هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۹:۴۲ سه شنبه ۱۵ آذر ۱۳۸۴

شاهین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۶ پنجشنبه ۵ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۵۰ یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
از کوهستان اشباح
گروه:
کاربران عضو
پیام: 123
آفلاین
من برای تاپیکم یه نظر سنجی گذاشتم اما با اینکه تایید میشه خبری ازش تو تاپیکم نیست!!!
یعنی چی؟؟؟

دامبلدر تا وقتی مردم یادش باشن زندس و نمرده!

زنده باد دامبلدور
زنده باد گریفیÙ

پیام زده شده در: ۱۴:۴۴ سه شنبه ۱۵ آذر ۱۳۸۴

هانا سوزان آبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۷ یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۵۴ چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 42
آفلاین
من چند وقت پیشا یه داستان واسه بخش داستان های غیر هری پاتری فرستادم ولی تا الان روی سایت نیومده و من نمی دونم که اصلا فرستاده شده یا نه. بهتره حتی اگه نمی خواین یه چیزی رو روی سایت قرار بدین یه جا بنویسین که رسیده یانه تا اون بدبخت تکلیف کار خودشو بدونه!

تا لحظه مرگ هری پاتریست خواهم ماند!!

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۴:۴۲ سه شنبه ۱۵ آذر ۱۳۸۴

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
نقل قول:
لوسيوس مالفوي نوشته:
خوب به سلامتی سایت برای پیش تولد مشکل پست ها حل شد ولی از مدیران می خوام اون قسمن سطح و در صد هم بیارین....
ولی کاش درست نشده بود اینم یه نوع گیر دادن که شاید منجر به حذف کابر شدن بشه ولی بی شوخی اون قسمت سطح رو هم بذارید و یه توضیح هم بدید که چی شد اینا هم بدید بد نیست. با تشکر

سطح و پست و اينارو هم اگر وقتش باشه حتما درست ميشه
فقط يه چيزي!
مگه شما ناظر نيستي؟....پس چرا تويه تاپيك""گفتگوي ناظرين با مديران"" اينارو نميگي!....من در عجبم!
نقل قول:

لرد آرين نوشته:
چرا سایتو بسته بودید؟

تعداد پستا داشت درست ميشد!
نقل قول:

بانوي خون آشام نوشته:
خوب من يك اعتراض كوچكي نسبت به انتخابات داشتم.
وقتي كسي راي مي ده و شخصي رو انتخاب مي كنه حتما براي خودش معيار داشته بيخودي كه ننوشته پس ديگه چه دليلي براي نوشتن 3 خط توضيح وجود داره؟اگر براي اينه كه كسي بي خودي راي نده و بدون دليل نباشه كه به نظرم تو 3 خط يه سري چيز سر هم ميكنه مي نويسه آيا اين كافيه؟
البته چون اين موضوع توضيح خواسته شده بود من خودم ويرايش كردم پست هام رو ولي اين كار فكر مي نمي كنم فايده داشته باشه.
ولي در كل از زحماتي كه كشيديد ممنون.

دوست من!
به هر حال اين مورد الكي و همين شكلي گذاشته نشده و حتما قبلا در موردش بحثهايي شده و حتما روش تامل كافي انجام گرفته.به هر حال از شما هم ممنونيم كه اين مورد رو رعايت كرديد و اميدواريم بقيه هم اين مورد رو رعايت بكنن....ممنون!

نقل قول:

گري اولدمن نوشته:
سلام من میخواستم بپرسم که چرا من در ویزگی های فردی ایفایه نقش در هری پاتر رو ندارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ شناسمم که اسمه باززیگره سیریوس بلکه؟؟(به این خوبی)

نقل قول:
هلنا ويلسون نوشته:
من جزء ایفای نقش هستم اما تو ویژگی های فردی ام نوشته بدون شخصیت چی کار باید بکنم ؟

بقيه دوستاني كه اين مشكل رو دارن هم توجه كنن!
اين مشكل به ر احتي قابل حل شدنه.ولي واقعا خيلي وقت ميبره و يه مدير بايد خيلي از وقتش رو بزاره و اين مشكل رو براي تك تك اعضا حل بكنه.
در ضمن اصلا اين بدون شخصيت يا با شخصيت بودن ويژگيهاي فردي چيز مهمي نيست و خيلي نميتونه مشكل ساز باشه!
به هر حال ازتون خواهش ميكنم در اين مورد ديگه چيزي نگين تا بلكه يه روزي يه مدير وقت اضافي داشته باشه و بياد براي تك تك اعضا اينارو درست بكنه(كه بعيد ميدونم يه چنين چيزي رو!)

شناسه ی جدید: اسکاور

پیام زده شده در: ۱۳:۲۴ سه شنبه ۱۵ آذر ۱۳۸۴

هلنا ویلسونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۰ سه شنبه ۳ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۱۳ پنجشنبه ۲۲ دی ۱۳۸۴
از یه جایی همین دور و ورا !!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 45
آفلاین
من جزء ایفای نقش هستم اما تو ویژگی های فردی ام نوشته بدون شخصیت چی کار باید بکنم ؟

کار خاصی نمیکنی چون اتفاق خاصی نیافتاده وایمیستی تا یکی از مدیران در فرصت مناسب درستش کنه البته بازم میگم اون قسمت مهم نیست

درست شد!!!

