هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۳:۲۰ جمعه ۲ دی ۱۳۸۴

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
نقل قول:
لودو بگمن نوشته:
من لودو بگمن هستم.
من در انجمن محفل ققنوس عضو شدم
حالامي خواهم ازآن انجمن كاملا بيرون بيام تا فقط درايفاي نقش فعاليت كنم
بايد چه كار كنم

واالله ما تويه سايت واسه انجمن ها ثبت نام و تاييد شدن و بيرون انداختن نداريم!!!
اگر ميخواي وارد ايفاي نقش بشي بايد برو به انجمن""بيا تو جادوگر منتظريم"" بري و در تاپيك«شخصيت خودتون رو معرفي كنيد» فرم مربوطه رو پر كني و در صورت تاييد به ايفاي نقش وارد بشي!
نقل قول:
مهمان نوشته:
خيلي وقته درخواست عضويت كردم.ولي وقتي نام كاربر و واژه ي رمزم را ميزنم ميگه اشتباه است. حتي يك بار هم چك كردم.

در دو صورت اين شكلي ميشه:
1-يا اينكه يوزر و پسوورد(يكي يا هر دو) رو اشتباه وارد ميكنيد!
2-دكمه Caps lock رو در موقع ثبت نام بر فرض خاموش گذاشتيد ولي الان روشن وارد ميكنيد و يا بالعكس!
(نكته:پس توجه كنيد كه سايت به caps lock حساسه!...منظورم همه اعضاي سايته!)
نقل قول:
رودولف نوشته:
باعرض سلام و خسته نباشید من بطور مجدد از ایفای نقش سوت شده ام بیرون لطفا مدیران عزیز توجه کنند رودولف شخصیت هری پاتری است همچنین خواهش میکنم هروقت از کسی عصبانی میشوید نیائید اعضارا حذف و اضافه کنید،اعضا واحددانشگاه نیستند که هروقت میخواهید شپلخشان میکنید...باتشکر وآرزوی رسیدگی!!!

رودولف جان!
به احتمال 99 درصد اشتباه شده!
مديرا اينو ببينن درستش ميكنن!
نقل قول:
حسن مصطفي نوشته:
بعدن من چی کار کنم تعییدم کنین توی ایفای نقش؟ برم مثل بعضیا نامه فدایت شوم لوپین جیگر بنویسم؟

خب شما تاييد شدي!
برو حال كن!
فقط تايپيت رو يه كم درست تر بكني ممنون ميشيم!
ولي حس ميكنم خوب ميتوني بنويسي!
نقل قول:
مايك لوري نوشته:
سلام مدیران....

در حال حاضر 5 تاپیک با عنوان چو چانگ زده شده و زننده همگی این تاپیک ها chow chang می باشد....
گفتم که مطلع باشید و رسیدگی کنید...
خدمت به مدیران وظیفه ماست..

با تشکر

اولا پستت پاك شد!
دوما احتياجي به گزارش نيست!
سوما با اين جور كارها كسي ناظر نميشه!

*دامبلدور*

شناسه ی جدید: اسکاور

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۲:۳۸ جمعه ۲ دی ۱۳۸۴

رودولف لسترنجس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۲۴ سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۴۰ یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۸۷
از یک مکان مخوف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 349
آفلاین
باعرض سلام و خسته نباشید من بطور مجدد از ایفای نقش سوت شده ام بیرون لطفا مدیران عزیز توجه کنند رودولف شخصیت هری پاتری است همچنین خواهش میکنم هروقت از کسی عصبانی میشوید نیائید اعضارا حذف و اضافه کنید،اعضا واحددانشگاه نیستند که هروقت میخواهید شپلخشان میکنید...باتشکر وآرزوی رسیدگی!!!

بزودی در این مکان یک امضایی بگذاریم که ملت کف کنند!!!

بدون نام
خيلي وقته درخواست عضويت كردم.ولي وقتي نام كاربر و واژه ي رمزم را ميزنم ميگه اشتباه است. حتي يك بار هم چك كردم.

پیام زده شده در: ۱۱:۳۲ جمعه ۲ دی ۱۳۸۴

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
ببینید امکان اینکه ما بیایم و زدن تاپیک ها و حتی هر پست رو در هر فرومی و برای هر گروهی که بگید به صورت تاییدی در بیاریم.

