هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   5 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۲:۲۵ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۸۴

السامور پاراگات

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ شنبه ۲۳ آبان ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۰:۴۹ دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۴
از جنگل ممنوعه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 92
آفلاین
مثل اينكه هركي فحش ميشنوه بايد بره نه؟
فلاني:السامور.......عوضيه ......نميدونم چيچيه فلان شده.چرا پستهايه چرتو پرت ميزني؟كثافت.

السامور:بچه ها به من فحش دادن و من ميرم.باي.

واقعا بعضي از مسئوليت ها جنبه ميخواد چون ممكنه آدم اشتباه كنه و بايد پاش وايسه.
خداييش من از اين جريان هيچي نميدونستم ولي حالا اونطوري كه شما ميگين پس رفتن كالين يه طوري به ابرويه هرچي مرده برده.

اگه قضيه اينه كه هركي بخواد بره باشه.منكه هنوز 200 تاپست ندارم و با كسي دوست نيستم ميخوام برم.آدم الان بره بهتر از اينه كه 800 تا پست داشته باشه و 1000 تا دوست وبعد يهو بگه ميخوام برم.بعدش هم دوستاش منت بكشن.بهتره كه آدم زود تر آينده نگر باشه تا چنين مشكلي پيش نياد.من الان ميدونم شايد تا 3 ماهه ديگه يه قديمي بشم تو اين سايت و حتما بر اثر يه اشتباه 4 تا فحش بخورم پس همين الن ميرم

خداييش فكر نكنم منظوره منو فهميده باشين.منظورم اينه كه كاره هردو گروه اشتباهه.كسايي كه ميرنو كسايي كه الكي انتقاد ميكنن.

تصویر کوچک شده

استيو هالف و خائنين بايد بسوزند!

پیام زده شده در: ۲۰:۰۸ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۸۴

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
کالین تنها موردی که باعث شد من به شدت از دستت ناراحت بشم نیومدنت به سایت بود این غیر قابل توجیه هست که با وجود اینکه بهت گفته بودم باید هر وقت خواستی بری اطلاع بدی گذاشتی رفتی و بعد از یه هفته هم که اومدی بازم تو سایت خبری ازت نبود از نظر من این حرکت رو هیچ جور نمیتونی جوابگو باشی و رفتنت هم اصلا قابل قبول نیست و دهن کجی دیگه ای به همه ماست
اینکه ما همه موافق پاک شدن اون تاپیک ها بودیم درش شکی نیست فردای پاک شدن من به همه گفتم که موافق پاک شدن اون دو تاپیک بودم ولی خیلی فرق هست بین موافق بودن برای پاک شدن یه تاپیک با پاک کردنش اگه اینطور باشه من دلم میخواد خیلی کار ها در سایت انجام بدم و خیلی چیزا رو پاک کنم شایدم خیلیای دیگه موافق باشن ولی بدون راه قانونی نمیتونم این کارو بکنم اگه هر کسی هر کاری دوست داشت در سایت انجام بده دیگه هیچ جوری نمیشه نظمی اینجا برقرار کرد

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱۶:۱۷ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۸۴

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
من تعجب ميكنم وقتي ميبينم بعضيا اول ميان از همين نوع فحشها كه كالين گفت ميدن و بعد ميان ميگن چرا فحش ميدين!(سوء تفاهم نشه منظورم از كسايي كه اينجا پست زدن نبود) و واقعا هم ناراحت شدم وقتي ديدم بعضيا با جنبه بسيار كمشون عوض اينكه بيان درست و حسابي بشينن بحث كنن كه اقا چرا پاك كردي ميان فحش ميدن.

هم ايليدان و هم كالين از دوستاي منن و من به هيچ وجه دوست ندارم هيچ كدوم از اونا از اين سايت برن. جاي اونا و خيلياي ديگه تو سايت خاليه. بلا كالين ايليدان لاوندر همه از اعضاي خوب سايت بودن كه هيچكي نمي تونه جاشونه پر كنه.

