هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۶:۴۰ سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
لی لی عزیز من سر حرفم بودم و این کارم روی عجله یا لجبازی انجام ندادم. من وقتی پستای شما رو خوندم به این نتیجه رسیدم که برای مدیریت سایت مناسب هستی.
در هر حال باید مدیران دیگه نظر بدن و ما برای انتخاب یه مدیر به طور جمعی عمل میکنیم و اگر مدیران دیگه موافق بودن مشکلی نبود. ولی در مدیریت مخالف حضور شما هستند.

من بازم تاکید میکنم بسته شدن آرشام یه چیز عادی بود و نوشته هایی که در چت باکس داره رو جلوی هر کسی بزاری قبول میکنه. تا الان کلی افراد اینطوری بسته شدن و بعدا باز شدن
مشکل اصلی مسایل پیش اومده بعد از بسته شدن ایشان بوده که غیر عادی بوده و سابقه نداشته کسی از شناسه های بقیه استفاده کنه یا جریان بسته شدنش رو به چیز دیگه ای مثلا نوشتن در تاپیک نحوه ربط بده که کارو به اینجا کشیده.
شما میبینی که آرشام اولش با افراد دیگه مشکل داشته که بر خلاف نظر مدیر در چت باکس پست میزنه ولی بعد یه دفعه مشکلش با اون افراد حل میشه و مشکل جدیدش با مدیران سایت که کارشون رو میکردن شروع میشه.
اگر با افراد دیگه مشکل داشته چطور یهو با مدیران مشکل پیدا میکنه؟

به ایگور:
نه تقریبا شرایط بیشتر افراد باهاش جور در میاد. در هر حال ما میخوایم افراد بیشتری در جریان باشن

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱:۲۸ سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۸۶

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
استر عزیز این عکس جشن تولد: http://www.jadoogaran.org/modules/xcg ... pid=15518&album=94&pos=29
چرا اسم یا عنوان نداره؟اصلا این یارو کیه؟! (چکش)

این عکس اسم داره ... مطمئنا لینک رو اشتباهی دادی !

ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۱۱ ۷:۵۲:۱۵

پیام زده شده در: ۲۱:۰۵ دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۸۶

فنگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۸ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۴۴ شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۰
از ساختمان مركزي حذب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 147
آفلاین
استر جان من الان چك كردم ديدم فقط اين مشكل توي عكسهاييه كه به عنوان كارت پستال فرستاده شده
خودت يه سر بزني ميتوني ببيني چون من نميدونم چرا نميتونم چيزي رو كپي كنم.

بررسی میشه ... ممنون !

ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۱۱ ۷:۵۰:۱۵

روزی از من پرسید : بزرگترین آرزویت چیست ؟
گفتم : تحقق یافتن آرزوی تو ….
اما افسوس …. هرگز ندانستم آرزوی او جدایی از من بود !

پیام زده شده در: ۱۸:۵۶ دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۸۶

فنگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۸ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۴۴ شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۰
از ساختمان مركزي حذب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 147
آفلاین
با سلام و عرض خسته نباشيد خدمت تمامي مديران غيور و زحمتكش سايت وزين جادوگران.
من همين چندي پيش در حال بازديد زا گالري سايت بودم و گفتم سري بزنم به عكسهاي قديمي سايت ولي با مشكل عجيبي مواجه شدم و اونم اين بود كه وقتي روي عكس مورد نظر كليك ميكردم يه عكس ديگه باز ميشد اما نظراتش براي همون عكسي بود كه به صورت تامب نيل لينك شده بود حالا من نميدونم اين مشكل از منه يا كلا دليلش چيزه ديگه ايه گفتم بگم شايد مفيد واقع شد.

لطفا لینک یکی از عکس هایی که به این شکل در آمد را در همین جا قرار دهید تا بررسی شود !

ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۱۰ ۱۹:۱۷:۲۱

روزی از من پرسید : بزرگترین آرزویت چیست ؟
گفتم : تحقق یافتن آرزوی تو ….
اما افسوس …. هرگز ندانستم آرزوی او جدایی از من بود !

پیام زده شده در: ۱۶:۱۵ دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۸۶

ریونکلاو

راجر دیویس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۳ سه شنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۲:۲۵ یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
ریونکلاو
پیام: 1220
آفلاین
هممم
نقل قول:
اسکاور نوشته:
بعدشم اینکه برای منم رو گزینه ی "بله" بود از قبل فقط یه موقع مثل قدیما بله نشه خیر، خیر بشه بله!...آخه من یادمه یه مدت هر چی رو میکردی بله میشد خیر، هر چی رو میکردی خیر میشد بله!
مطمئنید دیگه!؟

وقتی که زبان رو انگلیسی انتخاب کنی! جای بله خیر عوض می‌شه!
اینو مطمئنم

نقل قول:

لیلی اوانز نوشته:
باز هم می تونم به جرأت بگم نه راجر و نه بارون تا بعد از قفل شدن تاپیک نحوه و بلاک کاربران از محتوای درج شده در اون با خبر نبودن.

