هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس تاريخ جادوگري
پیام زده شده در: ۱۶:۲۷ چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۱

الفیاس.دوج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ جمعه ۲۵ آذر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۷:۱۶:۴۰ پنجشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۳
از ته دنیای انتظار
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1205 | خلاصه ها: 1
آفلاین
امتیازات جلسه چهارم تاریخ جادوگری:

گریفیندور:

فرد ویزلی:

2+2+4+5+6+2+3+2= 26 امتیاز

پروتی پاتیل:

2+2+5+5+8+2+3+2= 29 امتیاز

بانو ویولت:

2+2+5+5+8+2+3+3= 30 امتیاز+ 2 امتیاز تشویقی رول= 32 امتیاز

گودریک گریفیندور:

2+2+4+5+8+2+3+2= 28 امتیاز

استرجس پادمور:

2+2+5+5+7+2+3+3= 29 امتیاز

لی جردن:

2+2+5+5+8+2+2+2= 28 امتیاز

لی لی لونا پاتر:

2+2+5+4+7+2+3+2= 27 امتیاز

مجموع امتیازات گریفیندور:

26+29+32+28+29+28+27=199 / 7= 28.4 = 29

ریونکلاو:

فلور دلاکور:

2+2+3+5+7+1+2+2= 23 امتیاز

آماندا بروکل هرست:

2+1+5+8+2+2+2= 22 امتیاز

چو چانگ:

2+2+5+5+6+2+3+2= 27 امتیاز

پروفوسر ویریدیان:

2+2+3+2+4+2+1+1= 17 امتیاز

مجموع امتیازات ریونکلاو:

23+22+27+17=89/4=22.25=23

و ناگهان تغییر!
شناسه ی بعدی:
پروفسور مینروا مک گوناگال

الفیاس دوست داشتنی بود! کمک کننده بود؛ نگذارید یادش فراموش شود.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۴۹ سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۱

لیلی پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۴:۰۳ یکشنبه ۵ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۴:۴۶ پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵
از هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 111
آفلاین

‏1) برگردان فارسی نام فیلم چه میشود؟ (‏۲‏ امتیاز)‏
عصر ساحران(دوران ساحران)
۲‏) کتابی که از اول تا آخر فیلم هی از روی آن میخواندند،‏ نامش چه بود؟ (‏۲‏ امتیاز)‏
تاریخ جادوگری جلد اول عصر ساحران
۳‏ ) آیا با پخش چنین فیلم هایی موافق هستید؟ چرا؟ (‏۵‏ امتیاز)‏
بله با دیدن این فیلم ها درک تاریخ اسون تر خواهدبود
۴‏) چند مورد از نحوه ی کشتن جادوگران در قرون وسطا را بنویسید.‏ (‏۵‏ امتیاز)‏
به اتش کشیندن......تیکه تیکه کردن......وگردن زدن درمیدان شهر یا روستا

۵‏) یک رول جدی بنویسید و خودتون رو در حالیکه شما رو جادوگر یا ساحره شناسختند و دارن میبرن شما رو آتش بزنن و حتما هم بعد از آتش زده شدن خواهید مرد،‏ را توضیح بدهید(‏۸‏ امتیاز)‏
دست کثیفتون رو به من نزنید ولم کنید....
درحالی که اشکام سرازیر میشدن ودستهایم باطناب محکم بسته شده بودن سعی میکردم سرباز ها رو کناربزنم وفرار کنم اما اون ها من ومحکم گرفته بودن وراه فراری نداشتم ....جمعیت بانفرت وانزجار به من نگاه می کنن خدایا من ازمرگ نمی ترسم ...چون درتمام مدت زندگیم دنبالش بودم ولی از اینگونه مردن خوشم نمی اید دوست دارم با ارامش بمیرم نه با زجررر .....
مردی قوی هیکل از میان جمع جدا شد وبامشعلی بر افروخته رو به من ایستاد وشروع کرد به خوندن لوحی با این متن که...
_لی لی لونا پاتر به دلیل استفاده از سحر وجادو در دوران سلطنت پندراگون ها ازطرف شاه وکلیسا گناه کار شناخته شده و دراین تاریخ رو به جمع مردم در اتش خواهد سوخت تا درس عبرتی باشد برای تمام جادوگران وساحران .
سپس مشعل را روچوب هاوکاه های اطراف گذاشت صدای سوختن چوب وجلز ولز اتش ...درد رو حس میکنم واز دور مرگ را می بینم که به سراغم می اید ودستم رامی گیرد وباخود به اسمان ها می برد.
۶) چه پیشنهاداتی برای بهتر شدن کلاس دارید؟ ( ‏۲‏ امتیاز)‏
متن تدریس طولانی تر شود واستاد تکالیف سنگین تری بدهد
۷‏) تدریس پرفسور دوج بهتر است یا پرفسور ویزلی؟(‏۳‏ امتیاز)‏
مسلما پرفسور دوج
۸‏) نام و نام خانوادگی واقعیتون رو بنویسید!‏‏ (‏۳‏ امتیاز)
s.amiri

