هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۵:۰۸ سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۵

سجاد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۵۶ جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۵:۲۹ شنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۵
از اهواز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 22
آفلاین
با سلام خدمت آقایان و خانمهای گردانندة سایت نسبتاً محترم. من بدبخت بیچارة بینوا امتحان داشتم ولی نشستم شیش صفحه خبر رو توی 2تا 4 ساعت ترجمه کردم. امتحانم هم خراب شد. باباهه هم با شمشیر افتاد دنبالمون. حالا سه روزه خبر رو فرستادم برای این مدیران نسبتاً محترم که خبر روی سایت نسبتاً محترمشون نیست، سه روز گذشته، شصت بار آن شدن ولی پی ام نزدن بگن خبر نسبتاً محترمت چه اشکالی داشت. البته من می دونم این مدیران نسبتاً محترم بلافاصله بعد از اینکه این پست رو ببینن دیلیتش می کنن یا اگه بخوان خیلی لطف کنن در طی یه کار به شدت ارزشی شناسة بنده رو مورد عنایت قرار داده و بسته می فرمایند. فقط امیدوارم قبل از اینکه این پست دیلیت بشه مردم ببینن و یه کوچولو دلشون بسوزه.

هفت سطر عشق
1- دلبستگی من به زندگی از دلبستگی شما به جادوگران کمتره
[size=x-large][color=00CC00]2- آینده Ù

پیام زده شده در: ۱۲:۲۲ سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۵

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
نقل قول:
هری پاتر:

در مورد آگهی رسانی:
در لینک اگهی رسانی میتونید هر چیزی رو که خواستید وردارید

هوم منظورم از اون آرمان پاتر2 نبود که چجوری بردارمش موضوع این بود که چی شده اومده اونجا...کنجکاو شدم!حالا نگین هم سرکوب میشم میرم پی کارم

حالا این مافلدا چه گیزری داده هی آگاهی میفرسته من رفتم انجمنهارو نگاه ه کردم و هیچ نشانه ای از تیک زدن آگاهی ندیدم...از تاپیکهایی میفرستاد که یه ساعت بعد از رفتن من از اون تاپیک پست میخورد!

و برای بار دوم...این شاخه "نکات مدیریتی" چیه؟ بازم جواب ندید آستکبار میفرستدم پی نخود سیاه
------------------------
در مورد پیشنهاد بلیز منم خیلی موافقم(حالا چه اهمیتی داره؟) معمولا کسی که به بالاترین درجه میرسید از ناظر شروع میکرد و مدیر انجمن و خیلی هم مثل کرام خوش شانس بود میشد گرداننده! حالا اصلا جالب نیست

-----------------------

افرادی بودن که الان نمیبینیمشون...از جمله رز زلر و هپزیبا اسمیت...من مطمئنم که این افراد پستهایی زده بودن ولی تو قسمت اعضا هر چقدر میگردم پیداشون نمیکنم!

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۲/۲۶ ۱۳:۰۱:۴۹

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۱۱:۴۸ سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۵

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
با سلام به گردانندگان محترم میخواستم یه پیشنهاداتی بدم .

اینجور که مشخصه ما دیگه نه در سایت کسی به اسم مدیر کل داریم و نه مدیر انجمن . اما نشانه های وجود این افراد هنوزم در سایت به خوبی مشهوده که در نتیجه در پاره ای از موارد باعث گمراهی افراد شده .

مثلا همین درباره سایت جادوگران در سکوی نه و سه چهارم !
من یادمه اون اوایل که عضو سایت شده بودم وقتی که این قسمت رو میخوندم . همه جاش رو فهمیدم غیر از جایی که نقش مدیر کل رو مشخص کرده بود . خلاصه اینکه من تا همین چند وقت پیش نمیدونستم که قبلا مدیر کل کی بوده و اصلا واقعا چنین کسی بوده یا نه

الانم که مدیران انجمن حذف شدن . و مطمئنا کسانی هم که از این پس میایند و این قسمتها رو میخونند با همین اشکالات مشابه این مواجه میشن .

یا مثلا اعضای تثبیت شده سایت . اونجور که اونجا نوشته باید گروهی باشن که هر چند وقت بعضی از اعضا رو به عنوان اعضای تثبیت شده تعیین کنن که الان اصلا چنین نیست . نمونشم اینه که ناظران یه مقام از اعضای تثبیت شده بالاترن و همچنین اعضای فعال حداقل سه ماه طول میکشه تا توسط بقیه تایید بشن ولی ما میبینیم که همه ناظرا از این قانون پیروی نکردن و خیلی سریعتر تونستن که این مراحل رو طی کنند پس قطعا در این بین اعضای تثبیت شده نا دیده گرفته شده یا به عبارتی دیگه چنین گروهی در سایت معنی نداره .

