هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد انتخاباتی ونوس
پیام زده شده در: ۱۴:۳۰ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴

ونوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۴ دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۳:۳۱ شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹
از کاخ المپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 385
آفلاین
تفسیر عکس با حضور متخصصین!

تصویر کوچک شده

تفسیرگر شماره 1: این عکس نشانگر اینه که ونوس ما رو تحت هیچ شرایطی تنها نگذاشت و در تمام مشکلات همراه ما بود و حالا نوبت ماست که تنهایش نگذاریم!

تفسیرگر شماره 2:برعکس...به نظر من این صاعقه نماد خشم زئوسه که ونوس برای آمدن پیش ما به جان خریدش!

تفسیرگر شماره 3:جل الخالق!این ونوسه چقده نور داره!من اگه می دونستم دیگه برای خونمون لوستر نمی خریدم...یه ونوس سفارش می دادم!

تفسیرگر شماره 4:آقا من اعتراض دارم!ونوس چرا قرمز پوشیده؟!آبیته!

تفسیرگر شماره 5:چی چیو اعتراض داری؟اتفاقا قرمز خیلی هم خوبه!بهشم میاد!

ونوس که احساس خطر کرده:ای وای صلح دوستی محبت!قول میدم دفه ی دیگه موقع عکس گرفتن آبی بپوشم!

تفسیرگران شماره 4 و 5 که نیمخیز شده بودند دوباره سر جاشون میشینند!

تفسیرگر شماره 6:عجب بابا!ونوس الکتریسیته ی ساکن پخش می کنه؟

تفسیرگر شماره 7:همینه دیگه!از این صاعقه ها هی بهش خورده که قاطی کرده!

تفسیرگر شماره 8:

تفسیرگر شماره 9در حالی که داره آستین هاشو بالا میزنه ! :هوی...چشماتو دروبش کن برادر!

در اینجا با عرض پوزش جلسه ی تفسیر به علت کتک کاری بین تفسیرگر شماره 9 با 8 تعطیل اعلام می شه!
منتظر ما باشید با جلساتی دیگر!

پیام زده شده در: ۱۹:۳۹ شنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۴

گیلدروی لاکهارتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۵۸ چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 594
آفلاین
در جهت رفع پاره ای و همچنین ایجاد هاله ای از ابهامات!

نقل قول:
نمايش دادن دشمني بيش از حد پرفسور سابق ( پرفسور لاكهارت ) به ونوس

هومک... چه مشکوک!!! من در تمام تاریخ زندگانیم با هیچ ساحره ای دشمن نبودم! حتی اون پیگ مرگ معلوم الحال... که زیاد هم ساحره نبود!

نقل قول:
به شما قول مي دهم كه اگر كسي در پي اكس يا امثال آن دست هايش را باز كرد اون رو به پايگاه هاي بي جامه پارتي كه مركز پخش چنين چيز هايي هست مي فرستم

اون وقت میگین ما جوانانو دوست داریم! آخه اگه جوانانو دوست دارین برای چی علافشون میکنین؟ خدا رو خوش میاد که یه جوون بیچاره رو توی این گرمای سوزان تابستون علاف کنین؟
من همینجا از جوانان عزیز میخوام که علاف نشن و به پایگاه های بیجامه پارتی نیان دنبال یه همچین چیزایی... چون متاسفانه قراردادمون با پاتر به هم خورد! به همون پاتر مراجعه کنید اگه اینا بهتون ندادن...

نقل قول:
شفادهنده جانسون دلش برات تنگ شده بود!

هومک... چه مشکوک! این خبرو از کدوم روزنامه کش رفتی؟ تاریخشو حداقل چک میکردی... من مدت هاست که به ارتباطات نزدیک و مردمی با جانسون تحقق بخشیدم! دل تنگی جانسون حداقل مربوط میشه به 6 ماه پیش...

نقل قول:
راستی...من هنوز رو تصفیه حساب تاکید می کنم!شاید کنفرانسه رو زدم توسایت!اونوقت ساحره ها می فهمن که چقدر طرفدارشونی!

همونی رو میگی که گفتی یکی طلبت؟ اون که به ضرر خودته!
به هر حال من دوست دارم مردم در جریان همه چیز باشن... دوست ندارم مطلبی پوشیده و پنهان باقی بمونه! از شما خواهر گرامی تقاضا میشود کنفرانس رو بزنین توی سایت! البته لطفا بدون سانسور!

پ.ن. !