همونطوری که خودت پایین گفتی حیطه‌ی کاریم انجمن‌ها نبود! به محض اینکه دیدم کالین خودشو از مدیریت حذف کرده جاشو گرفتم و بعدش تاپیک رو قفل کردم! یا توی چت‌باکس اخطار دادم

نقل قول:

لیلی اوانز نوشته:
4- راجر دیویس : روی بخش مقالات متمرکزه و در قسمت های دیگه از جمله انجمن ها حضور چشم گیری نداره

همم باید بگم من هروقت وظیفه‌م انجمن‌ها شد! توش حضور پیدا کردم!

نقل قول:

لیلی اوانز نوشته:
1- نقل قول:
شما اگر میتونی تمام پست های این سایتو در سیصد و شصت و پنج روز سال بخونی واقعا کاندید خوبی برای مدیریت هستی.

نقل قول:
مدیر نمیتونه همه جای سایتو بخونه. شما خودت تمام پست ها رو میخونی؟ اگه اینطوره من به شما پیشنهاد مدیریت میدم

در قسمت اول پستم گفتم که لزومی نمی بینم یک مدیر کارامد هر روز، به تنهایی، همه ی پست ها ی سایت رو بخونه بلکه اون چیزی که لازمه، یک سیستم مناسب تقسیم کار و تفکیک وظایفه.

با این وجود اگه به عقیده ی شما مشخصه ی یک مدیر خوب خوندن و بررسی همه ی پست های ارسال شده در یک روزه، باز هم به عقیده ی من این عمل کار چندان شاق و ناممکنی به نظر نمی رسه.
فکر می کنم پرفسور کوییرل هم در حال حاضر تا حد زیادی به انجام همین وظیفه مشغوله و انجام اون از عهده ی هر فرد مسئولیت پذیر دیگه ای از جمله خود من هم بر می یاد! در مورد شخص خودم کاملاً مطمئنم که می تونم این وظیفه رو خیلی خیلی مفید تر از بیشتر مدیران کنونی سایت انجام بدم!

در نتیجه اگه اون جملات رو صرفاً به این خاطر مطرح کردید که من رو از انتقاداتم منصرف کنید باید بگم متأسفانه موفق به انجام این کار نشدید. من با کمال میل پیشنهادتون رو (در صورتی که واقعاً یک پیشنهاده) قبول می کنم و کاملاً قابلیت نمایش نحوه ی صحیح رسیدگی به امور انجمن ها و ایفای نقش در جایگاه یک مدیر رو در خودم می بینم!

کلا هر دفه! (مثل الان) بیکار باشم می‌تونم برم و کل پست‌های زده شده توی این چند روز (از جمله همین تاپیک رو) بخونم! یه گزینه هست که کار رو راحت می‌کنه

نقل قول:

هری پاتر نوشته:
راجر ار محتوای نوشته ها با خبر بوده

اوهوم با خبر بودم که رفتم قفلش کردم!

نقل قول:

هری پاتر نوشته:
من قبول دارم که بستن اون تاپیک نحوه توسط مدیر سایت اشتباه بوده و قاعدتا مدیر باید یه پست میزد که ما در حال بررسی اون تاپیک هستیم. در هر حال بعد از بررسی هم نظر مدیریت سایت این بوده که بدون شکایت افراد از هم دخالتی نکنه.

خب معلومه با سرعت پست زنی که از ملت در مواقع دعوا سراغ دارم به نظرم منطقی‌ترین کار بود! تنها دلیلی هم که الان ادامه پیدا نمی کنه این بود که چند روزی بسته بود و کلا خوابید! می‌خواین دوباره شروع کنین! خیلی مایلم بدونم دقیقا! چطوری بررسی خواهد شد!

نقل قول:

آلبوس سوروس پاتر نوشته:
سلام بر مدیران عزیز
طبق صحبت هایی که انجام شده بود مگه قرار نشد افرادی که بلاک شدن شناسشون باز بشه؟ ولی هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده.

هممم نه همچین قراری نبود

نقل قول:

ايگور کارکاروف نوشته:
چند مورد اين وسط هست من بگم!

نقل قول:
در حال حاضر به مدت چند هفته صرفا ثبت نام از شرکت کنندگان انجام خواهد شد و هیچ اطلاعاتی در مورد موضوع، تاریخ و نحوه برگزاری مسابقه داده نمیشود.

