هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ..::ستاد انتخاباتی کالين کريوي::..
پیام زده شده در: ۱۲:۵۸ دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
بيانيه مشترک گراپ و آرشام همانا قلب مرا به درد آورد...همانا درست است که به راه راست هدايت شديد ولي بدانيد که من همواره شما را در ستاد خود در نظر خواهم داشت و اينکه اين ديگر نميتوانم با شما رقابت کنم چيزي جز افسوس براي من نخواهد داشت و به حق که شما از من شايسته تر بوديد...

نقل قول:
پروفسور کوييريل اين طرفدار نيروي پير به ظاهر جوان نوشته:
اول از همه تبریکات و بعد هم چند عدد سوال در مورد این وصلت:

1- آیا از همان سال اول تحصیلات که عکس لیلی را در آلبوم خانوادگی هری پاتر دیدید به او علاقمند شدید؟
2- چه مدت بود که به مادر هری پاتر نظر داشتید؟
3- آیا عکس هایی که از هری پاتر میگرفتید فقط به خاطر جلب کردن رضایت او در آینده بود؟
4- آیا جنگ با ولدمورت در هاگوارتز به خاطر رسیدن به معشوق بود؟
5- مرگ خود را نوعی خودکشی قبول میکنید؟
6- بعد از مرگتان در ایستگاه کینگز کراس با لیلی اوانز قرار ملاقات داشتید یا کافه سه دسته جادرو؟
7- با وجود جیمز پاتر چطور توانستید با لیلی ازدواج کنید؟
8- آیا قبول میکنید که لیلی با ازدواج با شما به سوروس اسنیپ، کسی که یک عمر عاشقانه او را میپرستید و بعد از مرگش از هری نگهداری کرد، خیانت کرد؟
9- ازدواج شما کپی برداری از یکی از پیام آوران آسلام، که بیست سال از زوجه اش بزرگتر بود، نبود؟
10- و در آخر اینکه مگر شما سریالهایه جادوگر تی وی را تماشا نمیکنید؟ چرا با لیلی ازدواج کردید در صورتیکه میتوانستید بمانید و بیست سال بعد با لیلی پاتر ازدواج کنید؟

1-خير...همانا ما آن سال چشم به خود هري داشتيم
2-از وقتي که مرديم
3-خير چون فکر نمي کرديم اينقدر زود بميريم
4-خير به خاطر اين بود که من مرد آسلام بودم و بايد با ولدمورت مي جنگيدم
5-خير همانا مرا به نامردي و از پشت کشتند
6-در قبرستان دره گودريک
7-حقيقتش بين خودمان بماند ولي ليلي از وي در ان دنيا طلاق گرفته بود
8-خير...اسنيپ بازم دير رسيد من قبل اسنيپ تو کتاب مردم
9-خير اون از من کپي برداري کرد
10-هوووم چون مرده بودم و معلوم نبود که ليلي پاتر 20 سال بعد بميرد يا خير...ضمنا نقد امروز را به نسيه فردا ندهيد

در پايان هم من هم ليلي به معجزه آسلام و مرلين زنده شديم...و ديگر مرده نيستيم(يه چيزي تو مايه هاي سيميلياريون(اگه درست نوشته باشم))

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۹:۴۹ دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
اول از همه تبریکات و بعد هم چند عدد سوال در مورد این وصلت:

1- آیا از همان سال اول تحصیلات که عکس لیلی را در آلبوم خانوادگی هری پاتر دیدید به او علاقمند شدید؟
2- چه مدت بود که به مادر هری پاتر نظر داشتید؟
3- آیا عکس هایی که از هری پاتر میگرفتید فقط به خاطر جلب کردن رضایت او در آینده بود؟
4- آیا جنگ با ولدمورت در هاگوارتز به خاطر رسیدن به معشوق بود؟
5- مرگ خود را نوعی خودکشی قبول میکنید؟
6- بعد از مرگتان در ایستگاه کینگز کراس با لیلی اوانز قرار ملاقات داشتید یا کافه سه دسته جادرو؟
7- با وجود جیمز پاتر چطور توانستید با لیلی ازدواج کنید؟
8- آیا قبول میکنید که لیلی با ازدواج با شما به سوروس اسنیپ، کسی که یک عمر عاشقانه او را میپرستید و بعد از مرگش از هری نگهداری کرد، خیانت کرد؟
9- ازدواج شما کپی برداری از یکی از پیام آوران آسلام، که بیست سال از زوجه اش بزرگتر بود، نبود؟
10- و در آخر اینکه مگر شما سریالهایه جادوگر تی وی را تماشا نمیکنید؟ چرا با لیلی ازدواج کردید در صورتیکه میتوانستید بمانید و بیست سال بعد با لیلی پاتر ازدواج کنید؟

پیام زده شده در: ۱۴:۵۷ یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۸۶

آرشام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۹ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۱۸:۵۰ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
از دهکده ی هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 418
آفلاین
بیانیه ی مشترک گراپ و آرشام

نقل قول:
به نام او که ریش را را آفرید تا از میانش مرلینی بر زمین ظاهر شود و با ذهن زیبای خود،نقش آفتابه را طراحی کند.
به نام آنکه آفتابه را مقدس کرد تا گراپی را به وصال رساند.

یاد کنید از او که عشق به گراپی را در دل کالین کریوی جوشاند و کالین پله های عرفان را دو تا یکی پیمود تا به عرش رسد و چهره ی گراپ را بر ماه ببیند.
و اینگونه بود که کالین یگانه مرد آسلام شد.

او که زیبایی بر جبینش موج میزند.آغوشش برای همه ی آسلامیون باز است و غیر آسلامیون نیر در صورت رضایت کتبی لیلی،میتوانند از آن بهره ببرند.

اینجانب آرشام به همراه رفیق و رقیب دیگرم(گراپی) ،کنار کشیدن خودمان را از انتخابات وزارت اعلام میکنیم.باشد که آسلام بر جامعه ی جادوگری حکم فرمایی کند و وزیری،دوران آستکبار مدیریت را به پایان رساند.
همچنین همه ی مدیران را به راه کالین دعوت میکنیم.

یا سپاس فراوان،آرشام و گراپ

[url=http://www.jadoogaran.org//images/pictures/ketabe-Rael.zip]الوهیم مرا به

پیام زده شده در: ۳:۱۶ یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
سرافينا نقاش هنرمند نوشته:
با عرض سلام خدمت کالین!خوبین خوشین سلامتین خانواده خوبن؟
چند تا سوال داشتم از خدمتتون!
1-آیا شما از حقوق ساحره ها دفاع می کنین؟اگر چنین هست چه تضمینی هست که شما وقتی وزیر شدین به وعده هاتون وفا کنین؟
2-شما که عضو ستاد آسلام و منکرات هستین،بعد از که وزیر شدین،آیا به رداهای بالای مچ پا گیر می دین یا نه؟اگر اینطوره،حاج فتوحی امشب با هستی عروسی می کنه؟
3-چه فکری برای قسمت فن آرت کردین؟چون در مورد هیچی ننوشتین!
با تشکر!

همانا ما خوبيم و خوشيم و خانواده همه به غير از ما که بد بخت شده در سلامتي به سر مي برندي...
بفرماييد سوال هايتان را...
1-بلي دفاع مي کنيم...تضمين آن اين است که اگر همي دفاع ننماييم همين ليلي اوانز سر ما را از تنمان جدا خواهد نمود . بسي خطرناک بود که من خودم را با وي در انداخت...