پیام زده شده در: ۳:۲۶ شنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۴

ریتا اسکیتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۰۳ جمعه ۶ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۱۴ سه شنبه ۷ دی ۱۳۸۹
از هر جايي كه به فكرتون مي رسه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 63
آفلاین
ريتا اسكيتر خبر نگار سابق نشريه ي وزين پيام امروز طي ديداري كه با ستاد انتخاباتي ونوس ( اولين ساحره ي كه براي موفقيت و بهتر زيستن ساحره ها و جادوگران قدم در راه وزارت نهاد )داشت اعلام كرد :
(( گر چه ساحره ونوس آداس را دارد اما دليل بر اين نيست كه او بر ضد اشخاص ديگر رفتار كند او با برگزاري آداس نشان داد كه مي تواند مديريت . سياست و مسوليت پذيري براي اداره يك جامعه ي جادوگري را داشته باشد . ما ساحره ها و جادوگران اين عمل ايشان را شايسته ي تقدير مي دانيم ))
-------------------------------------
دوشيزه اسكيتر پس از قدر داني از دوشيزه بالسترود رو به اايشان گفت : (( شما با گزارشَ دادن جلسه اي كه ميان تعدادي ساحره بر گزار شد نشان داديد كه ساحره ونوس و طرفداران وي و كليه ي افراد حاضر در 2 انجمن آداس و همچنين اين ستاد نه تنها براي موفقيت و سر بلندي اين جامعه ي جادوگري در اين ستاد به تبليغات و تعريفات و بحث در مورده سرنوشت جامعه مي پردازند هميشه و در همه حال در فكر اين طرح هستند ))

----------------------------------
دوشيزه اسكيتر در اعلاميه اي گفت : (( در چنين جامعه اي كه همه با هم تفاوت نظر دارند و همه بر سر اين موضوع با هم به جنگ و جدال مي پردازند نظم و امنيت حرف اول را مي زند كه ونوس آن را تامين ميكند . در اين ستاد مشخص ترين تفاوت ديده شد : 1 - صلح امپراطور تاريكي ( كانديداي وزارت سحر و جادو ) با ونوس 2 - نمايش دادن دشمني بيش از حد پرفسور سابق ( پرفسور لاكهارت ) به ونوس ))
-----------------------------------
ريتا اسكيتر به پرفسور لاكهارت ( پرفسور سابق درس دفاع در برابر جادوي سياه مدرسه ي علوم و فنون جادوگري هاگوارتز ) نيز گفت : (( اگر چه اين دست ها در طلب آزادي هستند نه قرٌص اكس اما من يعني ريتا اسكيتر خبر نگار سابق نشيريه ي پيام امروز به شما قول مي دهم كه اگر كسي در پي اكس يا امثال آن دست هايش را باز كرد اون رو به پايگاه هاي بي جامه پارتي كه مركز پخش چنين چيز هايي هست مي فرستم چون در آداس و در ميان ونوسي ها چنين چيز هايي پيدا نمي شود ))

----------------------------------
و سر انجام دوشيزه اسكيتر آخرين برنامه هاي ساحره ونوس را اعلام كرد : (( همانطور كه در روز هاي گذشته شاهد اسكناس ها يي با نشان ونوس بوديد ( 2 اسكناس و 1 سكه ) اعلام مي كنم پس از انتخاب شدن ساحره ونوس اين اسكناس ها در اندازه هاي كوچك توسط ليدي مازامولا و همزاد هري چاپ شده و در اختيار عموم قرار مي گيرد و ديگر واحد ها ارضي اعم از ( گاليون و سيكل و نات ) غير معتبر اعلام خواهد شد . و تماميه ساحره ها و جادوگران وظيفه دارن در اماكن عمومي مانند كوچه هاي ( البته تاپيك ) دياگون و هاگزميد و ... از اين اسكناس ها استفاده كنند . ))
------------------------------
آخرين سكه كه توسط ليدي مازامولا تهيه شده نيز به تعداد 10 عدد در ميان عموم پخش خواهد شد . :
تصویر کوچک شده
----------------------------
با تشكر
ريتا اسكيتر ( خبر نگار سابق نشريه ي وزين پيام امروز )

ريتا اسكيتر خبر نگار سابق و ويژه ي نشريه ي وزين پيام امروز در همه جا نزديك شماست
------------------------------------------

پیام زده شده در: ۱۶:۱۱ جمعه ۱۰ تیر ۱۳۸۴

گیلدروی لاکهارتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۵۸ چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 594
آفلاین
در جهت ایجاد هاله ای از ابهامات!

نقل قول:
ونوس تنها به فکر پرواز ملت است!

وافعا پروانه ای است ... پرواز ملت!
پرواز ملت چگونه ممکن است؟ آیا جز این است که فقط قرص هایی از قبیل اکس پرواز ملت را میسر میکنند؟ آیا وجود دست های نامرئی پاتر را حس نمیکنید؟

