هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   4 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۴:۲۰ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴

the great lili

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۳ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۱۴ جمعه ۲ دی ۱۳۸۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 16
آفلاین
نقل قول:

آلبوس دامبلدور نوشته:

نقل قول:

the great lili نوشته:
میخواستم اگه اجازه میدید یک تاپیک در مورد مصاحبه ی خانم اسلامیه با مجله ی نقش نو زده بشه و در مورد دیدگاه ایشون در مورد ترجمه ی کتاب بیشتر صحبت بشه . من شنیدم که دفعه ی قبل بعضی از بچه های سایت به دیدن خانم اسلامیه رفته بودند از جمله آقای کراب و ازایشون سوالاتی هم کرده بودند در مورد کارشون . میخواستم اگه میشه در مورد این جشن روز اول دی ماه ایشون تحقیق کنن و اگه صحت داشت باز هم برن و برای ما هم که در تهران نیستسم و امکان دسترسی به این مترجم گرامی رو نداریم هم تعریف کنن.
با تشکر فراوان لطف این پست رو آقای کرام یا یکی از مدیران که در جشن قبلی بودن جواب بدن .

من فقط در اين مورد يه توضيحي بدم:
بله!...جناب كرام به همراه تعدادي از بچه ها سوالاتي رو در جشن كتاب انتشارات تنديس مطرح كردند و جوابهايي نيز از خانم اسلاميه شنيدند!....اين رو مطمئن باشيد!...چون خود بنده هم اونجا بودم!

در ضمن ممنونم كه درك ميكنيد اينجور تاپيكها حساسن و از مديران اجازه ميگيريد!

پس بي زحمت اين دفعه هم بريد و براي ما که خارج از تهران هستيم و امکان دسترسي به اين جلسات رو نداريم يک تاپيک مخصوص بزنيد و بيشتر در مورد کارهاي اين مترجم توضيح بديد . و همينطور اون سوالاتي که کرديد و جوابهايي که گرفته شده رو براي ما هم بنويسيد چون سايت جادوگران سايت قوي هست واقعاّ حيف ميشه که اين خبرهاي مهم رو به گوش ما نرسونه .
با تشکر فراوان.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۲۷ ۲۱:۳۶:۴۰

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۱:۱۸ شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۴

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
نقل قول:
the great lili نوشته:
میخواستم اگه اجازه میدید یک تاپیک در مورد مصاحبه ی خانم اسلامیه با مجله ی نقش نو زده بشه و در مورد دیدگاه ایشون در مورد ترجمه ی کتاب بیشتر صحبت بشه . من شنیدم که دفعه ی قبل بعضی از بچه های سایت به دیدن خانم اسلامیه رفته بودند از جمله آقای کراب و ازایشون سوالاتی هم کرده بودند در مورد کارشون . میخواستم اگه میشه در مورد این جشن روز اول دی ماه ایشون تحقیق کنن و اگه صحت داشت باز هم برن و برای ما هم که در تهران نیستسم و امکان دسترسی به این مترجم گرامی رو نداریم هم تعریف کنن.
با تشکر فراوان لطف این پست رو آقای کرام یا یکی از مدیران که در جشن قبلی بودن جواب بدن .

من فقط در اين مورد يه توضيحي بدم:
بله!...جناب كرام به همراه تعدادي از بچه ها سوالاتي رو در جشن كتاب انتشارات تنديس مطرح كردند و جوابهايي نيز از خانم اسلاميه شنيدند!....اين رو مطمئن باشيد!...چون خود بنده هم اونجا بودم!

در ضمن ممنونم كه درك ميكنيد اينجور تاپيكها حساسن و از مديران اجازه ميگيريد!

نقل قول:
برتا جوركينز نوشته:
ببخشیدا یکی نیست به مشکل ما رسیدگی کنه؟؟؟؟
اگه این طوریه چرا این تایپکو باز کردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آقا جان چرا در قسمتی که نوشته پیامها پیامهای من صفر می باشد
یعنی من مال همه را یک رقمی می بینم؟؟!!!
حل شود
چون من پنج شنبه قبلی 53 تا پیام داشتم حالا ندارم

در اين مورد بنده توضيح دادم اگر از اين به بعد اين چنين پستهايي از اعضا ببينم سريعا اينجا پاكش ميكنم!