دانش بهترین هدیه است وشجاعت بهتر

پیام زده شده در: ۱۰:۱۸ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۱

پروفسور.ویریدیان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۷ شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۲:۴۰ پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۱
از قبرسون
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 235
آفلاین
1) برگردان فارسی نام فیلم چه میشود؟ (‏۲‏ امتیاز)‏

فصل ساحره

۲‏) کتابی که از اول تا آخر فیلم هی از روی آن میخواندند،‏ نامش چه بود؟ (‏۲‏ امتیاز)‏

کتاب سلیمان

خیر برای سنین کم مناسب نیست

گردن زنی - دار -آتش کشیدن -

۵‏) یک رول جدی بنویسید و خودتون رو در حالیکه شما رو جادوگر یا ساحره شناسختند و دارن میبرن شما رو آتش بزنن و حتما هم بعد از آتش زده شدن خواهید مرد،‏ را توضیح بدهید(‏۸‏ امتیاز)‏

کثافتای پلید ولم کنید آشغالا......
یک مامور چاق و چله با دست به پشت دهنم زد و از دهنم خون آممد ازدور هیزم ها
مشخص بود به زور مرا روی هیزم ها گذاشتند.جمعیت دور مرا گرفته بود ومرا هو می کرد
کشیش چاق نزدیک آممد و نگاهی به من انداخت من نمی خواستم بمیرم در فکر زندگی بودم وشعله های
آتش را حس می کردم

متن تدریس طولانی تر باشه. دیگه هم فیلم نذارید

نمی دونم

هبنبعهبقتلبعهقبتبهعبتبتتنصافلشصاثلمنسثقاعفل عجب اسمی شد

Re: كلاس تاريخ جادوگري
پیام زده شده در: ۱۱:۱۶ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۱

لی جردن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۳ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۰۸ چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶
از سوسک سیاه به خاله خرسه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین

۱‏) برگردان فارسی نام فیلم چه میشود؟ (‏۲‏ امتیاز)‏

فصل ساحره

کتاب سلیمان

خیر در صورتی که بزارید بچه ها برن فیلم مورد نظر رو خودشون دانلود کنن بهتره

گیوتین - دار - جزغاله نمودن - کشیدن - لهیدن - سوراخ سوراخ کردن - سقوط از ارتفاع

- میشه بپرسم منو کجا دارید می برید؟

سربازان بی اعتنا به لی او را هل می دادند. برای لی شب سختی بود.مجبور بود مسافت بسیاری را از آن دهکده ی کوچک تا قلعه را پیاده بیاید. هرگز باورش نمی شد سربازان به خاطر دستگیری او به آن دهکده ی کوچک که حالا کمپ جادوگران پناهنده شده بود بیایند. هر چقدر به قلعه نزدیک تر می شدند، لی به پاسخ خود نزیک تر می شد.