درسته!شرايط اين مسابقه ممكنه خيلي جذاب باشه و به طوري باشه كه خودتون هم گفتيد و نياز باشه كه فاصله اعلام موضوع تا برگذاريش كم باشه ولي:

بالاخره ما نبايد بدونيم كه چه چيزي هست كه بايد براش مسابقه بديم!؟مثلا شايد بايد نقاشي بكشيم ولي يكي اصلا نقاشي بلد نباشه.خب تكليف اين بدبخت اين وسط چيه!؟من فكر كنم بهتر باشه يه ذره راهنمايي حداقل بكنيد كه اون شخصي كه ميخواد ثبت نام كنه بدونه با چي رو به رو ميشه!

بعدشم اين گزينه دریافت ایمیل در هر چند وقت؟ براي همه كاربران فعال هست.يعني من از چند نفر ديگه هم پرسيدم هم مثل خود من اين گزينه براشون فعال هست.خب به نظرتون بهتر نيست اول براي همه رو غير فعال كنيد و تا هر كسي خواست اين عنوان رو فعال بكنه و تو مسابقه شركت بكنه!؟نميدونم!

ممنون.

به طور پیش‌فرض فعاله ولی بعضیا می‌تونن از همون اول غیر فعالش کنن! تا نامه‌ای از طرف سایت براشون ارسال نشه!
برای این می‌گیم فعال کنین که اگه شما از اون افرادی باشین که نخواین از سایت ایمیلی به دستتون برسه! و بخواین تو این مسابقه شرکت کنین! بدونین چطوری اطلاع داده می‌شه
خب اگه هم نقاشی باشه! شما ضرر نمی‌کنی که یه خیر رو بله کنی! یا بله رو همین‌طوری بزاری باشه

پ.ن: به لیلی: برهه درسته تا جایی که من می‌دونم!

!

پیام زده شده در: ۱۴:۱۰ دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
چند مورد اين وسط هست من بگم!

نقل قول:
در حال حاضر به مدت چند هفته صرفا ثبت نام از شرکت کنندگان انجام خواهد شد و هیچ اطلاعاتی در مورد موضوع، تاریخ و نحوه برگزاری مسابقه داده نمیشود.

درسته!شرايط اين مسابقه ممكنه خيلي جذاب باشه و به طوري باشه كه خودتون هم گفتيد و نياز باشه كه فاصله اعلام موضوع تا برگذاريش كم باشه ولي:

بالاخره ما نبايد بدونيم كه چه چيزي هست كه بايد براش مسابقه بديم!؟مثلا شايد بايد نقاشي بكشيم ولي يكي اصلا نقاشي بلد نباشه.خب تكليف اين بدبخت اين وسط چيه!؟من فكر كنم بهتر باشه يه ذره راهنمايي حداقل بكنيد كه اون شخصي كه ميخواد ثبت نام كنه بدونه با چي رو به رو ميشه!

بعدشم اين گزينه دریافت ایمیل در هر چند وقت؟ براي همه كاربران فعال هست.يعني من از چند نفر ديگه هم پرسيدم هم مثل خود من اين گزينه براشون فعال هست.خب به نظرتون بهتر نيست اول براي همه رو غير فعال كنيد و تا هر كسي خواست اين عنوان رو فعال بكنه و تو مسابقه شركت بكنه!؟نميدونم!

ممنون.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۳:۲۳ دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۸۶

لیلی اوانز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۶ چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 571
آفلاین
به هری پاتر

باز هم ربط چندان زیادی بین جواب هاتون و سؤال های خودم پیدا نکردم که احتمالاً به قوه ی درک و منطق و آی کیوی سرشار من بر می گرده و هیچ خرده ای به شما وارد نیست.اما لازمه بگم نسبت به پاسخ های قبلیتون خیلی بهتر، گویا تر،سریع تر و صریح تر بود و جا داره که از این بابت تشکر کنم.

نقل قول:
اگر پروفسور کویریل میتونه این همه پستو بخونه و این همه کارو بکنه شما تصور نکن این کار هر کسی هست وقتی وارد کار بشی متوجه میشی این کار چقدر عظیمه و چقدر مشکله.

من "هر کسی" نیستم! شما اگه می خواین پیشنهادتونو پس بگیرید می تونید خیلی راحت و صریح بگید اون جمله رو عجولانه نوشتید، از بیانش پشیمونید و پیشنهادتونو پس می گیرید! لزومی نداره توانایی های منو زیر سؤال ببرید!

