هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: صحبت درباره نكات مبهم تصویر روی جلد کتاب ششم ((كاور جديد))
پیام زده شده در: ۱۷:۱۹ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴

هگرید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۹ چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۰:۴۵ جمعه ۱۹ آذر ۱۴۰۰
از دره غولها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 300
آفلاین
هوم ! واقعا که برام جالبه ! انگشتر ، اون دستی که به نظر میرسه با هم یه اتحاد جادویی رو تشکیل میدن ! همه خیلی جالبه ! و اون قدح و قایق . نکات خیلی جالبیه که به هیچ وجه نمیشه از کنارشون گذشت ! و واقعا دست کرام درد نکنه که به این نکات جالب اشاره کرد ، موضوع خیلی مهمه و در واقع میتونم بهتون بگم کتابهای 6 و 7 با توجه به ÷یش بینی ها آبستن حوادث زیادی خواهد بود که تا مدتها میتونه ما رو به خودش مشغول نگه داره !
اما این انگشتر و داغ پیشونی هری ( بله درسته داغ ! به نظر من هم اون جای داغه ! ) میتونه در واقع رابطه هری و ولدمور رو روشن کنه !
اما مهمترین نکته ای که به نظر من میرسه در واقع اون دو دستیه که به نشونه اتحاد در هم حلقه شده و اطرافش رو حلقه آتش گرفته . به نظر میرسه تمام طرح جلد به این نکته اشاره داره که اتحادی جادویی صورت خواهد گرفت . بین کی ؟ مشحص نیست ! شاید بشه به اتحاد بین گروه های هاگوارتز اشاره کرد که کله گروه بندی خواهان اون بود ، اما به نظر میرسه در واقع این اتحاد از اون اتحاد کلاه گروه بندی مهم تر باشه .
من که بی صبرانه منتظر انتشار کتاب هستم ! شما ها رو نمی دونم !
============
و اما یه نکته جدید و شاید هم بقیه هم متوجه شدن ! به هر حال :
اگه به دو دست نگاه کنید متوجه میشین که یکی از دست ها ÷یر و چین چروک داره و دست دیگه جوون که به احتمال زیاد متعلق به هریه !
اما اگه دست پیرتر رو با طرح روی جلد و لباس دامبلدور مقایسه کنید متوجه میشین که هر دو با هم مطابقت دارن ! ( خصوصا لباسهاشون !) و به احتمال دزیاد اون دست دامبلدوره ! یک اتحاد جادویی بین هری و دامبلدور !

آدمي از عالم خاکي نمي آيد به دست !
عالمي ديگر ببايد ساخت ! وز نو آدمي

پیام زده شده در: ۱۶:۰۲ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
مصاحبه اي كه كرام ميگه رو منم شنيدم . متاسفانه لينكش نيست ولي مطئنم كه رولينگ همچين چيزي گفته!

حالا براي من يه مشكلي پيش اومده...من توي عكس انگشتر يا دستي نميبينم! نيمدونم مشكل چيه! ولي به طور كلي هيچكدوم از اينا رو پيدا نميكنم!!!

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۱۵:۱۴ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴

albus_dumbledore

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۹ پنجشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 20
آفلاین
خودتونو بكشيد اگه قدح نبود من از مديريت هاگوآرتز استعفا ميدم.
دوم ابنكه اونايي كه ميگن دامبلدور در كتاب 6 ميميره يا نميدونم دسته گل به آب ميده آرزوشونو به گور ميبرن

دوست عزيز؛ مگر نمي‌دانيد زدن پست رول‌پلينگي در انجمن‌هاي بحث در مورد كتاب‌ها ممنوع است؟ اين پست رو پاك نكردم تا آيينه‌ي عبرتي بشه براي ديگر كاربران! واقعا چنين پست‌هايي جز اين كه وقت تلف مي‌كنند هيچ فايده‌اي ندارند!
آبرفورث دامبلدور

ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۳/۲۵ ۰:۲۷:۲۰

هر دومون ميدونيم كه راههاي ديگري هم براي نابودي يك انسان وجود داره تام.....

