هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   5 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۷:۵۹ پنجشنبه ۴ فروردین ۱۳۸۴

ايگور كاركارف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۴ سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۷:۴۰ دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۵
از بلغارستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 109
آفلاین
راستش بايد هرچه سريعتر يه فكري براي رول پلينگ سايت بشه به طوري كه رول
پلينگ تبديل شده به يك مكالمه ي تلفني
براي مثال مي توانيد به تاپيك شكنجه گاه برين ((بنا به مشكلات نمي توانم از نقل قول استفاده كنم))
در حال حاضر هيچ صحنه سازي در سايت انجام نمي شه براي رفع اين مشكل ۲ راه وجود داره
۱- گروهي ايجاد شه كه همه ي تاپيك رو بخونه بعد در تاپيك بعدي مشكلات رو بنويسه و در مواردي هم چگونه گي بهتر شدن
۲- دوم اينكه بياين ۱ قانون بزارين كه اين نوع تاپيك ها پاك مي شن

Those were the days my friend
We thought they
'd never end
We'
d sing and dance forever and a day
We
'd live the life we choose
We'
d fight and never lose
For we were young and sure to have our way.

پیام زده شده در: ۲۳:۱۹ چهارشنبه ۳ فروردین ۱۳۸۴

سالازار اسلیترینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۶ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۵۴ چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۷
از تالار اسرار
گروه:
کاربران عضو
پیام: 272
آفلاین
چو چانگ گفت نقل قول:
يكي از اعضا...اگوستون روكوود..اگه دقت كنين همه پستاش فينگليشن! اينو يه كاريش بكنين حوصله ادم سر ميره هرجا پستاشو ميبنه!

من هر جا كه ديدم يه اخطار بهش دادم خودش ميگه بلد نيست فارسي تايپ كنه من نميدونم بايد باهاش چيكار كرد

نمایشنا

پیام زده شده در: ۲۲:۳۰ چهارشنبه ۳ فروردین ۱۳۸۴

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
هوم كرام با اين وضع اگه هالي ويزاردو تعطيل كني واقعا برات تسليت عرض ميكنم....هرچند كه علي خوشحال ميشه..بلاخره يه همدم پيدا ميكنه تا از درد و رنجهاي با گراپي بودن بگه!

-----------------------
اين قسمت گالري مشكل داره يا من مشكل دارم؟
قسمت عكسهاي كاربران رو كه ميزنم مينويسه هيچ گالري كه متعلق به كاربران باشد وجود ندارد اين يعني چي؟؟؟؟
-----------------------
يكي از اعضا...اگوستون روكوود..اگه دقت كنين همه پستاش فينگليشن! اينو يه كاريش بكنين حوصله ادم سر ميره هرجا پستاشو ميبنه!
هرجا هم كه ازش پست ديدم يا نوشته شما سفيدا هيچ كاري نميتونيد بكنيد و به درك واصل ميشيد يا اينكه به اميد پيروزي شبح واره ها!

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۲۲:۰۹ چهارشنبه ۳ فروردین ۱۳۸۴

سالازار اسلیترینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۶ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۵۴ چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۷
از تالار اسرار
گروه:
کاربران عضو
پیام: 272
آفلاین
هومك

كاملا و تمام كمال حاجي رو ساپورت ميكنم (الته نيازي به ساپورت من نيست خودشون استادن ) در هر حال پويان جان اگر اينكا رو بكني اونوقت منم به همراه حاجي بزرگوار تو ر در اين سفر همراهي ميكنم كه همراهي من باعث اضافه شدن يك خان به خفت خان قزوين ميشه

