هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۰:۳۷ پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۳۸۴

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
ببخشید من اینجا یک جوابی به یک کاربر می دم چون دیدم دامبلدور عزیز درست توضیح ندادن

در مورد دلیل برای شناسه ی انتخابی توی ترین ها به نظرم کار بجایی بوده چون بعضی ها الکی می یان و اسمی رو می گن اینجوری مجبور می شن فکر کنن که آیا اسمی که می گن واقعا حقشه بشه یا نه و همچنین خوبی این دلیل اوردن اینکه ما در آخر می فهمیم ترین برای چی انتخاب شد برای چی ترین شد و اون شخص ترین نظرات بچه ها رو در قالب انتخاب ترین می بینه و سعی می کنه کارشو بهتر کنه تا انتظار اونارو بر آورده کنه

من خودمو مثال می زنم از وقتی تو دوره ی دوم ترین ها بهترین نویسنده در بحث هایه هری پاتری شدم از بعدش سعی کردم الکی نظر ندم که نظر بچه ها نسبت بهم برگرده یعنی جوری پیش رفتم که ترین دوستان باشم امیدوارم موفق شده باشم

جواب دوستمون بود و همچنین مدیران بدونن این ترین ها با دلیل چه قدر برای سایت مفیده(که می دونم می دونن)

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

بدون نام
کرام عزیزم , هری پاتر عزیز , دامبلدور گرامی سلام
ادب در هنگام تولد با کسی بدنیا نمیاد بلکه اون شخصه که باید از محیط ادب رو کسب کنه . تا اینجا که مشکلی نیست ؟!
من بعنوان یه کاربر ساده ادب رو از رییس سایت و ناظر گرامی و مدیر انتشارات ... یاد میگیرم چون من نه سن و سالی دارم و نه پست و مقامی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اگه به پستهای قبلی من توجه کنید روی صحبت و پرسشم با نشر زهره بوده چند بار هم از ناظرین خواهش کردم که بجای نشر زهره جواب ندند ولی شاید تعصب اجازه نداد و مسیر نقد رو به بیراهه کشید .
من از بچگی یاد گرفتم که با هر کسی با زبان خودش صحبت کنم . اگه زبان شما توهین آمیز بوده پس حتما" من هم توهین کردم و بر عکس .
یک بار دیگه از تمام ناظرین و مدیران محترم استدعا دارم بجای نشر زهره که من فعلا" دارم از اون انتقاد میکنم جواب ندهند . فرض من از این به بعد اینه که اینجا یه سایت بیطرفه .و مدیریت سایت اجازه نمیده که سایت به این خوبی بازیچه یک فرد سود جو بشه . تا اینجا که همه موافقید ؟
در ضمن تبعیض در هیچ مرحله و سطحی جایز نیست و بهتره که تهمتها و توهینهای ببر پیر که خودش را مدیر نشر زهره میدونه هم مورد بررسی قرار بگیره ( اونجایی که ایشون فرموده بودند که خبر اخذ کپی رایت تندیس عوام فریبی است ) معولا" کسانی عوام فریبی میکنند که فریبکار و شارلاتان باشند . من یکی که تا بحال ندیدم که تندیس غیر از اصول و موازین اخلاقی کا دیگه ای کرده باشه . اونا حتی توی این سایت هم نیومدند که از خودشون دفاع کنند چه برسه به عوام فریبی !!!!!!!!
حق رابگویید اگر چه تلخ باشد .
نویل 15

پیام زده شده در: ۲۰:۱۳ سه شنبه ۱۵ آذر ۱۳۸۴

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
این پست رو یکی از کاربران بهم لینک داد به نظرم بهتره اینجا در موردش بحث بشه تاپیک واقعا نا مناسب بود:

خود پست اینه:

نقل قول:
پرنسس آنیا از اونجایی که بسته شدن شناسه به جرم گفتن عقاید رو بر نمی تابه و مهمتر از اون نقدهای ننیل رو بسیار منطقی میدونه.برای انتخاب بهترین نویسنده فقط و تنها فقط ایشون رو شایسته این عنوان می دونه..