بوی تعفن همه جا را فرا گرفته بود. اجساد نیمه سوخته اطراف قلعه اقتاده بودند. چقدر زیاد بودند. آن همه زیبایی قلعه که روزی جادوگران و مشنگ ها کنار هم زندگی می کردند حالا تبدیل به کشتار گاهی شده بود که هر سمت و سوی را نگاه می کردی آتشی برافروخته بودند تا به زندگی جادوگران پایان دهند. سربازی به لی نگاه کرد. وقتی ترس را از صورت لی خواند پوزخندی زد.

لی و بقیه گروه را به نزدیک ترین کشتارگاه بردند. از شانس لی او اولین نفر بود. گونی به سرش کردند و ناگهان برای لی همه چی تمام شد. برایش مهم نبود که در آش پرتابش کردند. برایش مهم نبود که شخصی از روی کتاب چیزی خواند. گریه های پدر و مادرش برایش دیگر مهم نبودند. چون او قبلا مرده بود. در آخرین لحظه دارویی را که مادربزرگش به داده بود را استفاده کرده بود. دارویی که مادربزگش به او گفته بود:

-وقتی دیگر هیچ امیدی نداشتی بنوش

متن تدریس طولانی تر باشه. کلاس بعد از افطار باشه.

هرکی بیش تر نمره بده

مش مملی سیریش صیحت

Modir look at that ticket
I work out
I work out
When I go to "contact us", this is what I see
Modirs are in bed and they wont answer me
I got passion in my head and I ain’t afraid to show it

I’m ANGRY and I know it

تصویر کوچک شده

Re: كلاس تاريخ جادوگري
پیام زده شده در: ۱۱:۰۹ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۱

لی جردن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۳ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۰۸ چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶
از سوسک سیاه به خاله خرسه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین

فصل ساحره

کتاب سلیمان

خیر در صورتی که بزارید بچه ها برن فیلم مورد نظر رو خودشون دانلود کنن بهتره

گیوتین - دار - جزغاله نمودن - کشیدن - لهیدن - سوراخ سوراخ کردن - سقوط از ارتفاع

- میشه بپرسم منو کجا دارید می برید؟

سربازان بی اعتنا به لی او را هل می دادند. برای لی شب سختی بود.مجبور بود مسافت بسیاری را از آن دهکده ی کوچک تا قلعه را پیاده بیاید. هرگز باورش نمی شد سربازان به خاطر دستگیری او به آن دهکده ی کوچک که حالا کمپ جادوگران پناهنده شده بود بیایند. هر چقدر به قلعه نزدیک تر می شدند، لی به پاسخ خود نزیک تر می شد.

بوی تعفن همه جا را فرا گرفته بود. اجساد نیمه سوخته اطراف قلعه اقتاده بودند. چقدر زیاد بودند. آن همه زیبایی قلعه که روزی جادوگران و مشنگ ها کنار هم زندگی می کردند حالا تبدیل به کشتار گاهی شده بود که هر سمت و سوی را نگاه می کردی آتشی برافروخته بودند تا به زندگی جادوگران پایان دهند. سربازی به لی نگاه کرد. وقتی ترس را از صورت لی خواند پوزخندی زد.

لی و بقیه گروه را به نزدیک ترین کشتارگاه بردند. از شانس لی او اولین نفر بود. گونی به سرش کردند و ناگهان برای لی همه چی تمام شد. برایش مهم نبود که در آش پرتابش کردند. برایش مهم نبود که شخصی از روی کتاب چیزی خواند. گریه های پدر و مادرش برایش دیگر مهم نبودند. چون او قبلا مرده بود. در آخرین لحظه دارویی را که مادربزرگش به داده بود را استفاده کرده بود. دارویی که مادربزگش به او گفته بود:

-وقتی دیگر هیچ امیدی نداشتی بنوش

متن تدریس طولانی تر باشه

هرکی بیش تر نمره بده

مش مملی سیریش صیحت

I work out
I work out
When I go to "contact us", this is what I see
Modirs are in bed and they wont answer me
I got passion in my head and I ain’t afraid to show it

I’m ANGRY and I know it

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۵۹ سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۱

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۹ جمعه ۱۶ دی ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۲۸ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶
از امدن و رفتن من سودی کو!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 674
آفلاین

دوران ساحره یا شاید بهتر باشه بگیم دوران جادوگر یا جادوگران به فصل هم میشه ترجمه کرد

تاریخ جادوگری یا به قول بچه ها کتاب سلیمان

این فیلم ها که تارییخ رو نشون میدن خوبن ولی ممکنه بین جادوگران باعث جادوگر پرستی بشه باعث بشه که مشنگا جور دیگه ای جلوه کنن البته تاریخه دیگه

دار زدن_ گردن زدن _ مسموم کردن!!! _ توی بعضی دوران تیر بارون کردن _ قیمه قیمه کردن!!