درضمن به زودي گراپي در آمريكاي دو هالي ويزارد رو ميتركونه
پس منتظرش باشين

نمایشنا

پیام زده شده در: ۲۱:۰۱ چهارشنبه ۳ فروردین ۱۳۸۴

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
ای پویان معلوم الحال...!
واقعا که, ایده های ویزارد از اون ایده ها هستش که می تونه تا زمان " هری پاتر و نوه های فراری " ادامه داشته باشه ! مثل اینکه بگی فیلم سازی کهنه شده, به نظر من این مهم نیست که تاپیک در روز چندتا پست می خوره این مهمه که چقدر کیفیت پست ها خوبه که خودتم با من موافقی پس دیگه چیزی نگو...
در مورد پست های طولانی , اگه کیفیت داشته باشه هر چه طولانی تر بهتر, مثلا لوکشین رو توضیح بده و غیره. همیشه مشکل اینجاست که فرد پست زننده(فیلم نامه نویس) چون خودش توی ذهنش فضا هستش , احتیاج به فضا سازی رو اصلا متوجه نمی شه....
حالا در باب بستن تاپیک دو تا مورد هستش یکی به عنوان زننده بهترین ایده به تصمیمت به عنوان یک دوستدار اون تاپیک احترام می ذارم! ولی مورد دوم اینکه به نظر من اصل نمودار سینوس همیشه وجود داره و به هر حال های ویزارد دوباره اوجی هم خواهد داشت! و من اینجا به عنوان یک مدیر میگم که چون این تاپیک پرطرفدار است تو اجازه نداری این کارو بکنی! و اگه این کارو بکنی در جلسه آینده حضوری با هم سفری به شهر علی و گراپی خواهیم داشت!

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۱۴:۲۱ چهارشنبه ۳ فروردین ۱۳۸۴

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
درباره انتقاد فلور بايد بگم بعضي از مقاله ها هم هيچي توشون نيست! يا تاريخشون خيلي قديميه.

مثلا اطلاعيه براي عضويت تيم گريفيندرو بود فكر كنم. كه حالا تو تاپيك تيم كوييديچ گريفيندرو همه ميان و درخواست ميدن ديگه نيازي به اين مقاله نيست.

يا مال دوئل گروهي هم همينطوره.

said Dumbledore
the freezing water

پیام زده شده در: ۱۱:۱۹ چهارشنبه ۳ فروردین ۱۳۸۴

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
ببین کرام این نظر خودته باید به نظر دیگر اعضایه سایت احترام بزاری و همچنین وقتی اونا تاپیکی رو دوست دارن نبندیش اگر نبندی همیشه تو دل بچه ها هستی
خب من یک پیشنهاد داشتم شما که تمامه کتابهارو گذاشتید خب یک کتاب جا مونده فکر کنم نقد کتابهایه هری پاتر یه همچین چیزی چون من نخریدم ولی تویه بروشور کتابسرای تندیس تابستون که ایران بودم دیدم که کنار سری کتابهایه هری اینم کذاشته بود البته من شیراز این کتابو پیدا نکردم تهرانم گشتم ولی بازم پیدا نکردم اگر می شه این کتابو بزارید تا بتونیم بخونیم این بروشور ماله نمایشگاه کتاب اردیبهشت بوده که داییم گرفته و به من نشون داد مطمعنم همچین کتابی هست ولی من پیداش نکردم
ممنون اگر رسیدگی بشه
خب یک انتقادم داشتم درباره ی قسمت مقاله ها بعضی از پستها که در قسمت مقاله هست فقط یک شکلک تشکیل می ده یا بعضی ها الکی اونجا یک کلمه ای با هم بحث می کنن این باعث می شه تعداد پستها الکی زیاد بشه اگر یکم نگاهی به اونجا بندازید بد نیست ممنون

ویرایش شده توسط فلور دلاكور در تاریخ ۱۳۸۴/۱/۳ ۱۱:۵۰:۴۰

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

پیام زده شده در: ۱۰:۳۴ چهارشنبه ۳ فروردین ۱۳۸۴

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
هوم ولي نوشته هاي جديدا هم خوبه....ولي اين شرط لوگو داشتن زياد جالب نيست....من چند بار خواستم يه چيزي بنويسم ديدم لوگو ندارم....

