هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: من کیستم؟من چیستم؟
پیام زده شده در: ۱۵:۰۳ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۸۴

پروفسور گودریک گریفندور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۹ یکشنبه ۶ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۱۲ جمعه ۲۸ مرداد ۱۳۸۴
از سالن عمومی گریفندور
گروه:
شناسه های‌بسته شده
پیام: 232
آفلاین
من چیستم؟...

باهم درحال صحبت بودند...نمیدانستند چه کنند و چه چاره ای بیندیشند؟ دشمن هر لحظه نزدیکتر میشد...چند تن از بهترین یارانشان در گوشه میدان نبرد آرمیده بودند...دشمن هنوز پیش می آمد...سربازی را پیش فرستادند...اما سر از تنش جدا شد...
کسی که آنان را رهبری میکرد بالای سرشان در حال دستور دادن بود...اما آنان میدانستند که او اشتباه میکند...هر چه فریاد میزدند توجه نمیکرد...دشمن به قلعه ها نزدیک میشد...سربازان دشمن یکی از دو قلعه را ویران کردند...آه...چه باید می کردند؟
مهره های شطرنج جادویی هنوز چاره ای نیافته بودند...
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
البته این بیشتر شبیه ما چیستیم ؟ بود!

وه که چه بیرنگ و بینشان که منم...کی ببینم مرا چنان که منم؟!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۳۵ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۸۴

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۵ یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۶
از برزخ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 375
آفلاین
من کیستم ؟ ... یک غول است یا یک انسان ؟... حتا خودش هم دقیقا نمی داند ... چرا عاشق جانوران خطر ناک است !... چرا انتقدر بد شانس است؟ .. . چرا انقدر مهربان ولی در نظر مردم خطر ناک است ؟... به راستی او کیست ؟ ... چرا فقط هری ، رون ، هرمیون و دامبلدور او را دوست دارند ؟ ... چرا هیچ وقت به حمام نرفته است ؟ ... چرا هیچ وقت مو هایش را شانه نکرده است ؟... چرا انتقدر احساساتی و در ظاهر خشن است ... این سوالات به سرعت در ذهن هاگرید می گزشت ... بله او هاگرید بود که به این سوالات فکر می کرد

شک نکن!

بدون نام
من کيستم؟ شاخص اول من شجاعتم و شاخص دومم مهارت است. گاهي اوقات خشن و گاهي اوقات آرام هستم. وظيفه ام کمک به ديگران تا پاي جان است. از مرگ هيچ هراسي ندارم و چنين مرگي را افتخار ميدانم. تا پاي جان با تاريکي ها مبارزه کرده ام. بله من کاراگاه هستم

پیام زده شده در: ۰:۴۲ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۸۴

هگرید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۹ چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۰:۴۵ جمعه ۱۹ آذر ۱۴۰۰
از دره غولها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 300
آفلاین
من کیم ؟ من کجام ؟ چرا اینجا اینقدر تاریکه؟ این بوی بد چیه میاد؟ اه ...چقدر گرمه ... دارم خفه میشم ... بوی سوختن میاد .... خیلی بوش بده ! ...چقدر هم تنکه ... نفسم داره بند میاد ... صبر کن ... دارم یه نور میبنم .... خدای من این چیه؟ ... کمک ... . من دارم بالا میرم ... وای ! من از بلندی میترسم ....آخ بدنم ! تمام بدنم درد میکنه ! ... از بلندی پرت شدم پائین ... این چیه داره به طرفم میاد ... نه .... کمک ... کمک ... آخ ! نصف بدن کو ! ... وای داره سیل میاد ! کــــــــمـــــــــــ...ک !
اگه گفتین من چی بودم؟
من یه دونه برنج بودم ! مراحل پخته شدن و خورده شدنم رو براتون شرح دادم ! اون بودی بد هم برای این بود که غذا داشت میسوخت !

آدمي از عالم خاکي نمي آيد به دست !
عالمي ديگر ببايد ساخت ! وز نو آدمي

پیام زده شده در: ۰:۳۰ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۸۴

آبرفورث دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۰:۴۶ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 543
آفلاین
من چي هستم؟ چيزي كه خودم هم نمي دانم! هر كس به من نگاه مي كند، شيفته مي شود! هر كس در من چيزي مي بيند كه ديگري نمي‌بيند! به راستي چرا من انقدر بدبخت هستم؟ در حالي كه هم نوعان من هميشه يه چيز رو بازتاب مي كنن!‌ فقط پروفسور دامبلدور مي‌دونه من واقعا چي هستم... بله... من آينه نفاق انگيز هستم!
---------------
ده تا از بهترين اين داستانك‌ها در بخش جمله‌هاي به يادماندني سايت به همراه با نام كاربري ثبت مي شود! پس دقت لازم را مبذول فرماييد!

