هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی "لوییس ویزلی"
پیام زده شده در: ۱۱:۴۰ چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵

جیمز پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۵ پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۱:۵۵ جمعه ۱۱ تیر ۱۴۰۰
از تـــــه قلبت بنویس!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 110
آفلاین
خودتم خوب می دونی لوییس! پشتتیم تا آخر!

منتهـــــــــــی!

ببین داش لوییس، شما اومدی کلی برنامه ارائه دادی، از فعال کردن اداره کارآگاهان و رنک ساختن براش و قوانین و ادارات دیگه و مسابقات و ... به نظرت یه کمی زیاد نیستن؟ خب ببین داشم شما گفتی می خوای داخل موزه و آزکابان تاپیک های رول زنی بزنی، اونم وقتی که حدود هفتاد درصد تاپیک های دیگه سایت دارن خاک می خورن و انجمن هایی مثل همین آزکابان تقریبا محو شدن از سایت! به قول معروف گفتنی خوب نیست اول اینایی که زاییدیم بزرگ کنیم بعد؟

هر چند من شکی ندارم که خودت تنهایی هم شده همه تاپیک ها رو فعال می کنی، اما مسئله مگه این نیست که همه حال کنن و راضی باشن؟ بــــعدشم! شما اومدی از اداره کارآگاهان گفتی...خب! به چه دردی می خورن؟ توی کتاب و فیلم حضور پررنگ داشتن، اما نه بیشتر از محفل و مرگخوارا، نه بیشتر از چهارگروه هاگوارتز و الف.دال که الانش گروه شریف هافل پاف با کمبود عضو رو به رو هستش و الف.دال هم که خدا بیامرزتش و دیگه بقیه گروه ها هم که یادشان هم اصلا نیست که بخواد گرامی باشه! پس دیگه اشاره ای نمی کنم به این قضیه اختیارات و این که این گروه کلا واسه چی قراره به وجود بیاد؟ یا اصلا نکنه خیال سه قطبی کردن سایت و بعدشم دامبولیسم و حذب و اینا...

ولی! الحق باید بگم که بین تمامی کاندیدا ها تو از همه بیشتر اهل عملی و تنها کسی هستی که ماهیت رول نویسی انجمن وزارت خانه رو درک کردی! همه با دیدن انتخابات و این صوبتا و کلاه! آـــــــی کلاه! خیال می کنن خبری هستش و کلهم یادشون می ره که وزارت هم یه انجمن مثل بقیه انجمنا و حالا دو زار بزک و دوزک داره... دلیل حمایتم از تو هم همینه رفیق! البته نه فقط اینا!

و امــــــا! و اما هیچی دیگه هرچی خواستی در خدمتتیم داوش!

دوباره اومدم، اگه این بار هم نباشی...
دوباره می رم.

پیام زده شده در: ۱۰:۲۳ چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵

لوئیس ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۴ سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۲:۰۰ چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵
از سرعت خوشم میاد!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 244
آفلاین
.:: بیانیه شماره یک ::.

برنامه های آینده برای اداره کارگاهان

مهمترین اداره در وزارتخونه کدوم اداره است؟به نظر من اداره کاراگاهان.چون بیش از هر اداره و ستاد دیگه ای به این اداره در کتاب ها و فیلم های هری پاتر اشاره شده.حالا می خوام برنامه و قوانین آینده خودم رو برای شما شرح بدم.

عضو شدن و عضو گیریِ اداره:
همونطور که در جواب به پیام کاراگاه اورلا کوییرک گفتم، اداره خیلی وقته که ماموریت نداده و فعالیتی نداشته.البته خودتون رو آماده کنید چون این عمق فاجاعه نیست! عمق فاجعه اینجاست که این اداره فقط 2 تا کاراگاه فعال داره! بقیه کاراگاه ها یا شناسه شون بسته شده یا خیلی وقته فعالیت نداشتن.
بنابراین برنامه من اینه که یک عضوگیری دوباره بزارم و تا ظرفیتِ 10 نفر عضو گیری کنیم تا اداره دوباره فعال بشه.نحوه کاراگاه شدن هم پرکردن فرم است که به نظر من باید تغییر کنه و یکم طولانی تر باشه تا مثل فرم های محفل و مرگخوارها حالش هم بیشتر شه!
برای عضو شدن در اداره کاراگاهان تنها یک قانون وجود خواهد داشت و اون هم قدرت رول نویسیِ متوسط ـه.