در مورد پست بلند هم همه پستا حوصله ادمو سر نمي برن اگه به اندازه كافي پاراگراف بندي(پاراگرافهاي كوتاه) شده باشه و يه سطر بين پاراگرافها فاصله باشه حوصله ادم سر نميره

با اينحال بازم به اين نتيجه ميرسيم كه هالي ويزارد نبايد بسته بشه!اصلا هم جذابيت خودشو از دست نداده و هنوز مثل قبل از بهترين تاپيكهاست

said Dumbledore
the freezing water

پیام زده شده در: ۸:۰۳ چهارشنبه ۳ فروردین ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
روبیوس جان
پستایی که تو هالی ویزارد زده میشه آنچنان بلند نیست....خواندن آن نیز کمتر از شش یا هفت دقیقه طول میکشد

در مورد اسکار فیلم کوتاه.....
مشکل من دقیقا همینه....فقط در مواقع اسکار هستش که افراد به خود زحمت میدهند و در هالی ویزارد مشغول ساختن فیلم میشوند....به غیر حاجی و بیگانه.....کدومیک از برندگان((یا کاندیدای)) اسکار،بعد از مراسم ،در هالی ویزارد فیلم ساختن؟؟؟؟
به جرات میتونم بگم هیچکدوم!!!!حتی ابرفورث عزیزم!!!...حتی مگ گونگال عزیزم!!!...حتی هری عزیزم!!!
و........
متاسفانه در حال حاضر اکثر دوستانی که در داستان نویسی((به قول هری)) قوی هستند از فعالیت دست کشیدند
کسی نمیپرسه آقایون چرا از فعالیت دست کشیدید؟؟؟
دلیلش واضحه....بعد از هر اوجی، فرودی هست
بعد از اینکه اسکار برگزار شد همه از تب و تاب فیلمساختن افتادند......این اتفاق برای من هم افتاد...بنابراین مدتی به تاپیک استراحت دادم و دوباره شروع کردم.....گفتم حتی برای اینکه استقبال بیشتر بشه هالی ویزاردو حرفه ای کنم.....برای اینکه دوباره پای این افرادو به هالی ویزارد بکشونم شروع به ساختن لوگو کردم((حتی شرط گذاشتم فقط برای کسانی لوگو ساخته میشه که قبلا در هالی ویزارد فعالیت کردند)).....دوستان جدید از آن استقبال کردند....ولی بازهم خبری از دوستان قدیمی نشد!!!!!!!
دلیلی نداشت من از دوستانم ناراحت شوم...به این نتیجه رسیدم که تاپیک جذابیت خودشو از دست داده و دیگر جذاب نیست....به همین راحتی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

باید با واقعیت کنار آمد و من سعی میکنم با این مسئله کنار بیام
در آخر از کریچر عزیزم تشکر میکنم که این اواخر همیشه یار و یاور من بوده همچنین از دوستان عزیز و جدیدم
با احترام.. ویکتور کرام

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۱:۰۹ چهارشنبه ۳ فروردین ۱۳۸۴

هگرید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۹ چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۰:۴۵ جمعه ۱۹ آذر ۱۴۰۰
از دره غولها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 300
آفلاین
هوم ... ویکتور جان ! بابا چرا ببندیش !؟ ببین من یکی از دلایل افت کیفی ( البته هنوز هم پستهای خوب زده میشه ) هالی ویزارد رو برات شرح میدم :
یک کلمه ! طولانی بودن پستها !
این خودش باعث دو تا نتیجه میشه :
1- خوندن پستهای دو متری از حوصله خواننده خارجه و بنابراین این خودش باعث از رونق افتادن هالی ویزارد میشه !

2- باز هم به دلیل اینکه همه میخوان پست بلند بزنن نصف متن نمایشنامه ها چرت و پرت از آب درمیاد !

برای حل این مشکل یه راه حل هم دارم ! آقا چرا همه فیلم بلند بسازن ؟ هالی ویزارد رو بکنیم مخصوص فیلم های کوتاه و داستاه های کوتاه ! این به نظر من خیلی بهتره ! تا اینکه یه نفر زور بزنه شش متر پست بفرسته که نصفش غیر قابل خوندنه ! بعد هم دوباره مراسم اسکار مخصوص فیلم های کوتاه را راه بندازیم ! این یعینی اینکه هر کسی بدون روده درازی منظورش را در کوتاه ترین قالب برسونه ! این بهترین راهه !

آدمي از عالم خاکي نمي آيد به دست !
عالمي ديگر ببايد ساخت ! وز نو آدمي

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.