هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۹:۵۲ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۵

بلید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۴ شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۵۹ چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۰
از هر کجا که خون اشامی باشد بلید هم هست .
گروه:
کاربران عضو
پیام: 251
آفلاین
به مقاله ی من رسیدگی کنید به اندازه ی کافی ضایع شدم.

خوشحالم كه دوباره برگشتم.

پیام زده شده در: ۲۲:۵۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
تعداد پست ها دوباره همزمان شد.

ببین پچون پست های دیلیت شده شما قبلا در تعداد پست حساب میشه ولی الان پست های دیلیت شده از دی تابیس هم دیلیت شدن در نتیجه به یکباره تعداد پست های شما افت شدیدی کرده.

شما مشکلی در بروزر داری و اگه منم با شناسه شما لاگین کنم میتونم رنگی و بزرگ و غیره بنویسم. ولی من اینو بررسی میکنم ببینم مشکل شما چی میتونه باشه

وقتی اون فروم 11 ناظر داشت علتش این بود که همه نظار ها باید از اونجا تاپیک منتقل میکردن والان دیگه اون فروم کلا عوض شده و به هدف دیگه ای دراومده که میتونی در توضیحاتش ببینی
قبلا اونجا سطل آشغال بقیه فروم ها بود الان نه

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۲۲:۳۱ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
با سلام
مدیران محترم به خصوص هری پاتر عزیز من حدود 567 تا پست زده بودم که در حال حاضر 294 تا هست و با توجه به جستجویی که من کردم تاپیکی از من هم پاک نشده . پس یا تعداد پستهای من دستکاری شده یا یکی یکی پستهام پاک شده . آیا امکان داره که رقم پست ها رو دوباره به پانصد و خورده ای برسانید ؟

مورد دوم
همونطور که هری پاتر به شما گفتم من با بزرگ نویسی رنگی نویسی و ... مشکل دارم و همه چیز هم درست هست اگر امکان داره از درون شناسه بنده کد ها رو کنترل کنید بلکه درست شه حسرت بزرگ نویسی 8 ماهه که روی دلم مونده دلم خونه !

پیشنهاد
الان همگی شاهد هستیم که فروم قدح اندیشه یک ناظر اون هم وبمستر سایت هری پاتر هست رو داره ولی در گذشته این فروم 11 ناظر داشته بزارید اسمشون رو هم بگم ( هرمیون گرنجر ، فرد ویزلی ، مافلدا ، چوچانگ ، کرام ، گیلدروی ، گریفندور ، آرتور ویزلی ، جیمز پاتر ، ریموس لوپین ، راجر دیویس ) این اسم ها رو از کپی هایی که برای 9 ماه یا بیشتر پیش بود در آوردم ولی حالا فقط ناظرش هری پاتر هست اون فروم هم مهم هست بهتره تعداد ناظران بیشتری به اونجا تسلط داشته باشن به عنوان پیشنهاد بهتره چوچانگ ، باک بیک ، روبیوس هاگرید و هر کسی که صلاح میدونید به اون فروم به عنوان ناظر دسترسی داشته باشن .

ناظر و مدیر عزیز لطفا در هنگام پاسخ به هر سه مورد پاسخ دهید با تشکر

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۲:۱۱ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
قوانینی بین مدیران رد و بلد نمیشه. قوانین فروم مشخص هستن توی لینک قوانین و شرایط عضویت که موقع ثبت نام تیک زدی.

در مورد چت باکس اگه داری سوال میکنی مطمانا برای این ساخته نشده که در یه روز پر از پی ام های سلام چطوری بشه یا بازی چن چن شد

در مورد سایر حرف ها بهتره نام مدیر مورد نظر و غیره رو ذکر کنید.

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۲۱:۴۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵

مارکوس فلینتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۹ جمعه ۱۵ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۱۵ دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 328
آفلاین
اقایون مدیرا با عرض سلام خدمت همه... امیدوارم که این پیام رو به عنوان یه انتقاد واقعی بپذیرید.....
اول این که چرا شما یک سری قوانین که بین مدیرا رد و بدل میشه را به اعضا نمی گویید تا ان ها را اجرا کنند و فقط منتظرید تا ان خطا را بکنیم و بعد قانون رو می گید....

