هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۱:۲۱ پنجشنبه ۲۶ آبان ۱۳۸۴

شاهین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۶ پنجشنبه ۵ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۵۰ یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
از کوهستان اشباح
گروه:
کاربران عضو
پیام: 123
آفلاین
چه طوری میتونم شناسه ام فارسی کنم؟

*برای تعویض شناسه خودتون لطفا شناسه ای را که میخواهید در قسمت ویژگی های فردی به جای نام واقعی وارد کنید و بعد برای من پی ام بزنید. به محض دریافت پی ام و دیدن شناسه، شناسه شما رو تغییر میدم(کریچر).

ویرایش شده توسط کریچر در تاریخ ۱۳۸۴/۸/۲۷ ۱۲:۲۶:۵۵

دامبلدر تا وقتی مردم یادش باشن زندس و نمرده!

زنده باد دامبلدور
زنده باد گریفیÙ

پیام زده شده در: ۱۷:۰۵ پنجشنبه ۲۶ آبان ۱۳۸۴

مایک لوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۴۳ سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۵
از هاگزمید
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 545
آفلاین
سلام...

من به همراه یک گروه دیگه تصمیم داریم در انجمن ها انجمن سرزمین میانه ایجاد کنیم.

قبلا چنین انجمنی بود... این انجمن مخصوص لرد حلقه ها بود..

اگه بشه می خوایم دوباره راه اندازی کنیم.
اگه سایت از لحاظ مالی برای ایجاد این انجمن مشکل داره گروه ما پول این انجمن رو پرداخت می کنه.

حالا با توجه به اینکه حاضریم پول هم پرداخت کنیم جواب مدیرها چیست؟؟؟؟!!!!!!

دفعه ی قبل هم که انجمن برداشته شد به خاطر مشکلات مالی نبود که برداشته شد تنها دلیلش وجود سایتهای تخصصی در زمینه ی ارباب حلقه ها و همچنین حرکت به سمت اهداف اولیه ی سایت جادوگران بود
در ضمن این حرفت خیلی توهین آمیزه که نوشتی حالا با توجه به این که پول میپردازیم جواب مدیرا چیه میخوای رشوه بدی؟ تو روز روشن؟

ویرایش شده توسط کریچر در تاریخ ۱۳۸۴/۸/۲۶ ۲۰:۳۶:۳۲

[img]http://www.filelodge.com/files/room24/643657/ImageUTYU.GIF[/im

پیام زده شده در: ۱۵:۴۴ پنجشنبه ۲۶ آبان ۱۳۸۴

بارتیموس کراوچ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۱ دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۰:۰۰ جمعه ۷ بهمن ۱۳۸۴
از زیر علامت شوم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 87
آفلاین
بابا این چه معنی ای میده! من به عنوان یک عضو با سابقه چرا نمیتونم آواتار آپلود کنم؟؟؟ پس از 3 ماه اومدیم تو سایت آواتار هم نمیشه آپلود کرد!!! یکی رسیدگی کنه! هرچند سایت دیگه مثل قبل حال نمیده

احتمالا عكسي رو كه ميخواستين آپلود كنين از اندازه مجاز خارج بوده.....در قسمت تعويض آواتور گفته شده كه اندازه مجاز هر تصوير چقدر است ناظر انجمن....آلبوس دامبلدور

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۸/۲۸ ۱:۲۲:۵۷

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۰۵ پنجشنبه ۲۶ آبان ۱۳۸۴

لوسیوس مالفوی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۲ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۵۴ دوشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۱
از قصر خانواده مالفوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 807
آفلاین
با سلام از یه مدیر می خوام که سطح دسرسی برای پاک کردن پست در فروم خانه ریدل هم بدن همه انجمن ها این دسرسی دارن ولی این انجمن نداره ممنون میشم اگه چک کنید.چ
با تشکر

بررسي ميشه!

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۸/۲۸ ۱:۴۷:۰۳

جادوگران

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۰:۳۴ چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۳۸۴

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
قبل از اينكه جواب دوستان رو بدم بايد خدمتتون عرض كنم كه تمامي كساني كه در قسمت ويژگيهاي فرديشون مهر بدون شخصيتي!! بهشون خورده بايد كمي صبر كنند تا اين مشكل كاملا برطرف بشه! انشاالله همه با هم درست ميشه!

