هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: خدمات رسانه ای ! ( مناظرات انتخاباتی )
پیام زده شده در: ۱۳:۳۰ شنبه ۳ مرداد ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
در راستای خدمات رسانه‌ای!

خب مثل اینکه هیچکدوم از کاندیدا جرات اینکه یک رول راجع به وضعیت انتخابات بزنه پیدا نکرده ... منتهی چون اختیاری بوده زیاد مشکلی نیست .

اما به گزارش یکی از خبرنگاران خدمات نتایج خیلی بهم چسبیده و البته بدون بیناموسی پیش میره ، اینطور که به گوش رسید تا ساعاتی پیش یکی از کاندیدا هیچ رایی نیاورده بود .

مورفین گانت : بدون رای !

خب همگی فکر میکردیم که مورفین با رای بیشتری همراه باشه ، چون بنظر طرحهای جالبی برای کار داشت ، البته توی جادوگرا و انتخابات هیچ وقت برنامه ملاک نبوده (مگه مدیرا با برنامه تایید کردن )

در هر صورت فکر میکنم بایستی یک مناظره بین دو کاندیداییی که در صدر هستند داشته باشیم ، البته من اسمش رو میزارم مصاحبه .

یکی از کاندیدا هم که فکر میکنم طرفدارانش بهش وفاداری کردن و شاید تموم شده باشه ، منتهی ادی ماکای هنوز داره به رقابت ادامه میده تا خودش رو نزدیک و نزدیک کنه !

فعلاً از مورفین گانت تقاضا میکنیم که به اینجا بیاد و دلایل رای نیاوردنش رو بگه ، آیا فکر نمیکنه این همون تحریم گروه ما هستیم هست ؟ نکنه ایشون خواب هستنو رای هاشون داره توی صندوق دیگه ای میره ؟

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۲۲:۲۴ جمعه ۲ مرداد ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
خب از دوستانی که اومدن و نظر دادن من تشکر میکنم . دوست داشتم نظر بقیه رو هم بدونم که خب البته مثل اینکه ترجیح دادن شرکت نکنن .

اما برای فردا فکر میکنم برنامه خوبی باید داشته باشیم تا تاپیک کمک کنه که هم انتخابات خوب باشه و هم اینکه به سمت انتخاب یک فرد خوب بریم .

من چون ممکن هست فردا یک مقدار در ساعات مختلف وارد سایت بشم و اعلام برنامه کنم .

الان برای تنوع از هر کدوم از کاندیدها میخوام که یک رول ، بدون هیچ توضیحی در مورد برنامه های خودشون در رابطه با وزارت بزنند . البته این موضوع اختیاره ، منتهی فکر میکنم صلاحیت افرد در رول مشخص میشه ، و کلا برای آن تلاش میکنیم .

تا اعلان برنامه فردا !

پیام زده شده در: ۰:۳۴ جمعه ۲ مرداد ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
هو121

انتخابات این دوره وزارت سحر جادو، شاید به نوعی از پر حاشیه ترین های جادوگران بود.مسائل و مشکلات عدیده بین کاربران، ناظرین و مدیریت سایت، جو خاص و جدیدی به انتخابات تزریق کرد.
در این میان، دستاورد های بسیار اندک این اختلافات، چیزی جز سکوت و خروج از عرصه ی یکی از گردانندگان، و تغییر ذهنیت بسیاری از تازه واردین نسبت به تیم مدیریت سایت نبود.

در جریان اختلافات، مثل همیشه مدیران میانه رو، با حمایت نسبی از هر دو طرف، قائله را پایان بخشید. اما این درمان این موضوع نبود، که به نوعی بسیاری از نقاط ریز اختلافات را نیز تشدید نمود.
در دور دوم، که تایید ها مصادف با دوران بلاک شدن یکی از کاندیدا ها بود، شاهد درگیری دوباره کاربران با مدیریت سایت بودیم. که با افزایش نارضایتی ها، دگر باره شاهد پست های چند خطی مدیران و ختم قائله به سبک ختم درگیری قبلی بودیم.
هدف از این نوشته، تنها نقد کوتاهی بر عملکرد مدیریت سایت بود.