2-خير هماما ما گير نمي دهيم...و همانا مي گوييم که مردم آزادند و ما علاوه بر اينکه آُسلاميم فرند شيب هم هستيم...اگر ستاره بخت هستي خانم و حاج فتوحي يکسان باشد به عقد هم در خواهند آمد...خوب داشتين از هستي خانوم مي گفتين
صداي ليلي:کاللللللللللييين!!!!
نه چيزه ببخشيد... همانا سوال بعدي را بفرماييد

3-همانا قسمت فن آرت(که همان تهاجم زده هنر طرفداران است و به مساذل هنري مي پردازد) در دست وزرا قرار نداردي...اما به عنوان يک مدير به شما تضمين مي دهم که در وزارتخانه يک بخش هنري باز کنم و خودم براي همه شما سوژه بدهمي و شما آن را بکشي تا از حالت پلاستيک خارج گردد....و اگر منظورتان مسابقه اي ديگر است...متاسفانه تعداد هنرمندان بسي بسيار کم است و اين طرح از طرف ساير مديران با استقبال روبرو نخواهد شد...در هر صورت من آسلام دوستي به نام گيديون پريوت مي شناسم که وي نيز دستي در هنر داردي و بسي بسيار بر اين امر که شما تاکيد داريد تاکيد نمود و با من پيام هاي شخصي(ليلي:کالين!!!!...بابا به خدا مذکر بود) زيادي داشت همانا اگر اين تاپيک را زديم شما و ايشان مي توانيد به عنوان وزير فرهنگ و هنر در آن مشغول به فعاليت شويد

نقل قول:
هري اين الگوي قزويني من و پسر خوانده ام نوشته:
آقای کالین کریوی دوستی جای خودش ولی حساب حسابه
اون موقعا هم من، هم شما بچه بودیم شما از من عکس میگرفتی منم کیفور میشدم ولی الان با خرج و مخارج خیار کیلویی 30 گالیون، بامیه کیلویی 200 گالیون زندگی شوخی بردار نیست.
اون عکسا رو که ازم گرفتی بدون کسب اجازه یه وقت نزاریا.
حقوق متساوی تر رو هم برای ساحره ها یادت نره. من نمیدونم یعنی بازم از این بیشتر باید متساوی بشیم؟

همانا من عکس هاي تو را در جاي سو استفاده نخواهم نمود و حال که خرجمان يکي گشت...آن عکس هاي دوران بچگي را به شما ميدهم البته کپي هايش را چون اصلش مال خودم است و همانا به کسي نمي دهم...و از شما اجازه خواهم گرفت ومبلغ لازم را پذرداخت خواهم نمود...آفرين به پسر خوانده مستقلم...
چشم همي يادم نمي رود...بلي با اين وصلت که من نمودم از اين هم مجبوريم بيشتر متساوي شويم....هي روزگار

نقل قول:
ايگور اين جنايت کار و آورنده بدعت در آسلام نوشته:
وووم!سلام و درود بر تو اي رقيب در واقعيت دوست!

يك سوالي اينجا براي من پيش اومد.شما در صحبت هات اعلام كردي كه جامعه روحانيت ازت حمايت ميكنن در حالي كه امروز اعلاميه اي توسط نماينده آنها در بيلبورد تبليغات زده شد كه اين حرف شما رو رد ميكند.
متن سوسک
آيا شما از اول وزارت قصد اين كار ها رو داريد!؟آيا كپي رايت رعايت نميشود؟چرا دروغ؟مگر شما نميدانيد دروغگو جاش تو مرلين گاه هاي جهنم مي باشد؟

من از شما خواستار هستم تا در ستاد من به اين مساله كاملا پاسخ دهيد تا آه جامعه روحانيت شما رو نگرفته است برادر!الياس در خانه شما كمين كرده!اميدوارم گول اين انسان مرد نما رو نخوريد!