نقل قول:
Emma Evans نوشته:
قبول دارم من درباره هری پاتر واقعیت را گفتم
ولی بعد از گفتنش هزار پی ام برای من اومد که تو داری اشتباه می کنی
----------------------------
متاسفانه این سایت اصلا تحمل انتقاد نداره

خب ديگه!...اعضاي سايت اين شكلين!بايد بسازي!
نقل قول:
سدريك ديگوري نوشته:
با سلام و عرض خسته نباشيد خدمت مديران فعال
خب من يه طرحي داشتم كه الان خدمتتون در پايين عرض ميكنم ولي قبلش آقا اين ترينها چي شد؟
خب ببينيد الان خيلي از تالارها بي هدف هستند و توشون فعاليته مثبتي انجام نميشه چون طرف با خودش ميگه من الان يه پست ميزنم يه دونفر آدمم ميان ميخونن كه چه؟(تيريپ شير فرهاد)
به نظر من خوب بود اگه هر گروهي يك تاپيك مختصه خودش در بيرون تالار داشته باشه تاحداقل انگيزه براي رول نوشتن توي تالار داشته باشه.

هوووم!
اصلا كلا به عنوان ناظر انجمن پيشنهاد ميكنم يه تاپيك در اين رابطه بزني در موردش بحث بشه!
نقل قول:
چارلي ويزلي نوشته:
من نمي تونم پي ام هام رو ذخيره کنم مشکل چيه؟؟

هوووومك!
پي امهات رو ذخيره كني؟
منظورت چي بود؟.....لطفا واضح تر بوگو!
نقل قول:
بليز زابيني نوشته:
من یک پیشنهاد دارم در مورد تاپیک های تالار اسرار:
به نظر من وقتی که تاپیک زده میشه بعد از اینکه موضوع مشخص میشه برای بقیه نیز یک محدودیت پستی در نظر گرفته بشه منظورم اینه که اول زننده تاپیک بیاد و هدف این تاپیک رو بگه و فرضیات خودش رو مطرح کنه و بقیه هم فقط در مورد همون نظر زننده تاپیک نظر بدن یا اگر مخالفن اول با دلیل مخالفت خودشون رو اعلام کنن بعد یک نظر جدید بدن چون به نظر من در تاپیکهای تالار اسرار موضوع های خوبی برای بحث وجود داره مثل محل جاودانه ساز های بعدی-آخرین جاودانه ساز -گم شدن الیوندر و...ولی درون این تاپیک ها هر کس یک نظری میده که اصلا به نظر قبلی خودش ربط نداره و باز نظر نفر بعدم به نظر فرد قبلی ربط نداره اون وقت میبینیم که تعداد پستهای یک تاپیک به هزارتا رسیده ولی هنوز نتونستیم از تاپیک یک نتیجه خوب بگیریم و تازه بعد از این همه پست دوباره یکنفر میاد یک پستی میزنه که قبلا هزار بار ثابت شده این پست اشتباه هست یعنی میخوام بگم که در درون این تاپیکها باید کاری کرد که هر کس قبل از تاپیک زدن اول نظر بقیه رو بخونه بعدش با توجه به نظر اونا نظر خودش رو بده اینجوری تاپیکها بهتر به نتیجه میرسه هر کس هم از این قانون تبعیت نکرد پستش پاک بشه اینجوری خیلی بهتره چون آدم این همه که پست میزنه نه میدونه کسی پستش رو میبینه حرفش رو قبول میکنه یا نه
اینجوری شاید باسه بعضی ها سختر باشه ولی اونا هم بالاخره عادت میکنن

خب.....دوست من!...من بهتر ميبينم در اين مورد با ناظر اين انجمن صحبت كني.يعني در قسمت ارتباط با ناظر اون انجمن اين رو مطرح كني.چون اين مسئله مربوط به ناظر انجمن ميشه.
بايد خدمتت عرض كنم كه ناظر انجمنه كه بايد انجمن رو سر و سامون بده و به جز كار خواندن پست ها و انواع ويرايش ها بر روي پست ها بايد به فعال بودن انجمن هم توجه كنه و البته كه ناظر هر انجمن اختيار تام اون انجمن رو داره.
پس پيشنهاد ميكنم به قسمت گفتگو با ناظر تالار اسرار برو و اونجا مطرح كن!
-----------------------------------------------------
توجه!!
لز تمامي كاربران گرامي خواهشمندم كه به پيغامي كه در بالاي صفحه(در قسمت زير باكس پيام كوتاه)وجود داره توجه كنند و كاملا اين پيغام رو بخونن تا بعدا براشون مشكلي پيش نياد!

