هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

تبریک تبریک
پیام زده شده در: ۱۳:۰۷ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۴

بیل ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۳ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۳ دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵
از The Burrow
گروه:
کاربران عضو
پیام: 597
آفلاین
منم فقط خواستم به خاطر انتخابت بهت تبریک بگم.امیدوارم با کمک همه بچه ها ــ از مدیرا گرفته تا اعضای عادی ــ به رول سر و سامان بدی. چند تا پیشنهاد هم دارم که توی تاپیک خودش برات می نویسم.

می خواستم جوابهای سرژ رو هم اینجا بزنم دیدم که چون انتخابات تموم شده، دیگه جاش نیست. توی حذب میرم جوابش رو میزارم

Soon we must all face the choice
between what is right and what is easy

تصویر کوچک شده

Re: ستاد انتخاباتی دراکو مالفوی
پیام زده شده در: ۱۲:۰۴ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۴

سر سیریوس بلـک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۲ جمعه ۶ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۳۷ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۰
از Graveyard
گروه:
کاربران عضو
پیام: 582
آفلاین
دراکو جان از صمیم قلب بهت تبریک میگم چون واقعا لیاقتش رو داشتی

باشد که این کلاه بوقی برسر تو بیش از دیگران دوام داشته و به سرنوشت کلاه بوقیای دیگه دچار نشی

امیدوارم نظارت خوبی در کنار هم در وزارتخونه داشته باشیم ..باشد که همیشه همینجا پیش خودم بمونی

ما به آن سید و این میر اردادت داریم
ما به خرداد پر از حادثه عادت داریم

[url=http://us.battle.net/wow/en/character/burning-legion/

پیام زده شده در: ۱۲:۰۲ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
دراکوی عزیز بهت تبریک میگم البته باید زودتر از این میگفتم اما چون یه 14 ساعتی تو سایت نبودم الان که اومدم فهمیدم.از لطفی که بهم داری ممنون امیدوارم در کنار هم بتونیم به اهداف مشترکمون برسیم و صد البته با کمک تمام بچه ها.

موفق باشی

پیام زده شده در: ۸:۳۱ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۴

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
دراکو من هم از طرف خودم و بقیه ی بچه ها به تو تبریک میگم
انشااللاه به خوبی وزایفت رو انجام بدی و اگر کمکی خواستی ما باکمال میل و تمام قدرت آمادهی همکاری و کمک هستیم
هرچند که شاید کار زیادی از ما بر نیاد
در آخر خوشحالم که یه اسلیترینی وزیر شد
(ببخشید که این رو چند جا زدم)