پیام زده شده در: ۱۰:۴۵ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴

الیجا وود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۸ دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۵:۱۹ جمعه ۲۴ تیر ۱۳۸۴
از کوهستان اشباح
گروه:
کاربران عضو
پیام: 44
آفلاین
من که انگشتری ندیدم که با ساعقه از هم جدا شده باشه
اون انگشتر اون بالا را میگی؟
کجاش شکل مار میشه؟ یا نشان اسلیترین؟

پیام زده شده در: ۱۰:۱۷ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
یه کشف مهم!
من در فتوشاپ دو قسمت انگشتر را که توسط یه ساعقه از هم جدا شده بود رو بهم وصل کردم فکر میکنید روی انگشتر تصویر چی بود؟
درسته تصویر یه سپر(شایدم پرچم)که روش نماد گروه اسلایترین یعنی یه مار بود.به نظر من این انگشتر متعلق به سالاز اسلاینرین بوده همونطور که شمشیر متعلق به گودریک گریفیندور بود. این احتمال وجود داره که بعد از کاری که ولدرمورت در دنیای جادوگرها انجام داد این ساعقه به عنوان لکه ننگی برای همیشه روی انگشتر باقی بماند و دامبلدور از آن به عنوان یه کمک برای نابودی ولدرمورت استفاده کند.
در مورد اون قایق:
کی گفته تصویرش تو آب برعکسه؟انعکاس تصویر قایق تو آب کاملا درسته چیزی که مشکوکه اینه که انگار در تصویر انعکاس قایق در آب کسی توی قایق هست.
در مورد جام:
به نظر من اون جام یا شایدم به گفته دوستان اون قدح در همون اتاقیه که در وزارت سحر و جادو وجود داره که به گفته دامبلدور درون آن نیرویی وجود داره که مقداری از اون در هری هم وحود داره من این احتمال رو میدم که هری و دامبلدور به اون اتاق میرن تا از طریق انگشتر به چیز خاصی دست پیدا کنن
مطمئنا اون دستها هم متعلق به هری و دامبلدور هست (البته منو بیشتر یاد دوقلوهای افسانه ای میندازه)
راستی می دونین چرا طرح کتاب ششم حاله ای از رنگ سبز رو داره؟ یادتونه تو کتاب اول هری فقط لز گذشتش یه نور سبز و سوزش زخمش رو به خاطر می آورد.به نطرتون این قضیه عجیب نیست؟

من چون نمیدونستم چطوری باید عکسی رو که تغییر دادم در زیر پیامم بزارم اون رو در این لینک گذاشتم شماره 45 رو حتما ببینین

ویرایش شده توسط پروفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۳/۲۴ ۱۶:۵۷:۳۳
ویرایش شده توسط پروفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۳/۲۴ ۱۶:۵۹:۵۹

پیام زده شده در: ۷:۳۶ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
بگزارین یک نظریه استاد کنم حال کنید ( همون طور که شما برای خودتون نظریه میدین و بعضی ها شون یک جوریه مثل این که دامبلدور قدرتش رو به هری بده این خیلی مسخره اس , داستان وقتی قشنگه که هری با قدرت خودش با ولدی مبارزه بکنه البته شاید یک نیرویی از داخل وزارت به هری برسه ولی قدرت دامبلدور که برترین قدرته دنیای جادوییه نه , چون همین طوری هری تونسته در برابر ولدی از خودش دفاع کنه حالا اگه قدرت دامبلدور رو هم داشته باشه ولدی سوسک میشه)
میتونه داستان این طوری باشه که هری این قدح رو پیدا میکنه بعد از اون جایی که میترسه دوباره کارا رو خراب کنه خودش وارد عمل نمیشه و دامبل رو خبر میکنه و هر دو بالای قدح میان , بعد طی یک جریاناتی قدح به اونها میگه که مثلا دستشون رو به هم بدن( ممکنه توی خاطرات قدح بهش اشاره بشه یا روی خود قدح نوشته شده باشه) بعد اونا این کار رو میکنن و از اونجایی که قدح صرفا خطرناک نیست و هر چی هست خاطراته دامبل و هری در حال آماده باش نیستن ولی بعد از این که دستاشون رو به هم میدن یک نیرویی به وجود می یاد و اون آتیش که توی عکس هست به وجود می یاد و برای همین دامبل و هری شوکه میشن و حالت آماده باش به خودشون میگیرن
اگه یک نگاه به عکسای قبلی بکنین میبینین که ردای هری و دامبل خیلی خیلی شبیه به همه مخصوصا اون عکسه که توش آتیشه توی عکس دقیقا دست فرد پیرتر کلفتر و آستینش گشاد تره و توی عکس آتیش آستین دامبل گشادتر از آستین هریه