فقط صدای سوختن اتیش میاید همه دوستانی که باقی ماندند از ترس به اینجا نیامدند فقط یک خرگوش کوچک انجاست با نراحتی به من نگاه میکند چه خوب یکی از دوستام اینجاست میدونستم هر جور که شده میاد تا اخرین بار من رو ببیند گرمای اتش صورتم را نوازش میکنه دوباره بهش نگاه میکنم بهش حسودیم میشه کاش یک انیماجوس بودم ناگهان کسی منو به سمت اتیش حل میده کمی سوزش و بعد ...
حالا ازادم سبک مثل یک پرنده دیگه من ازادم!

رول جدی ندین !!!

ما بین پرفسورا فرق نمیزاریم ولی بری سه امتیاز پروفسور دوج! شوخی کردم من کلا در همه موارد پرفسور دوج رو ترجیه میدم.

۸‏) نام و نام خانوادگی واقعیتون رو بنویسید!‏‏ (‏۳‏ امتیاز)‏

استاد اسم دختر رو که نمیپرسن ولی حالا که 3 نمرس و شما دارین التماس میکنین!:
S.H Roling

رنگارمگ زدم شاد شین!!!

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۹۱/۵/۳ ۱۵:۵۰:۱۱

فراست بیش از هرچیزی، بزرگترین گنج انسان است که وقتی بر سر نهاده شود، هوش و خرد می آورد ...

Only Raven

هیچ چیز غیر ممکن نیست

جادوگران ، ریون ، ارباب=♥♥♥

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۸:۱۱ سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۱

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
برگردان فارسی نام فیلم چه میشود؟(2 امتیاز)
فصل ساحره

من کلا یک کتاب داخلش دیدم اونم دفترچه یادداش بودش اسم این اون رو مینوشتن داخلش !

‏ 3) آیا با پخش چنین فیلم هایی موافق هستید؟ چرا؟ (‏۵‏ امتیاز)‏

نه ! خیلی رک گفتم آره ؟این جور فیلم ها روحیه بالا میخوادش ما الان روحیمون خرابه ! نیاز به تشویق داریم !

‏4) چند مورد از نحوه ی کشتن جادوگران در قرون وسطا را بنویسید.‏ (‏۵‏ امتیاز)

کشیدن ناخن (یکی دو تاش مشکلی نداشت ولی وقتی زیاد میشد طرف دیگه فاتحه!)

بستن آنها به درخت در منطقه ی گرگ خیز

حمله با چوب و چماق

ریختن سرب داغ در گلوی آنها

5) یک رول جدی بنویسید و خودتون رو در حالیکه شما رو جادوگر یا ساحره شناسختند و دارن میبرن شما رو آتش بزنن و حتما هم بعد از آتش زده شدن خواهید مرد،‏ را توضیح بدهید(‏۸‏ امتیاز)‏

تا به آن لحظه احساس خاصی نداشتم زیرا بی هوش بودم ! چشمانم را به زور باز کردم . درد در تمامی نواحی بدنم میپیچید ! با اینکه چشمانم تار شده بود ولی جمعیتی که در جلویم دیده میشد را حس کردم ! خواستم از جایم تکان بخورم ولی .... دست هایم به شدت بسته شده بود . شدت بسته شدن دست هایم را از خونی که احساس میکردم در مچم جمع شده است متوجه شدم ! تمام نیرویم را جمع کردم و فریاد زدم :
ولم کنید !
جمعیت خندید !
یک نفر از بین جمعیت جدا شد .... یک شعله ی آتش در دستانش بود . تازه متوجه شدم این بوی نفرت انگیز بوی چیست !؟! بوی نفت بود که بر روی بدنم احساس میکردم . دیگر انرژی ای نداشتم که فریاد بزنم . شخص نزدیک شد . نزدیک و نزدیکتر ! ... منتظر سرنوشت بودم تا دیگر چیزی حس نکنم!

