هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

مدیریت سایت جادوگران به اطلاع کاربران محترم می‌رساند که سایت به مدت یک روز در تاریخ 31 خرداد ماه بسته خواهد شد. در صورت نیاز این زمان ممکن است به دو روز افزایش پیدا کند و 30 خرداد را نیز شامل شود. 1 تیر ماه سایت جادوگران با طرح ویژه تابستانی به روی عموم باز خواهد شد. لطفا طوری برنامه‌ریزی کنید که این دو روز خللی در فعالیت‌های شما ایجاد نکند. پیشاپیش از همکاری و شکیبایی شما متشکریم.

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۸:۴۸ سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۵

روبیوس هاگرید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۴۴ جمعه ۱۹ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۰۵ سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۸۵
از دروازه هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 31
آفلاین
عزیز نگاه کن بعد از بدنه پست یک خط کلی هست که کاملا پست رو از امضا جا می کنه . بعدش یه خط کم رنگ تر هست و نصفه که جدا می کنه خب این کوچیکه رو بر دارید دیگه .
بعد برای امضا ها هم خاصیت کش اومدن پست و چسبیدن پست به کناره ها رو بزارید .

پیام زده شده در: ۱۷:۰۲ سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۵

سجاد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۵۶ جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۵:۲۹ شنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۵
از اهواز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 22
آفلاین
با تشکر از مونالیزا که سریع به من جواب داد می گم که هیچ ای میل و پیام شخصی در این باره به دست من نرسید. البته تا 2 دقیقة پیش که یک پیام شخصی از طرف مافلدا به من رسید.

هفت سطر عشق
1- دلبستگی من به زندگی از دلبستگی شما به جادوگران کمتره
[size=x-large][color=00CC00]2- آینده Ù

پیام زده شده در: ۱۷:۰۰ سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۵

تام ریدل پسر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۷ چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۸:۴۸ پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۲
از نا کجا آباد
گروه:
شناسه های‌بسته شده
پیام: 233
آفلاین
بلیز عزیز
دستور ویرایش درباره سایت رو داریم و میخواهیم تغییرات لازم رو بدیم
متشکر از نکاتی که گفتی

چو عزیز
همون لینک تاپیکی که مافلدا میفرسته کلیک کن وتنظیمات اگهی رسانیش رو تنظیم کن

در مورد شاخه نکات مدیریتی در پرسشهای همگانی
وظیفه منظم کردن اونجا به عهده من افتاده و هری عزیز اون شاخه رو زدن تا مدیران اگه با مشکلیمواجه شدن به اونجا برن
برای ناظران و اعضا هم همچین نکاتی رو در نظر خواهیم گرفت
تری بوت جان
سلام
ممنون از اخباری که میفرستی
اولا اگه اخبارت مشکلی داشته باشه ما به شما بلیت میزنیم ((این بلیت به صورت ایمیل یا پیام شخصی به دسست شما میرسد))
درباره این خبر آخر هم به شما بلیت زدیم و علت را توضیح داده ایم

هاگرید جان منظورتو متوجه نمیشم بهتره خود هری توضیح بده

[b]دلبستگی من به ریون و اعضاش بیشتر از اون چیزی بود که فکر میکردم!!.....بچه های اسلایت

پیام زده شده در: ۱۶:۵۱ سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۵

مونالیزا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۸ پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۰۸ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۹۰
از گودریک هالو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 823
آفلاین
به تری بوت :
دوست عزیز ما دقیقا 2 روز پیش و یکبار هم امروز و در جمع در 2 تا بلیط همه چیز رو براتون شرح دادین چطور ممکنه شما جواب بلیط بدستتون نرسیده باشه با اینکه شما روش اطلاع رسانیتون روی پیام شخصی هست پی باید 2 تا ایمیل دریاف کرده باشید که در اون همه چیز شرح داده شده

How can you escape...if they can see everything? V.M

وقتی اونها میتونند همه چیز رو ببینند ... چطوری میتونی فرار کنی؟ وی ام

پیام زده شده در: ۱۶:۲۸ سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۵

فرانک لانگ باتمold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۰ شنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۴۰ جمعه ۲ تیر ۱۳۸۵
از سنت مانگو
گروه:
شناسه های‌بسته شده
پیام: 305
آفلاین
پرفسور کوییرل عزیز سلام :
من پس از چند روز تازه به این تاپیک اومدم و جواب پستم را خوندم
ولی میخواستم بگم برای من هیچ میلی ارسال نشده است.