و اما انتخابات دور دوم وزارت با کاندیداتوری اعضا از جریانات و طیف های مختلف، موج جدیدی از رقابت را در سایت ایجاد کرد. صحبت های تالار های خصوصی مبنی بر معرفی کاندیدای واحد، اختلافات بر سر این موضوع، عدم توجه برخی کاندیدا ها به رای جمعی و ... باعث شد تا این انتخابات، به نوعی تفاوت محسوسی با دیگر انتخابات ها داشته باشد.

تایید صلاحیت عجیب کاندیدا های صامت، اعم از وزیر پیشین، ادی ماکای و حتی مورفین گانت، عامل دیگری بر تفاوت انتخابات بود. عملکرد ضعیف هوکی در دوره قبلی، عدم فعالیت ادی ماکای دلایل واضح و روشنی برای رد صلاحیت این دو نفر بود که نادیده رگفته شد و در مقابل، رد صلاحیت بی دلیل مینروا مک گونگال موضع عجیب و انتخاب عجیب تر مدیریت را بیشتر روشن ساخت.

البته با اعتراض جدی مک گونگال، صلاحیت ایشان تایید شد اما باز هم ضخمی عمیق بر پیکر ذهنیت اعضا باقی ماند.در مرحله بعدی، شاهد کناره گیری عجیب هوکی و پیوز به نفع کاندیدای به ظاهر تازه واردی بودیم که حتی تا بدین لحظه نیز سوالات فراوانی در راستای چگونگی و معیار تایید صلاحیت ایشان در بین کاربران مطرح میگردد.

تفاسیر مختلف در جهت کناره گیری های مذکور، نتیجه های مختلفی برای همه به ارمغان آورد.برداشت های مختلف از این موارد، به علاوه آرای تشکیلاتی گروه ها، تا حد زیادی سلامت و "زیبایی" این انتخابات را مورد تهاجم قرار داد.و تمام این مسائل، در نتیجه انتخابات نمای اصلی خود را آشکار خواهند کرد.

در آخر، در این پست من از حمایت شخصی خودم از کاندیداها حرفی نمیزنم چرا که فی الحال فقط قصد ارائه نقد کوتاه و یا شاید گزارشی همراه با تفسیر از انتخابات جاری را داشتم.

به امید شادی همگان
موفق باشید

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۲۳:۲۵ پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۸۸

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۵۰ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید.
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 1531
آفلاین
ای بوق بر شما با این وزارتتون، ای بوق بر این انتخابات، بوق بر این نظام، رای ندین ملت! رای ندین هموطنان! درود بر تو هموطن هشیار، درود بر تویی که این اقدام رو تحریم کردی، درود بر تو ای رانده شده!

چشم تدی رو دور دیدین فک کردین چون من تنهام زیر بار استکبار میرم!؟ ذکی! باشد تا وزارت نباشد! باشد تا وزیر نباشد! باشد تا کاندیدا نباشد! من متاسفم برای کسانی که کورکورانه میان رای میدن تو این انتخابات!

جمع کنین این تاپیکاتونو! جمع کنین این بساط مناظره تونو! خدمات کدومه؟ رسانه چیه؟ مرگ بر وزارتخونه! مرگ بر این انجمن منحوس! مرگ بر کلاه وزارت که رو سر هر کی نشست رحم نکرد! رای ندید آقا، رای ندید!

من از همینجا به کاندیدا ها میگم، نکنین این کارو! به شعور این ملت توهین نکنید. آی مردم بیدار شین اینا دارن سرتونو گول (!) می مالند!

و شما خانوم فریزلر! سعی نکن خودتو مظلوم نشون بدی! من میدونم تو چه مارمولکی هستی! با اون اتوبوس زرد گنده ات بچه های ملتو می بری کلی چیزایی ترسناک نشونشون میدی، سنگ کپ میکنن!

رای ندید آقا! رای .. ندی..ندین... آی..آی قلبم گرفت... خدا مرگت بده کوسه نفله کـ.. یعنی چیز..وزارتخونه!

این بود نظرات من! وای به حالتون حالا اگه فردا برین سر صندوق های رای!

پیام زده شده در: ۲۲:۴۸ پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
خب روز دوم مناظرات هم به پایان رسید ، در حالی که فکر میکردم با پست مورفین میتونیم بهتر و به موقع تر پیش بریم اما بازم فکر کنم مشکلات مانع از پست زدن شد .

به همین دلیل برنامه فردا رو با اینکه میدونم ممکنه این تاپیک فعالترین تاپیک بشه ، چون ستادها تعطیله اعلام نمیکنم .