6) چه پیشنهاداتی برای بهتر شدن کلاس دارید؟ ( ‏۲‏ امتیاز)‏

کلا کلاس ها مشکلی ندارن که بخوان بهتر بشن !

دوج بهتره !

استرجس پادمور !(تو پروفایلم نوشته)

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۱۹ دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۱

آماندا بروکل هرستold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۳ دوشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۳:۳۵ جمعه ۱۰ فروردین ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 497
آفلاین
دوران ساحره

انجیل بود فکر کنم!

3) آیا با پخش چنین فیلم هایی موافق هستید؟ چرا؟ (‏۵‏ امتیاز)‏
حتما پخش بشه؛ مثل بازدید مستقیم ولی از راه دور می مونه
جدا از شوخی...باعث می شه وقایع گذشته رو به خوبی درک کنیم

4) چند مورد از نحوه ی کشتن جادوگران در قرون وسطا را بنویسید.‏ (‏۵‏ امتیاز)
غرق کردن در آب، بریدن سر و بیرون کشیدن قلب، زنده به گور کردن، سوزاندن، خفه کردن بادود، طعمه حیوانات وحشی کردن

5) یک رول جدی بنویسید و خودتون رو در حالیکه شما رو جادوگر یا ساحره شناسختند و دارن میبرن شما رو آتش بزنن و حتما هم بعد از آتش زده شدن خواهید مرد،‏ را توضیح بدهید(‏۸‏ امتیاز)‏
دستانم را با طناب بسته بودند. دو مرد قوی هیکل بازوانم را گرفته و مرا دور میدان می گرداندند. صورتم از اشک خیس بود و مقاومت نمی کردم. نمی توانستم غیب شوم. با خود می اندیشیدم که چه کسی طلسم های حفاظتی ضد آپارات را خوانده است؟ کدام جادوگر همنوعانش را به این مردم جاهل فروخته است؟
صدای جیغ و فریاد خاصی را شنیدم. برگشتم و دوستانم را دیدم. یکی از مردانی که از پیشروی جمعیت جلوگیری می کرد مشتی در صورت ظریف یکی از آن ها کوفت. طاقتم را از دست دادم. با قدرتی که جادو در آن بی تاثیر نبود دو مرد را کنار زدم و به سمت دوستانم دویدم.
زمین خوردم. چرا؟ جوابش را با سوزشی که در پشتم به وجود آمده بود حس کردم. خنجر تیز در بدنم فرو رفته بود. به سرعت مرا از زمین بلند کردند و به مرکز میدان، جایی که هیزم زیادی انباشته شده بود بردند. کشیش پشت به من ایستاد و جملاتی را ادا کرد. خنده دار بود. با سوزاندن من می خواستند رضایت خدا را جلب کنند!
خورشید با بی رحمی می تابید و بادی نمی وزید. دیری نپایید که گرمای آتش را در اطرافم حس کردم. سرم را پایین انداختم و به جویبار باریک خونم که بر روی زمین جاری شده بود چشم دوختم. چشمانم تار می دید. لبخندی زدم...
دیگر بدنم تکان نمی خورد. سرنوشت از پیش تعیین شده ام به پایان رسیده بود.

6) چه پیشنهاداتی برای بهتر شدن کلاس دارید؟ ( ‏۲‏ امتیاز)‏
من همین یه جلسه رو شاید بیشتر شرکت نکنم...راستش فقط به خاطر سوال 5 بود. به نظرم بهتره نمره بیشتری رو به رول نویسی اختصاص بدین.

پروفسور دوج تاریخی تره بهتره!!

جوآن کتلین رولینگ!

والا!