یعنی شما تاپیک میزنی و بعد ناظر میاد و تاییدش میکنه یا پست میزنی و بعد ناظر تاییدش میکنه.

ولی اینکه چرا این کار رو نمیکنیم چون این با ذات و خصلت فروم منافات داره. کلا فروم باید جایی برای بحث ازاد باشه جایی که هر کس با هر عقیده ای بتونه حرفش رو بدون واسطه و بدون وقفه بزنه اگه قرار باشه در فروم هم تایید ناظر مورد نیاز باشه این بخش دیگه فرقی با بخش اخبار یا گالری و ... نخواهد داشت.

به همین خاطر شخصا با اجازه گرفتن از ناظر برای زدن تاپیک هم موافق نیستم ولی چون فروم زیر نظر ناظر اداره میشه اون میتونه در این مورد سلیقه خودش رو اعمال کنه.

خلاصه اینکه در فروم نوشتن باید در چهار چوب قوانین آزاد باشه. قوانین هم که مشخص شدن. مثلا شما نمیتونی بیای به یکی توهین کنی بعد که پستت دیلیت شد بگی اینجا ازادی نیست. یا تاپیک تکراری بزنی و ...

نقل قول:

دكتر پرفسور حسن مصطفي نوشته:
مدیران گرامی من واقعن متشکرم که نوشته های من رو به هیچ جاتون هساب نمی کنید. جشن کتاب تندیس برگزار شد و من وقتی رسیدم که خانم اریانی( من فک می کردم اریان اسم پسره! ولی در این مورد خانم اریان اریانی بود!!!! ) رفته بود. فقط خانم اسلامیه بود گفتش از جادوگران کسی نیومده بوده ولی بچه های گروه اومده بودن منم کتابش رو خریدم خیلی قشنگ بود این هماهنگی شما جدن خیلی تحش هستش خوب اقلن می زدین حسن گوربه گور شده ما نوشته تورو دیدیم ولی نمیریم اینم حتا نزدین بعدن من چی کار کنم تعییدم کنین توی ایفای نقش؟ برم مثل بعضیا نامه فدایت شوم لوپین جیگر بنویسم؟

استاد حسن مصطفی عزیز همونطور که گفتم ما علم غیب نداریم و بعضیا هم به فروم نمیان که اینا رو بخونن لطفا از طریق ارسال خبر این خبر ها رو برای سایت ارسال کن
بسیار ممنون

ويرايش شد!(كاربر يا وب مستر فرقي نداره!....پست پشت سر هم ممنوع!)...ناظر انجمن...دامبلدور

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲ ۲۳:۰۵:۲۶

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۹:۱۷ جمعه ۲ دی ۱۳۸۴

سدريك ديگوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۴ شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۸۵
از لبه ي پرتگاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 523
آفلاین
نقل قول:

گیلدروی نوشته:
نقل قول:
سدریک دیگوری

درست شد! با زن و بچه ها بزن تو دل طبیعت و از لحظات خوش با هم بودن لذت ببر...

گيليدي جان با طبيعت زديم تو دل زن و بچه ها ولي شما مثل اينكه فعاليت زياد تو سايت خستت كرده رفتي تو شخصيت هري پاتريه من زدي هري پاتر محض يادآوري بگم كهمن سدريك ديگوريم.

گیلدی عیزی من که کارش رو درست کردم رفتی ریختی به هم؟ به هر حال درست شد حالا با خانواده بزن تو دل طبیعت

ویرایش شده توسط کریچر در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۳ ۷:۴۹:۱۶

[size=medium][color=0000FF]غم و اندوه را مي ستايم زيرا همواره همراه من بوده Ø

پیام زده شده در: ۳:۲۸ جمعه ۲ دی ۱۳۸۴

جیمز  پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۲ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۸:۲۹ جمعه ۱۵ دی ۱۴۰۲
از دهکده هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 204
آفلاین
من لودو بگمن هستم.
من در انجمن محفل ققنوس عضو شدم
حالامي خواهم ازآن انجمن كاملا بيرون بيام تا فقط درايفاي نقش فعاليت كنم
بايد چه كار كنم

