هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   5 کاربر مهمان

Re: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۹:۳۰ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۴

به تو هیییییییییچ ربطی نداره!

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۳ دوشنبه ۳۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۲۲ چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۵
از اتاقم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 36
آفلاین

اسم:مرلین
شهرت:مک کینن
شغل:عضو رسمی محفل ققنوس
می خوام تو گروه گریفیندور باشم!!!
ببین نگاه کن به نوشته های قبلی لطفا !!!کاملا معرفی کردم!!!!
تایید کن!

ویرایش شده توسط کریچر در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۲۴ ۸:۳۵:۳۹

پیام زده شده در: ۸:۴۴ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۴

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
دوستان خودتون رو مطابق فرم زیر معرفی کنید

گروه:

معرفی کوتاه( شامل علاقه ها و توانمندیها و عادات و کارهایی که این شخصیت تو کتاب کرده و کلا هر چیزی در مورد این شخصیت به ذهنتون میرسه)

________________________________________________-

**قسمت سوم خیلی مهمه حتما باید اونجا در مورد شخصیتتون توضیح بدید

**در ضمن از این به بعد شخصیتهای غیر هری پاتری تائید نمیشن مثل شخصیتهای ارباب حلقه ها یا کتاب های دیگه

** شناسه ها حتما باد فارسی باشن ( یعنی هری نه harry )

**همچنین اگه شخصیت شما توی کتاب نیست نیاید اسم خودتون رو به اول یک شخصیت کتاب اضافه کنین اگه مثلا می خواید خواهر هرماینی باشید نگید مریم گرینجر یا مینو گرینجر بلکه مثلا بگید هلنا گرینجر یعنی یک اسم خارجی بگزارید

** پست افرادی که به رنگ سبز در می یاد تائید شده هستند و دلایل تائید نشدن بقیه ی افراد در پایان هر پست ناظر مربوطه نوشته میشه

** از تکرار پست خود خود داری کنید مگر این که از تاریخ اون بیش از 3 روز گذشته باشه در غیر این صورت ممکنه برای تنبیه تائید شخصیتتون به تاخیر بیفته

** در قسمت ویژگی های فردی هر کاربر تائید شده قسمتی هست به نام ایفای نقش هری پاتری که داخل اون شخصیت هری پاتری فرد مذکور نوشته میشه این قسمت اصلا مهم نیست و اگر برای کسی نوشته بود بدون شخصیت جای نگرانی نداره .

** تغییر گروه به هیچ وجه انجام نمیشه

** اگر مایلید شخصیت خودتون رو عوض کنید باید با شناسه ی جدید این کار رو بکنید و حتما در معرفی برای شخصیت جدید شناسه ی قبلی خود رو ذکر کنید . اگر چیزی مغاییر با این مشاهده بشه ( یعنی فردی دو شناسه ی برای ایفای نقش داشته باشه) با متخلف برخورد میشه

**برای تعویض شناسه خودتون لطفا شناسه ای را که میخواهید در قسمت ویژگی های فردی به جای نام واقعی وارد کنید و بعد برای من پی ام بزنید. به محض دریافت پی ام و دیدن شناسه، شناسه شما رو تغییر میدم.
هر وقت نتوانستید با شناسه قبلی وارد سایت شوید نشان دهنده این است که شناسه شما عوض شده است و در این حالت شناسه جدید را امتحان کنید.
اگر در هر حال نتوانستید وارد سایت شوید از طريق پست الكترونيكي ( ايميل ) ثبت نام خود وارد شويد يعني به جاي شناسه ايميل را وارد كنيد و سپس دوباره به من پي ام بزنيد.

تائید نشده ها:

پرسی: به این موضوع رسیدگی میشه در کل خلافه و شما نمیتونی جزو دو گروه باشی

مک کینن: گروه رو یادت رفت البته میتونی جزو هیچ گروهی نباشی ولی باشی بهتره دوباره خودت رو کامل معرفی کن و اسم گروهتم بنویس

لیلی اونز : این شخصت گرفته شده

جرج ویزلی: این شخصیت قبلا گرفته شده

نمید : هر جور راحتی من گفتم معرفی خوبی باید داشته باشی حالا اگه برات سخته خود دانی این طوری وارد ایفای نقش نمیشی

دستیار یک شبح : دوست من دوباره بیا شخصیت مور نظرت رو با یک معرفی کامل اینجا بنویس تا وارد ایفای نقشت کنیم