من میخواستم بگم که بهتره این قسمتها رو کلا ویرایش کنید و به روزشون کنین چون فکر میکنم این قسمتها بیشتر باعث گمراهی میشن تا آشنایی .

البته خود من به شخصه دوست داشتم که مدیران انجمن و حتی مدیر کل باقی بمونن . اینجوری آدم احساس میکنه که اطلاعات و کلا قسمتهای مختلف سایت طبقه بندی شدن و کلا یه جور نظمی رو در کارها احساس میکنه ( جنبه ظاهری قضیه) )

پ ن : این اسم این تاپیکه هم مثل اینکه غلطه (( گفتگو با وب مسترها )) میشه .

پیام زده شده در: ۱۱:۱۰ سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۵

Rubolfodor Alexandr Bubo

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۲ پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۵۵ شنبه ۵ تیر ۱۳۸۹
از آنگباند
گروه:
کاربران عضو
پیام: 21
آفلاین
رفیق پویان ِ عزیز!
در این مورد که تو ولدمورت بهتری هستی کسی شکی نداره! من یکی که شکی ندارم! و در این مورد که تو باید اصولا از همون مرحله ی قبل ولدمورت می شدی هم شکی نیست و اصولا بهتر بود این گپ و سوراخ ِ ولدمورتیت من این وسط به وجود نمیومد!

در مورد ایده ی فروم خصوصی هم ادعایی ندارم!
به هر حال با اولین کسی که حرف زدم و ایده ها رو براش شرح دادم خودت بودی اگه یادت باشه رفیق! پست هاش هم هنوز توی نحوه ی بر خورد موجوده! البته که واضحه دو تا ایده ی تقریبا هم زمان بوده! ( با این تفاوت که من پیشنهاد دادم یه فروم تازه اضافه بشه تااین مشکل شهادت تاپیک ها هم به وجود نیاد. که باز تا جایی که یادمه ایده ی این فروم تازه هم مال ِ سرژ بود! روحش شاد!)

اما در مورد هری پاتری نبودن ِ دو پانته ئون حرف زیاده! نمی دونم خوب خوندیش یا نه ولی خب اصولا همش هری پاتریه! یعنی این تاپیک قرار بود یه فن فیکشن بشه و من خودم بنویسمش و بفرستمش برای سایت!
باری! حالا توضیح بیشترش در چهار چوب این تاپیک نیست!

"کمی دلگیر" شدنت رو بر طرف کن ارباب ِ کبیر! از خنده ها شیطانی معلوم بود که چیز خطرناکیه!

تصدقت گردم!

پیام زده شده در: ۸:۴۲ سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۵

تام ریدل پسر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۷ چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۸:۴۸ پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۲
از نا کجا آباد
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 233
آفلاین
نقل قول:

حاج آقا دارک لرد نوشته:
بعدیش اینکه درستو منو اخراج کردین ولی یه حق آب و گلم در نظر بگیرین مارو که مرگ‌خوار قبول ندارین (شکر!) و تاپیک مارو نمی‌ندازین یه جای عمومی هیچ (ایضاً شکر ) حداقلیاتش پستاش رو به دستمون برسونین خودمون دوباره توی یه تاپیک جدید شروع کنیم و این بروکراسی رو همچنین یه دوری بزنیم!

فرهاد جان
امپراطور تاريكي!!
اي كسي كه ديگه در رول فعال نيستي ولي تا تغييري ميديم..كمي دلگير ميشي!!!..و مياي اعتراض ميكني!!!

پستاتو بهت پس نميديم چون مال گرفته شده پس داده نميشود
در ضمن كي گفته تاپيكار و به جاي عمومي منتقل نميكنيم؟
منتظرم تكلبف مرگخوارا معلوم بشه و بعد اين تاپيكها رو منتقل كنم به جاي عمومي((جز تو خود آرمان و نارسيسا هم چندتا تاپيك خوب دارن كه بايد منتقل بشه به جاي عموم))

در ضمن ما ميخواهيم سايت از ايني كه هست هري پاتري تر بشه!!((پيرو صحبتهاي قبلي خودن در اين تاپيك!!)) و امپراطور تاريكي در كتاب هيچ جايگاهي نداشته و ندارد

البته ما الان داريم در مورد تاپيكها صحبت ميكنيم وگرنه جاي صحبت در مورد رول در نحوه برخورد(يا به قول خودت كتكاري ))هستش!

