هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: پيام امروز
پیام زده شده در: ۹:۵۳ چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۸۴

هرمون گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۸ دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۴۳ شنبه ۱۵ دی ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 259
آفلاین
فاج چه شد؟

بله ! فاج چه شد ؟ این سوالی که برای بیشتر مردم به وجود آمده و تا کنون پاسخ درستی به آن داده نشده.

مرلین که ابتدا خود را حامی فاج معرفی کرد ، شورش های مردم برای تشکیل دولت فاج را وسیله ای برای مطرح کردن چهره ی خود کرد. وی پس از زندانی شدن فاج ، خود را معاون او معرفی کرده گفت : فاج من را به عنوان نایب خود انتخاب کرده و اختیار تام به من داده تا در مدتی که در زندان است من رهبری را به عهده بگیرم ..
شاید برای شما هم سوال باشد که چرا این نایب تام الاختیار دیگر نامی از فاج نمی برد و خود برای وزارت کاندید شده و سعی در بر انداختن حکومت کینگزلی د (the) اسموت دارد! اما.. در پشت پرده چه میگذرد ؟این سوال را از جناب دکتر تحلیل گر می پرسیم

تحلیل گر: کینگزلی میدونست که دیگر زمان او کمابیش به پایان رسیده و اگر از آخرین فرصت های باقی مانده استفاده نکند چاره ای جز قبول کردن دولت فاج ندارد . این آخرین فرصت مرلین و خود شورش بود ! می دانست مرلین فقط برای برانداختن حکومت او تلاش میکند نه برای تشکیل دولت فاج ! و مبارزه با مرلین به مراتب آسانتر از مبارزه با فاج بود. معلوم بود مردم بین او و مرلین چه کسی را انتخاب میکنند .پس تنها کاری که باید می کرد این بود که فاج را برای مدتی از اذهان عمومی خارج کند .. و میبینیم که همین کار را هم کرد !
و اما پاتر در این بازی چه نقشی به عهده دارد ؟ و چرا از مرلین حمایت میکند؟
پاتر که دلش را به منابع غنی سیم سرور خوش کرده در صدد است تا جایی در دولت مرلین برای خود باز کند و راه چپاول ثروت های جادوگران را بر خود هموار سازد .وی برای رسیدن به اهداف خود به هر کاری دست خواهد زد ! و حتی به نظر میرسد که هماهنگی های لازم برای نتیجه ی انتخابات را انجام داده باشد !!

ونوس صرفا" یک بازیچه است . که به تشویق هری کاندید شده تا نظر چند تن از ساحره های جبهه ی کینگزلی را به خود جلب کند . البته هدف از آوردن ونوس فقط کم کردن آرای کینگزلی است نه بیشتر .

ادامه دارد ....

world has changed...I feel it in the water...I feel it in the earth...I smell it in the air... much that once was is lost... for none now live to remember it

پیام زده شده در: ۶:۱۲ چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۸۴

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
مرلین رو در چند جمله اگه بخواید توصیف کنید چه حرفی رو میگید؟
بله این سوالی بود که خبر نگار ما از همه کاندید ها پرسید( و گرنه سرش زیر آواداکورا میرفت اگه نمیپرسید)

نامزد جبهه جادوگران اصول گرای باد بادی- همزاد هری :
مرلین و ریش و ریش و مرلین اینا جزو لاینفک شخصیت مرلین بود. من با مرلین در یک توالت عمومی آشنا شدم در اون لحظات سخت که دلم و رودم داشت به هم میخورد یهو دیدم یه نوری از سمت در اومد و مرلین در حالی که نور ها از لابلای ریشش اونو شبیه فرشته ها کرده بود منو به داخل دعوت کرد و بعدش منو نجات داد هم دنیوی با دادن اکونت و هم پشت پرده ای . بله من زندگیمو و اکانتمو و هر چی دارم از مرلین دارم.

