هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: و چه خالي ميرفت !
پیام زده شده در: ۱۹:۱۶ یکشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
من قطاري ديدم كه سياست ميبرد و چه خالي ميرفت!
اون زمان که کینگزلی بجای اعلاحضرت همايونی فاج بر مسند خلافت نشست من هنوز بدنیا نیومده بودم و زمانی که گیلدی وزارت را از چنگال کینگزلی قاپید خاطره زیادی ندارم.اما زمانی رو که حذب لیبرات دموکرات جادوگریالیستی پرچم گیلدی را به آتش کشید و چوچانگ را وزیر جدید اعلام کرد خوب بخاطر دارم.
از زمان خلافت وی مدتی نگذشت که وزیر جدید بدلایل پاره ای از مشکلات وزارت را بوسید و استعفای خود را صادر کرد.ماهها از این اتفاق میگذرد و هنوز مملکت بدون وزیر و معاونو کابینه و مجلس روزگار را میگذراند.توروم بشدت رو به افزایش است و فقر بیداد میکند.رهبر جادوگران سفید نیز چندی پیش دار فانی رو وداع گفت و به جهانی دیگر رفت.
الان در جامعه جادوگری نه دیگر آلبوس دامبلدوری وجود دارد و نه ولدرمورتی.عده ای بر این عقیده اند که جامعه الان به مثال زمینی میماند بدون ماه و خورشید.نه روز است نه شب.
یادش بخیر همیشه مادربزرگم از خوبیهای وزارت اعلاحضرت همايونی فاج میگفت.که چه مرد نازنینی بود چه کارهایی که برای این مردم نکرد آخر سر هم مجبور به فرار شد بعد این کینگزلی اومد تو کاخش تو امپراطوریش جا خوش کرد و تکونم نخورد.
هی هی روزگار اون زمان که کینگزلی وزیر شد همه خوشحال بودند چون فکر میکردند مشکلاتشون تموم شد اما اینا فقط یه مشت فکر بود البته بازم خوب بود چون نون قیمتش یه نات بود اما الان شده یه گالیون.
حذب قول داره که یه وزیر به خوبی اعلاحضرت همايونی بیاره که صد برابر کاراییش از اون بهتر باشه.قول داده قیمتها کاهش پیدا کنه حقوق ها زیاد بشه روابط دختر و پسر آزاد باشه دیگه به جونا گیر ندن یه سری قوانین تغییر کنه و... خیلی چیزای دیگه.گرچه فکر کنم وزیر جدید اگرم بخواد نمیتونه از چهارچوب خارج بشه و باید با مقرراتی که بهش میدن پیش بره اما من امیدوارم دوران وزارتش خیلی کوتاه نباشه و توسط یه عده ترور نشه.الهی آمین

من این پست رو همینطوری نوشتم فقط بخاطر اینکه دیدم تاپیک خیلی جالبیه و واقعا حیفه بدون فعالیت مونده اگه پستای قبلی رو بخونین میفهمین باید چیکار کنید.البته این تاپیک به وزارت سحر و جادو مربوط میشه ولی نمیدونم چرا اومده اینجا حالا اگه دیدم فعال شدم میفرستمش اونجا.پس بجنبین

و چه خالي ميرفت !
پیام زده شده در: ۲۰:۰۷ دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۸۴

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۶ سه شنبه ۷ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۳۶ پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۵
از قدح انديشه دومبول!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 837
آفلاین
ای امان ای فغان..............(اونم 2 بار نه 1 بار)
واقعا سیاستو نگاه کنین.....
هر کی از راه میرسه میره گروه گریفندور بعد گریفندور با این همه عضوش بازم نتونسته اون طور که باید و شاید کارشو درت انجام بده....البته حقم دارن.....چون تعدادشون زیاده.....ولی واقعا سیاستمداری شماها افتضاحه.....پس کلاه گروهبندی چی شده؟؟؟؟.....ها؟؟؟؟....چرا چو تویه گریفندوره در حالی که باید تویه راونکلاو باشه؟؟؟؟....این مسخره نیست....به خدا سیاست ندارین....
تیریپ سیاست مداری اومدم حال بکنین.....

پیام زده شده در: ۱۸:۱۰ دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۸۴

لی جردن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۹ پنجشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۶:۵۱ پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۸۹
از اون طرف شب!!!!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 501
آفلاین
اي امان! اي فغان! (كپي رايت از هگريد)

یه سری تازه به جادوگران رسیده ارزشی زن اومدن گند زدن به گریف.
تاپیکای شورای گریف و اسمشو نمیتونن.... شدن محلی برای زدن پست الکی البته کمم نمی یارن اسمشو گذاشتن کلکل.
والله ادم با خودش میگه بره عضو اسلی شه سنگین تره.
الان گریف جز .........(سرکته) که اونم با کمک چو زده شده هیچی نداره.