در ضمن ما حق رو ادا ميكنيم بووبو جان!
ولي خودت بگو((دو پانته ئون)) چه ربطي به هري پاتر داشت؟حالا اگه خواستيد يه جوري ربط بديد اون موضوع به زمان خودتون مربوط ميشد..ولي الان خودتون بگيد كه من اين تاپيك رو تو كدوم فروم بذارم؟تنها جايي كه ميتونم قولش رو بدم خانه ريدل هستش

نقل قول:

این ایده‌ی فروم اختصاصی رو ولدمورت از نوع پساپست مدرنش یا همون آرمان داده بود و همه گفتن اه اه! چه خز و خیل! چه ایده‌های ضایع و (...) تخیلی‌ای داره این بشر! حالا که کریم جان سعید شده (ایهام از ولدمورت شدن) همون ایده اجرا شده و احدی هم چیزی نگفته که این نشون دهنده‌ی دموکراسی مطلقی هستش که این‌جا در جریانه

جدا نميتونم حرف ناحق بشنوم
سرژ هم شاهده و همه مديران شاهدن
قبل از انتخاب بووبو به عنوان ولدمرت قرار بود خود من ولدمورت بشم ولي چون هنوز با شاتل مشكل داشتم ((خود تو هم در جريان مشكل من بودي)) پيشنهاد دادم بووبو بشه ولدي
چرا؟چون اون زمان همه به بووبو اعتقاد داشتن و من هم مشكلم درست نشده بود
از همون زمان من فكر فروم اختصاصي مخصوص محفل و مرگخوارا تو ذهنم بود
ولي هري عزيز ما كلا با اين قضيه مخالف بود و هست
شماها نميدونيد من با چه بدبختي تونستم راضايتشو جلب كنم اگرچه هنوز هم معتقدم نه دلش از اين قضيه اصلا راضي نيست
انجمن امپراطوري رو كه هيچ ربطي به هري پاتر نداشت و امپراطورش هم اصلا در سايت فعاليتي نمي كرد به انجمن((زير سايه علامت شوم)) تغيير نام دادم و دسترسيشو محدود كردم...تا چند روز آينده هم تاپيكهايي كه توش داستان اشتراكي ميخورد رو به درخواست شما منتقل خواهم كرد به جاي عمومي

فكر نكنم جاي هيچ سئوالي باقي گذاشته باشم
كم كم دارم از اين قضايا خسته ميشم
شايد اصلا عطاي اين ولدي بودن را به لقايش ببخشم وبرم

پويان

ویرایش شده توسط ارباب لرد ولدمورت کبیر در تاریخ ۱۳۸۵/۲/۲۶ ۸:۵۱:۵۵

[b]دلبستگی من به ریون و اعضاش بیشتر از اون چیزی بود که فکر میکردم!!.....بچه های اسلایت

پیام زده شده در: ۴:۲۵ سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۵

Rubolfodor Alexandr Bubo

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۲ پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۵۵ شنبه ۵ تیر ۱۳۸۹
از آنگباند
گروه:
کاربران عضو
پیام: 21
آفلاین
یک سری چیز ها اصولا حق تالیف داره! از جمله ایده!
این ایده می تونه مال ِ یه تاپیک توی ِ یه سایت کامیونیتی(!) باشه یا می تونه هر بوق دیگه ای باشه!
در راستای دموکراسی ، کپی رایت رو هم رعایت کنید رفقا تا رستگاری دست جمعی و گسترده بشه!
چطور؟! یعنی صاحب تاپیکی از این جنس ِ کاخ امپراطور -که بیشتر داستاننویسی اشتراکی هست تا چیز دیگه ای -، حقی نسبت به تاپیکش نداره؟!

نقل قول:
بعدیش اینکه درستو منو اخراج کردین ولی یه حق آب و گلم در نظر بگیرین مارو که مرگ‌خوار قبول ندارین (شکر!) و تاپیک مارو نمی‌ندازین یه جای عمومی هیچ (ایضاً شکر ) حداقلیاتش پستاش رو به دستمون برسونین خودمون دوباره توی یه تاپیک جدید شروع کنیم و این بروکراسی رو همچنین یه دوری بزنیم!

البته من که آب و گل و این ها ندارم ولی من هم ایضا در مورد دو پانته ئون!

پیام زده شده در: ۳:۴۸ سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۵

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
و علیکم!

عرض شود خدمت شمای نوعی که اندر عرایض ما رو داری توی همین زمونه سِی می‌کنی! این فرومِ ارزشمندِ امپراطوریِ تاریکیِ کذایی (مخفی‌الله از دید نااهلانی مثل سازندش با ای‌دی امپراطور) توش یه تاپیکی داشت به اسم کاخ امپراطور که بنده‌ی خودتحویلِ آتشفشانِ زلزله‌یِ کبیر( و انواع بلای طبیعی دیگه) در زمانی که هنوز کبیر بودم در اون چیزهایی نوشته بودم که از قضای روزگار از شمای نوعی چه پنهون تازگیا هم توش یه مطلبکی به داستانم اضافه کرده بودم! این پرت شدن یهویی بیرون از این فروم همچین بفهمی نفهمی بدجوری در من نفوذ کرده چون پیگیر این بودم ببینم ملت ادامه‌ی داستان منو می‌نویسن یا خیر!
از این جهت از چند جهت کمی دلگیر شدم*:

اولیش اینکه: این ایده‌ی فروم اختصاصی رو ولدمورت از نوع پساپست مدرنش یا همون آرمان داده بود و همه گفتن اه اه! چه خز و خیل! چه ایده‌های ضایع و (...) تخیلی‌ای داره این بشر! حالا که کریم جان سعید شده (ایهام از ولدمورت شدن) همون ایده اجرا شده و احدی هم چیزی نگفته که این نشون دهنده‌ی دموکراسی مطلقی هستش که این‌جا در جریانه

* تمام حقوق و مالکیت مادی، معنوی و عرفانی جمله‌ی "کمی دلگیر شدم" متعلق به کرام سابق و ولدمورت فعلی است! این جمله‌ کپی‌رایت سال 2005 واقع در تاپیک گفتگوی مدیران را داراست.

ویرایش شده توسط حاج آقا دارک لرد در تاریخ ۱۳۸۵/۲/۲۶ ۳:۵۰:۰۸
ویرایش شده توسط حاج آقا دارک لرد در تاریخ ۱۳۸۵/۲/۲۶ ۳:۵۲:۵۱
ویرایش شده توسط حاج آقا دارک لرد در تاریخ ۱۳۸۵/۲/۲۶ ۳:۵۵:۱۲

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۲۱:۰۸ دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۸۵

روبیوس هاگرید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۴۴ جمعه ۱۹ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۰۵ سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۸۵
از دروازه هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 31
آفلاین
با عرض سلام و خسته نباشید ،
علی آقا اگر می تونید این قالب سایت رو برای دانلود بزارید یا پیشنهاد میدم برای فروش بزارید چون طرفدار داره و دیگه هم سایت مشکل مالی نخواهد داشت و هزار تا امکانات دیگه میشه اضافه کرد .
اگر می تونید توی امضا ها اگر نگاه کنید دو تا خط هست یکی کامل پست رو از امضا جدا می کنه و یکی کوتاه تره اگر می تونید این کوتاه تره رو بردارید .

متاسفانه قالب سایتو ندارمش و اینی که میبینی فقط قالب فارسیه ... قبلا برای دانلود گذاشته شده بود... هر وقت که دوباره به دستم رسید برای دانلود گذاشته میشه

ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۵/۲/۲۶ ۰:۲۵:۲۶
ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۵/۲/۲۶ ۰:۲۷:۰۰

پیام زده شده در: ۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۸۵

سالازار اسلیترینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۶ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۵۴ چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۷
از تالار اسرار
گروه:
کاربران عضو
پیام: 272
آفلاین
ها سِلام مدیران! نه ببخشید وبمستران!
:D hammer: شخصا خیلی حال میکنم
اول آتشفشان ! حالا کرام با قابلیت حمل کلاهک هسته ای( ولدی جدیده)!!
اینجا مثلا گفتگو با شماست! دیگه!

یه سوال و یه مشکل! این ورژن جدید زوپیس بازم قهرمانه ؟
برخی اوقات قاطی از خودش در میکنه! من کَجم یا زوپیس!

بر فرض مثال بنده دارم تابیک نمیدونم چیچی رو میخونم! بعد خوندنم تموم میشه میخوام برم یه صفحه دیگه دو باره لاگین میخواد!

طبق معمول یوزر پسوزدم از طریق کوکی ظاهر شدن از خودشون در میکنن! ولی میگه شناسه یا رمز عبور غلطه!
خلاصه کلی سرویس ( سرویس مدرسه ) میشم تا دوباره درستش کنم!

من کجم یا زوپیس ؟

-=-=-=-
پی نوشت : راستی عله جان تو هم پست در کردی ! صلوات در کنیم از خودمان! انشاالله در رول دیده شی و گرنه صاعقه ازت پذیرایی کنه!

خوش باشین و موفق
یا حق

نمایشنا

پیام زده شده در: ۱۹:۲۲ دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۸۵

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
علت کم شدن تعداد پست ها اینه که بعد از آپدیت فروم به نسخه جدید بیشتر پست های دیلیت شده پرید یعنی کاملا دیلیت شد در نتیجه اون تعداد که در شمارش پست ها هم بود دیگه به حساب نمیاد
این نشون میده که چقدر این جا پست و تاپیک دیلیت کردن
واضح است که من برای چندمین بار عدم رضایت شخصی خودم رو از دیلیت شدن پست ها اعلام میکنم . از نظر من باید زننده پست ها شناسش بسته بشه تا مشکل از ریشه حل بشه

در مورد آگهی رسانی:
در لینک اگهی رسانی میتونید هر چیزی رو که خواستید وردارید

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.