منتهی مطمئن باشید یک مناظره برای اونایی که رایهای بیشتری دارند خواهیم داشت .

اما برای اینکه کلا انتخابات جالبتر باشه . تا فردا که من بیام و پستی بزنم از این عزیزان که جزو بهترینهای گروههای مختلف هستند میخوام که نظرشون رو در مورد انتخابات این دوره بگند و ارزیابی خودشونم اعلام کنن !

اسلیترین : لرد ولدومورت
گریفندور : جیمز سیریوس پاتر
هافلپاف : ریتا اسکیتر
ریونکلاو : گابریل دلاکور
محفل : آبرفورث دامبلدور
مرگخوارا :بلاتریکس لسترنج

امیدوارم پستی از دوستان تا صبح که من برنامه فردا رو میزنم در مورد انتخابات ببینیم . لزومی به اسم بردن از کاندید نیست ، منتهی اگر میخواین حمایت کنین اسم هم میتونین ببرین .

پیام زده شده در: ۱۷:۲۳ پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام

با توجه به کنار کشیدن پیوز به نفع عمه مارج و اینکه عمه مارج پست جوابهای خودشون رو ارسال کردند .

فقط مناظره سوم در اختیار منیروا قرار میگیره تا اول اینکه در رابطه با مناظره قبلی باعمه مارج جوابهای خودشورن ارسال کنند .

و ثانیا اینکه در رابطه با این مناظره و حرکت پیوز عقاید خودشون رو اظهار کنند .

در 2 پست .

پستی از طرف پیوز ارسال نشه ، چون دیگه کاندید نیستند .

پیام زده شده در: ۱۶:۱۱ پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۸۸

ادی ماکایold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۳ یکشنبه ۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۲ دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۹
از كوچه پشتي عمه مارج اينا !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 536
آفلاین
ادي خرامان وارد استوديو ميشه و ميره ميشينه بغل دست مري! پست بدون هيچ فضاسازي‌اي ميره سراغ ديالوگ!

مري: هرچي ميخواي بگي زود باش تا ساعت 18 بيشتر وقت نداري!
ادي يكم با انگشتاش ور ميره، انگشتاشو ميخوابونه انگشته وسطو مياره بالا بعد دوتا انگشت وسط رو ميخوابونه دو تا انگشت غير وسط رو مياره بالا (در اين قسمت شست را جزو انگشتان به حساب نياوريد) بعد انگشتاي ديگه ميخوابن (در اينجا خواننده‌ي محترم كه كلماتي مثل "ميخوابونه" و "بلند ميكنه" و "وسط" و الخ روش تاثير گذاشته و ميخواد پست رو به خاطر بي ناموسيش ترك كنه يهو مري ميپره وسط! البته قبل از اون پرانتز بسته ميشه ===> )
مري: چي؟ داري به كانديداي غايب فحش ميدي؟ اين ديگه چه علاماتيه با انگشتات در مياري؟
ادي: ها؟ چي؟ كجا؟ كو؟ كي؟ من؟
مري: ميگم داري چيكار ميكني؟
ادي: هاا دارم دوازده رو از هيجده كم ميكنم ببينم ساعت هيجده ميشه ساعت چنده عصر!
مري: حالا بلاخره از وقتي كه برات در نظر گرفته شده براي جواب به مورفين استفاده ميكني يا ميخواي حساب كتاب كني؟!

ادي همينجور كه با انگشتاش ور ميرفته:
1-هرجا عمه مارج باشه! ترجيحاً ريپر نباشه!
2- عمه مارج را توصيف كنيد! (جواب به عهده‌ي وزير كوشا و خلاق و بيناموس)
3-نرفته ميشناسم! شما چي؟ ميشناسي؟ (ها ببخشيد من ديگه فرصت سوال پرسيدن ندارم ... آقا پس گرفتم!)
4-ادی ماكای. (باور نداري؟ برو تاريخ بخون!)
5-اي ناقلا! ميخواستي تستم كني بفهمي ميدونم مار پا داره يا نه؟!
ميدوني، اصولاً من در هر زمان و مكاني اولين كاري ميكنم ميبينم طرف جوراب داره يا نه كه برم بشورم، ولي خب متاسفانه مار پاش كجا بوده كه جورابش باشه!