همانا اي ايگور من از همين تريبون به تو مي گويم که در آسلام بدعت نگذار...سوسک در همان اوان آسلام شاگرد خودم بود و همانا هيچ کس جز ما وي را تاييد شناسه ننمود و به وي ردا نداد...هر چند سوسکي که امروز مي بينيم بيماري دومبوليسم گرفته و آسلام را آصلام مي نويسد و اصلا صلاحيت ندارد و الياس در جلد وي نفوذ کرده و خود تبديل به الياس شده بود...اي گمراه شده توسط الياس به راه راست تا کمي مستقيم بيا...همانا همه مي دانند که من مرد آسلامم و آنکه گول الياس را خورده و وعده هايش را باور کرده ايد شماييد....من در ستاد شما به شما حمله خواهم نمود و بيانيه خواهم داد که اين خوب بود

[b][color=996600]
بينز نامه
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۲۲:۳۲ شنبه ۱۴ مهر ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
هووووم!سلام و درود بر تو اي رقيب در واقعيت دوست!

يك سوالي اينجا براي من پيش اومد.شما در صحبت هات اعلام كردي كه جامعه روحانيت ازت حمايت ميكنن در حالي كه امروز اعلاميه اي توسط نماينده آنها در بيلبورد تبليغات زده شد كه اين حرف شما رو رد ميكند.

نقل قول:
بسم الرب الشهدا و الصديقين
و السلام علي روح الكبير المرلين ارواحنا فداه
ضمن عرض تبريك و تهنيت؛ به جهت آغاز ماه پر خير و بركت رجب المرجب، فتواي جامعه ي روحانيت پيرامون انتخابات وزارت سحر و جادو را از طريق همين تريبون به سمع و نظر شنوندگان عزيز مي رسانم:

السلام عليك
اي ملت شهيد پرور و آزاده،
بدانيد و آگاه باشيد كه حوزه هاي علميه ي لندن، سنت پترزبورگ و مسكو، به ضرس قاطع، تمامي حمايت هاي مادي و معنوي خويش را نسبت به كانديداتوري كانديداي محبوب نسل جوان، ايگور كاركاروف، اعلام مي دارند.
از تمام عزيزان ليبرال، آزاديخواه، آصلامگرا و ساحره هاي ارزشي و بوقي دعوت به عمل مي آورد تا با "يك راي به ايگور" ، "يك خانه در بهشت" براي خود رزرو سازند!
السلام عليكم
حاج شيخ الشيوخ، سوسك العظما
رياست كل ستاد آصلام و منكرات وزارت سحر و جادوي بريطانيا و حوزه هاي علميه ي كشورهاي همجوار

اعلاميه ي فوري:
ستاد مركزي آصلام و جادو، جامعه ي روحانيت، دفتر مركزي منكرات و ساير احزاب اسلامگرا، هرگونه ارتباط با اعضاي ارزشي و غير ارزشي غير از "ايگور كاركاروف" را تكذيب كرده و با خاطيان بنا بر قوانين برخورد خواهد كرد!
والسلان

آيا شما از اول وزارت قصد اين كار ها رو داريد!؟آيا كپي رايت رعايت نميشود؟چرا دروغ؟مگر شما نميدانيد دروغگو جاش تو مرلين گاه هاي جهنم مي باشد؟

من از شما خواستار هستم تا در ستاد من به اين مساله كاملا پاسخ دهيد تا آه جامعه روحانيت شما رو نگرفته است برادر!الياس در خانه شما كمين كرده!اميدوارم گول اين انسان مرد نما رو نخوريد!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۵:۱۷ شنبه ۱۴ مهر ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
آقای کالین کریوی دوستی جای خودش ولی حساب حسابه
اون موقعا هم من، هم شما بچه بودیم شما از من عکس میگرفتی منم کیفور میشدم ولی الان با خرج و مخارج خیار کیلویی 30 گالیون، بامیه کیلویی 200 گالیون زندگی شوخی بردار نیست.
اون عکسا رو که ازم گرفتی بدون کسب اجازه یه وقت نزاریا.
حقوق متساوی تر رو هم برای ساحره ها یادت نره. من نمیدونم یعنی بازم از این بیشتر باید متساوی بشیم؟