عضو تیم دراگون (کوییدیچ)
تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده
مدیر کتابخانه ی گریفیندور ( خصوصی و محرمانه)

پیام زده شده در: ۱۵:۱۵ سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۵

روبیوس هاگرید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۴۴ جمعه ۱۹ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۰۵ سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۸۵
از دروازه هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 31
آفلاین
در مورد دومی چی آقای پاتر . این امضا ها دو تا خط داره درست نمیشه ؟

پیام زده شده در: ۱۵:۰۸ سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۵

سجاد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۵۶ جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۵:۲۹ شنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۵
از اهواز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 22
آفلاین
با سلام خدمت آقایان و خانمهای گردانندة سایت نسبتاً محترم. من بدبخت بیچارة بینوا امتحان داشتم ولی نشستم شیش صفحه خبر رو توی 2تا 4 ساعت ترجمه کردم. امتحانم هم خراب شد. باباهه هم با شمشیر افتاد دنبالمون. حالا سه روزه خبر رو فرستادم برای این مدیران نسبتاً محترم که خبر روی سایت نسبتاً محترمشون نیست، سه روز گذشته، شصت بار آن شدن ولی پی ام نزدن بگن خبر نسبتاً محترمت چه اشکالی داشت. البته من می دونم این مدیران نسبتاً محترم بلافاصله بعد از اینکه این پست رو ببینن دیلیتش می کنن یا اگه بخوان خیلی لطف کنن در طی یه کار به شدت ارزشی شناسة بنده رو مورد عنایت قرار داده و بسته می فرمایند. فقط امیدوارم قبل از اینکه این پست دیلیت بشه مردم ببینن و یه کوچولو دلشون بسوزه.

هفت سطر عشق
1- دلبستگی من به زندگی از دلبستگی شما به جادوگران کمتره
[size=x-large][color=00CC00]2- آینده Ù

پیام زده شده در: ۱۲:۲۲ سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۵

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
نقل قول:
هری پاتر:

در مورد آگهی رسانی:
در لینک اگهی رسانی میتونید هر چیزی رو که خواستید وردارید

هوم منظورم از اون آرمان پاتر2 نبود که چجوری بردارمش موضوع این بود که چی شده اومده اونجا...کنجکاو شدم!حالا نگین هم سرکوب میشم میرم پی کارم

حالا این مافلدا چه گیزری داده هی آگاهی میفرسته من رفتم انجمنهارو نگاه ه کردم و هیچ نشانه ای از تیک زدن آگاهی ندیدم...از تاپیکهایی میفرستاد که یه ساعت بعد از رفتن من از اون تاپیک پست میخورد!

و برای بار دوم...این شاخه "نکات مدیریتی" چیه؟ بازم جواب ندید آستکبار میفرستدم پی نخود سیاه
------------------------
در مورد پیشنهاد بلیز منم خیلی موافقم(حالا چه اهمیتی داره؟) معمولا کسی که به بالاترین درجه میرسید از ناظر شروع میکرد و مدیر انجمن و خیلی هم مثل کرام خوش شانس بود میشد گرداننده! حالا اصلا جالب نیست

-----------------------

افرادی بودن که الان نمیبینیمشون...از جمله رز زلر و هپزیبا اسمیت...من مطمئنم که این افراد پستهایی زده بودن ولی تو قسمت اعضا هر چقدر میگردم پیداشون نمیکنم!

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۲/۲۶ ۱۳:۰۱:۴۹

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۱۱:۴۸ سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۵

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۶:۲۴ دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
با سلام به گردانندگان محترم میخواستم یه پیشنهاداتی بدم .

