هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۲:۴۷ سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۸۶

ریونکلاو

راجر دیویس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۳ سه شنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۲:۲۵ یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
ریونکلاو
پیام: 1220
آفلاین
نقل قول:

پرشين پاتريست نوشته:
طرف سخنم با پروفسور كوييرله گفتم شايد تو قسمت معرفي شخصيت جاش نباشه الانم ديگه 24 ساعت رد شده نميشد ويرايش كنم گفتم اينجا مطرح كنم بلكه جوابي بگيرم

نقل قول:
شخصیتهای ساختگی تایید نمیشن. لطفا از لیست شخصیتها یه شخصیت هری پاتری انتخاب کنید. موفق باشی

خيلي معذرت مي خوام اما من تو قوانين ايفاي نقش ديدم كه نوشته بود ميشه شخصيت هايي رو انتخاب كرد كه بشه يه جوري به دنياي جادويي هري پاتر ربط داد،در ضمن اگه بازم قبول نداريد من مي تونم افرادي رو تو ايفاي نقش سايت نام ببرم كه در واقع ربطي به هري پاتر و .. ربطي ندارند و صرفا توسط اون عضو با چن تا جمله مربوط شدن اگر هم منظورتون اينه كه حتما بايد اين شخصيت قبلا وجود داشته باشه ، خيلي معذرت مي خوام اما شما بايد اطلاعاتي در حد خداوند قادر و متعال داشته باشيد تا بتونيد در اين زمينه قضاوت كنيد! جداي اين حرف ها پرشين پاتريست وجود داشته و هست و خواهد بود..

اما كاملا خارج از اين بحث: من برام ايفاي نقش پرشين پاتريست خيلي مهمه اگه مساله بحث ما سر نمايشنامه است حاضرم علنا اعلام كنم در اون مورد عقب كشيدم كه اين يكيو زودتر درستش كنيد،من خيلي رو اين شخصيت كار كردم و كلي چيزا نوشتم لطفا..

این مال خیلی وقت پیشه که کسی با شناسه‌ای غیر از هری پاتر وارد ایفای نقش می‌شد!!! شما برو ببین تو این هممم دو سال مثلا! کسی با شناسه‌ی نمایشی تایید شده؟ بعد بیا بگو

و هممم در حد این سایت هم به نظرم می‌تونیم در حد خدای این سایت قضاوت کنیم که بگیم چی باید وارد شه

در مورد نکته‌ی بعدی یه اسم درست حسابی هم بد نیست پرشین پاتریست؟ مسلما خودت می‌دونی معنیش یعنی چی! حتی این اسم نیست صفته!

و البته! ربطی به نمایشنامه نداره که بگی تیریپ عقده‌ای بازی و ایناست

راحت می‌شه از هرچیزی ایراد گرفت!

در کل یعنی تایید نمی‌شه!

!

پیام زده شده در: ۲۲:۳۷ سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
اهم!در مورد بلاك ها چند كلمه حرف درست حسابي داشتم!

من قبول دارم كه كار اين افراد اشتباه بوده.اين كه شناسشون رو در اختيار يه فرد ديگه گذاشتن تا بياد و از خودش دفاع بكنه يا پستي بزنه كاملا اشتباهه.با عرض معذرت از آرشام و بقيه دوستانم!
همونطور كه ميدونيد خودمم يكي از رفيق هاي صميمي آرشامم.ولي تو اين يه مورد به نظرم اشتباه كرده!اگر هم اشتباه از طرف مقابلش بوده نبايد با چنين حركتي جواب ميداده به اين مساله!

پس نتيجه ميگيريم كه بلاك شدن اين افراد كار درستي بود،همونطور كه قبلا هم اين تصميم گيري رو به همين قاطعيت در مورد بقيه اشخاص ديده بودم و به نظرم حركت مناسبي از طرف مديريت بود.

ولي اصولا اين مورد كه شما ميگيد به نظر من اشتباهه.بلاك چيز بدي نيست اصلا.براي اصلاح و كنترل سايته كه مديران ازش استفاده ميكنن ولي نه تو زمان زياد!اين زمان بايد مشخص و كوتاه تر باشه.همه جمع شديم تو اين سايت كه تفريح بكنيم و اين آزادي هست!وقتي شما يه فردي رو بلاك ميكنيد،اون فرد يه اخطاريه براش كه اين كاري كه كرده از نظر مديران و قانونا اشتباهه ولي اين غلطه كه بخوايم به مدت دائمي يا به شرط عذرخواهي از مديران اين شناسه ها باز بشه.