نامزد طرفدار ساحره ها - ونوس :
البته مرلین در امور بانوان بسیار حساس و بسیار روشن بود همیشه میگفت این تبعیض جنسیتی که وجود داره در بین تولت ها مخصوصا توالت های عمومی باید برداشته بشه. واقعا چه معنی داره در سطح جامعه این همه تبعیض وجود داشته باشه. ایشان همیشه میخواست ساحره ها ها هم در ساخت و تجهیز توالت ها مشارکت کنن ولی متاسفانه بعد از ایشان اینها همه به فراموشی سپرده شد

نامزد جبهه اقتدار گرا - آرتور ویزلی :
- بله اقا من وقتی به مریلین لند رسیدم بعد از ظهر بود خرداد سال 42 بود مام بچه بودیم یهو دیدیم یه آقایی از اونور اومدن. نورانی با یک سیفون در دست. یادش بخیر... بله اقا من از وقتی اولین ریش های مرلین جوانه زد با ایشون بودم و خودم بهشون کود میدادم ، آبیاریشون میکردم ایشون فقط به من اجازه میدادن تا اندازه ریششون رو اعلام کنم و به کس دیگه ای اعتماد نداشتن. متاسفانه الان شایعاتی در انظار هست که ایشان انحصار واردات سنگ مرمر توالت را داشتند یا اینکه میگن چندین توالت خصوصی فقط برای خودشان داشتند. من که از نزدیک با ایشان بودم باید روشنگری کنم که ایشان اون اول فقط یه توالت ذوزنقه قدیمی داشت که ریش ایشان هم به زور در آن جا میشد. و تازه بعد از مدتی به اصرار دوستان یه توالت با سنگ مرمر درجه سه خریدن ولی راضی به خرید سیفون برای آن نشدن هر چقدر دوستان اصرار کردن.

دو کلمه هم از مادر عروس - البوس :
و در مورد این گفته به من یکی که شخصیت مرلین ره اینجا باید گفته بشه. انسان بوده مرلین ، فرشته بوده ، مظهر ریش بوده ایناره همه بوده ولی باید گفته بشه مرلین در امور دنیوی و در امور پشت پرده همه امور ره اداره میکرده همانطوری که الان ما اداره میشده اینهاره. مکتب های فراوان از ریش مرلین به وجود آمده و دانشمندان زیادی در حوزه توالت مرلین به این جامعه و من هم افتخار شاگردی کرده برای عمر خودم و مرلین و من ریشی از هم سوا کرده بودیم و من در جوار توالت ایشان به این معلومات رسیده که این فیضیه هاگوارتز هم از برکات وجود آن به عرصه آمده

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۳:۱۷ چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۸۴

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
نقد سیاسی روز

پرفسور دکتر جاسم باز هم قدم رنجه فرموند و امروز باز هم با ما هستند در ستون نقد سیاسی روز....
جاسم: خاک بر سرت...! گفتم بگو پرزیدنت پرفسور داکتر!(تلفظ انگلیسی!) خلبان جاسم!
پ. ا: باشه هر چی شما بگی! ولی کی خلبان...؟!
جاسم: سکوت! بسیار خوب من وقتم محدوده... بنا به اطلاعاتی که رصد خانه قزوین به من مخابره کرده و فال قهوه ای که امروز گرفته من اوضاع سیاسی رو به این گونه تشریح می کنم....

جبهه شیکمی ها .....

این جبهه از انتخاب شدن دوباره کینگزلی شکلبولت , یکی از شخصیت های سیاسی قدیمی حمایت می کنند. هر چند شخص وزیر اسبق هنوز قبول نکرده که با حدود یک سال غیبت از پستش اخراج شده و هنوزم پافشاری می کنه که به انتخابات احتیاجی نیست و او وزیر قانونی هستش....!
پ. ا: نظرتون در مورد جایگاه مردمی ایشون چیه؟
جاسم: والا عرض شود که توی قزوین ایشون رو بنا به دلایلی خیلی دوست دارند! ولی در خارج اونجا به دلیل حرکت های تندی که وزیر صورت داده خیلی محبوب نیست... البته تغییرات آشکاری در ادبیات سیاسی شخص کینگزلی دیده میشه و دم از تغییرات داره می زنه که سعی کنه افکار عمومی رو به نفع خودش برگردونه.... همچنین باید ذکر کنم که نقش معاون اول وزیر ویکتور کرام بسیار کلیدی هستش... بر خلاف وزیر , کرام حضوری فعالی در پست های دولتی داشته و به نوعی حافظ منافع وزیر بوده
پ . ا: به نظرتون بزرگترین ضعف جبهه شیکمی ها چیه؟
جاسم: مردم از وزارت طولانی مدت ایشون به شدت خسته شده اند! و دنبال فرد جدیدی هستند....