تلاش نویل بر این بود که هر قدر که می تونه با نگاه نقادانه خاص خودش کاستی های ترجمه خانم گنجی رو گوشزد کنه که متاسفانه به مذاق بعضیها خوش نیومد.این می تونست فرصت مناسبی باشه برای اون بعضیها که به جای اینکه پنبه ش رو بزنن در یک داد و ستد فکری و فرهنگی باهاش بحث رو منطقی پیش می بردن که متاسفانه این طور نشد.

نکته جالب اینجاست که به نحو اغراق آمیزی تا اونجا پیش رفتند که بلاک کردن شناسه ش رو احترام به اعضا هم تلقی کردن.و قانون سایت رو دستمایه ای قرار دادن تا حق اظهار نظر خواه مثبت و خواه منفی رو ازش سلب کنن.

اگه قانون هست باید برای همه باشه و نه فقط یک فرد خاص .البته بدون اینکه محدوده و مرزی برای بیان اندیشه و هراسی از گفتن باید و نباید های سلیقه ای باشه.

Nenille15 عزیز... فلک به مردم نادان سپرد زمام مراد * تو اهل دانش و فضلی همین گناهت بس!

کریچر: درسته که این دوستمون بد بحث نمیکرد ولی از ادب بویی نبرده بود و شناسه ی ایشون برای توهین به مدیران و ناظران و بدتر از همه ولدمورت عزیز بسته شده که هرگز قابل بخشش نبود فکر نمیکنم شما موافق توهین اون هم به صورت بسیار زننده به اعضا باشی

کریچر عزیزمن نمی تونم این حرفتونو بپذیرم.یعنی بعضی معیارهای اخلاقی که تو سایت رواج پیدا کرده که پایه و اساسش توهین به شعور اعضا س رو نمی تونم قبول داشته باشم.شاید بهتر باشه بگم وقتی بعضی اعضای ارزشی نویس هستن که خیلی راحت دارن تو ایفای نقش جولان می دن و تاپیکها رو محلی قرار میدن برای تاخت و تاز ارزشهاشون!... این نمی تونه توجیه خوبی برای بسته شدن شناسه کسی باشه که قصدش نقد ترجمه بود.و متاسفانه بهاش رو هم پرداخت !!

دوست عزيز من...شما معتقدي قصد ايشون نقد ترجمه بود؟در حالي كه من شخصا چنين فكري نميكنم...نقد كردن با الوده كردن فصا و جو سازي كاملا فرق ميكند....من نميدانستم((تهمت به رشوه گيري)) و ((توهين به اعضا)) نقد ترجمه ميباشد
بنده كاملا با بعضي از مثلاهاي ايشون موافق بودم ولي خودشان نخواستند بحث به جهت منطقي پيش برود

پرنسس آنیا :
هوم... کرام عزیز.دقیقا ! من معتقدم که هدف ننیل (نقد ترجمه) بود و این حرف خیلی های دیگه هم هست که از گفتگوی مستقیم با مدیرای سایتی که دوسش دارن یا می ترسن یا طفره میرن..ولی معیار نقد تو این سایت برام مشخص نیست.خب من این جادوگران رو جامعه فرض میکنم. با همه هنجارها و ناهنجاریهاش .می خواستم بدونم آیا تو این جامعه فرضی راه مقابله با نظرات مخالف اینه؟حتی اگه توهین آمیز باشه؟...سرکوب کردن عقاید؟
از علائق مدیرای قبلی وتعدادی ازمدیرای فعلی این سایت به نشر زهره هم که همه با خبرن.از قدیم گفتن وجدان یگانه محکمه ایست که نیاز به قاضی ندارد.... یه عضو بی طرف اگه اون توهین به ولدمورت عزیز (که یه شخصیت مجازی هستش و اون مثال هم مطمئنا در موردش مصداق نداره) رو با توهین HBP واعضای دیگه به یه شخص حقیقی مثل خانم اسلامیه در کفه یک ترازو قرار بده( اعضایی که شناسه شون بسته نشد) مطمئنا نمی تونه این برخوردهای متناقض مدیریت با اعضا رو توجیه کنه.این تمام حرف منه.