ادي همينجور كه با انگشتاش ور ميره شروع ميكنه به زير لب حرف زدن! مري يكم گوشش رو مياره جلوتر! ادي يه نگاهي به مري ميندازه و پشتشو ميكنه بهش و به كارش ادامه ميده!
مري: باز داري چيكار ميكني؟!
ادي: دارم 5 6 تا سوال كه مورفين گفته طرح ميكنم و جواب ميدم!
مري: خب بگو همه بشنون ديگه
ادي: اينجا افراد با سنهاي مختلف ميان و ميرن! نميشه كه من هر حرفي رو بلند بگم!
مري: پس ديگه حرفي نداري؟
ادي: چرا ديگه مناظره‌م با هوكي مونده!
مري: اولاً هوكي كشيده كنار بايد با عمه مناظره كني! بعدشم بايد يه پست ديگه بزني!

ادي كه تا الان هنوز پشتش به مري بود برميگرده سمت مري و تندتند شروع ميكنه به پلك زدن، آروووم دهنشو باز ميكنه و آروووم‌تر زبونشو مياره بيرون و همينجور پلك زدنش تندتر ميشه! تا اينكه به جايي ميرسه كه زبونش ديگه بيشتر از اون بيرون نميومده، در اين لحظه چشما از پلك زدن مي‌ايستن (ملت: چشم پا نداره كه وايسه! نويسنده: اگه داشت خودم جورابشو ميكشيدم بيرون) و خيره ميشن به مري (ملت: چيا خيره ميشن به مري؟ نويسنده: چشماي ادي ديگه!) در اين لحظه كه مري فكر ميكنه مسئله‌ي بيناموسي‌اي در ميونه سعي ميكنه ژست دختراي با وقار رو بگيره و يكي ميزنه تو گوش ادي و كيفشو برميداره و بلند ميشه از استوديو ميره!! (ملت: جوگير!!)

ادي كه سيليه حواسشو سرجاش اورده داد ميزنه: شيـــــــــــــش ... ياااافتم ... شيـــــــــــش!
كارگردان از پشت دوربين اشاره ميكنه كه چيو يافتي؟!
ادي: هاااااااا ... به نكته‌ي خوبي اشاره كردي ... من متوجه شدم كه ساعت هيجده ميشه شيش بعد‌ازظهر!
كارگردان اشاره ميكنه كه مري نيست حالا چيكار كنيم؟
ادي: بزارين واسه شما و بيننده‌هاي عزيز توضيح بدم تا شما هم رياضياتتون خوب شه! آخه ميدوني كه، عمه خيلي از رياضيم خوشش اومده!

ادي شروع ميكنه به ور رفتن با انگشتاش، انگشتاشو ميخوابونه انگشته وسطو مياره بالا بعد دوتا انگشت وسط رو ميخوابونه دو تا انگشت غير وسط رو مياره بالا ...

ویرایش شده توسط ادی ماكای در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۱ ۱۸:۳۸:۲۴
ویرایش شده توسط ادی ماكای در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۱ ۱۹:۲۴:۳۳

جي.كي رولينگ نقاش مصري قرن پنجم هجريه

پیام زده شده در: ۱۴:۰۶ پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۸۸

عمــــه مارج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۴ دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲:۲۲ شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵
از زیر شنل لردسیاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 141
آفلاین
عمه مارج درحالي كه با يه دستش دماغ ريپر رو گرفته، با دست ديگه اش ليوان دوغش رو بلند ميكنه و يه قلپ ازش ميخوره و با زبونش دور دهنش رو ميليسه و به همراه ريپر با لذتي وصف ناپذير به مورفين خيره ميشن و بعد هر دو به هم خيره ميشن و بعدترش هر دو به دوربين خيره ميشن:

-

مري كه كمي عصبي به نظر ميرسه شروع به صحبت ميكنه:

- خوانندگان و شنوندگان و بينندگان عزيز، با يكي از هيجان انگيزترين و چيزبرانگيزترين مناظرات اين دوره از انتخابات رياست جمهوري يعني وزارت سحر و جادو در خدمت شما هستيم.

قوانين رو كه خودتون بهتر ميدونين؛ مورفين هم كه سوالاتش رو پرسيد؛ عمه تو هم ديگه كشش نده؛ شروع كن باو!!