لرد ولدمورت : این شخصیت قبلا گرفته شده

اخطار::::::: هر کسی که با یک شناسه ی نمایشی دیگه تائید شده باشه و بعدا اسمش رو عوض کنه حذف شناسه میشه در کل کسی که شناسه ی نمایشیش با اونی که باهاش تائید شده فرق داشته باشه از ایفای نقش اخراج میشه:

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۱:۵۱ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۴

reza_na

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۴۶ شنبه ۱۶ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۴۸ پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۸۵
از هیچکجا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 10
آفلاین
نام: لرد والدمورت
رنگ چشم: قرمز
نام کامل: تام مارولو ریدل (البته ازش بدم می یاد).
چوب جادو: دارای پر ققنوس، 35 سانت و از چوب درخت سرخداره(همتای چوب پاتر که باید مثل پدرش به دست من کشته بشه)
توان مندی: جادوی سیاه

معرفی کوتاه:
قدرت طلب، بزرگ ترین جادوگر (البته بعد از سالازار اسلاترین)، با استعداد(دامبلدور هم تصدیق می کنه که زیاد هم مهم نیست)، وارث اسلاترین و در آخر فنا ناپذیر(دامبلدور فکر می کنه که می تونه با اون پسره پاتر منو نابود کنه...هه...اون حتی نتونس جون خودشو نجات بده)

پیام زده شده در: ۲۰:۴۰ شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۴

دستیار یک شبح

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۳ جمعه ۱۱ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۰۰ چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۸
از کوهستان اشباح
گروه:
کاربران عضو
پیام: 137
آفلاین
ببینید جناب کریچر شما قبلا" منو تائید کردین
ولی من نمی تونم تو بخش رول برم یا نمی دونم عضو رسمی گروهم باشم قبلا" آقای لوپین با پیام شخصی بهم گفتن شناسمو با اسمی که می خوام ایفای نقش کنم یکی کنم(دستیار یک شبح با جاسمین دامبلدور)
می خواستم بدونم باید چی کار کنم؟از راهنماییتون ممنون می شم

با ارزوی خوشحالی برای همه جادوگرها

پیام زده شده در: ۰:۴۸ شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۴

نجینیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۴ شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۱۹ شنبه ۳ تیر ۱۳۸۵
از اوناهاش!!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1
آفلاین

نام کامل:نجینی

گروه:اسلایترین

معرفی کوتاه مار ولدمورت که او یک تکه از روحش رو در اختیار اون گذاشت در واقع اون یه جاودانه سازه .علاقه ی زیادی هم به خوردن گوشت انسان نشان میدهد.چون یه حیوانه چوب دستی و جارو نیاز نداره!!!!

ویرایش شده توسط کریچر در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۲۴ ۸:۳۰:۴۰

پیام زده شده در: ۲۰:۲۳ جمعه ۲۱ بهمن ۱۳۸۴

فرد ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۱ شنبه ۲۴ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۳۸ یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۵
از nashenakhteh
گروه:
کاربران عضو
پیام: 169
آفلاین
نام: ریتا اسکیر
گروه:گریفیندور
معرفی کوتاه: من می خواستم نقش جرج ویزلی را داشته باشم
من بسیار شلوغ هستم با برادرم چیز های عجیب و غریب درست می کنم بسیار حقه بازم و دوست دارم دادلی خیکی را اذیت کنم

عضو ارتش قدرتمند وایت تورنادو
[img]http

پیام زده شده در: ۱۶:۴۶ جمعه ۲۱ بهمن ۱۳۸۴

شقایق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۳ پنجشنبه ۲۴ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۱۸ پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۵
از قلب دن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 9
آفلاین
نام:لی لی اونز
گروه:گریفیندور
اوه فکر کنم همه منو بشناسن من مادر هری و همسر جیمز پاترم
البته زمانی 15-16 سالم بود از جیمز بدم می یومد اما بعد به دلایلی از اون خوشم اومد منو جیمز عضو محفل ققنوس بودیم و بعد به دست ولدومورت برای دفاع از تک فرزندم کشته شدم و اگه حالا هری زنده است به خاطر از خود گذشتگی منه به هر حال دوست دارم همه اینو بدونن که من عاشق جیمزوهری بوده و هستم

عشق را در از خود گذشتگی عاشق ببین

پیام زده شده در: ۱۳:۱۳ جمعه ۲۱ بهمن ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاقم
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
بهید بگم که من ادم شوخی هستم و خیلی به کوییدیچ علاقه دارم!!!من عضو رسمی یه محفل ققنوس به شمار می یام!!!با دامبلدور یه زمانی هم کلاس بودم(البته فکر می کنم)حافظه ی من تازگی یا درست کار نمی کنه!!!من تمام سعی یم رو برای یه از بین بردن ولدمورت می کنم!!!تازه من تو زار داری شهرت دارم!!!
خوب بازم بگم؟؟؟؟بعدا که تایید شدم بقیه شو می گم!!!!
جون مادرت تایید کن!!!!!