اگه انتقاد از خانم گنجی(از توهین به لرد عزیز صحبت نمی کنم) جو سازیه.مطمئنا خیلی ها نمی تونن تواین اتمسفر سنگین ادامه فعالیت بدن.

ازشما که همیشه متانتتونو تحسین میکردم.انتظار نداشتم که در برخورد با نقدهای ایشون ( که مخاطبش نه شما بودید و نه اعضای وزین سایت مثل لرد ولدمورت)از راهی استفاده کنید که ناگزیرم خدمتتون عرض کنم تو این جامعه بارها و بارها شکست خورده و خواهد خورد.البته اگه برداشتتون از مدیریت اتوریته به سبک چرچیل نباشه.

همه می دونن که ننیل شما رو مخاطب قرار نداد .با اعضای سایتتونم کاری نداشت . بلکه هدف اصلیش انتقاد از ترجمه مترجمی بود که همه دوسش داریم.ولی معتقدم این جادوگران به جای اینکه اون نقدها یی که از نظر خیلیها منطقی به نظر میرسید و از طرف نشر زهره هم بی پاسخ موند!! رو مد نظر قرار بده توهینهایی که همه اعضا ازش اطلاع نداشتن دستاویز قرار داد.همین...

شکر خدا مدیران وناظرین اینجا ویرایش زیر پست اعضا رو خوب بلدن....پاک کردن توهینها هم مطمئنا کار سختی نیست...

پرنسس عزیز اول از همه باید بگم این کاربر با نظر جمعی همه مدیران از جمله من بسته شده و اما سایر جریان:

1- به نظر من هم این ننیل خوب در مورد ترجمه بحث میکرد حد اقل نکاتی که اشاره میکرد مورد توجه منم بود و منم از نشر زهره درخواست جواب به سوالات و پست های این شخص رو کردم. ( فک کنم پستی که زدم هنوز اونجا باشه یا شایدم دیلیت شده باشه) شخصا خیلی متاسف شدم که مجبور شدیم شناسه این شخص رو بندیم ولی چاره ای نبود

2- قوانین در مورد همه روشنه اگه کسی توهین کنه شناسش بسته میشه و اینکه من یا شما دوستش باشیم تاثیری در این کار نداره اینجا سایت رفیق بازی نیست که من به خاطر رفاقت دوستم رو ما فوق قانون حساب کنم نمونه ها زیاده و نمونه بارزش بیرون رفتن دو نفر از مدیران اصلی سایت به خاطر عدم رعایت قوانین بود وقتی من کسی رو که 2 -3 سال باهاش دوستم و این سایت رو از بدو تاسیس با هم اداره کردیم از مدیریت بیرون کردم بستن شناسه یک کاربر که جای خود داره. ممکنه یک کاربر مثل ننیل بهترین بحث کننده در هری پاتر باشه این یک زمینه هست که جای تشویق داره ولی اگه قوانین رو رعایت نکنه این باعث نمیشه که تنبیه و بسته نشه . اگه منم جایی توهین کرده باشم و شما اون توهین رو پیدا کنی منم یا باید معذرت بخوام یا بسته بشم شوخی با کسی نداریم

3- پست رو میشه ادیت کرد ولی تکرار توهین رو باید جواب داد ایشان یعنی این ننیل اولا بدون دلیل تهمت میزدن که ما از نشر زهره پول گرفتیم و غیره و غیره و ثانیا به مدیران و اعضا توهین های بدی میکردن که مدام تکرار میشد. دیگه اینکه جو فروم رو یا پست های بدون دلیل و مدرک متشنج میکرد مثلا از نشر تندیس حمایت میکرد که کپی رایت هری پاتر رو داره بدون اینکه مدرکی برای این کار رو کنه