ريپر دو بار پشت سر هم واق واق!! ميكنه و عمه مارج همونطور كه عينكش روي چشماشه و يه پاشو روي پاي ديگه اش انداخته و يه پاكت ذرت بوداده توي دستشه (خلاصه عين آواتارش) شروع به صحبت ميكنه:

- سلام به همه ي عزيزان عمه و مخصوصا هوكي؛ همونطور كه همگي ميدونين اين جن جيگر و دوستداشتني در موضع آسلام احساس خطر كردن و (درحالي كه عمه مارج با طعنه دستشو با اشاره به سمت مورفين نشون ميده) براي عوض كردن روحيه ي ايشون از عرصه كناره گيري كردن و عرصه رو به من و ريپر محول كردن!! از همين جا صميمانه ترين احساساتم رو براش ميفرستم

مري كه سعي ميكرد كمي زرنگتر از اونچه كه هست به نظر برسه چند بار پلك ميزنه و ميگه:

- عمه صحبت از كانديداي غايب حقي رو براي ايشون منظور ميكنه و حواستون باشه كه ما هستيم

مورفين همونطور كه چرت ميزد خم ميشه و سرش دوباره با ميز اصابت ميكنه.

- كانديداي غايب چه بوقيه؟! دارم ميگم كناره گيري كرده!!

- نه نگرفتين چي شد!! منظورمه كلمه ي روحيه است؛ چون توي اين كلمه شما به روح بودن يكي از كانديداي غايب اشاره كردين، پس حتما ما براي ايشون يه وقتي رو منظورم ميكنيم، ديگه هم با من چونه نزن!!

ريپر:

مورفين سرشو كه از ناحيه ي پيشوني قرمز شده از روي ميز بلند ميكنه و ميگه:

- عمه!! ژون ِ عمه ات ژوابِ شوالاي منو بده من برم؛ بابا خشته شدم ديگه!!

عمه مارج با چشم غره ايي به مري به سوالاي مورفين نگاه ميكنه و شروع ميكنه به جواب دادن:

- خب! خب! به نظرم من نبايد به هيچكدوم از اينا پاسخ بدم؛ چون خطاب به آقاي ماچ همشون و از من سوالي پرسيده نشده!!

مري با تعجب برگه ي سوالو از دست عمه مارج ميقاپه و سرسري نگاهي بهش ميندازه:

- بابا عمه سخت نگير؛ اين مورفين تا غذه ي هيپوفيزش از چيز پوشيده شده؛ اين زبونش ميگيره، منظورش خودتون هستين... بابا ديگه شروع كن

ورنون از اتاق فرمان بدو بدو خارج ميشه و يه ساندويچ بلغاري جلوي عمه مارج ميذاره و سر ريپر رو نوازش ميكنه و ميره.

- ببين عمه!! به ژونِ خودم اگه ژواب شوالامو ندي، همينژا ژلوي شِشْمِ همه چيژ ميكشم تا واشه بشّه ها بدآموژي داشته باشه!! بابا من داره از وقت چيژم ميگژره... عهه!!

- باشه؛ من ديگه ميرم سر اصل مطلب:

1. در جايي؟! كجا؟! چرا بطور نامشخص ازش اسم ميبري عمه؟! چرا روت نميشه بگي در امضاتون؟!

تمايلات تروريسيتي هم نداريم كلا با اين چيزا حال نميكنيم؛ البته پنهان نميكنم كه اگه لرد از من بخواد كه تروريست بشم من جون ريپر رو براش فدا ميكنم (ريپر با مظلوميت به مارج نگاه ميكنه!!)

همه ي عالم و آدم ميدونن كه امضاي من اينه، اين فقط يه آرزوي غيرمحاله و يه بزرگي ميگه آرزو بر جوانان عيب نيست!! منم كه سني ندارم عمه

2. ماچ برادر هاچ، زنبور عسله!! البته اين برادر برميگرده به دوراني كه مادرش نبود و هاچ دنبالش ميگشت و الانه هم روابط خيلي خوبي با هم دارن!!

خب از اونجايي كه من عمه ي ريپر هم هستم و ريپر جزو دسته ي حيواناته و هاچ و ماچ هر دو جزو حيوانات هستن؛ به نظر شما من نميتونم اين حس عمه بودن رو گسترش بدم و به طور عام عمه باشم؟!