بابا یکی به داد گریف برسه...

کمک

يكي از راه هاي پيشرفت در رول پلينگ ( ايفاي نقش ) :

ابتدا به لين

پیام زده شده در: ۱۱:۳۵ سه شنبه ۴ مرداد ۱۳۸۴

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
اي امان! اي فغان! (كپي رايت از هگريد)
از دست كسايي كه بخاطر خودشون آدمو خراب ميكنن!
آدم به بزرگتر يه احترامي ميذاره...ميگه اين بزرگتر از منه...برم ببينم چيزي ميخواد يا نه...بهش خدمت كنم..
ادم ميگه برم به كوچيكترم بگم هر چي بگي رو چشم...بگم شما امر كن گروهمو تعطيل كنم...ادم يه پيشنهادي ميده كه بيا به جاي من رئيس گروه شو...

حيف...گذشت اونوقتا! قديما كوچيكا يه ذره احترام ميذاشتن!
حالا ديگه خيلي كلمه ها بي معني شده...كوچيكا احترام رو نميشناسن...همونطور كه گريفيندوريا ترس رو نميشناسن...

ولي خوب چي ميشه كرد...بعضي كلمات هم حسابي معنا دارن...مثل ترس براي هافلپافيا...مثل شجاعت و از خود گذشتگي براي گريفيندوريا...چه ميشه كرد....

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

و چه خالي ميرفت !
پیام زده شده در: ۱۱:۱۸ سه شنبه ۴ مرداد ۱۳۸۴

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از قدح انديشه دومبول!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
خب اینم نظر شماست...ولی کسی نظر شمارو نخواست....
میدونی بعد از اینکه این پستتو خوندم چی کار کردم چو جان؟؟؟
هیچی....فقط خندیدم...همین....شماها ترسیدین...به وضوح در پستاتون معلومه....
در ضمن محض اطلاعتون بگم که من تویه هاگوارتز استاد درس ماگل شناسیم.....و تویه بقیه کلاسا فقط برای خوش گذرونی به عنوان دانش آموزا قرار گرفتم.....در ضمن منم از شما چیزی کم ندارم....چی کم دارم؟؟؟.....
خود شما مگه چی هستی؟؟؟...شما هم دانش آموزی دیگه....مهم نیست.....چرا اعثاب خودمو داغون میکنم....
اگه ما بیکاریم....شما که کار داری جبران کن به جای ما....
در ضمن در مورد سیاست گفتی....یاد یه مسئله افتادم....اولا باید بگم که ما تو گروهمون به مسائل سیاسی کاری نداریم.....اینو تو دومین پستمم به عنوان قانون گروهمون گفتم میتونی بری بخونی.....در ضمن بچه منظورت با کی بود؟؟؟؟.....بعئم اینکه من خودم کاندیدای وزارت بودم...اتفاقا از سیاست خیلی چیزا سرم میشه که شما نمیفهمی....
البته ببخشید که اینقدر رک میگما....کلا من گفتم جوابتونو رک بدم که دوگانگی پیش نیاد تو حرفام....بعدا حرف بزارین تو دهن آدم.....
ببشخید در کل اگر بد صحبت کردم....الان پیش خودت میگی همه حرفتو زدی بعد معذرت میخوای؟؟؟...اینم یه جورشه دیگه....خب بعضی مواقع خوبه....
آهای ایها الناس......ایشون ناظر همون انجمنی که ما توش این تاپیک رو زدیم...منظورم کوچه دیاگونه....اگر دیدین که تاپیک اچ سی ا پاک شد بدونین به خاطر این پست من بود...
امیدوارم اینقدر خشن نباشی چو جان...حرف دلمو زدم....

پیام زده شده در: ۱۱:۰۶ سه شنبه ۴ مرداد ۱۳۸۴

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
Hco ...... IPC ....همش بيخودي! فقط دارن انرژي تلف ميكنن! واسه همديگه خط و نشون نقاشي ميكنن! از بيكاريه ديگه....آدم ميگه برم يه حمله جانانه كنم داغونشون كنم راحت شم.....اره...همين كارو ميكنم....بهترين كار همين حملست!