ویرایش شده توسط کریچر در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۱۵ ۱۴:۳۹:۲۳
ویرایش شده توسط گیلدروی در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۱۷ ۲۱:۴۱:۲۰

پیام زده شده در: ۱۱:۳۰ سه شنبه ۱۵ آذر ۱۳۸۴

ارغوان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۳ چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۰ چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۶
از در محله ی نیوکراس جنوب لندن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 54
آفلاین
سلام من میخواستم بپرسم که چرا من در ویزگی های فردی ایفایه نقش در هری پاتر رو ندارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ شناسمم که اسمه باززیگره سیریوس بلکه؟؟(به این خوبی)

اسمت اصلا هم خوب نیست در ضمن هنوز عضو ایفای نقش نشدی که شخصیت هری پاتری داشته باشی برو به تاپیک شخصیت خودتون رو معرفی کنین

ویرایش شده توسط کریچر در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۱۵ ۱۴:۳۸:۲۷

زنده باد جی.کی.رولینگ

پیام زده شده در: ۱۱:۳۱ جمعه ۱۱ آذر ۱۳۸۴

بانو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۲۵ سه شنبه ۳ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۳۱ دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۵
از هر جا كه سكوت و تاريكيش باعث بريده شدن نفس ها مي شه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 38
آفلاین
خوب من يك اعتراض كوچكي نسبت به انتخابات داشتم.
وقتي كسي راي مي ده و شخصي رو انتخاب مي كنه حتما براي خودش معيار داشته بيخودي كه ننوشته پس ديگه چه دليلي براي نوشتن 3 خط توضيح وجود داره؟اگر براي اينه كه كسي بي خودي راي نده و بدون دليل نباشه كه به نظرم تو 3 خط يه سري چيز سر هم ميكنه مي نويسه آيا اين كافيه؟
البته چون اين موضوع توضيح خاسته شده بود من خودم ويرايش كردم پست هام رو ولي اين كار فكر مي نمي كنم فايده داشته باشه.
ولي در كل از زحماتي كه كشيديد ممنون.

پیام زده شده در: ۲۱:۴۴ پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۴

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۸ دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۰۷ شنبه ۲۰ مهر ۱۳۸۷
از تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 165
آفلاین
چرا سایتو بسته بودید؟

[i]

پیام زده شده در: ۲۱:۳۴ پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۴

لوسیوس مالفوی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۲ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۵۴ دوشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۱
از قصر خانواده مالفوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 807
آفلاین
خوب به سلامتی سایت برای پیش تولد مشکل پست ها حل شد ولی از مدیران می خوام اون قسمن سطح و در صد هم بیارین....
ولی کاش درست نشده بود اینم یه نوع گیر دادن که شاید منجر به حذف کابر شدن بشه ولی بی شوخی اون قسمت سطح رو هم بذارید و یه توضیح هم بدید که چی شد اینا هم بدید بد نیست. با تشکر

جادوگران

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲:۲۲ پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۴

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
نقل قول:
Nenille15 نوشته:
شما 20 سال دیگه متوجه میشی که من چی گفتم و تو چی جواب دادی . تو اگه رییس جمهور بودی چه بلایی سر ما میاوردی ؟!
در ضمن " مسلط " درسته نه مصلط بهتره که شما به اعصابت مسلط باشی که دیکته کلاس سوم رو یادت نره . اگه دوست داری میتونی همه ی پست های منو پاک کنی . ولی تهدید نکن !
بزور که نمیشه گنجی را با اسلامیه مقایسه کرد مگه زوره ؟! نارسیس بیچاره !

دومبوليسم را به ياد بياور!

دوست من شما به علت بي احترامي به ناظر به مدت 5 روز در اين انجمن معلق ميشين تا اولا به ناظر بي احترامي نكنيد و دوما اينكه اينجا جاي صحبت با ناظر نيست!

اين سايت رو براي دعوا نساختن!شما ميتوني هر چيزي خواستي به من بگي ولي نه در ملا عام!....عرف اجتماعي اينو ايجاب ميكنه!

دوست من!
شما قبلش اعصابت از دست مديرا و كسايي كه در مورد اين ماجرا باهاشون بحث ميكردين خورد بود چرا بايد سر كس ديگه اي خالي كنيد؟!......من كارم يه چيز ديگست و اصلا با مديرا كاري ندارم.چرا بايد سر من خالي كنيد؟!

به هر حال شما معلق ميشين تا طرز حرف زدن رو ياد بگيريد!

در ضمن چون ميدونم ميخوايد بيايد از خودتون دفاع كنيد و بگيد كه من حرف بدي نزدم بايد بگم كه اگر از نظر خودتون بد حرف نميزنيد از نظر ديگران اين طور نيست.چرا من نبايد ديگران رو معلق كنم؟!...چون شما بد حرف ميزني!...تمام!

ويرايش:تاكيد ميكنم كه بي احترامي شما فقط به من نبوده!بلكه كلا با بقيه اعضا هم بد صحبت ميكنيد!....اين سايت براي دعوا مرافعه ساخته نشده!

ناظر انجمن
دامبلدور

پ.ن:در كل از تذكرت ممنونم.اعصاب براي آدم نميمونه با اين كاراتون!

شناسه ی جدید: اسکاور

پیام زده شده در: ۲:۱۲ پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۰ پنجشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۱۷ جمعه ۲۵ آذر ۱۳۸۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 56
آفلاین
شما 20 سال دیگه متوجه میشی که من چی گفتم و تو چی جواب دادی . تو اگه رییس جمهور بودی چه بلایی سر ما میاوردی ؟!
در ضمن " مسلط " درسته نه مصلط بهتره که شما به اعصابت مسلط باشی که دیکته کلاس سوم رو یادت نره . اگه دوست داری میتونی همه ی پست های منو پاک کنی . ولی تهدید نکن !
بزور که نمیشه گنجی را با اسلامیه مقایسه کرد مگه زوره ؟! نارسیس بیچاره !

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.