ماموریت ها:
ماموریت ها حدود 3 هفته یک بار داده میشن و درواقع دارای دو ماموریت هستن:یکی اجباری و یکی اختیاری.ماموریت های اجباری برای سنجش قدرت رول نویسی و فعال نگه داشتن شما و ماموریت های اختیاری برای افزایش قدرت رول نویسیِ شماست.
همونطور که میدونید بعد هر مامورت هم باید در تاپیکِ دفتر فرماندهی کاراگاهان اطلاع بده.بهتره که بالای پست ماموریت ذکر کنید که این پست یک ماموریت ـه.مهلت انجام دادن ماموریتها 10 روز است.همچنین اگه شما ایده ای و تاپیکی برای ماموریت در نظر داشته باشید میتونید اون رو با ناظر اداره درمیون بزارید!

اخراج شدن:
بله پس چی فکر کردین؟تو اداره کاراگاهان هم اخراج شدن خواهیم داشت خوبشم خواهیم داشت!شما در صورت انجام دادن کارهای زیر اخراج خواهید شد!:

- هرگونه توهینِ جدی به کاراگاهان و ناظران دیگر
- انجام ندادن ماموریت اجباری بعد از ده روز
- به مسخره گرفتن ماموریت ها و نادیده گرفتن آنها
- عمل نکردن به دستور ناظر اداره کاراگاهان

رنک ها:
کاراگاه کوییرک ایده ای دادن که به نظر من خیلی هم خوب بود.دادن رنک های مختلف به کاراگاهان.شما در صورت انجام دادن و رعایت نکات زیر صاحب رنک خواهید شد:

- انجام دادن سریع ماموریت ها
- رعایت قوانین و توهین نکردن
- قدرت رول نویسیِ در حد خوب
- فعالیت مستمر در وزارتخانه و انجمن های وابسته
- شرکت در بحث و گفت و گو های مختلف میان کاراگاهان و ناظر اداره

چه چیزهایی جدید است؟! :
شاید یکسری چیزهایی که اون بالا خوندید قبلاً هم انجام شده حالا میرسیم به چیزهایی جدیدی که تاحالا انجام نشدن!
کاراگاهان این اختیار را دارند که در صورت دیدن انجام شدن تخلف یا وقوع بحث جدی تاپیک را بسته و یا با در میان گذاشتن با ناظر آن هارا به اجبار از تاپیک به بیرون اندازند.این رویه در انجمن های وابسته وزارتخانه هم به همین شکل خواهد بود.
همچنین مسولیت های جدیدی هم توسط من طراحی شده.مانند مسئول ماموریت ها که هنگام اینکه همه کاراگاهان مامورت خود را انجام دادند جمع بندی آن را به مسئول اداره تحویل دهد.

ویرایش شده توسط لوئیس ویزلی در تاریخ ۱۳۹۵/۴/۲ ۱۱:۳۳:۱۳
دلیل ویرایش: تکمیل کردن و کامل سازیِ بیانیه

پیام زده شده در: ۸:۵۰ چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵

لوئیس ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از سرعت خوشم میاد!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
اورلا کوییرک

اولین نفر در ستادم که برای گفتن یک ایده هم اومده!البته کنت الاف هم اومده بود ولی فقط سوال پرسیدن ایشون!
ایده بسیار بسیار خوبیه.خودتون هم کاراگاه هستید درسته؟تا اونجایی که من میدونم چند وقتیه که اداره کاراگاهان وضعیت خوبی نداره.خیلی وقته که فعالیتی نداشته.تا اونجایی هم که من میدونم فقط دوتا کاراگاه داریم که فعالن!فقط دوتا! کم نیست؟!
یکیش خود شمایی و یکیشون هم چارلی ویزلیه.بقیه اعضا یا شناسه هاشون بسته شده یا خیلی وقته فعالیت نکردن.ایده رنک هم خیلی خوب بود اما من درست و حسابی نفهمیدم منظورتون چیه.منظورتون مثل بهترین نویسنده و بهترین عضو تازه وارد و... است؟

و در آخر هم باید بگم...ممنون از حمایتت!