پیام زده شده در: ۸:۲۰ جمعه ۲۱ بهمن ۱۳۸۴

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
دوستان خودتون رو مطابق فرم زیر معرفی کنید

گروه:

معرفی کوتاه( شامل علاقه ها و توانمندیها و عادات و کارهایی که این شخصیت تو کتاب کرده و کلا هر چیزی در مورد این شخصیت به ذهنتون میرسه)

________________________________________________-

**قسمت سوم خیلی مهمه حتما باید اونجا در مورد شخصیتتون توضیح بدید

**در ضمن از این به بعد شخصیتهای غیر هری پاتری تائید نمیشن مثل شخصیتهای ارباب حلقه ها یا کتاب های دیگه

** شناسه ها حتما باد فارسی باشن ( یعنی هری نه harry )

**همچنین اگه شخصیت شما توی کتاب نیست نیاید اسم خودتون رو به اول یک شخصیت کتاب اضافه کنین اگه مثلا می خواید خواهر هرماینی باشید نگید مریم گرینجر یا مینو گرینجر بلکه مثلا بگید هلنا گرینجر یعنی یک اسم خارجی بگزارید

** پست افرادی که به رنگ سبز در می یاد تائید شده هستند و دلایل تائید نشدن بقیه ی افراد در پایان هر پست ناظر مربوطه نوشته میشه

** از تکرار پست خود خود داری کنید مگر این که از تاریخ اون بیش از 3 روز گذشته باشه در غیر این صورت ممکنه برای تنبیه تائید شخصیتتون به تاخیر بیفته

** در قسمت ویژگی های فردی هر کاربر تائید شده قسمتی هست به نام ایفای نقش هری پاتری که داخل اون شخصیت هری پاتری فرد مذکور نوشته میشه این قسمت اصلا مهم نیست و اگر برای کسی نوشته بود بدون شخصیت جای نگرانی نداره .

** تغییر گروه به هیچ وجه انجام نمیشه

** اگر مایلید شخصیت خودتون رو عوض کنید باید با شناسه ی جدید این کار رو بکنید و حتما در معرفی برای شخصیت جدید شناسه ی قبلی خود رو ذکر کنید . اگر چیزی مغاییر با این مشاهده بشه ( یعنی فردی دو شناسه ی برای ایفای نقش داشته باشه) با متخلف برخورد میشه

**برای تعویض شناسه خودتون لطفا شناسه ای را که میخواهید در قسمت ویژگی های فردی به جای نام واقعی وارد کنید و بعد برای من پی ام بزنید. به محض دریافت پی ام و دیدن شناسه، شناسه شما رو تغییر میدم.
هر وقت نتوانستید با شناسه قبلی وارد سایت شوید نشان دهنده این است که شناسه شما عوض شده است و در این حالت شناسه جدید را امتحان کنید.
اگر در هر حال نتوانستید وارد سایت شوید از طريق پست الكترونيكي ( ايميل ) ثبت نام خود وارد شويد يعني به جاي شناسه ايميل را وارد كنيد و سپس دوباره به من پي ام بزنيد.

تائید نشده ها:

درریک : دوست من باید بیشتر توضیح بدی که چه ربطی به بقیه ی شخصیتهای داستان داری

نمید : معرفیت جالب نیست

ساسان پاتر: اسمت مناسب نیست قوانین رو خون

پریسا پاتر: فارسی معرفی کن خودت رو در ضمن قوانین رو بخون

فرد ویزلی : فارسی معرفی کن خودت رو در ضمن قوانین رو بخون

ارفان: فارسی معرفی کن خودت رو در ضمن قوانین رو بخون

اسماگ : بیشتر توضیح بده

مرلین : از خودت بیشتر توضیح بده

پرسی ویزلی: قوانی رو بخون نمیشه

اخطار::::::: هر کسی که با یک شناسه ی نمایشی دیگه تائید شده باشه و بعدا اسمش رو عوض کنه حذف شناسه میشه در کل کسی که شناسه ی نمایشیش با اونی که باهاش تائید شده فرق داشته باشه از ایفای نقش اخراج میشه:

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۱۹:۲۴ پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاقم
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نام:مرلین
شهرت:مک کینن
شغل:عضو محفل ققنوس
علاقه مندی ها:راز داری
همین دیگه!!!!تایید کن الان!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.