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱۵:۱۰ شنبه ۱۴ مهر ۱۳۸۶

سرافینا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۲ سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۱۵ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۱
از :اییییش!!:sulk:
گروه:
کاربران عضو
پیام: 220
آفلاین
با عرض سلام خدمت کالین!خوبین خوشین سلامتین خانواده خوبن؟
چند تا سوال داشتم از خدمتتون!
1-آیا شما از حقوق ساحره ها دفاع می کنین؟اگر چنین هست چه تضمینی هست که شما وقتی وزیر شدین به وعده هاتون وفا کنین؟
2-شما که عضو ستاد آسلام و منکرات هستین،بعد از که وزیر شدین،آیا به رداهای بالای مچ پا گیر می دین یا نه؟اگر اینطوره،حاج فتوحی امشب با هستی عروسی می کنه؟
3-چه فکری برای قسمت فن آرت کردین؟چون در مورد هیچی ننوشتین!
با تشکر!

پیام زده شده در: ۱۴:۲۴ شنبه ۱۴ مهر ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
همانا اسمشو نبر نوشته(نشان زن ذليلي من، اسم ولدمورت را ميبرم ولي اسم زنم را مي ترم ببرم)
باز چشم منو دور دیدی اومدی تو این ستاد؟
مگه قرار نبود بری سر کوچه دو تا نون بربری بگیری؟
آخه ستاد واسه آدم نون و آب می شه؟!
همون مدیریت بس نبود؟!

من که شخصاً نه تنها این ستاد بلکه کلاً این انتخاباتو تحریم می کنم مگه اینکه اون انگشتر برلیانه رو که دیروز دیدیم برام بخری!

دیگه هم نبینم اینجا ها با رفیقات علافی کنیا! به فکر زندگیت باش!

به بقیه ی کاندیدا های عزیز هم توصیه می کنم قبل از ضایع شدن بیشتر، خودشون داوطلبانه از عرصه ی رقابت کنار بکشن چون درسته کالین تا حالا هیچ طرفداری نداشته ولی از حالا به بعد به لطف حضور ارزشمند و گرانقدر من نصف و اندی ِ سایت بهش رأی می دن!

کالين:همي تو با زبل خان نسبتي نداري...
ليلي:
کالين:نه چيزه غلط کردم...
تو ذهن کالين:(چه جوري منو اينجا پيدا کرده ها؟؟)...
ليلي:چي داري ميگي تو ذهنت؟...
کالين:هيچي:
همي من از همينجا ميگم که امنه...بابام جان به خدا پول ندارم خرج تو رو بدم...بايد دو جا کار کنم تا خرجم در بياد رفيق بازي چيه؟

در راستاي توصيه به ساير کانديدا ها به حرفش گوش کنيد...من مي دونم خطرناکه...به ليلي:خوب انگشتر ميخواستي؟بيا بريم الان برات بگيرم کدوم بود؟

در راستاي حرفهاي لارتن و ليلي همانا شيريني ما نيز سپاسگذاريم به ما لطف نموديد تبريک گفتيد...ولي مگر تي کشي هم شيرني داردي؟

نقل قول:
گراپي اين مظهر آُسلام و پسرم گفته:
همانا در ابتدا با نهایت اندوه تبریک میگوییم همی این ازدواج خجسته را...ای مرد آسلام در این بین وضعیت گراوپی چه میشود...ایا به خاطر این ساحره گراوپی بابا را ول کرده و به سوی زندگی خود میروی؟!(شکلک قلب شکسته)

همانا اگر هری را به پسر خواندگی بپذیری پس این وسط تکلیف گراوپی چیست؟!آیا او را یتیم و بی سرپرست گذاشته و به ستاد بی سرپرستان قزوین تحویلش میدهی؟!