4- بسته شدن شناسه به معنی تمام شدن همه چی نیست. این بسته شدن یعنی مدیران میخوان با این شخص خصوصی صحبت کنن چون به این نتیجه رسیدن گفتگو در جمع به صلاح سایت نیست در نتیجه بسته شدن به معنی عدم پاسخ گویی مدیریت سایت به فرد مورد نظر نیست و این شخص میتونه همچنان با مدیران سر مساله بحث کنه

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱۹:۴۲ سه شنبه ۱۵ آذر ۱۳۸۴

شاهین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۶ پنجشنبه ۵ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۵۰ یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
از کوهستان اشباح
گروه:
کاربران عضو
پیام: 123
آفلاین
من برای تاپیکم یه نظر سنجی گذاشتم اما با اینکه تایید میشه خبری ازش تو تاپیکم نیست!!!
یعنی چی؟؟؟

دامبلدر تا وقتی مردم یادش باشن زندس و نمرده!

زنده باد دامبلدور
زنده باد گریفیÙ

پیام زده شده در: ۱۴:۴۴ سه شنبه ۱۵ آذر ۱۳۸۴

هانا سوزان آبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۷ یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۵۴ چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 42
آفلاین
من چند وقت پیشا یه داستان واسه بخش داستان های غیر هری پاتری فرستادم ولی تا الان روی سایت نیومده و من نمی دونم که اصلا فرستاده شده یا نه. بهتره حتی اگه نمی خواین یه چیزی رو روی سایت قرار بدین یه جا بنویسین که رسیده یانه تا اون بدبخت تکلیف کار خودشو بدونه!

تا لحظه مرگ هری پاتریست خواهم ماند!!

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۴:۴۲ سه شنبه ۱۵ آذر ۱۳۸۴

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
نقل قول:
لوسيوس مالفوي نوشته:
خوب به سلامتی سایت برای پیش تولد مشکل پست ها حل شد ولی از مدیران می خوام اون قسمن سطح و در صد هم بیارین....
ولی کاش درست نشده بود اینم یه نوع گیر دادن که شاید منجر به حذف کابر شدن بشه ولی بی شوخی اون قسمت سطح رو هم بذارید و یه توضیح هم بدید که چی شد اینا هم بدید بد نیست. با تشکر

سطح و پست و اينارو هم اگر وقتش باشه حتما درست ميشه
فقط يه چيزي!
مگه شما ناظر نيستي؟....پس چرا تويه تاپيك""گفتگوي ناظرين با مديران"" اينارو نميگي!....من در عجبم!
نقل قول:

لرد آرين نوشته:
چرا سایتو بسته بودید؟

تعداد پستا داشت درست ميشد!
نقل قول:

بانوي خون آشام نوشته:
خوب من يك اعتراض كوچكي نسبت به انتخابات داشتم.
وقتي كسي راي مي ده و شخصي رو انتخاب مي كنه حتما براي خودش معيار داشته بيخودي كه ننوشته پس ديگه چه دليلي براي نوشتن 3 خط توضيح وجود داره؟اگر براي اينه كه كسي بي خودي راي نده و بدون دليل نباشه كه به نظرم تو 3 خط يه سري چيز سر هم ميكنه مي نويسه آيا اين كافيه؟
البته چون اين موضوع توضيح خواسته شده بود من خودم ويرايش كردم پست هام رو ولي اين كار فكر مي نمي كنم فايده داشته باشه.
ولي در كل از زحماتي كه كشيديد ممنون.

دوست من!
به هر حال اين مورد الكي و همين شكلي گذاشته نشده و حتما قبلا در موردش بحثهايي شده و حتما روش تامل كافي انجام گرفته.به هر حال از شما هم ممنونيم كه اين مورد رو رعايت كرديد و اميدواريم بقيه هم اين مورد رو رعايت بكنن....ممنون!