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۵۵ جمعه ۲ دی ۱۳۸۴

حسن مصطفیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۶ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۰ یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷
از القزوین- مصر- قلعه‌ی الفرانکشتاین
گروه:
کاربران عضو
پیام: 38
آفلاین
مدیران گرامی من واقعا متشکرم که نوشته های من رو به هیچ جاتون حساب نمی کنید. جشن کتاب تندیس برگزار شد و من وقتی رسیدم که خانم آریانی( من فکر می کردم آریان اسم پسره! ولی در این مورد خانم آریان آریانی بود!!!! ) رفته بود. فقط خانم اسلامیه بود گفتش از جادوگران کسی نیومده بوده ولی بچه های گروه (ويرايش ناظر:منظور ايشون بچه هاي اچ پي گروه هستش فكر كنم!) اومده بودن.منم کتابش رو خریدم خیلی قشنگ بود این هماهنگی شما جدا خیلی تهش هستش خوب اقلا می زدین حسن گور به گور شده ما نوشته تورو دیدیم ولی نمیریم اینم حتي نزدین بعدا" من چی کار کنم تاییدم کنین توی ایفای نقش؟ برم مثل بعضیا نامه فدایت شوم لوپین جیگر بنویسم؟

ويرايش شد!...ناظر انجمن...دامبلدور

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲ ۲۳:۰۲:۳۲

Prof.Dr Hasan Mostafa ::: Professional Master Alchemist

[size=medium][co

پیام زده شده در: ۲۳:۲۰ پنجشنبه ۱ دی ۱۳۸۴

جیمز پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۶ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۲۵ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۱
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 325
آفلاین
نقل قول:
برتا جورکینز نوشته:
ببخشید من الان واقعا کنترلم رو از دست دادم
شخصی با شناسه ولدمورت دو یه تاپیک زده نمی دونم اجازه داره واسش یا نه ولی ببینین چی توش نوشته توهین به اعضای سایت غیر قابل تحمله اینم آدرسش:
به نظر شما در فیلم چهار هرمیون خودش تو بغل هری پرید یا...
رسیدگی شود

با تشکر از توضیحات واقعا کامل آلبوس دامبلدور عزیز! ببینید برتای عزیز! لطفاً به این جور تاپیک‌ها اصلا توجهی نکنید! فوقش اینه که دوساعت نه پنج شش ساعت باز می‌مونه تاپیک، بعدش ناظرش میاد پاک می‌کنه! الان این تاپیکی که شما اشاره کردید، توی فروم مربوط به من زده شده بود. هشت تا پستم توش خورده بود. منم به محضی که دیدمش در کمال خونسردی گزینه‌ی حذف تاپیک رو زدم، فرستادمش به دیار عدم!

پس لازم نیست خودتونو بابت این جور تاپیک‌ها نگران و ناراحت کنید!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۳۰ پنجشنبه ۱ دی ۱۳۸۴

گیلدروی لاکهارتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۵۸ چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 594
آفلاین
نقل قول:
سدریک دیگوری

درست شد! با زن و بچه ها بزن تو دل طبیعت و از لحظات خوش با هم بودن لذت ببر...

نقل قول:
مایک لوری

انجمن ها همین الانش هم کامل هستن و نیازی به انجمن بیشتر نیست! لیکی کالدرون هم تاپیکش هست!

نقل قول:
جسیکا پاتر

از اونجایی یه خورده زیادی عکس در گالری موجوده، تعداد بسیار زیادی از عکسا تکراری از آب در میان که تایید نمیشن!!! عکس های با کیفیت پایین و اینجورچیزا هم تایید نمیشن...

نقل قول:
دنیس کریوی

هوم... پیشنهادات شما که همگی مشکوکن... ولی به هر حال پیشنهادتو از طریق قسمت تماس با ما بفرست بینیم چی میشه! در مورد فانتزی روولوشنه دیگه؟!

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۱:۲۷ پنجشنبه ۱ دی ۱۳۸۴

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
نقل قول:
مايك لوري نوشته:
سلام به مدیران:

اگه تو بخش ایفای نقش انجمن ها دو انجمن به نام های پریوت درایو و لیکی کالدرون بگذارید بخش ایفای نقش تکمیل میشه ها..
چون این دو مکان مهم کتاب اند...