ولي اصلا موافق از قدرت استفاده كردن نيستم يعني چي كالين از قدرتش استفاده كرده چه معني داره كالين يه اشتباهي كرد كه قبل از پاك كردن اخطار نداد ولي چرا مديرا بايد بعد از اينكار اينقدر اين موضوع رو بزرگ كنن هنوز از يادم نرفته كه چه پستهايي تو گفتگو با مديران قبلي زدين واقعا خيلي بي انصافي بود.

تا حالا از هيچ كدوم از مديرامون ناراضي نبودم همه مديرا تا به حال عالي ترين و مسئوليت پذيرترين اعضاي سايت بودن و من واقعا اين جمله «كالين از قدرتش استفاده كرده» بهم برخورد.

كالين خيلي هم مدير خوبي بود .اينو به خاطر دوستيم با كالين نميگم واقعا خيلي مدير خوبي بود و اگه يادتون بياد يه بار هم ميخواست بره كه با هزار خواهش و تمنا راضي شد بمونه اگه اين كسايي كه ميخوان برن واقعا از سايت زده شدن و فكر ميكنن برن به صلاحشونه ديگه كاريش نميشه كرد ولي ازون خواهش ميكنم اين اعضايي كه واقعا شورشو در آوردن رو نديده بگيرن و به نيمه پ ليوان نگاه كنن تا ببينن چقدر از اعضا دوستشون دارن.

------------------------
به ايليدان: داركي هم نتونست همه رو راضي نگهداره ديمون دامبلدور ازش راضي نبود

به كالين: همه اينا به كنار حالا چرا جوابمو تو مسنجر نميدي؟

به ابرفورث: اين گروه ترجمه چي شد؟

----------------------
ويرايش: اين جادوگر ماه چه جوريه من هنوز ازش سر درنياوردم يكي به من توضيح بده تو تاپيكي كه قفله چجور ميشه پست زد!

ویرایش شده توسط چو چانگ (WHITE GIRL) در تاریخ ۱۳۸۴/۱/۲۶ ۱۸:۲۸:۰۰

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۱۴:۲۸ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۸۴

آبرفورث دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۰:۴۶ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 543
آفلاین
با تشكر از سوسك به خاطر پيام فرندشيپشون... قضيه خاكستري و گلبهي ديگه تمام شده و من نمي دونم واقعا چرا هنوز بحث بر سر اون دوتاپيك هست! (اگه يادتون باشه با حاجي داركي سر اين تاپيك دس به يخه شديم!)
كالين فقط يك اشتباه كرد:: بدون اخطار اون تاپيك رو پاك كرد!‌(هر چند به طور كامل پاك كردنش از طرف من ساپورت مي‌شد! ولي طبق روال قانوني عمل نكرد!‌حداقل دو سه روز بايد صبر مي كرد تا موسس ميومد و دلايل حضور تاپيك رو توضيح ميداد!كه متاسفانه اينطور نشد... ) مورد بعدي هم اين قضيه عدم حضورش طي يك هفته بود... با سالازار در مورد اين قضيه اگه بري يعني قبول كردي كه اشتباه كردي، صد در صد موافقم... يعني به طور كامل كم آوردي!
همچنين قضيه رفتن ايليدان... و يا شايد من و هر كس ديگه!‌ ببينين اين رفتن‌ها دست من و شما نيست كه بخوايم جلوش رو بگيريم يا برش گردونيم... ديگه الان اگه من رو وسط ميدون مرلين سابق اعدام كنين، دست و دل ايليدان و كالين به فعاليت در سايت نميره! حالا هر كاري ميتونين بكنين! يا نبايد برين... يا اگه رفتين؛ به سلامت!
الان بايد ما كار خودمون رو بكنيم و به فكر فعاليت در سايت باشيم!