نقل قول:

گري اولدمن نوشته:
سلام من میخواستم بپرسم که چرا من در ویزگی های فردی ایفایه نقش در هری پاتر رو ندارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ شناسمم که اسمه باززیگره سیریوس بلکه؟؟(به این خوبی)

نقل قول:
هلنا ويلسون نوشته:
من جزء ایفای نقش هستم اما تو ویژگی های فردی ام نوشته بدون شخصیت چی کار باید بکنم ؟

بقيه دوستاني كه اين مشكل رو دارن هم توجه كنن!
اين مشكل به ر احتي قابل حل شدنه.ولي واقعا خيلي وقت ميبره و يه مدير بايد خيلي از وقتش رو بزاره و اين مشكل رو براي تك تك اعضا حل بكنه.
در ضمن اصلا اين بدون شخصيت يا با شخصيت بودن ويژگيهاي فردي چيز مهمي نيست و خيلي نميتونه مشكل ساز باشه!
به هر حال ازتون خواهش ميكنم در اين مورد ديگه چيزي نگين تا بلكه يه روزي يه مدير وقت اضافي داشته باشه و بياد براي تك تك اعضا اينارو درست بكنه(كه بعيد ميدونم يه چنين چيزي رو!)

شناسه ی جدید: اسکاور

پیام زده شده در: ۱۳:۲۴ سه شنبه ۱۵ آذر ۱۳۸۴

هلنا ویلسونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۰ سه شنبه ۳ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۱۳ پنجشنبه ۲۲ دی ۱۳۸۴
از یه جایی همین دور و ورا !!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 45
آفلاین
من جزء ایفای نقش هستم اما تو ویژگی های فردی ام نوشته بدون شخصیت چی کار باید بکنم ؟

کار خاصی نمیکنی چون اتفاق خاصی نیافتاده وایمیستی تا یکی از مدیران در فرصت مناسب درستش کنه البته بازم میگم اون قسمت مهم نیست

درست شد!!!

ویرایش شده توسط کریچر در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۱۵ ۱۴:۳۹:۲۳
ویرایش شده توسط گیلدروی در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۱۷ ۲۱:۴۱:۲۰

پیام زده شده در: ۱۱:۳۰ سه شنبه ۱۵ آذر ۱۳۸۴

ارغوان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۳ چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۰ چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۶
از در محله ی نیوکراس جنوب لندن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 54
آفلاین
سلام من میخواستم بپرسم که چرا من در ویزگی های فردی ایفایه نقش در هری پاتر رو ندارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ شناسمم که اسمه باززیگره سیریوس بلکه؟؟(به این خوبی)

اسمت اصلا هم خوب نیست در ضمن هنوز عضو ایفای نقش نشدی که شخصیت هری پاتری داشته باشی برو به تاپیک شخصیت خودتون رو معرفی کنین

ویرایش شده توسط کریچر در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۱۵ ۱۴:۳۸:۲۷

زنده باد جی.کی.رولینگ

پیام زده شده در: ۱۱:۳۱ جمعه ۱۱ آذر ۱۳۸۴

بانو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۲۵ سه شنبه ۳ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۳۱ دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۵
از هر جا كه سكوت و تاريكيش باعث بريده شدن نفس ها مي شه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 38
آفلاین
خوب من يك اعتراض كوچكي نسبت به انتخابات داشتم.
وقتي كسي راي مي ده و شخصي رو انتخاب مي كنه حتما براي خودش معيار داشته بيخودي كه ننوشته پس ديگه چه دليلي براي نوشتن 3 خط توضيح وجود داره؟اگر براي اينه كه كسي بي خودي راي نده و بدون دليل نباشه كه به نظرم تو 3 خط يه سري چيز سر هم ميكنه مي نويسه آيا اين كافيه؟
البته چون اين موضوع توضيح خاسته شده بود من خودم ويرايش كردم پست هام رو ولي اين كار فكر مي نمي كنم فايده داشته باشه.
ولي در كل از زحماتي كه كشيديد ممنون.

پیام زده شده در: ۲۱:۴۴ پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۴

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۸ دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۰۷ شنبه ۲۰ مهر ۱۳۸۷
از تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 165
آفلاین
چرا سایتو بسته بودید؟

[i]

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.