خب راستش ما به فكر بهتر شدن رول پليينگ هستيم نه كامل شدن انجمنهاش!
يعني اولويت كار فعلا رويه بهتر شدن رول پليينگه!
نقل قول:
جيسكا پاتر نوشته:
آقا من الان بيش از 10 روزه كه عكس فرستادم ولي تاييد نشده
آخه چراااااا ؟؟؟؟؟؟؟

با تشكر
جسي

دليل اصليش اين ميتونه باشه كه يا عكس تكراري بوده يا اينكه عكس جالبي نبوده و مشكل داشته! و يا به احتمال ضعيف نرسيده!
نقل قول:
دنيس كريوي نوشته:
آقا من به شما پیشنهاد همکاری می دم! همکاری مي کنید؟!

خب شما بايد بگيد چي هست بعدا مديران بگن بعله! يا نه!
نقل قول:
برتا جوركينز نوشته:
ببخشید من الان واقعا کنترلم رو از دست دادم
شخصی با شناسه ولدمورت دو یه تاپیک زده نمی دونم اجازه داره واسش یا نه ولی ببینین چی توش نوشته توهین به اعضای سایت غیر قابل تحمله اینم آدرسش:
به نظر شما در فیلم چهار هرمیون خودش تو بغل هری پرید یا...
رسیدگی شود

نقل قول:
ايگور كاركاروف نوشته:
سلام خدمت مديران محترم:مي خواستم ازتون در خواست کنم در مورد تاپيک ها با ناظران و اجازه دهندگان مجوز صحبت کنيد بعضي ها که نياز به نام بردن ندارن ميان مجوز ميگيرن که واقعا اين تاپيک ها بي محتوا هستن به عنوا نمونه آيا خانوم نوريس جانور نما هست ؟ اينم شد تاپيک باز خدا بعضي از اعضاي قديمي رو نگه داره که هنوز تاپيک هاي خوب و با محتوا ميزنن در مورد کتاب7 هم که مي خواي تاپيک بزني ميگن هنوز چيزي معلوم نيست و اجازه نميدن از نظر طرز برخورد هم که ديگه قربونشون برم در هر حال ازتون کمال تشکر رو نيز دارم

ببينيد!
ناظرين و مديران تا اونجا كه ميتونن جلوي تاپيكهاي هرز و بيهوده رو با اعمال مختلف اعم از حذف كردن تاپيك و يا سازمان دهي اون ميگيرن!
اما خب بعضي از اعضاي تازه وارد هستن كه تاپيكهاي هرز ميزنن و ممكنه در اون لحظه ناظر اون انجمن يا مديري در سايت وجود نداشته باشه و اون تاپيك براي چند ساعتي باز بمونه.در اين جور مواقع شما عزيزاني كه ميدونين اين تاپيك هرز و بيهودست نبايد در اون پستي بزنيد تا ناظر انجمن يا مدير به اون تاپيك رسيدگي كنه!
در ضمن اگر منظورتون گذاشتن قوانين براي تاپيك زدن باشه بايد بگم كه پيشنهاد بدي نيست ولي يه جورايي نظارت و مديريت به هر حال سليقه اي هم محسوب ميشه و اين كار دشواريه و تبصره هاي فراواني رو ميطلبه كه بايد روش وقت گذاشته بشه.ما هم دعا ميكنيم همه چيز در همه جا قانونمندترين وجه خودش رو ظاهر كنه!

در ضمن بايد بگم كه ناظر انجمن اختيار كل انجمن زير دستش رو داره و ناظري كه شما در يك انجمن در مورد كتاب هفتم ميبينيد كارش رو خوب بلده و چند وقته كه ناظر اونجائه و باالتبع تجربش هم از شما بيشتره.پس حتما چيزي ميدونه كه اين كار رو ميكنه.
و در مورد تاپيكهايي كه درباره كتاب هفتم زده ميشه بايد بگم كه درسته!....چون فقط ميشه در موردش حدس و گمان زد يه خورده تاپيك به سمت هرز بودن ميره ولي اين جور تاپيكها ميتونن در تالار اسرار اگر خوب باشن زده بشن!

ناظر انجمن

شناسه ی جدید: اسکاور

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.