هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ایا سریوس بلک در جلد 7 باز میگردد.دامبلدور چطور؟؟؟؟؟
پیام زده شده در: ۱۰:۵۹ یکشنبه ۸ آبان ۱۳۸۴

بیل ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۳ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۳ دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵
از The Burrow
گروه:
کاربران عضو
پیام: 597
آفلاین
دامبولدور و سیریوس برنخواهند گشت. دلایلشو برید تو بخش مقالات بخونین. این که ما منتظر برگشتن این دو تا هستیم به خاطر اینه که عادت کردیم به پایان های ظاهرا خوش (تیپ فیلمهای هندی). در جاهای مختلف کتاب دامبولدور به وضوح عنوان می کنه که مرده رو نمی شه برگردوند.(رجوع کنید به تاپیک آیا اسنیپ واقعا خیانت کرده) رولینگ هم بارها در مصاحبه ها گفته که اینا مردن.

اما هر دو شخصیت در کتاب هفت به هری کمک خواهند کرد!! یعنی آینه سیریوس، قاب عکس دامبولدور، تصاویر دامبولدور در قورباغه های شکلاتی و یا چیزهایی که دامبولدور از خودش به جا گذاشته و ما هنوز ازشون خبر نداریم.

در کتاب 7 لوپین و اسنیپ هم کمک شایانی به هری خواهند کرد.

باور کردن مردن دامبولدور هم سخته هم تلخه. اما باور کردن این واقعه تلخ سرعت هری رو برا رسیدن به هدفش چندین برابر خواهد کرد.

ویرایش شده توسط Gandalf Grayhem در تاریخ ۱۳۸۴/۸/۸ ۱۱:۳۹:۱۳

Soon we must all face the choice
between what is right and what is easy

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۰۷ شنبه ۷ آبان ۱۳۸۴

حسن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۳۳ شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۸۹
از هرجايي كه ميشه زنده موند
گروه:
کاربران عضو
پیام: 226
آفلاین
شايدسيريوس بتونه برگرده امادامبلدور مرده چون طلسمي كه رويه هري انجام داده بود باطل شد و تا اون جايي كه من يادم مياد همه طلسم مرگ رو باصدايه بلند ميگفتن

ویرایش شده توسط HARRY POTTER در تاریخ ۱۳۸۴/۸/۸ ۰:۰۵:۳۷

پیام زده شده در: ۲۲:۱۹ جمعه ۶ آبان ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
سیریوس که مرده جای هیچ بحثی هم نداره اگر قرار بود زنده باشه توی همون کتاب شش مشخص میشد در ضمن وقتی که دامبلدور میگه مرده یعنی مرده این از این
اما در مورد دامبلدور ببینید من یک فرضیه جدید دارم به نظر من وقتی که رولینگ کتاب شش رو تموم کرد هدفش این بود که دامبلدور برای همیشه مرده ولی به علت چند صوتی که داده حالا برای حفظ آبروی خودشم که شده مجبوره که کاری کنه که دامبلدور زنده شه مثلا به نظر من وقتی که رولینگ میگه طلسم به سینه دامبلدور برخورد کرده و به هوا رفته یا وقتی که میگه از دهن دامبلدور خون میامده یا وقتی که میگه از قبرش دود سفید بلند شده منظورش یک چیز دیگه بوده ولی همون طور که میبینید همه فکر که میکنند هیچی بلکه یقین دارند که دامبلدور زنده هست همچنین من فکر میکنم در کتاب دلایلی پیدا کردم که نشون میده که رولینگ ناگهان تغییر روش داده ولی متاسفانه دچار اشتباه شده من میخواستم این چیز ها رو در یک تاپیک بنویسم که متاسفانه نتونستم مجوز تاپیک رو بگیرم (گفتند حق نداری بر ضد رولینگ حرف بزنی)خلاصه حرفم اینکه فکر میکنم رولینگ برای جبران سوتی هاش مجبوره دامبلدور رو زنده کنه

پیام زده شده در: ۲۰:۳۹ جمعه ۶ آبان ۱۳۸۴

مسعود--شكوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۴ پنجشنبه ۷ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۵۳ چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۶
از همه ي ايران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 69
آفلاین
مسلما دامبلدور برمیگرده / با توجه به نظر (کامیار ایت) اسنیپ می تونست وردو بلند به زبون نیاره و غ ل بگه پس کاسه ای زیره نیم کاسه هست

در مودد سیریوس هم باید گفت متاسفانه مرده چون اگه زنده بود وقتی هری تویه اون اینه ی دوطرفه صداش کرد جواب میداد