جبهه هاگوراتزگرا ها....

در صدر این جبهه لیستی مشهور به چشم می خورد: پرفسور دامبلدور از حوزه علمیه هاگوارتز که مرتب فتوا می دهند... شیخ مرلین و در نهایت هری پاتر! این گروه در حقیقت با ساپورت مستقیم هاگوارتز به عنوان یک جایگاه سیاسی قدرتمند فعالیت می کنند و با حربه جالب سیاسی ای فعالیت می کنند... با وجود اینکه ستاد انتخاباتی بسیار فعالی دارند شخص مرلین که نامزد اصلی این گروه است از درگیری مستقیم خودداری کرده و از خود شخصیت بسیار متشخص و با کلاسی ایجاد کرده است ...!
پ . ا: و بزرگترین ضعف این گروه؟
جاسم: ساپورت بدون قید و شرط پاتر , به نوعی این جو رو ایجاد کرده که این نتیجه انتخابات از پیش مشخص است و هیچ شخص دیگری انتخاب نخواهد شد....

جبهه آسمان هفتم.....

هنوز اطلاعات زیادی از این گروه ندارم... ولی خوب قرار ملاقاتی هوق شطره سخنگوی کاندیدای این گروه یعنی ونوس ترتیب خواهم داد تا با مواضع سیاسی اونها بیشتر آشنا بشیم! ولی متاسفانه به دلیل جو جادوگر سالارانه حاکم بر اینجا احتمال پیروزی خیلی برای این جبهه دیده نمیشود مگر اینکه ساحره ها تماما به ونوس رای بدهند....!
پ. ا : وبزرگترین ضعف این گروه؟
هیچ گونه تبلیغی ندارند! فعالیت مشخصی هم ندارند البته تازه کارند...
جبهه امپراطوری....

خوب البته این جبهه در تضاد با کل سیستم قرار دارد...! در حقیقت به دلیل برخی مسائل سیاسی نمی تونم خیلی باز در مورد امپراطوری صحبت کنم. در حقیقت مرد در ابتدا دید کاملا منفی ای نسبت به امپراطوری به خاطر ذات سیاهش داشتند... ولی در چند شهری که از دست نیروهای شیکمی آزاد شد مردم از امپراطور استقبال کردند... دیدگاه قالب شخص امپراطور ایجاد نظم و امنیت بسیار بالا در جامعه و حقوق برابر بین مردم می باشد...! البته من این ادعا رو شخصا نمی پذیرم مسلما جادوگران سیاه از امتیازات خاصی بهتره مند خواهد شد...
پ. ا: و بزرگترین ضعف؟
اقتضای امپراطوری در تسخیر و نابودی بوده است! این اولین باری است که امپراطوری اون هم از طریق مشاور مخصوص خود یعنی لرد کارکاروف سعی در کنترل افکار عمومی دارد... در حقیقت امپراطوری در کار افکار عمومی بسیار مبتدی است و هر لحظه احتمال دارد تا از فاکتور زور استفاده کند !

جبهه...
پ . ا: یه لحظه آقای دکتر چه دیگه چیه می خوایین توضیح بدین؟!
جاسم: سکوت! وگرنه با بیل می زنم توی سرت...!
بله و بهترین و مناسبترین انتخاب و بهترین گروه
ائتلاف بیل ملی!
پ. ا : مااااااااااااااااااااااااااا
جاسم: بله این گروه یک کاندیدای اصلح به اسم جاسم دارند ...! من به شما قول میدهم که حمل بیل رو آزاد کنیم! روزی می رسد که هر جادوگرانی یک فرقون داشته باشد. تمام عمله ها باید مدال.....