پیام زده شده در: ۰:۵۱ چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵

اورلا کوییرکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۰ دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۹:۰۸ جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 477
آفلاین
خب سلام لوییس خوبی؟

اولا که شجاعت و پشتکارتو تحسین میکنم چون من اگه جات بودم و تازه وارد بودم عمرا اگه کاندید میشدم. کلا اعتماد به نفس تو دوس دارم :))

دوم این که من فقط به عنوان ضامنت و همین طور یه محفلی ازت حمایت نمیکنم. میدونی چرا ازت حمایت خواهم کرد؟
به نظرم از اونا نیستی که بزنی زیرش و وقتی که وزیر شدی بگی من همچین قولی رو ندادم و قدرت و پشتکار اینو داری که برنامه هاتو عملی کنی
و این که خب برنامه هات خوبن!

و خب اومدم ازت یه خواسته داشته باشم:

خواهشا تمام سازمان ها حالا چه حمایت از حیوانات، کاراگاهان و هرکدوم از سازمان ها رو فعال کن. میتونی برا هرکدومشون رنک درست کنی مث کاراگاهان. سر همین رنک من شخصا کمکت میکنم اگه بخوای. یه چیزایی از ادیت و اینا سرم میشه. =))

فعلا همینا!
ولی بدون من کاملا پشتتم و حمایتت میکنم!
امیدوارم وزیر شی!

ویرایش شده توسط اورلا کوییرک در تاریخ ۱۳۹۵/۴/۲ ۰:۵۵:۱۹

خودم، آخرین چیزی بودم که برایم باقی می‌ماند تصویر کوچک شده

Onlyتصویر کوچک شدهaven
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۲۹ سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵

لوئیس ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از سرعت خوشم میاد!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:

کنت الاف نوشته:
لوئیس ویزلی، اتش دوستِ محفلی. بیا بشین کنار من دو کلام حرف حساب بزنیم با هم.
کلام اول اینکه: تقریبا همه ی کاندیدا های وزارت در تمامی زمان ها، موضوع متحول کردن تاپیک ها را پیش کشیدند. شمام جزوشون. درسته که هیچ کاندید عاقلی نمیاد برنامه ی اصلیشو اول همه رو کنه و اونو میزاره به عنوان ضربه آخر، ولی شما یه نما بده. این برنامه هایی که پایین نوشتی میتونه اهداف فرعی هم باشه.
در حالت کلی بپرسم: نو آوری شما چیه؟

کلام دوم: هم توی اسم نویسی هم توی اولین پست ستادت خیلی محفلی بازی در اوردی. قصد نداری که بقیه ی رو توی دوران وزارتت در تنگنا قرار بدی؟

آتش دوست و آتش پرور باشی.

کنت الاف عزیز!

خب،گفتید که طرح تحول سازیِ تاپیک هارو دادن.چند نفرشون عمل کردن؟! نسبتاً هیچکدوم!اما من وقتی که میگم یه کاری رو میکنم یعنی میکنم!تو مرام یه محفلی و گریفندوری اصلاً نمیگنجه یه چیزی بگم ولی بهش عمل نکنم!نوآوری من هم همونایی بود که نوشتم!
اما اساسی ترین کاری که می خوام بکنم اینه که به همه مسئولان ستاد های مختلف تو وزارتخونه یه پی ام بدم و ازشون لیست کسایی که فعال نیستن رو بگیرم.بعد این افراد فعال از توی این ستاد ها بیرون انداخته میشن! اما میدونید که اگه این کارو بکنم عضو این ستاد ها به شدت کم میشه پس یه عضوگیری دوباره میزارم تا نیروهای فعال و تازه نفس هم بیان تو.و اینجوری ستاد ها ری استارت میشه!
در جواب سوال دومت هم باید بگم نه بابا تنگنا کجا بود اما محفلی هستم دیگه.تازه من کجا محفلی بازی درآوردم؟اونجایی که نوشته بودم به عنوان اولین نفر از از جبهه محفلی و سفید فرم پر می نمایم رو میگی؟ خب می خواستم بگم اولین نفر از این جبهه ام دیگه! چون دیدی همه کسایی که قبل از من فرم پر کرده بودن مرگخوار بودن، وزیر قبلی هم که مرگخوار بود.