مذهبم ایران است
وجودم سهراب است
مکتبم باران است

پیام زده شده در: ۱۸:۳۳ جمعه ۶ آبان ۱۳۸۴

کامیار

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۷ جمعه ۶ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ چهارشنبه ۹ آذر ۱۳۸۴
از گریفیندور-خواب گاه پسرها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 6
آفلاین
مسلما بر میگرده.چون اسنیپ میتونست فریاد نزنه.اینم باید بگم که وقتی تلسم به دامبلدور خورد باید اون رو در جا میکشت.اینم بگم که در هنگام خاکسپاری دور دامبلدور پارچه ی سفیدی بود که اون رو از دیده همگان پنهان کنه.بد در زمانی که سنیپ قصد کشتن دامبلدور رو داشت یه لحضه به هم خیره شدن که فکر هم رو بخونن...آخه میدونین هردوشون فکر خون ماهری هستند.در مورد اون شخسی هم که اون پیقام رو در قاب آویز یا همون جان پیچ(جاودانه ساز) گزاشته بود باید بگم که احتمالا 3 شخس این کار رو کردن.سیریوس هم بر نمیگره و باز هم دلایل موجهی برای دامبلدور دارم...

پیام زده شده در: ۱۷:۴۶ جمعه ۶ آبان ۱۳۸۴

mehran

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۱۸ سه شنبه ۳ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۰ سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 29
آفلاین
راستش من فکر می کردم دامبلدور مرده اما با خواندن بضی مطالب متوجه شدم اشتباه کردم.
در مورد بلک هم باید گفت از خانوم رولینگ نباید انتظار داشت که آدم دل رحمی باشه اما با اون نظری که می گه ایینه نقش مهمی داره موافقم

پیام زده شده در: ۱۷:۲۸ جمعه ۶ آبان ۱۳۸۴

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
من فكر نميكنم چون بلك كه پشت پرده گير كرده(يعني مرده)
دامبي هم توسط طلسم اسنيپ به طور حتما مرده پس ديگه امكان ندارن بر گردن

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۰۹ جمعه ۶ آبان ۱۳۸۴

هلنا ویلسونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۰ سه شنبه ۳ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۱۳ پنجشنبه ۲۲ دی ۱۳۸۴
از یه جایی همین دور و ورا !!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 45
آفلاین
من فکر میکنم هر دوشون برمیگردند . یعنی از صمیم قلب امیدوارم که این اتفاق بیفته چون هردوشون را خیلی دوست دارم

بدون نام
خود جی کی رولینگ گفته من نویسنده ای نیستم که مرده ها رو دوباره زنده کنم !!

پیام زده شده در: ۱۵:۴۷ جمعه ۶ آبان ۱۳۸۴

بابای پانمدی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۰ دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۶:۲۰ پنجشنبه ۸ دی ۱۳۸۴
از تهران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 18
آفلاین
خوب اول از همه سلام می کنم. بعد از یه مدت خیلی طولانی ، حدود شیش ماه برگشتم. اول بگم که من فرداً همنو نیما بلکم اما شخصیتاً فکر می کنم که عوض شدم! نمی دونم! در هر صورت دعا کنید که عوض شده باشم! اما در مورد این تاپیک!
مرگ دامبلدور به نظر من صد در صد حقیقت داره، چون هیچ دلیلی برای اینکه ما احتمال بدیم اون زنده است نمونده! طلسم اسنیپ، مراسم خاک سپاری و .... . اما بلک فکر می کنم که احتمال داشته باشه زنده باشه. چون هری نمی تونه به تنهایی در کتاب 7 پیش بره! چون کله اش از گچ پر شده و آی کیوش منفیه! مگر اینکه معجزه بشه تو کتاب هفت! خودتون بهتر می دونید اگه دامبلدور نبود الان هری معلوم نبود کجا بود! شما فکر می کنید هری با اون آی کیو می تونست به وجود هورکراکس ها پی ببره؟! من که فکر نمی کنم. واسه همین باید یه فردی حالا یه ضخصیت جدید یا یه شخصیت قدیمی مثل اسنیپ یا بلک اونو کمکش کنن و گرنه امکان نداره چیزه تازه ای پیدا کنه. در مورد شواهد مرگ بلک هم شما از من بهتر می دونید که زیاد محکم نیستن. خود رولینگ هم جواب دندون شکنی نمی ده. البته امکان داره بخواد بزاره سر کار ولی خوب ....
ببخشید که سرتون رو درد آوردم! بیشتر از این نمی نویسم. تا یه تاپیک دیگه پیدا کنم که برام جالب باشه!

نیما بلک با شخصیتی جدید!
آره من با شخصیتی جدید برگشتم!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.