در واقع حرفم اينه كه وقتي شما من نوعي رو بلاك كرديد چون شناسم رو داده بودم به يه شخص ديگه تا باهاش پست بزنه،من ميفهمم اين حركتم اشتباه بوده..نيازي نيست مدت زيادي شناسم بسته باشه!به نظر من بهتره با يه ذره كوتاه اومدن از جبهه خودتون شناسه اين افراد رو باز كنيد.حالا چه گول خوردن،چه نخوردن!چون از الان متوجه ميشيم كه دادن شناسه به فرد ديگه باعث بلاك شدن اون فرد ميشه و اين جديت كامل داره.

طبق صحبت هايي كه كردم توي تولد سايت هم،مديريت و نظارت اصلا مقام نيست تو سايت.اين دو گروه وظيفه دارن كه سايت رو كنترل بكنن تا به بيراهه نره ولي به نظرم اين كه كلا بزنيد و بلاك كنيد يه عده رو به مدت طولاني درست نيست.

!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۰:۲۰ سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۸۶

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۸ جمعه ۲۹ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۰۶ جمعه ۱۳ خرداد ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 32
آفلاین
طرف سخنم با پروفسور كوييرله گفتم شايد تو قسمت معرفي شخصيت جاش نباشه الانم ديگه 24 ساعت رد شده نميشد ويرايش كنم گفتم اينجا مطرح كنم بلكه جوابي بگيرم

نقل قول:
شخصیتهای ساختگی تایید نمیشن. لطفا از لیست شخصیتها یه شخصیت هری پاتری انتخاب کنید. موفق باشی

خيلي معذرت مي خوام اما من تو قوانين ايفاي نقش ديدم كه نوشته بود ميشه شخصيت هايي رو انتخاب كرد كه بشه يه جوري به دنياي جادويي هري پاتر ربط داد،در ضمن اگه بازم قبول نداريد من مي تونم افرادي رو تو ايفاي نقش سايت نام ببرم كه در واقع ربطي به هري پاتر و .. ربطي ندارند و صرفا توسط اون عضو با چن تا جمله مربوط شدن اگر هم منظورتون اينه كه حتما بايد اين شخصيت قبلا وجود داشته باشه ، خيلي معذرت مي خوام اما شما بايد اطلاعاتي در حد خداوند قادر و متعال داشته باشيد تا بتونيد در اين زمينه قضاوت كنيد! جداي اين حرف ها پرشين پاتريست وجود داشته و هست و خواهد بود..

اما كاملا خارج از اين بحث: من برام ايفاي نقش پرشين پاتريست خيلي مهمه اگه مساله بحث ما سر نمايشنامه است حاضرم علنا اعلام كنم در اون مورد عقب كشيدم كه اين يكيو زودتر درستش كنيد،من خيلي رو اين شخصيت كار كردم و كلي چيزا نوشتم لطفا..

ویرایش شده توسط پرشين پاتريست در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۱۱ ۲۰:۲۵:۱۸

پیام زده شده در: ۱۷:۴۵ سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
دلورس عزیز استعداد رول نویسیت رو ببر در انجمنها

اسکاور ماله منم همینطوریه... این نه مشکله فایرفاکسه نه مشکل سایت... مدلش اینطوریه
پیشنهاد میکنم رزولوشن مونیتورت رو 1024× 1280 انتخاب کنی.

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۷:۲۲ سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
هوووم...خب من برای مشکلی که دارم یه چندتا پرینت از لوکیشن های مختلف اکسپلوررم گرفتم بالاخره!

از ابتدای ورودم این مشکلو دارم:http://img2.freeimagehosting.net/image.php?d951548188.jpg

داخل انجمن ها: http://img2.freeimagehosting.net/image.php?ef57c5a0c9.jpg
http://img2.freeimagehosting.net/image.php?2c70b4cb22.jpg

بعد اگر با Ctrl+منفی این مشکل رو حل کنم بقیه ی قسمت ها دچار مشکل میشه...ببینین:

http://img2.freeimagehosting.net/image.php?84dbc1b10d.jpg

چترباکش هم که بعضی مواقع سایزش ریز میشه بعضی مواقع خیلی ریز!!:
http://img2.freeimagehosting.net/image.php?2ad3a4d8de.jpg

همین دیگه!

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۱۱:۵۷ سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۸۶

دلورس جین آمبریجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۴ سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۴۲ شنبه ۷ دی ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 44
آفلاین
اهم اهم!