پ ن : من اینارو دیروز نوشتم ولی نتونستم آن شم و پست بزنم اگه تکراری گفتم ببخشید چون الان پست قبلی ها رو نخوندم و پست زدم

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۲:۲۷ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴

جیمز پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۶ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۲۵ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۱
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 325
آفلاین
خوب! من نمی‌دونم چرا به این تاپیک دیر رسیدم! ببین یه کاور پشت کتاب چه شری به پا کرد !! ولی خارج از شوخی، کاور بسیار پرمحتواییه.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
اول از همه نظرم رو در مورد اون ظرف کذایی بدم!: من در این زمینه تا حدی با باک بیک موافقم، اون ظرف من رو هم به شک انداخته، هر چند که تصویر روی جلدش خیلی شبیه به قدح اندیشه بود. اگه اشتباه نکنم یه جایی خود رولینگ اشاره می‌کنه که در کتاب آینده، اطلاعات بیشتری درباره‌ی گذشته‌ی ولدمورت به دست میارید. من احتمال بسیار قوی می‌دم که اون قدح ممکنه خاطرات گذشته‌ی ولدمورت رو در خودش داشته باشه. اما به هر حال یه قدح عادی نیست.
نظریه‌ی استفاده از قایق برای رفتن به زیر دریاچه، به نظر من، نظریه‌ی هوشمندانه و بسیار قابل قبولیه. اون مورد که فلور اشاره کرد که سالن اصلی اسلیترین اون زیر قرار داره، من رو به این نظریه، معتقد‌تر می‌کنه.
اما اون موردی که گفته‌شد هری شنل نامرئی پوشیده و رفته، اولاً من دلیلی برای این کارش اون قدرا نمی‌بینم. دوماً هم اینکه همون‌طور که سرژ عزیز اشاره کردن، آب نمی‌تونه نشون بده که یه نفر شنل نامرئی پوشیده.
البته من نمی‌دونم چرا هر کاری می‌کنم، نمی‌تونم اون قایقو بزرگتر از یه قایق اسباب بازی در نظر بگیرم !!!
می‌رسیم به مرگ دامبلدور!! چرا فکر می‌کنید که دامبلدور ممکنه در حال مرگ باشه؟ یعنی چی؟ یعنی مریض شده؟!!! آیا در مقابل ولدمورت احساس ضعف می‌کنه؟ در حالی که ما دیدیم که خوب تونست از پسش بربیاد؟ لطفاً واضح‌تر بگید چرا فکر می‌کنید دامبلدور در حال مرگه.

اون دست ها به نظر من خیلی مبهمن. به حالت‌هایی که دوستان اشاره کردن چیزی اضافه نمی‌کنم و باهاشون موافقم.
اما این که دامبلدور قدرتشو به هری منتقل کنه، حتی از اینکه لونا دختر اسنیپ هم باشه عجیبتره!!! به نظر من اصلاً با ساختار داستان کتاب‌ها نمی‌خونه. البته این نظر شخصی منه و هر کسی نظری داره!
اون انگشتر هم من کلاً بهش مشکوکم!! اما ذکر یه نکته بد نیست که اون شبی که ولدمورت رفت خونه‌ی پاترها، رفته بود که هری رو بکشه، نه اینکه با یه انگشتر نشونه دارش کنه!! نشونه دارش که چی بشه؟ که بعداً که بزرگ شد و قدرتمند‌تر شد بره اونو بکشه؟!!
کسی لینک اون مصاحبه‌ای رو که کرام گفت رو نداره؟ آخه خیلی عجیبه، یعنی چی جای افسون نیست؟ من نشنیده بودم!! ضمناً اون scar هست نه scare!!

در هر حال، تا کتاب ششم بیرون نیاد، نمی‌تونیم نظر قطعی در این زمینه‌ها بگیم.