همانا خوب و خوش باشی و به پای لیلی پیر شوی گراوپی نیز میرود پی کارش(شکلک دل شکسته)

اگر بار گران بودیمو رفتیم .... اگر نا مهربان بودیمو رفتیم (شکلک گریه)

چرا با اندوه فرزندم همي...در اين وضعيت گراپي همان جاي سابق خود را دارد و من بوي جورابش را به عالم نمي دهمي...البته همانطور که ليلي جانش را براي فرزندش داد من هم جانم را در راه تو خواهم داد و بايد بداني که تو منزلت خودت را داري و ليلي نيز جايگاه و منزلت خودش...همانا بيا قلبت را ريپارو کنم برادر ...ديگر نبينم به مادر خوانده ات بگي اين ساحره برادر

همانا هري فرزند خوانده ماست ولي تو فرزند واقعي ما مي باشي...و من بي جا مي نمايم که گراپم را به ستاد مزخرف آنها تحويل دهمي...ريپارو قلب گراپي

گراپي کارش کنار کالين و در منکرات است(ريپارو قلب گراپي)

همانا من نمي زارم هيچ باري از دستم در بره...مخصوصا بارهاي مهربان(بيا اينجا در آغوش آسلام فرزند و همانا گريه ننما)

ویرایش شده توسط کالین کریوی در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۴ ۱۴:۳۵:۳۶

[b][color=996600]
بينز نامه
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۱۳:۰۸ شنبه ۱۴ مهر ۱۳۸۶

گراوپold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۲۶ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۳:۳۳ جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۲
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 112
آفلاین
نقل قول:
4- هري پاتر که قبلا تنها همشهري و الگوي کالين بود پسر خوانده وي مي گردد(يه جور گاد فادر بازيه که همانا مافيا خالدون شديم)...و بهتر ميتوانند بهم عشق بورزند.

همانا در ابتدا با نهایت اندوه تبریک میگوییم همی این ازدواج خجسته را...ای مرد آسلام در این بین وضعیت گراوپی چه میشود...ایا به خاطر این ساحره گراوپی بابا را ول کرده و به سوی زندگی خود میروی؟!(شکلک قلب شکسته)

همانا اگر هری را به پسر خواندگی بپذیری پس این وسط تکلیف گراوپی چیست؟!آیا او را یتیم و بی سرپرست گذاشته و به ستاد بی سرپرستان قزوین تحویلش میدهی؟!

همانا خوب و خوش باشی و به پای لیلی پیر شوی گراوپی نیز میرود پی کارش(شکلک دل شکسته)

اگر بار گران بودیمو رفتیم .... اگر نا مهربان بودیمو رفتیم (شکلک گریه)

ویرایش شده توسط گراوپ در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۴ ۱۳:۱۰:۵۵
ویرایش شده توسط گراوپ در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۴ ۱۳:۱۳:۱۹

آستكبار + رفيق بازي + قوانين مغيير ِ من درآوردي = كادر مديريت جادوگرن

پیام زده شده در: ۱۲:۴۸ شنبه ۱۴ مهر ۱۳۸۶

پروفسور سینیستراOld

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۲ چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۴۳ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۱
از وقتی ایرانسل اومده!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 256
آفلاین
ما نیز تبریک می گیم به کالین و لیلی!
ولی واقعاً زشته به خاطر دو تا دونه شیرینی آدمو نامزدی دعوت نکنند!نکنید این کارا رو!

به کالین هم بگم که دیگه بد بخت شدی!من واقعاً واست متاسفم!فکر می کردم مدیر می شی بعدش وزیر می شی و پله های ترقی رو طی می کنی ولی حالا فقط باید در و دیوارهای خونه رو تی بکشی!
من این لیلی رو می شناسم! یک آدم ..نه...حال که فکر می کنم ادم نیست....اهم منظورم اینه که یه فرشته ی به تمام معنا!( خدا خودش منو ببخشه!)

دیگه همینا دیگه!مبارک باشه و اینا!ایشالله نامزدی خودم و خودش!

عروسی دعوتم نکیند آتیشتون می زنم!

ویرایش شده توسط سینیسترا در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۴ ۱۲:۵۹:۳۳

ـ «خدا را دیدی؟»

ـ «خدا؟… دیوانه شده­ای؟… کجا ست؟»

ـ «همین که می­پرسی «کجاست؟»، یعنی نخواهی دید!… بگذریم!…»

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.