* به دلیل استفاده ابزاری از تربیون خبری پیام امروز ! این روزنامه از درج ادامه صحبت های دکتر جاسم معذور است...!

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۲۳:۱۸ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۵ یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۶
از برزخ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 375
آفلاین
بیانیه همزاد هری خبرنگار پیام امروز :

امروز که پیام امروز با اخبار ویژه ی خود درباره ی انتخابات وزارت سحر جادو و مثل کرام کینگزلی مرلین به قلم و پاورقی همزاد خبرنگار پیام امروز در این بارهع رو به بهبودو گیرایش سامان است طوتئه های مکرر که علیه همزاد شکل می گیرد که هدف اصلی ان این است که ملت جادوگر از دانستن و اگاهی روز دنیای جادوگری بی خبر باشند همزاد گفت : من برخلاف همکاران دیگر ( خبرنگاران پیام امروز ) رشوه می گیرم ! اکانت می گیریم و همین طور گایلون برای ننوشتن اوضاع داخلی بیت وزارت می گیرم ولی ای ملت بی کار و پیام امروز خوان بدانید اینجانب همزاد هری ملقب به همزاد دست از طرفداری از بعضی کاندید ها که به من اکانت می دهم بر نمی دارم و بدانید هیچ وصله ای به من نمی چسبد هر کس طرفداری می خواهد و می خواهد من به نفع او بنویسم می تواند با پرداخت اکانت بالای پنج ساعت ( چون مرلین منو با همین رقم خرید ) از این ثود کلان بهره مند شود .

شک نکن!

پیام زده شده در: ۲۳:۰۱ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴

پروفسور گودریک گریفندور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۹ یکشنبه ۶ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۱۲ جمعه ۲۸ مرداد ۱۳۸۴
از سالن عمومی گریفندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 232
آفلاین
اشغال كاخ كينگزلي ، وزير بي خانمان شد...

تنها ساعاتي پس از به اتمام رسيدن رفراندوم وزير اسبق (!) سحر و جادو ، كينگزلي شكلبولت كه اوضاع را خطري ديد از ترس جان به كاخ شخصي خود در اوتاوا پناه برد اما مردم پر شور كه انتخابات را حق خويش مي ديدند به سركردگي گودريك گريفندور به دنبال كينگ رهسپار شدند و وي را در خانه اش حبس كردند...
دقايقي بعد مردم به داخل خانه نفوذ كرده و كاخ را اشغال كردند در اين ميان وزير به دليل داشتن پوست سياه ، توانست خود را ميان سياهي ها استتار و در نهايت از كاخ فرار كند . خبر نگار ما وي را در حال فرار با يك چمدان پر ديده است...چند لحظه بعد ، مردم به پشت بام كاخ رفته و حمايت خود را از برگذار شدن فراندوم اين چنين نشان دادند :
تصویر کوچک شده
(عكس گوياست!)
ما موفق به انجام مصاحبه اي بسيار كوتاه با گريفندور شديم :

خ : هدفتون از اين كار چي بود؟
گ : اين كه نشون بديم مردم با ما هستن...و اينكه نشون بديم اين كاخهاي بزرگ پول جيب مردمه! اينا مطعلق به مردمه و اونان كه حق انتخاب دارن!
خ : چه اهداف ديگه اي داريد؟
گ :‌ به ثمر رسوندن اين انتخابات...دموكراسي زير پرچم آسلام به طور واقعي!
خ : نظرتون درباره حكومت نظامي چيه؟
گ : حكومت نظامي؟؟؟ ما واهمه اي از اين چيزا نداريم و نخواهيم داشت!

