدند . غول های غارنشین که چندین جمله ی ساده را از جن ها اموخته بودند بار دیگر به شکستن وسایل و بر هم زدن سالن پرداختند . جروی ها با سرعت زیاد از میان صندلی های شورا عبور می کردند و به هر نقطه ای که در مسیرشان قرار میگرفت هجوم میبردند . در این میان هیات نمایندگان اشباح که در جلسه شرکت داشتند با انزجار جلسه را ترک کردند . سانتور ها هم که بر طبق طبقه مالدون در گروه جانوران بودند اکنون بنا به تعریف خانم کلاگ در گروه آدمیزادگان جای میگرفتند . آنها به منظور اعتراض به محرومیت مردم دریایی که خارج از آب قادر به صحبت به هیچ زبانی غیر از زبان دریایی نبودند از شرکت در جلسه خودداری کردند .
تا سال 1811 هیچ یک از تعاریف مطرح شده برای اکثریت جامعه ی جادویی قابل قبول نبود . گروگن استامپ در بدو انتصاب خود در مقام وزیر سحر و جادو اعلام کرد (( آدمیزاد موجودی است که هوشمندی لازم برای درک قوانین را دارا باشد ))
اشباح مستثنی شدند و گروگن 3 بخش جدید در قسمت نظارت بر امور جادویی ایجاد کرد به نام های جانوران ، آدمیزادگان ، اشباح . چرا اشباح مستثنی شدند و کنار رفتند ؟ چون اصرار داشتند قرار گرفتن آنها در گروه آدمیزادگان بی معناست چون دیگر زنده نبودند.
سپس از نمایندگان غول های غارنشین بدون حضور اجنه مصاحبه به عمل آوردند و به این نتیجه رسیدند که آنها توانایی درک هیچ سخنی را ندارند و انها هم در گروه جانوران قرار گرفتند .
برای اولین بار از طریق مترجمین از مردم دریایی دعوت شد که در گروه آدمیزادگان قرار بگیرند . و پریان ، اجنه و جن های خاکی را به رغم ظاهر انسان نمایشان قاطعانه در گروه جانوران قرار دادند .
و همه میدانند که سانتور ها هم حاضر نشدند که در گروه آدمیزادگان قرار بگیرند و همان در گروه جانوران ماندند و عفریته ها و خون آشامان هم اظهار داشتند که قادرند امور خود ا بدون حضور جادوگران هم به انجم برسانند .
گرگینه ها هم سال ها در بخش جانوران و آدمیزدگان سر گردان بودند سپس آنها را در گروه جانوران گذاشتند.
بسیاری از موجودات فوق العاده هوشمند به علت عدم توانایی در مهار طبیعت درنده خوی خود در گروه جانوران جای گرفتند .
مانند آکرومانتولا و مانتیکور که دارای قدرت تکلم هوشمندانه اند اما اگر انسانی به آنها نزدیک شوند بی درنگ آنها را میبلعند . و یا ابوالهول تنها با طرح چیستان و معما سخن میگوید و اگر جواب نادرست بشنود وحشی میشود .
پس استامپ بهترین طبقه بندی را انجام داد.

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۵/۹/۲۵ ۱۱:۰۳:۱۲

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱:۴۰ شنبه ۲۵ آذر ۱۳۸۵

کدووالادرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۰ دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۱۷ سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۸۶
از از خونمون جادوگران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 32
آفلاین
سلام
یه مدت نبودم .
داشتم رو یه اختراع بزرگ کار می کردم .
هنوز تموم نشده .
ولی این و تو اوقات بیکاری درست کردم .
نام اختراع :لالایی
نام مخترع : خودم
تاریخ اختراع : 3/2/85
کارایی : این موقعی کارایی داره که بچتون خوابش نمیبره .
بچه رو بزارین روش بعد به کاراتون برسید .
شما می تونین به این دستگاه دستور بدید تا بچه تون را تا چه ساعتی بخوابونه .

منتظر بزرگترین اختراع قرن باشین .

امضا به دلیل مشکل ایجاد کردن برای صفحات سایت برداشته شد.