پیام زده شده در: ۴:۵۲ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
خداااای من !!
این جا رو باش ... تاپیک رو پر از تبريک هم کردن !!!
یه ساعت گفتیم استراحت کنیم برای دور دوم ، ببین چی کار کردن ؟!
دیگه مثل اینکه کار از کار گذشته ... جدی ای کاش میذاشتید که بره مرحله دوم ... این جوری از همه نظر بهتر بود !
سرژ عزيز یه چیزی میخواستم بگم ...
امیدوارم که اون مساله رو کنار بذاری و در کنار همدیگه خالصانه در راه کمک به رول سایت کار کنیم نه برای خودمون ... بیل هم از دید خودش حزب رو اون طوری مطرح کرده بود و نظر شخصی خودش بود و میتونستی به خودش اون توضیحات رو بدی برادر !
در مورد موضوع تنوع هم اگر پیامهای من رو وقت میکردی و میخوندی متوجه میشدی که خودم هم رسما این مطلب رو اعلام کردم و چیزی که خودم گفتم رو دوباره به خودم تحویل میدی ...
خواهش میکنم که در این راه کمک کنید !! میدونم که تقريبا کل حزب طرفدار حمید بود اما خواهشا از این به بعد با این قالب کار کنید که اون چیزی که قرار بوده اتفاق بیوفته نیوفتاده !
این موضوع رو دیگه بذار کنار و بیا به جای اون به فکر مجموعه سایت باشیم !! من برای همه دوستان حزب ارزش قائل هستم و قبولشون دارم و بابت زحمات انتخابات ازشون ممنونم و حتی اعلام میکنم که یکی از بچه های شما به عنوان همفکر کمکم خواهد کرد ( البته اگر قبول کنه و افتخار بده ) و من مشکلی ندارم اما امیدوارم که جاده هموار باشه و نامهای جای کارها رو نگیرن ... همون مطلبی که سدريک آخر پیامش شفافتر اعلام کرد و بارها هم به خودش گفتم !!
مرلین عزيز ممنونم ازت بابت حمایتی که تو انتخابات ازم کردی و بارها تشکر کردم و باز هم میکنم ! امیدوارم همون مشورتهایی که تو این مدت دو سال اشناییمون با همدیگه داشتیم ادامه پیدا کنه و ما رو تنها نذاری !
سیريوس عزيز ، بیل عزيز جا داره ازتون تشکر کنم که آقایی کردید و اعلام کردید که تو مرحله دوم حمایت میکنید !! واقعا ممنونم از این همه محبت شما ... به خدا این قدر ها هم قابل نیستیم !
از همه بچه های گريفندوری و هافل پوفی و راونکلاوی تشکر میکنم که تو این مدت بارها با همدیگه در ارتباط بودیم ... از همه شما ممنونم !! از همه کسایی که بعد از مشخص شدن رایها تبريک گفتم ممنونم ... از کسانی که ما رو قبول داشتن ممنونم ... بدونید که خدا وکیلی واسه من هیچ تالاری فرقی نخواهد داشت !!! درسته که توی اسلی بودم اما به اقتضای جایی که بودم کار کردم ... با توجه به رولی که بهم داده بودن کار کردم ... این اطمینان رو به همه شما میدم که بعد از قرار گرفتن در قالب کاری وزارت هیچ فرقی واسم نمیکنه که عضو کجا بودم ، هستم و خواهم بود !! تمام کاربرای این سایت برای من به یه اندازه ارزش دارن ... !
سرژ عزيز ، ققنوس جان واقعا ازتون ممنونم برای زحمتهایی که کشیدید ! از طرف خودم و به نمایندگی از همه دوستان ازتون تشکر میکنم که وقت گذاشتید ... هزينه صرف کردید تا این انتخابات انجام بشه !! از همه تلاشهایی که کردید ممنونم !
کوييرل عزيز بهت تبريک میگم و خسته نباشید ... شک ندارم که یکی از افراد لایق برای این کار بودی ! شرمندم واقعا ... خواهشا کمکم کن !
آرتیکوس بزرگوار واقعا بهت تبريک میگم که این دل و جرات رو داشتی که همه چیز رو به جون بخری ولی وارد این انتخابات بشی ... واقعا خوشم اومد از این شجاعت و اعتماد به نفست ! بهت قول میدم که در عرض چند ماه آینده به همه چیزهایی که میخوای میرسی ! چون میخوای و اینکه ارزش داره .
رون عزيز بهت تبريک میگم که این قدر طرفدار داری و میدونم که خیلیا نتونستن جمعه حاضر بشن و بهت رای بدن وگرنه الان من باید به تو تبريک میگفتم !
ونوس جان بهت خسته نباشید میگم ... یکی از بهترين کاربرایی هستی که من تو این سایت دیدم ... هیچ وقت تابستون پارسال رو یادم نمیره که هر وقت رولهات رو میخوندم به قدرت ذهنت غبطه میخوردم که این قدر تخیل قوی ای داری !
سیریوس عزيز باز هم ممنون بابت حمایتت ... دوستی ما از روزی که تو اسلی بودی شروع شده و باز هم ادامه داره ... امیدوارم که ما رو کمک کنی !
و اما برادر حمید بزرگوار .... نمیدونم واقعا چی بگم !! فقط میتونم بگم فوق العاده ای که این قدر از این بزرگان طرفدار تو هستن ... خدا شاهده اولین دقایق رای گیری گفتم دیگه باید حمید رو تو این قالب ببینیم ... خود من شوکه شده بودم که بعد از گذشت یک ربع از انتخابات هشت رای داشتی ... واقعا بعضی ساعتها خودمم میموندم که بالاخره حمید موفق میشه یا نه ...
تولدت رو هم تبريک میگم و شنیدم که این مدت مريض هستی ... از صمیم قلب برات آرزوی موفقیت میکنم که هر چه زودتر به کنار ما برگردی و رولهای خارق العاده خودت رو دوباره تو این سایت شروع کنی !
و اما اسليترينی ها ... بچه ها نمیدونم چی بهتون بگم ... امیدوارم واقعا لیاقت این همه وقتی که برای این کار گذاشتید رو داشته باشم ... واقعا شرمنده کردید !! یکی از شما میگفت در عرض این هفته پنجاه ساعت اینترنت مصرف کرده ... من دیگه چی میتونم بگم ... دم همگیتون گرم !!
میدونم که با این حرفها نمیتونم زحمتهای شما رو جبران کنم اما بدونید که خیلی دوستون دارم ! خیلی با مرامید به خدا !
خلاصه از همگی دوستانی که عامل این کار شدن تشکر میکنم ... ببخشید اگر کسی رو از قلم انداختم ! دست همگیتون رو میبوسم و امیدوارم بتونم همه این انتظارات رو برآورده کنم !
البته تو این راه از همگی شما کمک میخوام ... خوشحال میشم که ایده ها و نظراتی که فکر میکنید میتونه مفید باشه رو ارائه کنید تا با کمک همدیگه به سایت کمک کنیم !
در پایان از همگی شما دوستان هم عذر میخوام اگر احیانا بعضی مواقع از من یا دوستانم ناراحت شدید ... من کل سعی و تلاشم رو کردم که این انتخابات دوستانه و بدون هیچ کینه و دلخوری تموم بشه ... این چیزها ارزشش اون قدر نیست که بخواد دوستی های ما رو به هم بزنه ... باز هم عذر میخوام از همگی شما !
از همگی شما دوستان یه بار دیگه تشکر میکنم که این عنوان رو به بنده دادید و امیدوارم که شایسته این کار باشم و بتونم نظرات و کارهای شما رو اجرا کنم !!
راستی بابت اون نماد وزارت هم ممنون که این قدر سريع یه همچین چیزی رو ساختید ...
لپ کلام : " دم همگیتون گرم و کمکم کنید ... همین "