پیام زده شده در: ۱۶:۰۵ یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۱

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۴ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۸:۰۹ جمعه ۶ دی ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1024
آفلاین

فصل ساحره

استاد همون کتاب معروف باتیلدا باگشات " تاریخ جادوگری " که مشنگ ها بهش می گن کتاب سلیمان

بله کاملا موافقم ،پخش این فیلم ها به ما دلیل سالازار اسلیتیرین واسه راه ندادن مشنگ زاده ها رو نشون می ده .
اگه یکی از پدر مادر ها در اون زمان هاگوارتزو لو می داد هم دانش آموزا کشته می شدن هم هاگوارتز از بین می رفت .

آتش زدن ، گردن زدن ، روغن داغ ، خفه کردن و در موارد بسیار نادر غرق کردن.

۵‏) یک رول جدی بنویسید و خودتون رو در حالیکه شما رو جادوگر یا ساحره شناختند و دارن میبرن شما رو آتش بزنن و حتما هم بعد از آتش زده شدن خواهید مرد،‏ را توضیح بدهید(‏۸‏ امتیاز)‏

باران به شدت می بارید و باد هم او را یاری می داد انگار آسمان هم ناراحت بود ، بادی که برای من مانند نوازش پر بود برای آنان شلاقی سرد بود .

چوب های مرگ من خیس شده بود و حتی آتش کوچکی نیز درست نمی شد .
لبخندی زدم که منجر به لگدی به کمرم شد . آن مرد با صدای گوشخراشش گفت : اینقدر خوشحال نباش ساحره . راه های دیگه ای هم برای کشتن تو اون بچت هس .

ویا ، عشق کوچک من ، با آن چشمان درشت آبی رنگش و موهای بلوندش هر کسی را مسحور خویش می کرد . این دهکده ی خرافاتی می خواست دختر کوچکم را از بین ببرد .

ناگهان فهمیدم " خرافاتی " کلید مشکل من بود .

با صدای پر از دردم به شروع حرف زدن کردم : مگه نمی بینین ؟! عیسی مسیحم از دست شما عصبانیه که یه بچه ی عادیو می کشین . فکر کردین این آب و بارون مال چیه ؟ بذارین این بچه زنده بمونه . یا راهی جهنم می ...

مشتی که به صورتم برخورد کرد نفسمو برید و نگذاشت حرفمو ادامه بدم ، رهبرشون غرید : خفه شو ساحره ! چه کسی به پند و اندرز شیطانی مثل تو نیاز داره .

اما کار از کار گذشته بود مردم با من موافق بودند . بچه نباید کشته می شد .

ویارو از بغل من بیرون آوردند و به یک زوج جوان دادند . می خواستم فریاد بزنم ویای من. ولی خودمو کنترل کردم می دانستم این آخرین شانس اوست .
اشک ها روی گونه هایم غلتیدند ، از خودم بدم می آمد ، چگونه توانستم ویارا رها کنم ؟

کسی مرا روی تخته سنگی خواباند و چشمهایم را پوشاند ویا را برای آخرین بار بغل کردم و زیر لب برایش خواندم .
بالاخره زمان اعدامم رسید .
از پشت پارچه ی سیاه هیچ چیز معلوم نبود ، من صدای گریه ی ویا را می شنیدم صدای چک چک قطره ها ی باران، بوی چمن خیس ...

کسی دستور داد : حالا .

لبخند تلخی زدم می دانستم منظورش چیست ؟ او حکم گردن زدن مرا صادر کرده بود . دردی در گردنم احساس کردم و آخرین تصویری که روبروی چشمانم آمد صورت خندان ویا بود .

* ویا در فرانسوی یعنی زندگی

من پیشنهادی ندارم اگه کلاس خوب نبود اصلا نمیومدم .

۷) تدریس پرفسور دوج بهتر است یا پرفسور ویزلی؟(‏۳‏ امتیاز)‏

نمیدونم این اولین جلسه ی من تو کلاس تاریخ جادوگریه .

آ.... ن.....

بار دیگر سایتی که دوست می داشتم. :)

پیام زده شده در: ۱۵:۵۰ یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۱

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۴ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۸:۰۹ جمعه ۶ دی ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1024
آفلاین
فصل ساحره

استاد همون کتاب معروف باتیلدا باگشات " تاریخ جادوگری " که مشنگ ها بهش می گن کتاب سلیمان .