تصویر کوچک شده

صحبت درباره نكات مبهم تصویر روی جلد کتاب ششم ((كاور جديد))
پیام زده شده در: ۰:۰۴ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۶ سه شنبه ۷ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۳۶ پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۵
از قدح انديشه دومبول!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 837
آفلاین
خب من نظر کرام که گفته قرینه زخم هریه بیشتر میپسندم و قبول دارم به نظرم خیلی موشکافانه و خوب بود.ولی یه چیزی انگشتر برجسته به نظر نمیرسه.نمیدونم.به هر حال.نظریه خیلی عالی بود.

پیام زده شده در: ۱۹:۲۱ دوشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۸۴

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۳ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۰ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 560
آفلاین
بايد افتخار كنيم كه ايراني هستيم. جماعت ايران بهترين جماعت هري پاتريست است.اگه خارجكيا يه خورده هوشه شمارو داشتند ديگه نميگفتند لونا دختره اسنيپه!!!!!

در مورده اينكه انعكاس قايق فرق داره:
خيلي جالبه وبايد تشكر كرد از باك بيك عزيز ولي فكر نمي كنم شبگردي هري باشه.چون اب ((البته اگر اون اب باشه))چنين خاصيتي رو نداره كه زير شنل نامرئي رو نشون بده.يعني اگر آب بتونه زير شنل نامرئي رو نشون بده پس آينه هم ميتونه.البته اگر اون آب معمولي باشه.

در مورده قدح چند چيز ميشه گفت:
1.اصلا قدح نيست.با اين عكس كاملا مشخص ميشه كه اين قدح نيست وشايد يه چيزي تو مايه هايه قدح باشه ولي قدح ني..((البته خودم زياد اينو قبول ندارم))
2.اگر هم باشه يه قدحي نيست كه مثل بقيه باشه.شايد ((چون بزرگه))قدحي باشه كه برايه يك نفر نباشه.شايد خاطراته انسانهايه زيادي رو در بر داره.از اونجايي كه از كوچكي قايق ميشه فهميد((به پرسپكتيوش گير ندين.چون زياد تو اونجا تاثير نداره))كه قدح خيلي بزرگه.((كه خودم اين نظريه رو بيشتر قبول دارم))

به نظر من خيلي بعيده كه دامبلدور قدرتشو بده به هري .چون رولينگ نشون داده كه((به غير از عشق به والدين كارياش))از فيلم هندي بازي و يا اينكه از چيزهايه تابلو جادوگري مثل اينكه با دست انتقاله قدرت كنن خوشش نمياد.كلا رولينگ برايه اتفاق هايه مهم سوژه جديد آورده.((مثل كتاب خاطرات تام ويا راز دار بودن ويا رمز تاز ويا جادوي قبلي پيش...گوي پيشگويي و شبه هايه درون اون...تمامه اينها نشون ميده كه رولينگ برايه اتفاق هايه مهم سوژه جديد مياره))
همونطور كه دوستان گفتند جيكي رولينگ گفته كه علامته ساعقه رو پيشوني هري برايه طلسم نيست پس اتفاق ديگه اي افتاده اونجا.آيا نابودي انگشتر ربطي به نابودي ولدمورت يا حتي نيرومندي اون داره؟من مدحوشه اين نظريه شدم كه يكي از بروبچز گفته بود كه با اين انگشتر داغ گذاشته باشه رو پيشونيه هري پاتر.خيلي جالبه.خيلي خيلي.

در مورده اينكه اينو بزنن به پيشوني هري كه مثلا هري قدرت بگيره:خيلي نزديك به واقعيته.يعني راحت ميشه گفت درسته ولي نميدونم چرا احساسي درونيم ميگه كه نه.اينطور نيست.

يه چيزي در مورده دست هم رو گرفتن.همونطوري كه دامبلدور گفت ولدمورت كمي قويتر از دامبلدروه((يعني شايد چون پليديش بيشتره))اينجا به چيزه جالبي بر ميخوريم:
دامبلدور فكر ميكنه كه هري نيرويه لازم برايه از بين بردن لرد سياه رو نداره
دامبلدور هم نيرويه ويژه لرد سياه رو نداره.
پس دامبلدور تصميم ميگيره كه نيرويه ولدمورت((كه درونه هري نهفته هست)) و نيرويه قوي خودش رو با هم جمع كنه و اونقت بتونن راحت برن به جنگ ديو سياه.