دقت كنيد!

شناسه ی جدید: اسکاور

پیام زده شده در: ۱۸:۴۱ شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۴

جیمز پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۶ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۲۵ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۱
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 325
آفلاین
من اینجا جواب آلبوس عزیز رو به دوستانی که با پستا مشکل دارن می‌زنم:
نقل قول:
من يك بار در پستهاي پايين تر توضيح داده بودم!
تعداد پستها به راحتي قابل درست شدنه و كارش يه دكمست!
اما ما ميخوايم مشكل رو از ريشه حل كنيم و كاري كنيم كه ديگه يه چنين مشكلي پيش نياد.در ضمن تاكيد ميكنم كه تعداد پستها اصلا در سايت ملاك خوبي براي بهتر بودن(يا فعال تر بودن) آن فرد نسبت به بقيه نميتونن باشن و مهم نيستن.
پس شما با خيال راحت پست بزنيد و در ضمن بايد بگم تعداد پستها وقتي كه درست بشه همين تعداد پستي كه شما در اين مدت زديد به اون اضافه ميشه.نگران نباشيد!

آخه عزیز من! سه تا پست پایین‌ترو ببین نوشته چرا! چیکار به پستا داری خوب کارتو بکن دیگه!!

از مدیران محترم تقاضا می‌شه دوباره اون بلاک توضیح در مورد صفرشدن تعداد پست‌ها رو بذارن چون خیلیا روی پست‌هاشون حساسن.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۴۹ شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۴

برتا جورکینزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۴ سه شنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۴۹ پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵
از بوشهر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 73
آفلاین
ببخشیدا یکی نیست به مشکل ما رسیدگی کنه؟؟؟؟
اگه این طوریه چرا این تایپکو باز کردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آقا جان چرا در قسمتی که نوشته پیامها پیامهای من صفر می باشد
یعنی من مال همه را یک رقمی می بینم؟؟!!!
حل شود
چون من پنج شنبه قبلی 53 تا پیام داشتم حالا ندارم

[img al

پیام زده شده در: ۱۲:۴۵ شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۴

the great lili

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۳ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۱۴ جمعه ۲ دی ۱۳۸۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 16
آفلاین
میخواستم اگه اجازه میدید یک تاپیک در مورد مصاحبه ی خانم اسلامیه با مجله ی نقش نو زده بشه و در مورد دیدگاه ایشون در مورد ترجمه ی کتاب بیشتر صحبت بشه . من شنیدم که دفعه ی قبل بعضی از بچه های سایت به دیدن خانم اسلامیه رفته بودند از جمله آقای کرام و ازایشون سوالاتی هم کرده بودند در مورد کارشون . میخواستم اگه میشه در مورد این جشن روز اول دی ماه ایشون تحقیق کنن و اگه صحت داشت باز هم برن و برای ما هم که در تهران نیستسم و امکان دسترسی به این مترجم گرامی رو نداریم هم تعریف کنن.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۲۶ ۲۱:۱۰:۱۹

بياييد دعا کنيم و اميدوار باشيم....

پیام زده شده در: ۶:۲۵ شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۴

مونالیزا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۸ پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۰۸ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۹۰
از گودریک هالو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 823
آفلاین
اول در مورد شما دُ كي جون :
شما حذف شناست مشكلش از درست تايپ نكردن نيست بلكه شما مشكلاتي زيادي داري
شما هر چقدر هم تلاش كني و ثبت نام بكني حذف شناسه ميشي شما با چند كليك ثبت نام ميكني و مدير هم با يه كليك حذفت ميكنه بعد در ضن تا جاي داري پيش ميري كه ديگه بلاك ميشي كه ديگه نتوني به عنوان مهمان هم وارد اينجا بشي پس سعي و تلاشت رو براي اين كار نكن
درمورد اينكه چرا خبراي ايران پوشش داده نميشه البته هري توضيح دادند كه چطوره وقتي كسي ، چيزي ارسال نميكنه البته با منبع معتبر بنابراين چيزي هم قرار نميگيره ؛خبرهاي داخلي رو خيلي كم كاري ميكنيم چون كسي با ما در اين زمينه همكاري نداره
درمورد صفر شدن دوباره تعداد پستها ناظر زبونش مو دراورد كه گفت يه مشكل كه بايد از ريشه حل بشه
درضمن شما ها چيكار به تعداد پست داريد پستتنون رو بزنيد نترسيد چيزي ارزش كم نميشه