بله کاملا موافقم ،پخش این فیلم ها به ما دلیل سالازار اسلیتیرین واسه راه ندادن مشنگ زاده ها رو نشون می ده .
اگه یکی از پدر مادر ها در اون زمان هاگوارتزو لو می داد هم دانش آموزا کشته می شدن هم هاگوارتز از بین می رفت .

آتش زدن ، گردن زدن ، روغن داغ ، خفه کردن و در موارد بسیار نادر غرق کردن.

۵‏) یک رول جدی بنویسید و خودتون رو در حالیکه شما رو جادوگر یا ساحره شناختند و دارن میبرن شما رو آتش بزنن و حتما هم بعد از آتش زده شدن خواهید مرد،‏ را توضیح بدهید(‏۸‏ امتیاز)‏

باران به شدت می بارید و باد هم او را یاری می داد انگار آسمان هم ناراحت بود ، بادی که برای من مانند نوازش پر بود برای آنان شلاقی سرد بود .

چوب های مرگ من خیس شده بود و حتی آتش کوچکی نیز درست نمی شد .
لبخندی زدم که منجر به لگدی به کمرم شد . آن مرد با صدای گوشخراشش گفت : اینقدر خوشحال نباش ساحره . راه های دیگه ای هم برای کشتن تو اون بچت هست .

ویا ، عشق کوچک من ، با آن چشمان درشت آبی رنگش و موهای بلوندش هر کسی را مسحور خویش می کرد . این دهکده ی خرافاتی می خواست دختر کوچکم را از بین ببرد .

ناگهان فهمیدم " خرافاتی " ، کلید مشکل من بود .

با صدای پر از دردم به شروع به حرف زدن کردم : مگه نمی بینین ؟! عیسی مسیحم از دست شما عصبانیه که یه بچه ی عادیو می کشین . فکر کردین این آب و بارون مال چیه ؟ بذارین این بچه زنده بمونه . یا راهی جهنم می ...

مشتی که به صورتم برخورد کرد نفسمو برید و نگذاشت حرفمو ادامه بدم ، رهبرشون غرید : خفه شو ساحره ! چه کسی به پند و اندرز شیطانی مثل تو نیاز داره .

اما کار از کار گذشته بود مردم با من موافق بودند . بچه نباید کشته می شد .

ویا را از بغل من بیرون آوردند و به یک زوج جوان دادند . می خواستم فریاد بزنم "ویای من". ولی خودم را کنترل کردم می دانستم این آخرین شانس اوست .

اشک ها روی گونه هایم غلتیدند ، از خودم بدم می آمد ، چگونه توانستم ویارا رها کنم ؟

کسی مرا روی تخته سنگی خواباند و چشمهایم را پوشاند ویا را برای آخرین بار بغل کردم و زیر لب برایش خواندم .
بالاخره زمان اعدامم رسید .
از پشت پارچه ی سیاه هیچ چیز معلوم نبود ، من صدای گریه ی ویا را می شنیدم صدای چک چک قطره ها ی باران، بوی چمن خیس ...

کسی دستور داد : حالا .

لبخند تلخی زدم می دانستم منظورش چیست ؟ او حکم گردن زدن مرا صادر کرده بود . دردی در گردنم احساس کردم و آخرین تصویری که روبروی چشمانم آمد صورت خندان ویا بود .

* ویا در فرانسوی یعنی زندگی

من پیشنهادی ندارم اگه کلاس خوب نبود اصلا نمیومدم .

۷) تدریس پرفسور دوج بهتر است یا پرفسور ویزلی؟(‏۳‏ امتیاز)‏
نمیدونم این اولین جلسه ی من تو کلاس تاریخ جادوگریه .

آ.... ن.....

ویرایش شده توسط فلور دلاکور در تاریخ ۱۳۹۱/۵/۱ ۱۵:۵۵:۳۱

بار دیگر سایتی که دوست می داشتم. :)

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.