هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

ستاد انتخاباتی "لودو بگمن"
پیام زده شده در: ۰:۱۶ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
ستاد انتخاباتی اعلیحضرت لودو بگمن

با عرض سلام و ادب به خدمت آقای بگمن

هر چقدر که با خودم فکر می کنم نمی توانم توصیفی درخور وزارت هشتم با مدیریت جنابعالی پیدا کنم. بی شک شما وزیری بسیار بسیار بسیار مقتدر، دیکتاتور و نابغه بودید. شما در دوره قبل موفق شدید فساد و تورم دولت خودتان را تا پنج برابر افزایش دهید اما به قدری نبوغ شما وصف ناپذیر بود که این افزایش را در پشت دربهای مرلینگاه ها مخفی نمودید و نگذاشتید تا مردم شریف جامعه جادوگری بویی از این بحران ها ببرند. قطعاً شما باهوش ترین وزیری بودید که وزارت به خودش دیده است.

در هر صورت خیلی خیلی خوشحال هستیم که شما را جهت حفظ دولت قبلی خودتان در صحنه پاک انتخابات می بینیم. فقط یادآور می شوم جهت حفظ حقوق تمامی اقشار تا پایان روز رای گیری هیچ گونه خشونتی به خرج ندهید و سعی کنید تا با کمک راهکارهای مسالمت آمیز تا روز انتخابات سر کنید. توجه داشته باشید که شما به عنوان یک کاندیدا کاملا آزاد هستید که ستاد انتخاباتی خود را به طور کامل با محوریت ایفای نقش اداره کنید یا اینکه مطلقاً بدون ایفای نقش به سبک پرسش و پاسخ میان خبرنگاران، علاقه مندان و هواداران در اینجا، اهداف و ایده های خود را بیان کنید. حتی مختار هستید که به شکل تلفیقی از این دو روش ستاد انتخاباتی خود را اداره کنید.
سخن را کوتاه می کنم. فقط خواهشمندم جهت تبلیغات از ابلاغیه رسمی تبلیغات پیروی نمایید.

با آرزوی واژگونی دموکراسی
ستاد برگزاری انتخابات وزارت سحر و جادو

No Country for Old Men

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.