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۰:۰۶ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۴

سدريك ديگوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۴ شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۸۵
از لبه ي پرتگاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 523
آفلاین
دراكوي عزيز بهت تبريك ميگم و اميدوارم از عهده ي اين مسيوليت بربياي و به قوله خودت هي سنگ نندازن
به نظر من اولين كار و مهمترين كارم اينه كه همونطور كه خودت گفتي ايده ها و نظرات تمام كانديداها رو يكجا جمعبندي كن و در اختيار اعضا قرار بده و بر اساس اولويتها اونهاروآ انجام بده,خب زياد حرف نميزنم موفق باشي.

[size=medium][color=0000FF]غم و اندوه را مي ستايم زيرا همواره همراه من بوده Ø

پیام زده شده در: ۰:۰۳ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۴

کاراگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۵۸ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۵۰ شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۴
از خوابگاه پسران راونکلاو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 75
آفلاین
منم به دراکو تبریک می گم امید وارم لیاقتشو داشته باشه

از اون بالا کفتر میایَ یَک دانَه ققنوس میایَتصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۵۶ شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۴

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۲:۲۰:۵۴ یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1286 | خلاصه ها: 1
آفلاین
دراکوی جوان،
چیزی که مهمترین است همین جوان بودن و تازه نفسیست! مطمئن باشید فکر جوان نقشه های جالبی خواهد داشت.
از صمیم قلب آرزومندم که بتوانی در این انتخابات پیروز شوی و پرچم عدالت را بر اوج این جامعه بیفرازی.

هرگز نمی‌توانی از کسی که تو را رقیب خود نمی‌داند ببری

پیام زده شده در: ۲۲:۱۸ شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۴

سر سیریوس بلـک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۲ جمعه ۶ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۳۷ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۰
از Graveyard
گروه:
کاربران عضو
پیام: 582
آفلاین
و این چنین است که رئیس محفل ققنوس حمایت خود را از رئیس اتحاد اسلیترین اعلام میدارد!!

برادر دراکو بهت تبریک میگم و امیدورام در دور دوم موفق باشی

باشد وزیری سیاه داشته باشیم از نوع دراکوییش

سیریوس

ما به آن سید و این میر اردادت داریم
ما به خرداد پر از حادثه عادت داریم

[url=http://us.battle.net/wow/en/character/burning-legion/

پیام زده شده در: ۲۱:۵۶ شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۴

بیل ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۳ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۳ دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵
از The Burrow
گروه:
کاربران عضو
پیام: 597
آفلاین
بنام دوست

منم اومدم اینجا تا اول به دریکو تبریک بگم. هم به خاطر اینکه اومد مرحله دوم هم اینکه جوانمردی کرد. حذب باید ازش یاد بگیره.

اما بعد من اینجا به عنوان یه گریفیندوری و عضو محفل ققنوس حمایت رسمی خودم رو از دریکو اعلام میکنم. دلایل من برای حمایت از دریکو:

1- عملکرد دریکو در جریان تبلیغات و تلاش بی وقفش؛ این خودش نشون میده که آدم پرکاریه و برای وزارت خوب کار خواهد کرد.
2- مردانگیش برای درخواست برگزاری مرحله دوم با وجودی که می دانست پیروز انتخابات هست.
3- به خاطر تقلب طرفداراش از همه معذرت خواست.
4- پستای جدی و قشنگش

ویرایش شده توسط بیل ویزلی در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۲۲ ۲۳:۱۸:۲۳

Soon we must all face the choice
between what is right and what is easy

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.