پاتر دیروز استعفا داد.... آیا ونوس راهش را ادامه خواهد داد؟!!! آیا کناره گیری پاتر از مدت ها پیش برنامه ریزی نشده بود؟ آیا پرواز ملت با دست هایی که به سمت آداس دراز شده رابطه ای ندارد؟ آداس در این دست هایی که به سمتش دراز شده چه چیزی قرار میدهد؟ آیا آداس در این دست ها چیزهایی قرار میدهد که باعث پرواز ملت میشود؟ آداس این چیزها را از کجا می آورد؟ آیا پاتر آداس را تامین میکند؟ آیا پاتر، همان پاتر واقعی است؟ آیا کسی از معجون مرکب پیچیده استفاده میکند و پاتر واقعی در جایی زندانی شده است و زجر میکشد؟ چه کسی موهای پاتر را از سرش میکند؟ نمید از چه کسی دستور میگیرد؟ قاتل جاسم واقعا چه کسی بود؟ آیا قاتل جاسم کمی بیش از حد چاق و بزرگ اندام نبود؟ آیا مادام ماکسیم کمی بیش از حد درشت هیکل نبود؟ یا هگر زز نبود؟ آیا جاسم واقعا به قتل رسیده؟ آیا شخص دیگری به جای جاسم در گور خوابیده؟ آیا این جاسم است که از معجون مرکب پیچیده استفاده میکند؟ آیا کسی که به جای جاسم درگور خوابیده هری پاتر واقعی است؟ چرا باید جاسم به آداس کمک کند؟ آیا جاسم از بچگی زز بود؟ پدر و مادر جاسم چه کسانی بودند؟ آیا ونوس بچه دارد؟ آیا قرار است نیروهای نوشابه ای از کار برکنار شوند؟ آیا زینجر میتواند به جای شیشه های نوشابه امنیت جامعه را تضمین کند؟

پیام زده شده در: ۱۸:۱۷ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۸۴

مازامولا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۱ سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۲ جمعه ۱ آبان ۱۳۸۸
از موزمالستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 120
آفلاین
در دنیا ی امروز دیگر ریا و تظاهر جایی ندارد......
آن چه مهم است....
صداقت و اقتدار است
با رای به ونوسزندگی را به خود تقدیم کنید

تصویر کوچک شده

رای من رای تو رای همه

تصویر کوچک شده

آداس این جا وطن من است!

پیام زده شده در: ۲۱:۱۷ سه شنبه ۷ تیر ۱۳۸۴

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
ستاد امپراطوری در قالب یک سبد رز سیاه در پیامی برای رقیب خود ونوس آرزوی موفقیت کرد:

امروز به لطف مردم آگاه شاهد یک انتخابات سالم هستیم و مهم نیست چه شخصی انتخاب می شود , مهم این است که آن شخص شایسته مردم باشد! با آرزوی موفقیت برای شما

تصویر کوچک شده

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۲۰:۴۵ سه شنبه ۷ تیر ۱۳۸۴

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۵ یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۶
از برزخ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 375
آفلاین
تصویر کوچک شده

شک نکن!

پیام زده شده در: ۲۰:۱۸ سه شنبه ۷ تیر ۱۳۸۴

ونوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۴ دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۳:۳۱ شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹
از کاخ المپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 385
آفلاین
نقل قول:

لگولاس نوشته:
در مقابل قدرت امپراطور تاریکی دو انتخاب دارید: 1- به او ملحق بشوید. 2- نابود شوید...
پس بهتر است هر چه زودتر انصراف بدهید...

3_دست مهر وصلح به سویش دراز کنیم!

من و حاجی امپراطور از دوستان بسیار قدیمی هستیم!
مطمئنم هر کدوممون وزیر بشیم همدیگه رو فراموش نمی کنیم!
من ارادت خاصی به طرفداران امپراطور تاریکی و خودشون دارم!واصلا دلم نمی خواد رقابت در انتخابات رو دوستیمون اثر بزاره!
خواهشا مسائل رو قاطی نکنید!

پیام زده شده در: ۱۹:۵۸ سه شنبه ۷ تیر ۱۳۸۴

ميلي سنت بالسترود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۴ چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۴۹ شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۴
از ازروت(سرزمین خاکستری)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 73
آفلاین
فعالیت حضوریه آداس در ستاد تبلیغاتی ونوس
گروهی از ساحره های سرشناس جامعه ی جادویی چندی پیش طبق یک قرار کاملا محرمانه در یکی از ستاد های تبلیغاتی ونوس ملاقاتی را بر پا کردند .
این دیدار با حضور لیدی مازامولا ..پرمیس دورانین ..ریتا اسکیتر و میلی سنت بالسترود به انجام رسید . خبر ها حاکی از ان است که اداس در این دیدارتمام برنامه های اینده ی وزارت ونوس رو مورد بررسی قرار داده . فقط می توان گفت این کابینه . کابینه ی مدیران همیشه دیکتاتور نیست که به دلیل قدیمی بودن همیشه سلطه داشتند .
ولی ما با خیال راحت در مقابل این جادوگران نشسته ایم و مثل همیشه لبخند می زنیم .چون ما یک اطمینان داریم و ان اینکه شما درست انتخاب خواهید کرد .
ممنون

THe return of ADAS

پیام زده شده در: ۱۸:۵۵ سه شنبه ۷ تیر ۱۳۸۴

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۵ یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۶
از برزخ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 375
آفلاین
تصویر کوچک شده

شک نکن!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.