ولي نه...بيچارن...گروهي كه رئيسش يه بچه مدرسه اي باشه به چه درد ميخوره...اصلا بچه رو چه به سياست؟ بشين سر جات كارتونتو ببين بچه!

said Dumbledore
the freezing water

و چه خالي ميرفت !
پیام زده شده در: ۹:۵۷ سه شنبه ۴ مرداد ۱۳۸۴

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از قدح انديشه دومبول!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
بابا این چه وضعشه....
ما زیر سلطه سیاها نرفتیم....بلکه اونا با حمایتهای پشت پرده و کارهایی که ما نمیبینیم تونستن خودشونو بالا بکشن...به عبارتی پارتیشون کلفته.....دوستاشونم میارم..آدم نمیتونه بهشون حرف بزنه....ای خدا....چی بگم....آخه ما باید چی کار کنیم...اصلا کجای دنیا میان وزیر انتخاب میکنن بعد وزیر به حرف سیاها گوش میده...بابا جان...وزیر باید بر علیه سیاها باشه...میفهمین...از من گفتن ولی فکر کنم یه 10 سال دیگه باید بریم تو آزکابان زندگی کنیم....خدا میدونه.....
جای بحث نداره...خب سیاه سالاریه دیگه....بحثش کجا بود؟؟؟...همه میدونن...

پیام زده شده در: ۸:۳۵ سه شنبه ۴ مرداد ۱۳۸۴

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
چه خبره! هركي از راه ميرسه يه چيزي ميگه! اين چه وضعشه كه همه چي به همه برميخوره؟! اين چه وضعشه كه هركي از راه ميرسه تا يه بي احترامي كوچولو ميبينه فوري خداحافظ شناسمو ازاد كنيد من ديگه نميام...
بابا يه خورده صبر كنيد! ببين بلكه به تو نگفته اخه! يه خورده هم جنبه داشته باش! بلكه راست ميگه بيچاره!
اصلا به تو گفت! لازم نيست بياي داد بزني و هوار كني اي من رفتم شناسمو ازاد كنيد كه! با يه خورده آرامش بهش بگو اشتباه ميكنه! همين!

said Dumbledore
the freezing water

پیام زده شده در: ۲:۰۷ جمعه ۱۳ خرداد ۱۳۸۴

هگرید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۹ چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۰:۴۵ جمعه ۱۹ آذر ۱۴۰۰
از دره غولها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 300
آفلاین
اي امان ! اي فغان ! بابا به دادم برسين ! من كه گفته بودم ! چقدر گفتم آفتابه غني سازي نكن مرلين ! مگه به گوشش رفت ! گفت نخير ! ما زير معدن افتابه خوابيديم ! غني سازي ميكنيم بعد هم ميفرستيم توي توالتهاي سطح شهر پخشش كنن ! بيا اين هم نتيجه اش ! چقدر گفتم ! قربون شكلت ! آخه كسي كه نمياد‌آفتابه غني سازي شده بزاره توي دستشويي پارك ! حالا من چيكار كنم؟ گند كار در اومده ! هر كي از اون آفتابه ها استفاده كرده تاول زده ! تاول به قاعده گلابي ! پر از چرك !
حالا هم كه موضوع به شوراي حكام آفتابه لگن سازان كشيده شده ! هي ميگن ميفرستيم شوراي جهاني آفتابه ! بر عليه شما شكايت ميكنيم ! ميبنديمتون به ستون دستشويي ! حالا بيا ! مرلين نگفتم .. نگفتم ...

آدمي از عالم خاکي نمي آيد به دست !
عالمي ديگر ببايد ساخت ! وز نو آدمي

پیام زده شده در: ۲۲:۴۵ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۴

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
اره سياه سالاريه ولي سفيد هيچوقت شكست نميخوره....سياه همشد رنگ! با اين تاپيكهاي صد هزار پا! كه تو هركدوم هم پنج تا پست بيشتر نيست! فضاي سايتو اشغال كردن با اين رنگ ضايعشون!

بدتر از اونا اين خاكستريا! خودشونو انداختن وسط انگار كه چي شده! حد واسط بين سفيد و سياه! اينا هم دست كمي از سياه ندارن متمايل به سياهن!

چه خبره؟ آداس رو فراموش نكنين! جادوگرا هم جادوگراي قديم! جادوگراي قديم يه كم زن ذليل بودن! ميومدن اقلا يه ظرفي ميشستن! حالا اينا چي!!! عين يه وزغ شكلاتي نشستن وسط خونه ! آداس هميشه پيروزه! زن سالاري ....زيبا جادار مطمئن!

said Dumbledore
the freezing water

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.