3. من نه الان پنهان ميكنم نه بعدا قراره چيزي رو رو كنم!! لطفا جوّ هري پاتري اينجا رو به هم نزن. شما اگه كتاب سه رو ميخوندي متوجه ميشدي كه كلنل همسايه ي منه؛ همونجا كه دارم به ورنون ميگم از كلنل خواهش كردم از سگهام مواظب كنه؛ يه زن قَدَر مثل من هيچوقت از شوهرش درخواست نميكنه، بلكه سگ رو پرت ميكنه توي حلق شوهره و خودش هر جا دوس داشت ميره!!

4. صد البته كه كلنل!! يعني ميخواي بگي كمال همنشيني با ريپر درش اثر نكرده و كلنل نتوسنته حتي به اندازه ي استخون ريپر هم خوشتيپ باشه؟!

5. سازمان حمايت از حيوانات مشنگي!!

6. كلا خوشحال ميشم و حال ميكنم و خودم هم به سلامتي اين اتفاق ميمون و فرخنده يه دوغ باز ميكنم براي خودم و بعدش همراه پيتون يه آروغ مشتي ميزنيم!! عينك رو هم ميدم ريپر بذاره روي چشماش!! (در اينجا ريپر چكشي كه روي ميز بوده بلند ميكنه و به افتخار عمه روي ميز ميكوبه: )

7. چيز خوبيه

8. ادي ماكاي (ريپر: )

9. چو همونقدري كه بايد توي هاگوارتز درس بخونه، درس خونده؛ ولي شناسنامه شو يه سال بزرگتر براش گرفتن (ريپر: )

10. ... در اينجا عمه مارج دستشو ميكنه توي دماغشو يه توضيح مياره بيرون و ميده به مورفين و ريپر هم ...

بعد درحالي كه خودش هم خسته شده بود، از جاش بلند ميشه و با ريپر از استوديو خارج ميشه و با كف كفشش كه گِلي بود!! ردّپايي بر جا ميذار؛ دوربين روي ردّپاها زوم ميكنه؛ ردّپاها خود به خود به همديگه ميپيوندند و سوالاتي رو تشكيل ميدن:

نقل قول:

مورفين عزيز، من يه سوال دارم:

1. پاشنه ي آشيل وزارتخونه كدوم تاپيكشه؟

پ.ن: بابت تاخير مجدد متاسفم؛ كسي كه تا ساعت شيش صبح بيداره، مطمئنا تا ساعت 11و نيم هم ميخوابه. ظهر وارد سايت شدم و الان هم پست رو ميفرستم. ميدونم زمان بندي كردين كه مشخص باشه؛ منم درسته براي وزارت برنامه ايي ندارم ( ) ولي براي برنامه ي شما ارزش قائلم؛ اما به هر حال نته!! چه توقعي دارين؟!

موندنی شو!

پیام زده شده در: ۱۲:۰۲ پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
مناظره دوم شروع میشه :

چون هکی کنار کشیده و به نفع عمه مارج رفته کنار ، این وقت رو به عمه میدیم که بیاد و صحبتهای صبح مورفین رو پاسخگو باشه ... فقط در طول مدت این مناظره .

اگر ادی هم میخواد پستی در رابطه با کنار کشیدن هوکی و یا اینکه در راستای جوابهای دیروز مورفین ارسال کنه این وقت در این فرصت بهش داده میشه ...

لطفا هیچ پستی بعد از ساعت 18 ارسال نشه در این روابط .

پیام زده شده در: ۹:۱۷ پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
من پست میزنم منتهی بعد از چند ساعت پاک میکنم که توی مناظره ها خدشه ای وارد نشه .

1. عمه تو فعلا مناظرت با مورفین رو انجام بده .

2. بعد من گفته بودم اونایی که پست میزنن فقط زمان بهتری نصیبشون میشه احتمالا اشتباه خوندی .

3. در مورد توهین که منیره جان خودش توضیح داد و فکر میکنم دو تا دوستین این چیزا زیاد اهمیت نداره .

4. منیره ، عمه نباید جواب میداد ، منتهی چون یدونه پست زده و چیزی گفته من توی پست قبلیم اعلام کردم که هر مخاطبی که حرفاش باقی مونده (مثل تو که بید جواب عمه رو بدی ) اجازه داری در زمان مناظرت یک پست اضافی فقط در آن مورد ارسال کنی .
و بعدش به مناظره‌ی همون زمانت که با پیوز هست بپردازی ... خود پیوزم اینطوریه .

حالا همگی همیدگرو بقل کنیم .. ها .... هه .... آآآآآآآآآآآآآآا

ای بوقیای جوگیر لهم کردین

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.