امیدوارم به سوالاتت پاسخ داده باشم.

پیام زده شده در: ۱۵:۳۶ سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵

کنت الاف old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۶ جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۰۰:۴۹ جمعه ۲۴ آذر ۱۴۰۲
از یتیم خانه های شهر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 206
آفلاین
لوئیس ویزلی، اتش دوستِ محفلی. بیا بشین کنار من دو کلام حرف حساب بزنیم با هم.
کلام اول اینکه: تقریبا همه ی کاندیدا های وزارت در تمامی زمان ها، موضوع متحول کردن تاپیک ها را پیش کشیدند. شمام جزوشون. درسته که هیچ کاندید عاقلی نمیاد برنامه ی اصلیشو اول همه رو کنه و اونو میزاره به عنوان ضربه آخر، ولی شما یه نما بده. این برنامه هایی که پایین نوشتی میتونه اهداف فرعی هم باشه.
در حالت کلی بپرسم: نو آوری شما چیه؟

کلام دوم: هم توی اسم نویسی هم توی اولین پست ستادت خیلی محفلی بازی در اوردی. قصد نداری که بقیه ی رو توی دوران وزارتت در تنگنا قرار بدی؟

آتش دوست و آتش پرور باشی.

پیام زده شده در: ۱۳:۱۵ سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵

لوئیس ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از سرعت خوشم میاد!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
شرح برنامه های آینده!:

+ احیای حرفه ای و کلی تاپیک های بی استفاده وزارت سحرو جادو
در این طرح تاپیک های بی استفاده و خاک خورده به صورت حرفه ای احیا شده و با سوژه های جذاب و جدید پذیرای شماست!

تعامل ایده بین کاربران و ناظران
شما می توانید ایده و تفکرات خود را در یک تاپیک اختصاصی به اسم: "چراغ ذهن! "تعامل ایده هایتان با ما" با ما به استراک بگذارید

افزایش دایره فعالیتی و اجرایی اداره کاراگاهان
خبری خوش برای کاراگاهان!تمامی اعضای اداره کاراگاهان دارای اختیار بیشتری میشوند و دارای ستاد مرکزی اختصاصی و محل تمرینی موسوم به"دانشکده آموزشی اداره کاراگاهان" میشوند.

طرح تحول سازیِ موزه
در این طرح شما می توانید ایده هایتان را برای تحول سازیِ موزه وزارتخونه با ما به اشتراک بزارید تا موزه تبدیل به مکانی رول نویسی شود.

ایجاد مکان های رول نویسی در موزه
همانطور که میدانید استفاده بسیار کمی از موزه وزارت خانه میشود.با اجرای این طرح چندیدن مکان برای رول نویسیِ طنز و جدی ایجاد میشود.

ایجاد تاپیک تمرین در آزکابان
زندانیان می توانند در اینجا به تمرین بپردازند تا بتوانند مجازاتشان را بهتر انجام دهند و زود تر از آزکابان آزاد شوند.

برگزاری مسابقاتِ متنوع ماهانه
اجرای مسابقات رول نویسی.جدی و طنز.گروهی و انفرادی.سوژه ای و اختیاری.همه و همه در این طرح مسابقاتیِ من!

پیام زده شده در: ۱۱:۳۵ سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵

لوئیس ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از سرعت خوشم میاد!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
.:: اولین پست تبلیغاتی به سبک رول نویسی! ::.