پیام زده شده در: ۱۵:۰۰ جمعه ۲۴ آذر ۱۳۸۵

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
نام اختراع:آفتابه همه فن حریف
تاریخ اختراع:همین الان
مخترع:کالین کریوی و جاسم شماره 4
همی بسا در دابلیو سی منکرات بودم که آفتابه در گوشه آن نظرم را جلب کرد و با وجود آنکه آفتابه مرلین نبود اشک شوق چشمانم را فرا گرفت با خود گفتم چرا این موگل ها همش در فکر اختراع ربات هستند مگر آفتابه چشه!!!
پس از اتمام کار به بیرون آمدم و داد زدم:اکسیو جاسم شماره 1
جاسم شماره 1 بالفور ظاهر گشت گفتم:همی میخواهم نسل بشریت را با اختراع آفتابه ای همه فن حریف راحت بگردانم که ناگهان صدای جاسم ها به احسنت و تبریک و تهنیت بلند شد و جو مرا فرا بگرفت و چوبم را به طرف جاسم شماره 1 گرفتم و فریاد زدم:آفتابه ایوس...و در جا جاسم شماره 1 آفتابه گشت ولی چون دست و پا چلفتی بود آفتابه همه کاره ای نگشته بود پس جاسم شماره 4 را که مامور آمارگیری از وضعیت جاسم ها و نور محمد ها بود فرا خواندم و پس از اندکی مطالعه فهمیدم که ستاد نورمحمد 2 پرکارترین ستاد منکراتی بوده و هر دستوری را به هر نحوی به اتمام میرسانند پس یک یک را احضار نموده و با جادوی آفتابه ایوس به آفتابه ای همه کاره تبدیل نمودم که نمونه ای از آنها را برای ثبت به دفتر اختراعات فرستادم باشد که امید است زین پس ساحره ها و جادوگران کارهای ظرف شویی لباس شویی جاروکشی رانندگی خوانندگی و حتی مهمتر و اساسی تر از همه دابلیو سی شویی را به این آفتابه ها بسپارند که با خیال راحت به استراحت بپردازند.

ویرایش شده توسط کالین کریوی در تاریخ ۱۳۸۵/۹/۲۴ ۱۵:۰۵:۱۵

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۱۲:۵۹ جمعه ۲۴ آذر ۱۳۸۵

آموس دیگوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۴ دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۲۶ یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷
از یه جای خوب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 72
آفلاین
با سلام

اولی اختراع توبیاس اسنیب بو د که خیک برقی را اختراع کرده 6 امتیاز
__________________________________________________ا ما الیوندر

یک اختراع زده شنل محافظ که بدک نبود ولی 7 امتیاز
واختراع دوم: خوب الیوندر اخری با این اختراعا تت جامعه ی جادویی را از شر بدی میرهانی اما این چیز خوبیه اگه به دست مرگخوارها نیفته البته 8 امتیاز
و اما عینک همه چیز بین چیز خوبیه اما یک کمی از افکار مشنگی گرفته شده است و 6امتیاز خوبه نه؟

و رباستین لسترانج

ممنون میشم اگه یک دسته سه تا هم که شده برام بفرستی
اما اختراع اولت:عصای جادوگری چیز با حالیه 12 امتیاز برای توضیحات توپی که داده بودی
ودفترچه با مرام هم عالیه 10 امتیاز
و بادکنک هم چیز خیلی پر کاربردی است ای ول بابا حال کردم12 امتیاز

و اما جمع بندی امتیازات
الیواندر:86
رباستین لسترانج:83
کدولادر:49
ارگ کثیف:38
ارتور ویزلی:23
اوان روزیر:10
توبیاس اسنیب :6

bye now

پیام زده شده در: ۱۱:۴۷ جمعه ۲۴ آذر ۱۳۸۵

ارگ كثيف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۳۹ دوشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۳۲ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 486
آفلاین
نام اختراع:صندلی الکتریکی(برقی)
مخترع:خودم
قابل استفاده برای مرگ خوارانی که به اندازه کافی پلید نشدند تا طلسم اواداکداورا یا شکنجه گر رو اجرا کنن.
نحوه استفاده:فرد مورد نظر را به صندلی بسته و نظاره گر باشید.
استفاده این وسیله برای کودکان زیر 5 سال ممنوع
توضیحات:درجه استرس این دستگاه قابل تنظیم است.
تاریخچه:این وسیله به صورت ابتدای در زمان شورش اجنه برای شکنجه اجنه خائن استفاده میشد و حالا به صورت تکامل یافته در اختیار عموم قرار گرفته.

ببین در مورد دیشب.
دعا رو اگر دوست

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.