خب چند نفر گفتند كه اين دسته ولدمورته ولي به نظر من حتما دسته دامبلدوره.اگه با تصويره رويه جلد نگاه كنين ميبيني كه دوه هري و دامبلدور يه حاقه از آتيشه.و دوره مچ دست ها هم همينطور و حتي ميشه گفت كه اين آتيشها خيلي شبيه هم هستند.پس بايد گفت كه وقتي كه دامبلدور و هر با هم اينجوري متحد شن دورشون يه حاله اي از اتش((كه مثلا نماد قدرته))درست ميشه.
به هري((وب مستر)) عزيز:
همونطور كه من در تاپيكه پيشگويي گفتم ((و چون جي كي رولينگ خاله منه!!!!!!!!))پيشگويي نحوه انجام كارو نميگه.فقط يه چيزه كلي رو ميگه.يعني منظور پيشگويي اين بود كه دامبلدور به تنهايي نميتونه ولدمورت رو شكست بده.يعني حتما بايد هري شكست بده.نگفته كه كسي نبايد كمكش كنه پس ميتونه كمكش كنه.بازم ميگم بايد در مورده پيشگويي بيشتر صحبت شه.((ببخشيد.من تاپيكي كه در مورده پيشگويي توش صحبت ميشد رو گم كردم .اگه ميشه يكي بگه كجاست؟))

به فلور عزيز:دقيقا برعكس.طراحان كتاب هري پاتر مثل طراح كتاب هري پار ايراني نيستند كه در در كاور كتابشون (0در زنداني آزكابان))باغ وحش درست كنن.يا در كتاب 4 پارك ژوراسيك بيارن.اين طراحان كاور خيلي تلاش ميكنن كه چيزهايه مهمي رو در اين كاور بگن ولي در عين حال داستان كتاب لو نره.من يه جا از يكي شنيده بودم كه خوده جيكي رولينگ هم يهشون نظر ميده.

ببخشيد كه پر حرفي كردم.نظراته من در برابره نظرات هوشمندانه شما هيچه.اين چرند و پرند هايي كه من گفتم نظر يه پسر 17.5 ساله اي كه تازه امتحناش تموم شده و ذوق زده هست بيش نيست..لطفا اگه وقته شمار برايه خوندن گرفت ببخشين

قربونه همتون سرژ+دارون+شيو+جان=سيستم اف ا دون

پیام زده شده در: ۱۸:۵۳ دوشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
خطاب به چارلی ویزلی:درباره این مسئله خیلی وقت پیش بحث شده ...در همین انجمن تالار اسرار ولی در یک تاپیک دیگه
------------------------------------
خطاب به فلور:اگه به دیکشنری رجوع کنی میبینی:
scare:اثری که از زخم یا سوختگی بر جا میماند
که به کلمه داغ هم میخوره

برای همین برای حالت اول ارزش بیشتری قائلم و به نظرم رولینگ اینجا از دو معنی بودند scare استفاده بهینه کرده
خیلی دوست دارم نظر هری عزیز رو در این باره بدونم

باز برای اطلاع بیشتر حالت اولو کپی پست میکنم:

حالت اول:زخم پيشاني هري در واقع زخم نيست!!!!.....در واقع داغي است که به وسيله اين انگشتري رو پيشاني او هک کرده اند
براي درک بهتر به پيشگويي رجوع ميکنيم:
لرد سياه با نشوني اون رو حريف خودش معرفي ميکند!!!!
دامبلدور همون شب ميگه:اون تورو انتخاب کرد نه نويل رو...او جاي زخمت رو بهت دادکه هم نعمته هم نقمت
توجه کنيد که دامبلدور ميتونست بگه:اون زخم رو روي پيشانيت ايجاد کرد....ولي همچين چيزي نميگه...آيا ولدمورت از قصد زخم روي پيشاني هري رو..روي پيشانيش داغ کرده است؟اونم با یک انگشتری((که به نظر من بیشتر شبیه مچ بند هستش))

يادمه در مصاحبه اي رولينگ اعلام کرد ...زخم روي پيشاني هري بر اثر طلسم نبوده((صحت مصاحبه رو تاييد ميکنم ولي يادم نيست مال کی بوده))

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.