6 خط پایانی پستتون خیلی خوب،واضح و خالی از ابهام بود. دقیقاً منو به جوابی که دنبالش بودم رسوندید. از این بابت تبریک می گم و امیدوارم تو مقاطع بعدی هم شاهد همین صراحت بیان از شما باشیم.

بحث از نظر من هم تمومه. فکر می کنم گفتگوی مفیدی بود. در رابطه با اون مورد خاص هم ممنونم.

-------------------------------------------------------
پ.ن: این دفعه پست کوتاه زدم که تا حدی با استعدادهای مدیریتیم آشنا بشید!

پیام زده شده در: ۱۰:۴۸ دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۸۶

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
سلام بر مدیران عزیز
طبق صحبت هایی که انجام شده بود مگه قرار نشد افرادی که بلاک شدن شناسشون باز بشه؟ ولی هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده.

پیام زده شده در: ۱۰:۰۷ دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

در رابطه با پست 4606 گفتگو با مدیران و بخش ویرایش مدیر سایت باید بگم که ، اون بخش طنز بوده و باید بگم که همونطور که هری پاتر اشاره کرد مدیران بدون اجازه فرد پستی رو ویرایش نمیکنند .

اون ویرایش توسط من انجام شد و برای جالب تر کردن پست بود ، در ضمن اگر کسی یک هزارم درصد از منطق سر در بیاره متوجه جعلی بودن اون ویرایش میشه ، چرا که پایین پست نوشته : ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ 5 دقیقه قبل از ارسال پست ! و منطق حکم میکنه که کسی قبل از ارسال پست نمیتونه اون رو ویرایش کنه ، حالا میخواد هری پاتر باشه ، یا مدیر کل مایکروسافت !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۶:۳۷ دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
به اسکاور:
اگر میتونی divx کن فیلما رو و میشه به این صورت بدون کم شدن کیفیت تا 4 برابر حجم رو کم کرد. با jetaudio 7 میشه divx کرد.

در مورد مشکلت باید اسکرین شات از مشکل بفرستی.
و اگر سورس صفحه رو هم بفرستی خیلی خوبه.
یعنی در فایر فاکس برو به view --> page source بعد بفرست بیاد. در بلیت

به لی لی:
قطعا بازدهی مدیران خوبه. تعداد مدیران غیر فعال سایت یه چیز طبیعیه. ولی مثلا بارون در یه بار حضورش میتونه کارشو بکنه. قطعا قرار نیست مدیر کارهای شاق و خسته کننده انجام بده. وظیفه اصلی گرفتن تصمیم در مواقع لزومه.

راجر ار محتوای نوشته ها با خبر بوده

مساله فقط کمبود وقت نیست. خوندن پست های فروم وظیفه ناظره و مدیر سایت قاعدتا نباید ناظر انجمن باشه. ناظر باید اون پست ها رو بخونه و تصمیم بگیره و اگر مساله حاد بود سه خط خلاصه به مدیر بده و سه راه حل پیشنهاد بده.
کار مدیر این نیست که پست های فروم رو بخونه. مگر در مواقع ضروری که جریان حادی پیش بیاد مثل الان.

من قبول دارم که بستن اون تاپیک نحوه توسط مدیر سایت اشتباه بوده و قاعدتا مدیر باید یه پست میزد که ما در حال بررسی اون تاپیک هستیم. در هر حال بعد از بررسی هم نظر مدیریت سایت این بوده که بدون شکایت افراد از هم دخالتی نکنه.

من نخوت و غروری ندارم. وقتی من پست ها رو نخوندم نمیتونم جوابی بدم که همینم نوشتم. ولی وقتی یکی به مدیر سایت توهین کرده و حرفش رو زمین گذاشته شدید برخورد میشه مثل الان. اصلا تمام کار من همینه.

اگر پروفسور کویریل میتونه این همه پستو بخونه و این همه کارو بکنه شما تصور نکن این کار هر کسی هست وقتی وارد کار بشی متوجه میشی این کار چقدر عظیمه و چقدر مشکله.

دقیقا من میدونم شرایطم انتزاعیه و دقیقا میخوام شناسه ها بسته بمونه چون به نظرم بسته موندن این شناسه ها ضرری به سایت نخواهد زد.

گول زدن بسیار سادس. فرد به رفیقش اس ام اس میزنه و میگه شناستو بده از خودم دفاع کنم اونم شناسشو میده بدون اینکه دقت کنه جریان چی بوده یا حرف سر چیه.

ببین اصل قضیه اینه که کاربر سایت متوجه باشه این سایت رو باید مدیرش اداره کنه و اگر حرف مدیر حرف نباشه و ملت به اون توجه نکنن و بخوان حرف خودشون رو بزنن ما به هیچ جا نمیرسیم.

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.