پیام زده شده در: ۱۹:۰۷ پنجشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۸۴

لی جردن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۳ جمعه ۲۶ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۸:۵۵ چهارشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۴
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 24
آفلاین
همچنان در دستانم میفشردمش ،نگاهی بهش انداختم ، همچنان با حرارت بودم ، آن را به طرف دهنم نزدیک کردم ، همچنان محکم گرفته بودمش لحظه به طرفش خم شدم ... میکروفون را در دستم گرفتم و گفتم : گریفندور گوی زرین را گرفت

لی جردن هنگام دودره بازی با فرد و جرج

پیام زده شده در: ۱۷:۳۶ پنجشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های‌بسته شده
پیام: 901
آفلاین
من چیستم؟

همه آرزو ها و امیالشونو در من میدیدند...همیشه وقتی در من خیره میشدند بهترین ارزوها رو در من میافتن..ولی یه روز پسرکی در من خیره شد....اشکی که از چشمانش سرازیر شده بود مرا شوکه کرد....چون همیشه باعث خوشحالی افراد میشدم نه ناراحتیشون.....خیلی ها بیشتر اوقاتشونو با من میگذراندند...پسرک رفت...من فکر کردم که دیگر به سراغ من نمیاد ولی اشتباه میکردم...او باز هم آمد...شب بعد از آن هم آمد...ولی در آخرین شب پیرمردی از پشت سرش ظاهر شد..و با او چند کلمه ای صحبتکرد و از آنروز او را ندیدم....ای کاش پسرک میگفت که چرا از من..آینه نفاق انگیز..ناراحت شده بود
-----------------------------------
من کیستم؟

امروز باید کارش را تموم میکرد....از بچگی قادر به اینکار نبود...نه او ونه مادر و پدرش!!!!...هر وقت که حمام میرفت باید با آنها کلنجار میرفت...ولی مگر حریف آنها میشد!!...چه طلسمهایی که علیه آنها به کار نبرده بود....چه موادو معجونی علیه آنها به کار نبرده بود..براستی چرا آنها درست نمیشدند؟کرام در انتظار او بود!!...هرمیون گرنجر همچنان با موهایش در کلنجار بود!!

ویرایش شده توسط ويكتور كرام در تاریخ ۱۳۸۴/۱/۲۵ ۱۸:۰۸:۲۶
ویرایش شده توسط ويكتور كرام در تاریخ ۱۳۸۴/۱/۲۵ ۱۸:۱۰:۵۰
ویرایش شده توسط ويكتور كرام در تاریخ ۱۳۸۴/۱/۲۵ ۱۸:۲۳:۳۶

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۱۷:۳۱ پنجشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۸۴

پروفسور گودریک گریفندور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۹ یکشنبه ۶ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۱۲ جمعه ۲۸ مرداد ۱۳۸۴
از سالن عمومی گریفندور
گروه:
شناسه های‌بسته شده
پیام: 232
آفلاین
_________________من کیستم؟_______________
ای کاش میتوانست از دستور سر پیچی کند...ای کاش میتوانست حرفی را نادیده بگیرد...ای کاش...، ای کاش میتوانست لحظه ای برای خود باشد ، برای خود زندگی کند ، و پنجره را بگشاید نه برای تمیز کردن آن بلکه برای دیدن زندگی ، خود خود زندگی!
ای کاش میتوانست لباس بهتری به تن کند...یا به کسی فقط برای یک بار دستور بدهد... ای کاش میتوانست! کمرش از تعظیم درد گرفته بود...و دیگر طاقت هیچ چیز را نداشت! ای کاش کسی به او لباس هدیه میداد...ای کاش...ای کاش...
جن خانگی برای چند لحظه ، روی مبل دراز کشیده بود اما این لحظات به طول نینجامید چون صدایی از پشت در میگفت...کریچر درو باز کن!

ویرایش شده توسط گودریک گریفندور ( شیردال بزرگ ) در تاریخ ۱۳۸۴/۱/۲۵ ۲۰:۲۰:۴۲

وه که چه بیرنگ و بینشان که منم...کی ببینم مرا چنان که منم؟!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۱۳ پنجشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۸۴

پروفسور اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۸ چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۵
از کارخانه ی روغن سازی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 191
آفلاین
من چیستم؟

در جامعه باعث فساد در میان جوانان جادوگر شده ام!که بعضی از جوانها با استفاده از من برای زیبایی خود استفاده میکنند!!
باعث خوشگل شدن و خوش تیپ شدن جوانان شده ام

(((شرمنده بیشتر از این نمیتونم راهنمایی کنم چون تابیله )))

بله من روغن چرب هستم!!

ویرایش شده توسط پروفسور اسنیپ(gray gladiator) در تاریخ ۱۳۸۴/۱/۲۵ ۱۷:۵۰:۱۰

برای عضویت در تیم روغن سازی قزوین کافیست فتو کپ

پیام زده شده در: ۱۶:۵۲ پنجشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۸۴

لیلا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۷ دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۳ یکشنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۴
از Mashhad
گروه:
کاربران عضو
پیام: 12
آفلاین
A big plate of roast beef with cream
Ok, a big plate of roast beef with cream
And five pretty gold fish
Three young white mice in a bowl of fresh milk
*
Hey, wake up, you fluffy ginger cusion
What are you dreaming about again
*
Crookshanks woke up with a start

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.