شناسه ی جدید: اسکاور

پیام زده شده در: ۱۸:۴۶ چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
من یک پیشنهاد دارم در مورد تاپیک های تالار اسرار:
به نظر من وقتی که تاپیک زده میشه بعد از اینکه موضوع مشخص میشه برای بقیه نیز یک محدودیت پستی در نظر گرفته بشه منظورم اینه که اول زننده تاپیک بیاد و هدف این تاپیک رو بگه و فرضیات خودش رو مطرح کنه و بقیه هم فقط در مورد همون نظر زننده تاپیک نظر بدن یا اگر مخالفن اول با دلیل مخالفت خودشون رو اعلام کنن بعد یک نظر جدید بدن چون به نظر من در تاپیکهای تالار اسرار موضوع های خوبی برای بحث وجود داره مثل محل جاودانه ساز های بعدی-آخرین جاودانه ساز -گم شدن الیوندر و...ولی درون این تاپیک ها هر کس یک نظری میده که اصلا به نظر قبلی خودش ربط نداره و باز نظر نفر بعدم به نظر فرد قبلی ربط نداره اون وقت میبینیم که تعداد پستهای یک تاپیک به هزارتا رسیده ولی هنوز نتونستیم از تاپیک یک نتیجه خوب بگیریم و تازه بعد از این همه پست دوباره یکنفر میاد یک پستی میزنه که قبلا هزار بار ثابت شده این پست اشتباه هست یعنی میخوام بگم که در درون این تاپیکها باید کاری کرد که هر کس قبل از تاپیک زدن اول نظر بقیه رو بخونه بعدش با توجه به نظر اونا نظر خودش رو بده اینجوری تاپیکها بهتر به نتیجه میرسه هر کس هم از این قانون تبعیت نکرد پستش پاک بشه اینجوری خیلی بهتره چون آدم این همه که پست میزنه نه میدونه کسی پستش رو میبینه حرفش رو قبول میکنه یا نه
اینجوری شاید باسه بعضی ها سختر باشه ولی اونا هم بالاخره عادت میکنن

ما هم همین کار رو می کنیم ولی همواره موضوع به بیراهه میره

ویرایش شده توسط کریچر در تاریخ ۱۳۸۴/۸/۲۶ ۱۴:۴۵:۳۷
ویرایش شده توسط کریچر در تاریخ ۱۳۸۴/۸/۲۶ ۱۴:۴۷:۵۱

پیام زده شده در: ۱۳:۴۶ چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۳۸۴

مهتاب

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۰ یکشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۲۸ یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۸۴
از لندن خیابان پریوت درایو خانه شماره 4 اتاق زیر شیروانی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 22
آفلاین
من نمي تونم پي ام هام رو ذخيره کنم مشکل چيه؟؟

نیومده رفتیم !!!!
بچه ها هرکس زو

بدون نام
خب منم براي هزارمين بار اينو ميگم(به تو صيه ي دامبل):
اين معرفي شخصيت من خراب در صورتي كه من خودمو به هري پاتر ربط دادم...

پیام زده شده در: ۱۷:۰۵ سه شنبه ۲۴ آبان ۱۳۸۴

هلنا ویلسونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۰ سه شنبه ۳ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۱۳ پنجشنبه ۲۲ دی ۱۳۸۴
از یه جایی همین دور و ورا !!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 45
آفلاین
سلام خدمت همه ی مدیران محترم سایت !!
من یه مشکلی دارم و اون اینه که با اینکه تو معرفی شخصیت تایید شدم و عضو ایفای نقش و گروه هافلپاف هستم اما در ویژگی های فردی ام نوشته : بدون شخصیت !!
می شه لطفا بگید چی کار باید بکنم ؟
مرسی!!

پیام زده شده در: ۲۱:۲۲ دوشنبه ۲۳ آبان ۱۳۸۴

سدريك ديگوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۴ شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۸۵
از لبه ي پرتگاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 523
آفلاین
با سلام و عرض خسته نباشيد خدمت مديران فعال
خب من يه طرحي داشتم كه الان خدمتتون در پايين عرض ميكنم ولي قبلش آقا اين ترينها چي شد؟
خب ببينيد الان خيلي از تالارها بي هدف هستند و توشون فعاليته مثبتي انجام نميشه چون طرف با خودش ميگه من الان يه پست ميزنم يه دونفر آدمم ميان ميخونن كه چه؟(تيريپ شير فرهاد)
به نظر من خوب بود اگه هر گروهي يك تاپيك مختصه خودش در بيرون تالار داشته باشه تاحداقل انگيزه براي رول نوشتن توي تالار داشته باشه.

[size=medium][color=0000FF]غم و اندوه را مي ستايم زيرا همواره همراه من بوده Ø

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.