این رو حتما خوده اقای هری پاتر بخوانند و جواب بدهند

اقای هری پاتر اگر این مدیران بخواهند به راحتی اعضا را به بلاک کردن تهدید کنند که نمی شه بهش گفت عدالت.... مدیران دارن از مقام خود سو استفاده می کنن.... و من وقتی با چند تا مدیر در رابطه با این موضوع حرف زدم می گفتن که بلاک کردن حال میده.... اولا که لحنشان درست نیست و دوما چرا باید این ها به راحتی ما را محروم کنند....
یک موضوع دیگه هستش که باید بگم..... بعضی از مدیران از این که مدیر بودنشان و فامیلشان لو میرود , ناراحت می شوند و سریعا یه اخطار می فرستند و میگویند که این را شما گفته اید.....
مثلا همین مدیر گرامی که به من اخطار داده... امیدوارم خودتون پی برده باشین ایشون کین

عضو اتحاد اسلایترین

پیام زده شده در: ۱۶:۳۱ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵

بلید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۴ شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۵۹ چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۰
از هر کجا که خون اشامی باشد بلید هم هست .
گروه:
کاربران عضو
پیام: 251
آفلاین
با سلام.
من موندم.
داستانم ( هری پاتر و دالان مرگ) که برای جشنواره ی تابستانی سایت فرستادم .
توی مقالات قرار گرفته ولی روش کلیک میکنم خالیه.
مگه سایت داستانم میخوره؟
لطفا رسیدگی کنید تا دلم بیاد فصل بعدی رو هم بفرستم.

خوشحالم كه دوباره برگشتم.

پیام زده شده در: ۱۴:۱۳ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵

مری تاتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۳ یکشنبه ۱۳ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۵۳ جمعه ۳۱ تیر ۱۳۹۰
از سوری، لیتل ونیگینگ،ویستریاواک،شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 283
آفلاین
ببخشید من پیام شخصی دارم اما نمی تونم اونها رو بخونم
وقتی روش کلیک می کنم می نویسه شما پیام شخصی ندارید
مشکل چیه؟
ممنون
مری

می دونی اینا رو من چند وقت پیش نوشتم؟؟؟؟؟اما چون عتیقه شدن قیمتین عوضشون نمی کنم!!

-------------

پیام زده شده در: ۱۱:۵۹ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵

تينا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۱۱ جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۴۷ شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۶
از خونمون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 360
آفلاین
سلام. من توي ايفاي نقش، نقش ناتالي مك دونالد رو دارم. ولي توي ليست شخصيت هاي گرفته نشده ناتالي مك دونالد وجود داره. توي پروفايل توسعه يافته ي خودم جلوي ايفاي نقش هري پاتر نوشته بدون نقش است.چرا اينطوريه؟ هان؟

There is something that I see
In the way you look at me
There's smile
There's truth
In your eyes
What an unexpected way
On this unexpected day
Could it be
This is where I bel

پیام زده شده در: ۶:۵۹ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵

ایوان چمبرزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۳:۳۰ پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۴۸
آخرین ورود:
۹:۴۲ یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 72
آفلاین
با سلام

اقا اين جلسات حضوري كه شما داريد ممكنه كسي نتونه توش شركت كنه به نظر من يه سر جلسه مسنجري هم تشكيل بديد نه اين كه همه را بريزيد تويه كنفرانس بلكه تالار تالار كنين هر كي مدير يه تالار مثلا 7 نفر فلان تو كنفرانس شماره يك با مدريت فلان تا اينجوري همه بتونيم بهره ببيرم با تشكر

ايوان چمبرز

[img]http://

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲:۰۴ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
نقل قول:
آنتونیون دالاهوف نوشته:
سلام

من پیشنهادی دارم که مربوط به چت باکس سایت میشه. من میگم چطوره شما یه چت روم جاوا روی سایت نصب کنید، مثلا سایت اچ.پی.ویزارد- چت روم فلش داره.

شما هم می تونید به راحتی یه چت روم داشته باشید، برای کنترل اون هم چت مسترهایی رو تعیین می کنید. خب در چت روم، نوشته ها بیشتر بشه، نوشته های قبلی خود به خود پاک میشه، کلا چت روم فضای زیادی از سایت رو پر نمی کنه. الان مقررات سخت گیرانه ای جهت نظم سایت وضع شده، در چت باکس( پیام کوتاه)، خیلی ها به علت به کاربردن کلماتی مثل سلام- خوبی- ارزشی- و ....، بلاک میشن. یک چت روم آزاد داشته باشیم که این مشکلات نباشد.
البته نه همچین آزاد که توش فحش بدن و کلماتی زشت به کار ببرن.