پیام زده شده در: ۱۱:۵۲ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۸۴

سوسك بي همتا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۳ چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۳۱ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳
از چاه فاضلاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 715
آفلاین
اين سايت چه مرضي پيدا كرده؟ چرا همه تون هدف اصلي اين سايت رو كه فراموش كردين؟ چرا همه تون از ياد بردين که ما اينجا جمع شدين تا با هم دوست باشيم. تا روز های خوشی رو در کنار هم داشته باشيم. از شما انتظار اين بچه بازی ها رو نداشتم. ايليدان ـ کالين و همه و همه. هری تو چرا تاريخچه ی اين سايت رو فراموش کردی؟ برو به قدح يک نگاهی بنداز. شايد يک چيزهايی يادت بياد. همه ی شما با هم دوست بودين. ولی يک سايت ارزش جدايی رو داشت؟ ولدمورت سابق هم دوست شما بود. با ناراحتی از سايت رفت حالا کالين که دوست شما است با ناراحتی ميره. بعد ايليدان. بعد اين يکی. بعد اون يکی.از بچه ها بچگانه تر عمل کردين. از هيچ کدوم شما انتظار نداشتم. هيچ چيز ارزش دوستي رو نداره... ولي شما فراموش كردين...

سلطان سوسك بي همتا!

پیام زده شده در: ۱۱:۲۱ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۸۴

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
ایلیدانم رفت کالین هم رفت همه که دارن می رن اصلا کالین جان تو به حرف مردم چی کار داری؟
به منم سر هیچ فحش دادن ولی من هیچی نگفتم بهتره فراموش کنی نیمه ی پر لیوان رو ببین نه نیمه ی خالی من یکی که از نمایشنامه هات خوشم می یومد و می دونم که کلی وقت صرف این سایت کردی پس نرو و اصلا فراموش کن
ایلیدان هم آخر کار خودشو کرد و رفت من نمی دونم دیگه کی تو سایت موند؟
خواهش می کنم نزارید اینا برن دوستایه خوبی بودن و همچنین با جون و دل سایت رو دوست داشتن حیف برن

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

ایلیدان / illidan_Dreadlord@yahoo.com
کالین حرف جالبی زدی من نگران سلامتی بچه م هستن چون سیگار میکشه بزنم اونو بکشم دیگه نکشه این سایت قرار نیست ماگل نت ترجمه شده باشه و گرنه اسمش جادوگران نبود این سایت در بعضی موارد الگو بر داری میکنه خیلی جالبه شما از سایت میرید انتظار دارید هیچ کی نگه بالا چشم شما ابروئه و به خاطر کار ی که کردید سکوت کنن تا برگردید همه چی از اسیاب افتاد اون وقت ؟دقیقا تو از قدرتت سوء استفاده کردی اف غیر اف نداره این ملت ادعا نکردن مدیرن و پیشنهاد ندادن برای مدریت ولی دیدم که شما چه گلی زدید به سر سایت
مدیر نمونه دارکی همه ملت رو راضی نگه داشت

پیام زده شده در: ۲:۳۴ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۸۴

سالازار اسلیترینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۶ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۵۴ چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۷
از تالار اسرار
گروه:
کاربران عضو
پیام: 272
آفلاین
آخي اين برادر كالين ما هم بهش كلي ظلم شده

برادر من از شما عذر ميخوام خداييش ببخشيد كه ازت پرسيدم چرا بدون اخطار پاك كردي ببخشيد كه ازت دليل خواستم و گفتي چون دلم خواست عزيزكم هري پاتر جاي خودش ولي وقتي كه ديگه نميشه روي اون كار كرد و همه مواردش پرشده و بايد صبر كنيم تا كتاب بعديش بياد يه چند تا تاپيك براي توع خوبه من موندم تو چرا از سايت اجكت كردي اگه ميگي كارت درست بوده پس بيا صاف وايسا بگو كردم كه كردم خوب كاري كردم باز هم ميكنم
نه اينكه عين يه آدم گناه كار و ترسو فرار كن بگو هركي ميخواد با من دوست باشه فلان كنه بحمان كنه
باز هم نظر خودمو ميگم پاك كردن تاپيكها بدون اخطار اشتباهت بود بايد پاش وايسي در ضمن مخالف اجكتت از سايت هستم چون احمقانه كاره و نشون ميده تو اشتباه كردي و اونقدر مرد نيستي كه وايسي بگي من اشتباه كردم