اينهم عكسي از گودريك گريفندور كه به طور تصادفي توسط كالين كريوي گرفته شد :
تصویر کوچک شده
كريوي سعي كرد از كينگ نيز عكسي بگيرد اما وزير به دست دوربين را پرتاب كرد و متاسفانه دوربين شكست! ما از همين جا اعلام ميكنيم : آقا جان! تهيه كننده پول دوربينشو ميخواد! اين حرفام حاليش نيست! (خطاب كه كينگ)
ــــــــــــــــــــــ
به هر حال كينگزلي شكلبولت از كاخ رفت با يك چمدان پر و احتمالا چند دست لباس ، چند جفت جوراب و چند دانه از بيسكوييت هاي پروفسور مك گونگال را با خود برد!
ـــــــــــــــــــــ
خبر نگار پيام امروز...

وه که چه بیرنگ و بینشان که منم...کی ببینم مرا چنان که منم؟!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۰۷ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴

سوسك بي همتا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۳ چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۳۱ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳
از چاه فاضلاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 715
آفلاین
دستگيري باند مواد مخدر
سلام! دوستان!
ديروز نيروهاي مشنگي موسوم به پليس باند قاچاق مواد مخدر با نام «زز» را با صد ميليارد عدد قرص اكستازي دستگير كردند!
در لينك ماگلي زير عكس تعدادي از اين قرص ها رو مي بينيد.
http://netkadeh.ir/pix/?img.200
رييس اين باند فردي به نام هري پاتر است كه در بين دوستانش به هري عخشي، هري زن ذليل، هري بنگال و... معروف بود. اين قاچاقچي در جواب به اين سوال ما كه چرا قاچاقچي شدي گفت:
رفيق ناباب ژناب خبلنگال! رفيق ناباب! آموش! كوييرل!

همچنان باند قاچاق مواد مخدر «ريش مرلين» نيز ديروز در حالي كه يك تن ترياك را حمل مي كردند دستگير شدند. اين باند با جاسازي كردن مواد مخدر در ريش مرلين (مرلين رييس اين باند است) به حمل و نقل مواد مي پرداختند. مرلين كه به بزرگ ترين قاچاقچي قرن معروف است از جواب دادن به سوال خبرنگار ما در مورد نحوه ي روي آوردن به اين شغل شريف پرهيز كرد!

خبرنگار جديد روزنامه ي پيام امروز
حــاج آقــا شــيــخ ســوســك الــعــظــمــا

سلطان سوسك بي همتا!

پیام زده شده در: ۲۰:۴۰ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴

توماس جانسونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۲ سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۲۱ چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۵
از قصر كرنوال
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 332
آفلاین
ملت جادوگر سلام....

امروز میخوام خبری جالب که البته خبر که نمیشه گفت ولی بلاخره.....

مجله ی Teen Wizars مجددا با کمی تغییرات در حال برگشت است و تا چند وقت دیگر ویژه نامه ی روزنامه ی وزین پیام امروز با اولین شماره ی خودش ملت را انگشت به دهان میکند(یاد بچگیشون میفتن).

در حال حاضر تنها مسئولین این مجله این افراد هستند:

۱-توماس.جی.جانسون(سر دبیر)تصویر کوچک شده

۲-دنیس کریوی(نا معلوم)
تصویر کوچک شده

البته تا چند وقت دیگه بقیه ی افراد سابق دور هم جمع شده و مجله با نام Teen Wizards در خدمت جامعه ی Teenager جادوگر قرار خواهند داد...

منتظر اولین شماره باشید....

با تشکر: T.J.J

سردبیر مجله ی Teen Wizards

کاهنان مصری سه هزار سال قبل از میلاد این کتیبه قدرت و قهرمانی را پیدا کردند و برای آن محافظانی گذاشتند.تا 3 سال پیش کسی آخرین محافظ ر�

پیام زده شده در: ۱۷:۴۹ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴

هگرید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۹ چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۰:۴۵ جمعه ۱۹ آذر ۱۴۰۰
از دره غولها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 300
آفلاین
احتمال ارجاع پرونده آفتابه های آلوده مرلین به شورای جهانی آفتابه لگن سازان