آقاي پاتر مي بينم كه دلت براي بازداشت هاي مفيد هر هفته تنگ شده.
چشم وزارت خونه رو ديدي دوباره اومدي حرفهاي خارج از حيطه خودت زدي؟
فكر ميكني مدرسه هاگوارتز رو تموم كردي حالا مي توني هركاري كه دوست داري انجام بدي!؟

فكر مي كنم بايد دوباره " من نبايد دروغ بگم " رو پشت دستت تمرين كني تا فراموش نكني كه هيچ وقت نبايد با مردم اينطوري رفتار كني!!!

فكر ميكني زور گفتن به چند تا دانش آموز هاگوارتزي و چند تا مردم عادي به اسم هري پاتر اعتبار مي بخشه؟
اينكه به ديگران توهين كني خيلي كار بزرگي نيست.
بدون كه اين كار جزو وظايف تو نيست پس بهتر در اونها دخالت نكني!

وزارت خونه هيچ وقت نمي تونه اين رفتارهاي خلاف قانون تو رو فراموش كنه پس منتظر يه اخطار از طرف وزرات خونه باش چون من مجبورم دوباره از قدرتم استفاده كنم.

موفق باشي آقاي پاتر
دلوروس جين آمبريج

پیام زده شده در: ۹:۵۰ سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۸۶

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
استر جان لینکو اشتباه ندادم،این عکس عنوان نداره فقط نام فایلش نوشته شده:P1070429.JPG و اگه دومین صفحه عکسای جشن تولدو ببینی متوجه میشی که بر خلاف سایر عکسا زیرش عنوانش نوشته نشده:
http://www.jadoogaran.org/modules/xcg ... nails.php?album=94&page=2
احتمالا ایگور عزیز موقع فرستادن عنوان تصویرو ننوشته،در هر صورت مساله مهمی که نیست فقط برام عجیب بود و خواستم دلیلشو بپرسم

ممنون

پیام زده شده در: ۶:۴۰ سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
لی لی عزیز من سر حرفم بودم و این کارم روی عجله یا لجبازی انجام ندادم. من وقتی پستای شما رو خوندم به این نتیجه رسیدم که برای مدیریت سایت مناسب هستی.
در هر حال باید مدیران دیگه نظر بدن و ما برای انتخاب یه مدیر به طور جمعی عمل میکنیم و اگر مدیران دیگه موافق بودن مشکلی نبود. ولی در مدیریت مخالف حضور شما هستند.

من بازم تاکید میکنم بسته شدن آرشام یه چیز عادی بود و نوشته هایی که در چت باکس داره رو جلوی هر کسی بزاری قبول میکنه. تا الان کلی افراد اینطوری بسته شدن و بعدا باز شدن
مشکل اصلی مسایل پیش اومده بعد از بسته شدن ایشان بوده که غیر عادی بوده و سابقه نداشته کسی از شناسه های بقیه استفاده کنه یا جریان بسته شدنش رو به چیز دیگه ای مثلا نوشتن در تاپیک نحوه ربط بده که کارو به اینجا کشیده.
شما میبینی که آرشام اولش با افراد دیگه مشکل داشته که بر خلاف نظر مدیر در چت باکس پست میزنه ولی بعد یه دفعه مشکلش با اون افراد حل میشه و مشکل جدیدش با مدیران سایت که کارشون رو میکردن شروع میشه.
اگر با افراد دیگه مشکل داشته چطور یهو با مدیران مشکل پیدا میکنه؟

به ایگور:
نه تقریبا شرایط بیشتر افراد باهاش جور در میاد. در هر حال ما میخوایم افراد بیشتری در جریان باشن

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱:۲۸ سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۸۶

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
استر عزیز این عکس جشن تولد: http://www.jadoogaran.org/modules/xcg ... pid=15518&album=94&pos=29
چرا اسم یا عنوان نداره؟اصلا این یارو کیه؟! (چکش)

این عکس اسم داره ... مطمئنا لینک رو اشتباهی دادی !

ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۱۱ ۷:۵۲:۱۵

پیام زده شده در: ۲۱:۰۵ دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۸۶

فنگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۸ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۴۴ شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۰
از ساختمان مركزي حذب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 147
آفلاین
استر جان من الان چك كردم ديدم فقط اين مشكل توي عكسهاييه كه به عنوان كارت پستال فرستاده شده
خودت يه سر بزني ميتوني ببيني چون من نميدونم چرا نميتونم چيزي رو كپي كنم.

بررسی میشه ... ممنون !

ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۱۱ ۷:۵۰:۱۵

روزی از من پرسید : بزرگترین آرزویت چیست ؟
گفتم : تحقق یافتن آرزوی تو ….
اما افسوس …. هرگز ندانستم آرزوی او جدایی از من بود !

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.