وسلام

نمایشنا

پیام زده شده در: ۲:۱۴ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۸۴

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
خو ب سلام پس از مدتها سلام....اِ پس کالین کجاست؟دوتا تاپیک رو پاک کرد رفت همینجوری چرا؟پس چرا پیداش نمیشه یکی نیست توضیح بده؟
خوب من اینجام...دلم نمیخواست دیگه بیام ولی یه سری از دوستان خواستن حداقل یه پست بزنم و دلایل خودمو بگم خوب بفرمایید اینم دلایل حالا با خودتون قبول کنید یا نکنید این آخرین پسته منه دیگه منو نمی بینید(به قول بعضیا شرم کم)(آدم که از یه دسته جارو دو بار کتک نمیخوره)
خوب من هنوز از کاری که کردم و این دوتا تاپیک رو پاک کردم راضیم...شما فرض کنید که فرزندتون سیگار میکشه شما باهاش مخالفت میکنید...چ.ن به سلامتیش اهمیت میدید...چون میدونید اون میتونه براش خطرناک باشه ...پس شما با تمام قدرت سعی میکنید جلوشو بگیرید از هر راهی که بلدید...خوب منم همین کارو کردم چون نه تنها به نظر من به نظر تمام مدیران حاضر در جلسه سایت برای هری پاتر بود و این کار سایت را از روند رول پلینگ ماگل نت که الگوی این سایت بود خارج میکرد و من هم با اونا هم عقیده بودم و هستم....و دلیل رفتنم از سایت اصلا بهاین دو تاپیک ربطی نداشت....تنها دلیل رفتن من تهمتهایی بود که به من زده شد و فحش هایی که به من داده شد و حرفهایی که پشت سرم در یک هفته ای که دانشگاه بودم و نتونستم به سایت برسم زده شد....آیدی یاهوی خودمو باز کردم و دیدن آف های حال به هم زن همانا و ترک سایت همانا
که ای تو از قدرت سو استفاده کردی تو از مدیریت سو استفاده کردی...فحشها که بماند....و چه حرفهایی که پشت سرم نزدند(به جز یه عده بر وبچز با مرام که مخلصشونم هستندم همی)
خوب شما با دیدن 20 تا آف مثل این...اونم بعد اینکه میبینید با جون ودل واسه سایت از وقت و سرمایه تون مایه گذاشتید چی کار میکنید؟ یعنی همه اون کارایی که واسه سایت کردم الکی بود...یعنی هیشکی واسه اون همه کار من تره هم خورد نمیکنه؟یعنی ارزش من از برگ چغندر هم کمتره؟...خوب منم گفتم اون چیزی که زیاد مدیر 100 بار خواهش کردم منو از سایت اجکت کنن اما دوستان این کارو نکردن...ای کسایی که اعتراض دارین خودتون بیاین مدیر شین ببینم چه گلی به سر سایت میزنید...ببینم سایت دو روز سر پا میمونه؟اگه کار بلدی بسم الله ما که رفتیم میدون خالیه بپر وسط برادر آسلامی نشون بده که خون نوشابهای تو رگاته ....فقط بلد نیستی حرف بزنی من که رفتم
این منم دوست دیروز آشنای امروز و فراموش شده ی فردا پس امروز مینویسم تا فردا یادم کنی
امضا
کالین کریوی کسی که چون فیلمهایش برای سایت سوخت و به جایی نرسید جز یافتن چند دوست خوب...شما سعی کنید حتما به جایی میرسید شاید شما بتونید همه ملت آسلامی رو راضی کنید من که نتونستم ببینم چطوری میخواین همه رو راضی نگه دارین!!!

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۰:۱۲ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۸۴

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۲ سه شنبه ۷ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۳۹ یکشنبه ۹ بهمن ۱۳۸۴
از خانه ریدل ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 312
آفلاین
در مورد ترينها بايد بگم كه اين كريچر 2 ماه بهترين عضو تازه وارد شده... بابا باشه يك ماه
در ضمن بايد بگم كه روش نظر سنجي خوب نيست...
اينكه اسم بنيويسيم
هركي كانديدا شد شما گزينه هاشو بذاريد

در مورد ليلا ! من كه واقعا كيف ميكنم انگليسي مينويسه
4 تا كلمه جديد هم ياد ميگيريم
در كل چه ايرادي داره انگليسي بنويسند!! هر زباني باشه فقط عربي نباشه (فلور بهت بر نخوره)

[b][size=medium]اولین جادوگر در تمامی دوران ها که توانسØ

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.