How can you escape...if they can see everything? V.M

وقتی اونها میتونند همه چیز رو ببینند ... چطوری میتونی فرار کنی؟ وی ام

بدون نام
سلام، من دکتر حسن مصطفی هستم.
می‌ خواستم بگم از نحوه مدیریت این سایت خیلی حال کردم. همه باید درست بنویسن؟ من کلی از سایت رو دیدم. پر غلطه حالا چون از مدیرا بد گفتم بهم گیر دادین می دونین چیه شماها فکر می کنین از بقیه بهترین هر کاری دلتون می خواد می کنین این لوپین جدا مشکل داره کسی که از پاک کردن من اونطوری حال کرده مشخصه مشکل روانی داره این کریچر هم دوست داره توی کار بقیه دست ببره . وقتی شما برای شخصیت کاربرا احترام نمی ذارین کاربرا هم به شما مدیرنماها احترام نمی ذارن . به هر حال من از این سایت خوشم اومده بازم ثبت نام می کنم بازم میام

ويرايش شد!...ناظر انجمن....دامبلدور

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۲۵ ۲۱:۳۸:۲۱

پیام زده شده در: ۱۷:۳۰ جمعه ۲۵ آذر ۱۳۸۴

باک بیک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۰ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۴۶ پنجشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴
از جنگل ممنوع
گروه:
کاربران عضو
پیام: 340
آفلاین
ببین دوست عزیز وقتی پیغامی با این عنوان که مقاله شما ارسال شد رو دیدید مطمئن باشید مقاله تون به دست ما رسیده.
ولی رسیدن یه بخش قضیه اس. مقاله توسط مدیر چک میشه تا از لحاظ محتوا مشکلی نداشته باشه. و این یه مقدار وقت میبره . و سه چهار روز روال عادی برای این کاره.
اما داستان شما:
تایید نمیشه.
این متنی که نوشتید تا اینجای کار شبیه هیچ داستانی نیست و بیشتر شبیه یه مقدمه یا زندگی نامه اس.
بهتره شما فصل بعدی رو هم همراه این داستان بفرستید تا اون موقع در موردش تصمیم گیری بشه.

پیام زده شده در: ۱۴:۲۷ جمعه ۲۵ آذر ۱۳۸۴

هانا سوزان آبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۷ یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۵۴ چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 42
آفلاین
بابا زبونم مو در اورد از بس که پرسیدم چه بلایی سر مقاله ای که فرستادم اومده! من دوباره اونو می فرستم ولی اگه کسی بهم نگه که که سر مقاله هایی که فرستاده می شه چی می یاد اون وقت من اون قدر مقاله م رو می فرستم که جزء مقاله ای ارسالی فقط مقاله ی من قرار داشته باشه!

تا لحظه مرگ هری پاتریست خواهم ماند!!

پیام زده شده در: ۱۲:۴۸ جمعه ۲۵ آذر ۱۳۸۴

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
جوابش اینه که خود ماهم خبر نداشتیم که همچین مسابقه ای در کاره چون ما علم غیب نداریم. اخبار داخل ایران رو باید خود اعضا ارسال کنن وقتی چیزی ارسال نشده چیزی هم در خبر ها نخواهد اومد.

ما در خبر های داخل ایران ضعیف هستیم چون خود ما ضعیف هستیم.
شما تصور کردید ماگل نت خبر هاشو از کجا میاره؟ از اعضای خودش وگرنه یه نفر دو نفر که نمیتونن این همه خبرو جمع کنن

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.