اینجور که مشخصه ما دیگه نه در سایت کسی به اسم مدیر کل داریم و نه مدیر انجمن . اما نشانه های وجود این افراد هنوزم در سایت به خوبی مشهوده که در نتیجه در پاره ای از موارد باعث گمراهی افراد شده .

مثلا همین درباره سایت جادوگران در سکوی نه و سه چهارم !
من یادمه اون اوایل که عضو سایت شده بودم وقتی که این قسمت رو میخوندم . همه جاش رو فهمیدم غیر از جایی که نقش مدیر کل رو مشخص کرده بود . خلاصه اینکه من تا همین چند وقت پیش نمیدونستم که قبلا مدیر کل کی بوده و اصلا واقعا چنین کسی بوده یا نه

الانم که مدیران انجمن حذف شدن . و مطمئنا کسانی هم که از این پس میایند و این قسمتها رو میخونند با همین اشکالات مشابه این مواجه میشن .

یا مثلا اعضای تثبیت شده سایت . اونجور که اونجا نوشته باید گروهی باشن که هر چند وقت بعضی از اعضا رو به عنوان اعضای تثبیت شده تعیین کنن که الان اصلا چنین نیست . نمونشم اینه که ناظران یه مقام از اعضای تثبیت شده بالاترن و همچنین اعضای فعال حداقل سه ماه طول میکشه تا توسط بقیه تایید بشن ولی ما میبینیم که همه ناظرا از این قانون پیروی نکردن و خیلی سریعتر تونستن که این مراحل رو طی کنند پس قطعا در این بین اعضای تثبیت شده نا دیده گرفته شده یا به عبارتی دیگه چنین گروهی در سایت معنی نداره .

من میخواستم بگم که بهتره این قسمتها رو کلا ویرایش کنید و به روزشون کنین چون فکر میکنم این قسمتها بیشتر باعث گمراهی میشن تا آشنایی .

البته خود من به شخصه دوست داشتم که مدیران انجمن و حتی مدیر کل باقی بمونن . اینجوری آدم احساس میکنه که اطلاعات و کلا قسمتهای مختلف سایت طبقه بندی شدن و کلا یه جور نظمی رو در کارها احساس میکنه ( جنبه ظاهری قضیه) )

پ ن : این اسم این تاپیکه هم مثل اینکه غلطه (( گفتگو با وب مسترها )) میشه .

پیام زده شده در: ۱۱:۱۰ سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۵

Rubolfodor Alexandr Bubo

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۲ پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۵۵ شنبه ۵ تیر ۱۳۸۹
از آنگباند
گروه:
کاربران عضو
پیام: 21
آفلاین
رفیق پویان ِ عزیز!
در این مورد که تو ولدمورت بهتری هستی کسی شکی نداره! من یکی که شکی ندارم! و در این مورد که تو باید اصولا از همون مرحله ی قبل ولدمورت می شدی هم شکی نیست و اصولا بهتر بود این گپ و سوراخ ِ ولدمورتیت من این وسط به وجود نمیومد!

در مورد ایده ی فروم خصوصی هم ادعایی ندارم!
به هر حال با اولین کسی که حرف زدم و ایده ها رو براش شرح دادم خودت بودی اگه یادت باشه رفیق! پست هاش هم هنوز توی نحوه ی بر خورد موجوده! البته که واضحه دو تا ایده ی تقریبا هم زمان بوده! ( با این تفاوت که من پیشنهاد دادم یه فروم تازه اضافه بشه تااین مشکل شهادت تاپیک ها هم به وجود نیاد. که باز تا جایی که یادمه ایده ی این فروم تازه هم مال ِ سرژ بود! روحش شاد!)

اما در مورد هری پاتری نبودن ِ دو پانته ئون حرف زیاده! نمی دونم خوب خوندیش یا نه ولی خب اصولا همش هری پاتریه! یعنی این تاپیک قرار بود یه فن فیکشن بشه و من خودم بنویسمش و بفرستمش برای سایت!
باری! حالا توضیح بیشترش در چهار چوب این تاپیک نیست!

"کمی دلگیر" شدنت رو بر طرف کن ارباب ِ کبیر! از خنده ها شیطانی معلوم بود که چیز خطرناکیه!

تصدقت گردم!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.