به گزارش هگر نیوز ( Hager News ) اعضای شورای حکام آفتابه سازان در حال به اجماع رسیدن برای ارجاع پرونده آفتابه های غنی ساز شده مرلین به شورای جهانی آفتابه لگن سازان هستند . درجه غنای آفتابه های مرلین 95% بوده است که میتواند در بمب های آفتابه ای مورد استفاده قرار بگیرد . به گزارش خبرنگار ما از دفتر مرلین نامبرده ضمن تائید آلودگی بیش از حد آفتابه ها گفت که آلودگی مربوط به جاروهای حمل آفتابه بوده است .
موضوعی که بیشتر از همه باعث نگرانی اعضای شورای آفتابه سازان شده است پخش این آفتابه ها در پارکهای سطح شهر بوده است . به گزارش خبرنگار ما یکی از شهروندانی که از این آفتابه ها استفاده کرده بود به خبرنگار ما گفت :
" آخ ! سوختم ! آقا این آفتابه های غنی سازی شده اولش که مشکلی نداشت ! گلاب به روتون دفعه بعد که رفتم دستشویی دیدم تاول زدم به قاعده گلابی ! بعدش هم شروع کرد به تراوش چرکهای بد بو ! چشمتون روز بد نبینه ! الان هم شروع کرده به متصاعد کردن بوی تخم مرغ گندیده ! زنم دیگه توی خونه راهم نمیده ...."
خبرنگار ما به دلیل بوی فوق العاده بد تاول های این شخص نتوانست گفتگو را ادامه دهد و به سرعت سوار جاروی خود شد و فرار کرد .
خبرنگار سرویس آفتابه ای ما گزارش میدهد که شایعاتی مبنی بر دست داشتن حاجی دارکی ( که اخیرا خود را امپرطور تاریکی مینامد ) و وزیر کینگزلی که اخیرا به ساحل عاج گریخته است به گوش میرسد . همچنین گزارشهایی مبنی بر دخیل بودن هری پاتر پسری که زنده ماند در امر حمل و نقل این آفتابه های آلوده به سطح شهر به دست ما رسیده است .
همچنین عصر دیروز یک منبع آگاه از بخش اسرار وزارت که نخواست نامش فاش شود به خبرنگار ما گفت احتمال اینکه این آفتابه ها عوارض دیگری هم بر روی قربانیان خود به جا بگذارند وجود دارد از جمله عوض شدن جای دست و پا . هنوز گزارشی مبنی بر وقوع چنین حادثه ای مخابره نشده است .

آدمي از عالم خاکي نمي آيد به دست !
عالمي ديگر ببايد ساخت ! وز نو آدمي

پیام زده شده در: ۱۷:۴۸ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
حمله کینگزلی به مرلین!!!
به گزارش خبرنگاری ما..کینگزلی وزیر سحر و جادو خود شخصا به مرلین حمله کرد و اورا تغییر شکل داد!!!

کینگزلی که از فعالیتهای اخیر مرلین به تنگ امده بود...شخصا به پاتوق!!! او رفته و با یک افسون تغییر شکل او را به شکل زیر در اورد!!!:

تصویر کوچک شده

کینگزلی برای توجیه عمل خود میگوید:صبر هم حدی داره...چقدر تحمل!!..تا دو قدم به مسافرت خارجه میرفتم این بشر کودتا میکرد!!!....خسته شده بودم...اینم حقش بود

لازم به ذکر است که ویکتور کرام در اینباره هیچ اظهار نظری نکرده است!!!

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۱۷:۲۰ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۲:۲۰:۵۴ یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1286 | خلاصه ها: 1
آفلاین
فلفل نبین چه ریزه!
بلافاصله پس از عکسی که در صفحه قبل چاپ شد مرلین کبیر نسبت به گفته کرام عکس العمل نشان داد و گفت:
همینی شما میگویید کوچک بود که شکلبوت را در خیابانهای فرانسه به زمین زد! همین فرد کوچک بود که در جنگ برون مرزی استرالیا حملات دژهای پولادین را خنثی کرد! همین فرد کوچک بود که 120 نیروی نوشابه ای را تبدیل به یک کارخانه کرد!

اون یه زمانی این شکلی بود:

تصویر کوچک شده

هرگز نمی‌توانی از کسی که تو را رقیب خود نمی‌داند ببری

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.