با تشکر

صحبت چت باکس پیش اومد باید یک چیزی رو خدمت همه بگم:
چت باکس رو یه مدت به صورت امتحانی زیر نظر قرار دادیم و دیدیم که نمیشه به صورت پیام کوتاه(فقط و فقط پیام های مهم) در بیاد...یعنی اعضا دوست داشتن که پیام های غیرمهم ولی جالب هم توش باشه!
به همین دلیل ما گفتیم که یه سری قانون بزاریم که نه از جذابیت چت باکس برای اعضا کم کنه نه به قولی آستاکباری باشه...به همین دلیل اومدیم شش تا مورد رو تویه نحوه ی برخورد گفتیم و هر کسی اون شش مورد رو انجام بده بلاک میشه!

اون شش مورد هم به نفع خود اعضا بودن و الان آزادی در چت باکس هست...این شکلی به نفع دوطرفه!

نقل قول:
آرتور ویزلی نوشته:
سلام البوس عزیز.
من هیچ کاری نکردم ولی خود به خود درست شد.
فکر کنم مشکل از سرعت پایین بود.
ممنون که به فکر مشکلات اعضا هستید.

کلا خیلی از مشکلاتی که اعضا فکر میکنن مشکلی هست در اصل مشکلی نیست و اعضا خودشون مشکل دارن با خودشون!!!(مثالی بود برای انواع جملات دومبولیسمی...البته ارزشی دومبولیسم!)

نقل قول:
پرسی ویزلی نوشته:
سلام
اول چند تا تبریک دارم که میدونم جاش اینجا نیست !
به دوستان عزیزم آنتونین دالاهوف و دولورس آمبریج که بازرس هاگوارتز شدن کوییرل تازه منظورت رو درباره بازرسان فهمیدم .
و به ناظرجدید که اصلا نمیدونم کی عضو شد که ناظرم شد مثل مک بون و به دوستان قدیمی که تازه ناظر شدن مثل آرتیکوس دامبلدور ، پروفسور بینز ، روبیوس هاگرید ، اوتو بگمن و سیریوس بلک .
و هدف از زدن این پست که از همین امروز که من بعد از یک هفته اومدم دیدم 20 صفحه پیام شخصی ای که داشتم پاک شدن و کنار پیام شخصی نوشته 1 ولی هیچ پیامی توش نیست بگید تا پسوردم رو بدم ببینید خودتون

البته لازمه که یه تذکر بدم که اینجا جاییه برای گفتگو با مدیران نه تبریک گفتن!...پیشنهادم اینه که به خود این دوستان مراجعه کنید!...چون نصف بیشتر پستت از همینا پر شده و این جالب نیست!

نقل قول:
آلدرد دامبلدور نوشته:
درباره ی جوابتون باید بگم که من معرفی شخصیت کردم و این هم لینکشهhttp://www.jadoogaran.org/modules/new ... t_id=80156#forumpost80156و این پیام در تاریخ ۱۴:۲۵ سه شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۸۴زده شده و همونطور که گفتم من قبلا در ایفای نقش بودم ولی یهو حذف شدم

توجه کنید که از اون زمان تا الان خیلی گذشته و دلیل های زیادی برای حذف شدن شما از ایفای نقش میتونه وجود داشته باشه....به احتمال زیاد به دلیل عدم فعالیت خوب در ایفای نقش بوده!

نقل قول:
جسیکا پاتر نوشته:
یاهو

با سلام
ببخشید من یه مشکلی برام در قسمت "پاسخ" به وجود اومده ، یعنی اونجا یاهو اسمایل ها و حتی سایز فونت ها و لینک های دیگه کار نمیکنه ، یعنی وقتی روش کلیک میکنی هیچ اتفاقی نمی افته!
اگه میشه رسیدگی کنین .
ضمنا از امروز صبح اینجوری شده !

ممکنه به دلیل همین مشکلات اخیر باشه که وجود داشت!...به هر حال به من در این چند روز ثابت شده که هر مشکلی امکان پذیره!!
بدبختانه این مشکلات از طرف خود ما هم نیست...یک سری مشکلاتی بود که خدا رو شکر برطرف شده!

به هر حال کوکی هاتون رو یه بار پاک کنید شاید یک فرجی شد!!!

البته حالا جدا بگم که قسمت های مختلف سایت امروز به دلیل تغییراتی که در تم قرار بود انجام بگیره یه کم مشکلاتی درشون پیش اومد که فکر کنم فردا بیاین برطرف شده باشه!

شناسه ی جدید: اسکاور

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.