لوئیس با پاهای لرزان پشت تریبون رفت.صدایش را با چند سرفه کوتاه صاف کرد و مانند مجری ها توی بلند گویش فوت کرد تا آن را امتحان کند.لوئیس شروع به صحبت کرد:

- اول باید از همتون تشکر کنم که تونستم با حمایت محفلی ها گریفندوری ها به اینجا برسم...

اعضای گروه گریفندور و محفل از انتهای سالن برایش سوت میزدند و حمایتشان را نشان میدادند.لوئیس لبخندی از ته قلب به آنها زد و صحبتش را ادامه داد:

- همونطور که میدونید من یه تازه کار به حساب میام و درواقع تازه کار هم هستم.اما توی همین مدت کم بهتون اطمینان میدم که قوانین و محدودیت های وزیر سحر و جادو رو میدونم.این جواب من به سوال خیلی های شما بود که میپرسیدید:یه تازه کار وزیر سحر و جادو بشه؟!
خب، تازه کار ها انرژی و اشتیاقشون هم بیشتره! مگه غیر از اینه؟.حالا لازمه از کسی که در میان ما هم هست تشکر کنم.همونطور که شاهد وقایعی که در مرکز پذیرش کاندیداها پیش اومد، دیدید که من سابقه عضویت لازم برای نام نویسی رو نداشتم.برای همین دنبال کسی برای ضمانتم بودم.و اما کسی که ضمانت من رو کرد کسی نبود جزء... کاراگاه اورلا کوییرک!

سر ها به سمتی که لوئیس به آن اشاره کرد چرخید.کاراگاه کوییرک هم دستی برای لوئیس تکان داد.لوئیس بارِ دیگر به حرف هایش ادامه داد:

- حالا نوبت سوال های شماست.

بلافاصله دست مردی قد کوتاه که در جلوی سالن ایستاده بود و به نظر میرسید خبرنگار باشد بالا رفت و گفت:

- تا حالا به خودتون نگفته بودید که شاید این کارها برای من زوده؟

- چرا.از خودم پرسیدم.و البته جوابش رو کامل نگرفتم.شاید من تازه کار باشم ولی در همین زمان تازه کاریم تونستم 5 مقام رو از آن خودم بکنم.

مردخبرنگار چیزهایی در دفترچه یادداشتش نوشتو سرش را تکان داد.لوئیس لبخندی زد وادامه داد:

- و دیگه تنها چیزی که میتونم بگم اینه که اگه به لطف رای شما وزیر بشم... وزارتخونه رو جزو بهترین ها خواهم کرد!

فریاد های تشویق مانند بمبی منفجر شد و لبخند را روی صورت لوئیس نشاند.

پیام زده شده در: ۹:۳۶ سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵

لوئیس ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از سرعت خوشم میاد!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
.:: اولین پوستر انتخاباتی ::.

باری دیگر به شما سلام میگویم!همونطور که دیدید همه چیز رو میشه از روی عنوان فهمید.این شما و این اولین پوستر انتخاباتی من که توسط جیمز پاتر ساخته و طراحی شده:

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۲۰ سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵

لوئیس ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از سرعت خوشم میاد!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سلام به شما ملت غیور جادوگر!

همونطور که میدونید با وجود اینکه من یک تازه کار به حساب میام تونستم به مرحله ستاد های انتخاباتی برسم.من دوست دارم بدونم شما چه انتظاری از من دارید.
مثلاً اگه من با رای شما یک کاری رو بکنم ازش استقبال بیشتری میشه تا اینکه خودم سرخود یه کاری رو انجام بدم.برای مثال اگه خودم همینجوری یه ستاد بزنم ولی هیچکس از اون استفاده نکنه که به درد نمیخوره.چون هیچ وزیری دوست نداره وزارتخونه ای ببینه که یه کاربر هم توش پر نمیزنه!
پس بپرسید،هرچی که تو دلتونه و می خواید بگید رو، بگید!

دوست دار شما،لوئیس ویزلی

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.